:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Stypułkowski: W Radzie Miejskiej brakuje dialogu

Prezydent Łomży, Stypułkowski Radzie Miejskiej brakuje dialogu - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/11/2019 08:17

- Brakuje dialogu, ale myślę, że niektórzy nawet go nie chcą – mówi w rozmowie z naszym portalem Andrzej Stypułkowski, zastępca prezydenta Łomży z PiS.

Jak Pan skomentuje obecną sytuację w Radzie Miejskiej?

- Atmosfera jest bardzo niezdrowa. Zresztą każdy to dostrzega. Nie będę ukrywał, że z niektórymi członkami PiS w Łomży jest ciężko współpracować. Mam wrażenie, że dla nich nie liczy się dobro miasta i kompromis w kluczowych sprawach, a to aby w cudzysłowie tylko dowalić prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu. Brakuje na pewno konstruktywnego dialogu. Nie podoba mi się również to, że działacze lokalnego PiS-u wchodzą w ciche koalicje z osobami, które pojawiają się na wiecach partii „Wiosna” Roberta Biedronia. Dla mnie, osoby z kilkunastoletnim stażem w PiS-ie jest przykro, że dochodzi do takiej sytuacji i na to się nie godzę. Liczę jednak na ich rozsądek, i że w końcu się opamiętają.

Jak według Pana funkcjonowała tzw. szeroka koalicja?

- Gdy jest koalicja to kluby nie powinny działać przeciwko sobie. Nie może być takiej sytuacji, że jeden radny pozywa do sądu drugiego. Chociażby propozycja zmniejszenia diet była zagrywką typowo PR-ową. Nikt nie zapytał radnych z klubu prezydenta co na ten temat sądzą. O jakiej szerokiej koalicji tu możemy zatem mówić?

Jak widzi Pan dalszą współpracę w Radzie Miejskiej?

- Dla dobra miasta, co jest rzeczą nadrzędną, powinniśmy współpracować ponad podziałami, niezależnie od opcji do jakiej przynależymy. Z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim byliśmy i jesteśmy ludźmi prawicy i te ideały zawsze będą nam bliskie. Pokazaliśmy to wspierając kandydatów Zjednoczonej Prawicy podczas ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu. Jeżeli ktoś to podważa, robi to celowo, aby manipulować społeczeństwem.

Czy od momentu, kiedy został Pan zastępcą Prezydenta Łomży, ktoś z lokalnego PiS-u kontaktował się z Panem w sprawie współpracy?

- Nie, nigdy takich konkretnych rozmów, czy deklaracji nie było. Były jedynie luźne rozmowy. W mojej ocenie jeżeli mówimy o jakiejś koalicji, to nie powinno chodzić o podział stanowisk, bo tak niektórzy zaczęli postrzegać współpracę z prezydentem. Jako podział tzw. łupów powyborczych.

No właśnie, wspomniał Pan o ubiegłorocznych wyborach…

- Wszyscy pamiętamy doskonale jak potraktowano prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w ubiegłym roku. Później w trakcie kampanii wyborczej podczas różnych wydarzeń z udziałem działaczy PiS-u nie był dopuszczany do głosu, a nawet pomijany przy przywitaniach. To wszystko działo się dlatego, że promowano jego kontrkandydatkę, na którą postawił Komitet Polityczny w Warszawie. Dla mnie było to jakieś nieporozumienie, bo z list PiS-u startowała osoba, która nawet nie należała do tej partii i nie należy w dalszym ciągu. Gdy zorientowano się, że popełniono błąd już jej nie eksponowano. Również po wyborach PiS-owi zależało na współpracy, ale poprzez takie wojenki, jakie toczą się teraz na gruncie lokalnym jest o to bardzo trudno.

Czy jako członek PiS-u będzie Pan rozmawiał przy Nowogrodzkiej o sytuacji jaka jest w Łomży?

- Tak, w najbliższym czasie zamierzam udać się do Warszawy na spotkanie z władzami partii. Będziemy rozmawiać. Myślę, że nie będą to łatwe rozmowy. Na początku tego roku, gdy byliśmy przy Nowogrodzkiej razem z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, moja osoba została przedstawiona, jako kandydat na wiceprezydenta. Miało być inaczej, miała być współpraca, a tego nie ma.

Dziękuję za rozmowę.

lomza

Stypułkowski: W Radzie Miejskiej brakuje dialogu komentarze opinie

  • gość 2019-11-08 08:39:03

    o coś nowego w tym ks.Kórwa Kościele dialogu brakuje od chrztu Polski

    i w Watykanie staraniem JPII Wielkiego nadal trwa d i a l o g obrońców autorytetu ks.pedofili z ofiarami tego monologu wysranego z ambon jak miłość bliźniego wysrana z gęby tych co z gęby dupę robią zachowując symboliczną czystość nakrycia ołtarza przy eucharystii ... oczy wiście w komunii z kultem kultury czystości lucyfera czytam anty Chrysta np. przy katedrze w Łomży

  • bekael - niezalogowany 2019-11-08 08:42:55

    na nowogrodzkiej a nie przy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 08:56:34

    Panowie prezydenci są osobami prawicy? A to dopiero żart, taka prawica, że rządzi i rozdaje stołki radnym z platformy, nie ośmieszaj się człowieku, poziom wypowiedzi taki jak i Twój wzrost czyli niezbyt wysoki

  • real - niezalogowany 2019-11-08 09:09:51

    Pan Stypułkowski niby lubi dialog, ale w głowie mu się nie mieści jak można rozmawiać (wchodzić w koalicje) z ludźmi z innych ugrupowań. Jednym słowem dialog, ale tylko taki jaki mi się podoba. Hipokryzja. Nie podoba mu się? Nikt go na siłę nie uczynił wiceprezydentem i nikt pewnie na siłę nie będzie go trzymał na tym stanowisku wbrew jego woli.

  • Stypułkowski za - niezalogowany 2019-11-08 09:17:32

    Pan Stypułkowski bardzo dobrze podsumował to co się dzieje w PiS, aby dla lokalnego kręgu było dobrze - reszta to płotki, które muszą się podporządkować dyktaturze ? To PiS ? Niech tym PiS-em zarządza Pan Stypułkowski - on ma kompetencje, wie co się dzieje i przede wszystkim z PiS- em by grał do bramki Łomża, żeby coś zrobić , a nie jak jest teraz aby przeszkadzać.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 09:18:11

    Do Szczudło swojej kandydatki idź się w rękaw wyłącz. Na Nowogrodzkiej chyba w Łomży w szkole nr 8.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 09:20:40

    To już koalicja z Platformą Obywatelską be?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 09:21:02

    To już koalicja z Platformą Obywatelską be?

  • n-l - niezalogowany 2019-11-08 09:21:15

    Wiceprezydent jest super, miałam możliwość poznać go na jednej z uroczystości w Szkole, powiem że niebo, a ziemia, w porównaniu z tą panią co była wcześniej. Zwykły człowiek, nie wywyższa się i nie stwarza wrażenia że jest ważniejszy, niż ten co przychodzi i prosi o pomoc w rozwiązaniu problemów. Jestem zachwycona postawą i skromnością. A tamtej Pani do pięt nie dorasta. Tak trzymać.

  • gość 2019-11-08 09:22:44

    Lepsza koalicja z PO niż z ludźmi co klaszczą dla Biedronia, który jest za aborcją.

  • Gośćiuu - niezalogowany 2019-11-08 09:26:28

    Jeżeli PiS nie rozmawia ze swoim członkiem :) to trudno o cokolwiek. Trzeba dialogu dobrze mówi Pan Andrzej. Tylko zapomniał że dialogu w PiS nie ma, jest monolog jednej osoby i nakaz. Widocznie przebywanie z Panem Prezydentem Chrzanowskim tak wpłynęło pozytywnie. Jedna strona chce rozmawiać - druga milczy i przeszkadza. Udaje że jest szeroka koalicja, a nadaje do wojewody na nasz samorząd itd. itp.

  • gość 2019-11-08 09:30:16

    Dla PiS koalicja to STOŁEK, STANOWISKO. Wedy jest koalicja jak coś dostaną. Sami stworzyli szeroką koalicję z Przyjazną wiosną i stołki podzielili. Zapomnieli że w mieście PiS przegrał koszmarnie, do Sejmu też się pogrążyli, bo mandat dodatkowy przepadł. I co ? Nadal się im należy wszystko ? Tu jest drodzy Państwo samorząd, a nie rząd.

  • gdzie pieprz - niezalogowany 2019-11-08 09:31:49

    Panie Andrzeju Pan ucieka do Solidarnej albo do Gowina, oby nie w PiS. Nie szanują ludzi. Nie szanują demokratycznie wygranego.

  • gość 2019-11-08 09:32:24

    dialog wycieli cały pis zostawili sobie ochłapy karierowiczów z przewodniczącym na czele aten chłoptaś niech spada jakoś go nie kojaże go z lomży

  • gość 2019-11-08 09:38:19

    Cały PiS, Polska dla Polaków, Łomża dla Łomżyniaków. Tak się zaczyna wojna, rasizm i inne fobie. Widocznie można pracować dla miasta mieszkając na wsi, dodam że tam dba się o wartości niekiedy lepiej niż mieszczuchy to potrafią.

  • gość 2019-11-08 09:39:46

    Jeszcze zdejmijcie Pana Olszewskiego. Jak zmieniać to zmieniać. Zobaczymy co znaczy koalicja i dobro miasta. Czy będzie teraz to zależne od stołeczka ??? Punkt widzenia, od punktu siedzenia ???

  • gość 2019-11-08 09:41:48

    Chcą obniżać sobie pensje, diety, a ze stołków nie bardzo chcą się odkleić, aż po sądy sięgają. Śmieszni Ci z PiSu w Łomży. W innym miastach jacyś inni są PiSowcy. Ale Łomża to Łomża - miasto precedensów.

  • KS.M - niezalogowany 2019-11-08 09:42:16

    S t y p u ł k o w s k i za - niezalogowany 2019-11-08 09:17:32 przecież wiadomo Rze tak bżydko powiem irz Stypułkowski to nie matka boska ale chłop z dziada pradziada ma to wpisane r rodzaj męski nazwiska które nosi i po nzawisku wiadomo że kobietą nie jest to po co ta tautologia do kultury wniesiona aportem przez wyznawców feudalnego wyznania wiary ?

    wystarczy powiedzieć S ty puł kow ski jak w tytule i wiadomo że nie chodzi o ofiarę LGBT+ która ma płeć inną niż jej nazwisko na to wskazuje
    "poprawcie mnie jak się mylę"

  • obniżają dokoła - niezalogowany 2019-11-08 09:47:17

    Ostatnio diety obniżyli sobie radni z Zambrowa. O co chodzi Stypułkowskiemu?... Radni z Łomży są zabetonowani?...

  • Ks.M - niezalogowany 2019-11-08 09:51:45

    gość 2019-11-08 09:41:48 bo Łomża to bastion królów konfesjonałów a konfesjonały w tym mieście to reduty kultu kultury any Chrystów dbających o życie w duchu św. wizerunki w trosce od dobre imię swoich ks.Honorowych obywateli bardziej niż o czystość sumienia grupy trzymającej władzę w jech owej religijnej jaskini zbójców wzmacniających się cmentarnianym relikwiarzem biblijnego legionu

  • tak jest - niezalogowany 2019-11-08 09:52:39

    Radni z Zambrowa również spłaszczyli swoje diety. Radni z Łomży może jeszcze wystąpią o podwyżki, co?

  • WIOSNA ACH TO - niezalogowany 2019-11-08 10:08:25

    Chodzi o to że jak chcę wprowadzać zmiany typu obnizenie diet to rozmawiam z każdym komitetem i po ludzku pytam o zdanie innych. Potem zwołuję konferencję i z przedstawicielami komitetów mówimy publicznie że chcemy takich obniżek. Problem w tym że to obniżki to chwyt tylko pokazowy, wielka lipa. Dlaczego ? Bo nikt nie rozmawiał z innymi komitetami (Chrzanowskiego i PO ) a oni SA ZA OBNIŻKĄ DIET RÓWNIEŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrobili sobie posiadówę przed kamerami, pokazując jakoby TYLKO ONI takie chęci mieli. To jest nieuczciwe i niech się teraz nie dziwią że Radni mają dość takich podłych zagrywek "szerokiej koalicji" wielkiej lipy

  • gość 2019-11-08 10:09:45

    PAN WICEPREZYDENT ANDRZEJ STYPUŁKOWSKI POWINIEN RZĄDZIĆ PIS W ŁOMŻY.

  • ToNieTen - niezalogowany 2019-11-08 10:10:13

    Jedź na Nowogrodzką i pochwal się Jarkowi, jak ramię w ramię z PO i starymi komuchami wycieliście z Mariuszkiem cały PiS z funkcji w RM. Najlepiej niech do delegacji dołączy niezawodny sympatyk PiS, człowiek honoru Pan Tarka.

  • gość 2019-11-08 10:11:34

    To pokazuje że nie ma dialogu - to jest ewidentny przykład. Wstyd PiS i Przyjazna wiosna. Szkoda że tak pogrywają, jakby sami się nakręcali i mieli z tego jakąś podnietę. Bo normalnie wytłumaczyć tego się nie da.

  • gość 2019-11-08 10:13:20

    jest liderem

  • gość 2019-11-08 10:16:18

    Na Nowogrodzkiej już podobno byli i tam nie mają już sił na PiS w Łomży. Wstyd ich ogarnął, że tak podcięli skrzydła Chrzanowskiemu, współczują i wcale się nie martwią tym że PiS w radzie spadł ze stołków. Każdy ręce umywa i już nie chce się wtrącać, bo mają dość zagrywek w swoim środowisku. Zabiegają tylko o dobre kontakty z Prezydentem, bo i Prezydent o to dba, pomimo zdarzeń jakie miały miejsce. A Radni to Radni - większość rządzi.

  • gość 2019-11-08 10:19:36

    telefon do przyjaciela nie pomógł. a czemu miał służyć ? To jest zastraszanie, siłowe wpływanie na zmianę zdania, to było po prostu poniżej pasa. wstyd i hańba. PiS sam sobie jest winien. Szkoda. Nie umieli wykorzystać faktu , ze mają wiceprezydenta swojego. Olali go zupełnie, a teraz wielkie zdziwienie. ajajajajajajajajajjajajajajajajjajajaj

  • życie z poasją - niezalogowany 2019-11-08 10:30:35

    Mr. Garlicki "żywy pomniku" (zło czynnej) pracy dusz pasterskiej (obłudnych) budowniczych pomników JPII których miało nie być bo sam (cyniczny) święty sobie ich nie życzył (z ironią) błogosławiąc ich budowniczym "ks.Janusza" zamieńcie na pomnik tych którzy prawa miejsce wydębili od księżunia i to miasto wznieśli mimo kontrybucji podatkowych dokuczliwych jak cmentarna kultura fałszywych proroków dbających o pomniki fałszywych autorytetów

    Mr. Garlicki patrząc na pomnik w tym roku odsłonięty w Watykanie przez papieża F dumaj o ludziach którzy 600 lat temu przenieśli osadę ze starej Łomży do łomży i nie zrobili tego na plecach ks. Janusza na którym wymusili poszerzenie terenu ludzkiej aktywności wymykającej się z pańszczyźnianej aktywności posiadaczy ziemskich którzy nad mieszczanami nie mieli już takiej władzy jak na swoim folwarku ... a cała aktywność "prawna" tych "królów żydowskich" "stojących" wyżej niż poddani zawsze i wszędzie sprowadzała się do tego by tego panowania nie utracić

    kultura ks.Janusza to przekleństwo tego miasta umocowane w na pokaz pobożnym (bałwochwalczym) w sercu bezbożnym (anty Chrysta) tronie (ks.herodów) i jeh owym ks.duszpasterzy feudalnym wyznaniu wiary wiernych swoich poddanych czyniących to samo poddanym sobie by ks.hierarchom żyło się dostojniej a Lud z krzyżem pańskim żył z P A S J Ą ... i nie żył zarazem jak bóg przykazał

    program zawiera Loko wanie pro duktu
    Loko Łomża i "jej" PWSiP zdominowana logiką duszpasterzy z UKSW
    bo pasja jest najważniejsza bo "my chcemy krzyża" w książce w szkole w troskach rodziców w dziadek snach w polityce w ekonomi w kulturze ...
    (łac. passio cierpienie, męka)

  • gość 2019-11-08 10:47:04

    przestałem wierzyć, dzięki naszym kapłanom. zabili we mnie wiarę, nadzieję na sprawiedliwość.

  • gość 2019-11-08 10:54:13

    kap łonom * Ojcom duchownym ow[o]ca nakazanego z drzewa jeh owej matki rodzaju judzkiego oczy wiście "poprawcie mnie jak się mylę"

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 10:54:21

    Stypa to Lider Łomżyńskiego PiS-u!!

  • gość 2019-11-08 10:57:57

    Stypułkowski powinien zająć się dialogiem, jak oni nie potrafią. Powinien pokazać że jest mądrzejszy.

  • gość 2019-11-08 11:05:00

    do pierwszego wpisu ty jestes cham uzywasz wulgarnego jezyka jezeli masz problemy natury psychicznej to pora do lekarza debilu

  • STYPA ROKU - niezalogowany 2019-11-08 11:05:01

    Stype to PiS ma od kiedy Chrzanowski został Prezydentem, a już Stypa maksymalna gdy na wiceprezydenta zwiał Pana Andrzeja Stypułkowskiego z PiS. Do dziś boli i do dziś mają stype.

  • gość 2019-11-08 11:06:36

    "debilu" - i oto cudem sam zacząłeś Pan przeistoczenie w tego o kim piszesz.

  • A+++ - niezalogowany 2019-11-08 11:15:35

    tak samo w Episkopacie polski ks.pedofilii bronili nie pomagali ofiarom swoich manipulacji koncelebrowali kulturę anty Chrysta w operacji typu FALSE FLAG twierdząc że to kultura Chrystusa w końcu się wzięli za problem Z WŁASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI ... bo "ONO" "Lgnie" "samo się zagubi" ale największy ból że "i jeszcze" tego drugiego wciąga ... dając świadectwo prawdzie ... co się pod Flagą sztandarowych postaci ukrywa ...

    z góry na dół wzięli się za problem wywyższony oddolnie nie dlatego że dzieci krzywdę dostały ale dlatego że spowodowało to e r o z j ę wiary ale uwaga nie u tych dzieci (które przy "silentium sacrum" doprowadzali na cmentarz grzebiąc problem "śmiercią naturalną" ale dlatego wzięli się za problem bo w środowisku "sacrum" tego "silentium" zostało sprofanowane ... szum się zaczął .. "tajemnica poliszynela" się uniosła nad chórem milczenia utrzymywanego kanoniczną batutą JPII Wielkiego "dyrygenta" Pawłowej duchowości i tego jej b a s t i o n u "bazyliki za mórami" potrzebnej naszemu Urbi ET Orbi jak "żydowska świątynia" synowi matki bożej

    to jest tych ks.kórwow zmartwienie bo "ono (...) tego drugiego wciąga" ... efekt domina dom i nacji zagraża .... dom i nacji przy której "Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka" (1993) nie potrzeba życia jak bóg przykazał ale potrzeba piedestału żeby się ten korodujący tron nie zwalił z góry na dół jak wąż z drzewa w raju utraconym i hierarchowie nie zostali rozdziobani przez ks.poddanych znajdujących szczątki rozumu utraconego przy nauce wiary patrzącej na owoc życia oczami hierarchów z wiarą w to że jest dobrze jak jez źle ... oczy wiście nie dla wszystkich "króli żydowskich" "herod" morze być tylko jeden im wyżej tym wygodniej im niżej tym dostojniej a wiara "góry" nosi z wiarą że to w imię boże że innej drobi do Boga nie ma że to jedyna droga do domu Ojca ... a zob. J 8, 44

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 11:16:32

    Goś który zamiast poprzeć Krynicką popiera kogoś z zewnątrz jest dla mnie niewiarygodnym partnerem.
    Idź do swojej wybranki.
    Ktoś taki (pomijam twarz) nie powinien reprezentować tego pięknego grodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 11:22:38

    Kierownik Ratusza ma większość.
    Czego płaczesz?
    Wycieli PiS a teraz płacz.
    PO was wyprowadzi z Ratusza.

  • gość 2019-11-08 11:25:36

    Krynicką popierał Prezydent. Na pewno dużo by zmieniło poparcie Pana Stypułkowskiego ? Myślę że nie, a dzięki temu będziemy mieli osobę, która godnie jak Pani Krynicka będzie pomagała Łomży, bo na Posła Kolejowego liczyć można - tak jak zawsze - czyli wcale. Poparcie Pana Stypułkowskiego dla Pani Aleksandry Szczudło nie zmieniło wyniku, w Łomży ta Pani zdobyła marne głosy, w porównaniu z Krynicką. Nie widzę powiązania, z jakiejkolwiek strony. A to że Pan Stypułkowski pozwolił sobie poprzeć Panią Aleksandrę, świadczy o tym że PiS miał go zupełnie w poważaniu. To się chłopak może powoli odcinał i odetnie, skoro widać jak jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 11:27:16

    Stypa to gość z charakterem !!!!wieloletni działacz PiS i bardzo dobrze,że umówiony jest z Kaczyńskim niech mu powie co wyprawia lokalny PiS!!

  • gość 2019-11-08 11:28:33

    PiS w Łomży słabnie. Nie ma nowych ludzi w partii, nie ma młodych, którzy chcą działać. Przecież koko i roko i donosiciele to słabe autorytety. Nie dziwię się że ludzie odchodzą, nie chcą przynależeć do takiej grupki osób.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 11:29:02

    A którzy radni to fani Roberta Biedronia :)?? he te dobre jaja

  • gość 2019-11-08 11:30:57

    Kaczyński ma gdzieś Łomżę, skoro wystawił na Prezydenta kandydatkę, której w drugiej turze już nie chciał pomóc, a do sejmu wpuścił Łomżę w maliny, dając tylu kandydatów żeby wszyscy się wycięli. Niech Pan Andrzej odejdzie z PiS i idzie do Solidarnej, albo Gowina. To jest jakaś alternatywa.

  • gość 2019-11-08 11:34:20

    ja wiem o czym pisze w porownaniu do ciebie ty masz problemy natury psychicznej lecz sie poki pora

  • tęcza - niezalogowany 2019-11-08 11:35:04

    https://mylomza.pl/zdjecie/2488406

    Zdjęcie nr 23 wielcy fani, którzy potem przytulili się do PiS ,a PiS ich przytulił, ciekawe co na to Kaczyński powie podczas wizyty. Podobno jest zdjęcie gdzie jeden z tych Panów trzyma tęczową flagę. hahahahhahahhaha Szeroka koalicja, oj szeroka od wiosny po PiS.

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-11-08 11:39:33

    @V-c no to pokaż co potrafisz w takiej bardzo prostej kwestii :

    choć w kwestii" wypożyczalni rowerów " i " ścieżek rowerowych " to było by najlepiej gdyby pierwsza wypowiedziała się Prokuratura.

    ... no ale jako v-c no to mów co chcesz w tej kwestii zrobić dla Mieszkańców Łomży ?

    ... co v-c na to : czy "wypożyczalnia " miejskich rowerów powinna być prowadzona przez MPK-i jako Zintegrowany System Komunikacji :

    -1- Karta Miejska a nie " aplikacje " na telefony która uniemożliwia dostęp wielu Mieszkańcom gdyż coraz więcej Ludzi nie ściąga aplikacji o wątpliwym stopniu BEZPIECZEŃSTWA , aby unikać WROGIEGO włamania i kradzieży danych

    2- KARTA MIEJSKA : każdy kto ma bilet miesięczny korzystanie z rowerów ma wliczone w cenę biletu , A BILET JEDNORAZOWY UPRAWNIA np daje dodatkową możliwość jazdy rowerem np przez 30 min.

    3- WŁAŚCIWA ORGANIZACJA ścieżek rowerowych :
    - ułożenie betoniaków tak aby "ścieżka rowerowa" była CIĄGIEM KOMUNIKACYJNYM - cały czas są przerwy na wyjazdach z posesji a powinno być odwrotnie
    - obniżenie PRZYCIĘCIE I OBNIŻENIE KRAWĘŻNIKÓW tak aby rowerzysta mógł BEZPIECZNIE wjechać i zjechać na ścieżkę rowerową na całej jej długości bez utraty zdrowia lub zabicia się - obecnie nie ma takiej możliwości aby bezwypadkowo wjechać na ścieżki rowerowe w dowolnym miejscu
    - przejazdy przez ulice przy przejściach dla pieszych
    ....

    to tak na początek ale wątpię żeby "władza " rozumiała co Mieszkańcy do niej mówią , skoro robi zupełnie odwrotnie aby Mieszkańcom było jak najtrudniej !

  • gość 2019-11-08 11:41:39

    ten człowiek też wie o czym pisze, po prostu stało się coś, o czym Ty nie wiesz, a oceniasz i wyzywasz od "debili". Psychika człowieka jest krucha. Ktoś, kogoś skrzywdził, pokłosiem jest to co czytasz i oceniasz jako problem natury psychicznej. Swoim wpisem na pewno nie pomozesz, tym. Zignoruj jeśli mozesz.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 11:43:21

    Może Piotrek się wypowie

  • Go ś ć - niezalogowany 2019-11-08 11:43:42

    gość 2019-11-08 11:34:20 taka ironia+ losu która nie płynie falami z prądem nadzieii jak liturgiczne śmieci z dewotami

  • gość 2019-11-08 11:46:29

    gość 2019-11-08 11:41:39 ignorancja pomaga tylko ks.zKórwySynom oni tej ignorancji uczą tam gdzie problem nie dotyczy komuchów lewaków ... itd i tep etc... to się nazywa rozbestwianie bestii o tym jest cała twórczość biblijna

  • gość 2019-11-08 11:58:37

    ja chce zeby na tym portalu pisalo sie na temat podany w tytule slownictwo nie powinno byc wulgarne teraz tylko piszemy a za moment bedziemy nawolywali do samosadow skonczmy z mowa nienawisci badzmy odpowiedzialni za swoje slowa

  • gość 2019-11-08 12:08:24

    gość 2019-11-08 11:46:29 gdzie problem dotyczy komuchów lewaków to z a r a z przy uczonych w piśmie "JEST" brak ignorancji i w "bazylice z mórami" uczonych w prawie formuje się "zbroja" Pawłowej duchowości żeby się im system (wierzeń) nie wywalił (na pysk) w dupę kopany bo "Oni" kiedy "Ono" "Lgnie" z liturgiczną czytam precyzują kanonicznie powtarzaną przez wszystkich dbałością o święty wizerunek w akcie w i a r y zawsze z gęby dupę zrobią ... dbając o dobre imię bardziej niż o (dobre sumienia) dające akt (świadectwo) p r a w d y tam gdzie wiara zabija Kulturę ("królów żydowskich") życia jak bóg przykazał (na początku rodzaju ludzkiego "wygnanego" czytam "wyprawione" ... z raju utraconego na drogę ks.Wyjścia i dojścia do raju odzyskanego ... ziemi obiecanej ... na META poziomie ("powrotu" do ducha ...jaki tchną "z źródła" "prawa bożego" na samym początku rodzaju judzkiego "poprawcie mnie jak się mylę" )

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 12:14:27

    Stypulkowski to lojalny człowiek i dobry Wice!!! idź na szefa PiS-u w Lomzy

  • gość 2019-11-08 12:34:24

    jaki dialog? prawicowcy nie znają tego pojęcia..może P.Szczudło pomoże tak ją Pan lansował w Łomży a olewał lokalnych kandydatów...

  • gość 2019-11-08 12:46:07

    najgłupszy wywiad jaki czytałem ostatnio. Wulgarne usiłowanie manipulowania opinią mieszkańców. TEN PAN TO CHYBA POMYŁKA NA TYM URZĘDZIE

  • gość 2019-11-08 12:56:57

    Brako liderem

  • gość 2019-11-08 13:35:37

    Ja rozumiem ten wywiad w ten sposób. PAN STYPUŁKOWSKI PO PROSTU JUŻ NIE MA SIŁY I CHĘCI UCZESTNICZYĆ W CZYMŚ, GDZIE NIE MA SZACUNKU I JEST TOTALNA OLEWKA, A JEDYNA AKTYWNOŚĆ TO WALKA O STOŁEK BO PISOWI SIĘ NALEŻY I WTEDY ONI SĄ DOBRZY I GRZECZNI I SIĘ NIE CZEPIAJĄ ZA BARDZO NA SESJACH. WALKA Z PREZYDENTEM, KTÓRY WYGRAŁ KU NIEZADOWOLENIU WYBORY SAMORZĄDOWE DLA ZASADY NIE BO NIE, BO PIS JEST WAŻNY NAJWAŻNIEJSZY, BO RZĄD TO PIS. A prawda jest taka że PiS to ludzie i Pan Stypułkowski został bardzo brzydko potraktowany, gdy Prezydent powołał go na zastępcę, ludzie z PiS uważali że ten stołek powinien być dla kogoś innego. Chcieli ustawić Prezydenta. Trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby po takim potraktowaniu, jeszcze mieć czelność czegokolwiek żądać. Podobnie jest teraz. Nie ma szacunku do Pana Andrzeja w PiS, to nie - ich strata.

  • gość 2019-11-08 13:39:35

    Czy Kołakowski zapraszał Pana Stypułkowskiego na swoje narady ? Czy Pan Piątkowski traktował poważnie Pana Stypułkowskiego na stanowisku, na jakim jest ? Przecież to członek PiSu. Nie dziwi mnie postawa Pana Andrzeja, to naturalna kolej rzeczy. Następne będzie to że Pan Andrzej opuści PiS. I bardzo dobrze.

  • gość 2019-11-08 13:45:21

    PiS tylko zachłannie patrzy na siebie i że się im należy. Dobrze będzie jak stołki będą mieli i będą doceniani na każdym kroku. PiS był wartościowy kiedyś, teraz gdy są przy włądzy ludziom w głowach się poprzewracało, biegną po telefon i dzwonią do ministrów, żeby co ? Czemu to miało służyć ? Bardzo dziwne, bardzo Panie Radny. Jak boi się Pan odejść ze względu na stołek, niech Pan zastanowi się, kto tu jest zły. Ten co trzyma stołek od tylu lat, czy ten co słucha ludzi i radnych, którzy mają dość tego cyrku.

  • tęczowy bekael - niezalogowany 2019-11-08 13:50:19

    jest liderem

  • gość 2019-11-08 14:15:25

    Wyrzucili Prezydenta z PISu a on jeździ na Nowogrodzką uzgadniać kto będzie jego zastępcą, dziwne.

  • A+++ - niezalogowany 2019-11-08 14:18:01

    diabeł w raju też liderem (Ojcem nawet ...) faryzeusze (J 8, 44) na sądzie Syna Bożego też liderem ks.pedofile też liderem PiS jeszcze bardziej liderem niż PO bo tam są "króle żydowscy" lepszego sortu ... hierarchowie kórwajego mac królowej polski a matka jest nietykalna bo w dekalogu Ojców duchownych nie ma przykazania czcij swego syna i córkę ... jak bóg przykazał także prawo do życia dzieciom się należy jak psu kości i wdzięcznością do Pani Matki i Ojca parafialnej grandy ten matriarchat wynoszącej aktem wiary ponad akt miłości jak bóg przykazał

  • BIOMASA - niezalogowany 2019-11-08 14:20:53

    normalnie łokazy intelektu :
    członek PiS-u zwalczający PiS działający z PO jak jeden mąż ... tak samo jak bezideowy kler co to od 1000 lat zawsze jest z każdą władzą

  • gość 2019-11-08 14:24:03

    co ten PiS jest wart skoro ma takiego członka co działa z PO ?

  • gość 2019-11-08 14:26:40

    bezideowe marionetki , pajacyki , karierowicze bez twarzy i kręgosłupa moralnego to prawdziwe oblicze współczesnej " władzy "

  • gość 2019-11-08 14:43:38

    PiS w Łomży zrobi wszystko co powie kler. Ale żeby iść razem z tymi co klaskali Biedroniowi ? Eh wszystko dla władzy, co tam aborcja, homo itd. oby większość i władza. A jak ktoś ma zarzut ze PiS w Łomży działa z PO to się myli. Prezydent jest bezpartyjny ma swoje poglądy ale nie znaczy że ma się zamknąć na inne opcje. Proszę zobaczyć jak zachował się PiS podczas kampanii, jak zniszczyli swojego członka, wystawiając pewną panią o której szkoda słów. To zrobił brat - bratu, siostra - bratu obrazując - jedna opcja i proszę jaki krył się tam wróg. Kler, ambicje itd. PO okazało się, bardziej kulturalne. Trudno układać się z kimś kto nie chce po pierwsze a po drugie zachował się tak bardzo brzydko.

  • gość 2019-11-08 14:44:49

    wolę PO, niż zdradziecki PiS.

  • gość 2019-11-08 14:48:26

    @ gość
    2019-11-08 14:43:38

    a może zmień specjalistę może inny coś pomoże ?

  • PżewrtniRolnicy - niezalogowany 2019-11-08 17:25:14

    gość 2019-11-08 14:48:26 kler to nie tylko ks. Bronaowski i ta jego partia co nie jeździła do świętj wody a do świętego ojca źródła sił geotermalnych poza tym jest jeszcze "prawy sektor" "seniora seniorów" dla którego nadzieja w tym że raz zdobytej władzy nie oddamy kler rozdaje karty na stole i pod stołem "i jeszcze" cierpi "ataki na kościół" jak ks.Bronakowski z powodu alkoholików bo im więcej nietrzeźwych tym trudniej realizować wspaniałe plany rozwoju ojczyzny ... nie chodzi o dzieci ale o robotników tej jego "winnicy pańskiej" ZARZĄDZANEJ przez "składa apostolski" starymi Metod z czasów z których JPII jednocząc prawicę wzywał ducha na lewicę JĘZYKIEM BIBLIJNEJ cynicznej gadziny językiem biblijnych obłudników idąc drogą "Dziel i rządź" (łac. divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron. Jednym koniuszkiem języczka człapali na prawo a drugim na lewo a uśmiechali się środkiem ... i ktoś został smrodkiem ....

  • gość 2019-11-08 18:00:01

    dzisiejszy PiS w radzie to zaden pis to radni, którzy współpracują z ludzmi , którzy działają w Wiosnie. Wrzucie w internet i poszukajcie ladnych fotek pana domasiewicza na spotkaniu w Amadeusie z Biedroniem, potem był w wawie na ich spotkaniu ( kongresie) tez ładne fotki , czy spotkanie w Białym na konferencji z liderem Wiosny z Białego panem posłem Kierculem!!!!!!!!!!!!!!!!Stypułkowski już podobno o wszystkim poinformował PIS w Warszawie i Pana Sobolewskiego .Pismo poszło .....można to spłentować ,że "kto mieczem wojuje od miecza ginie".W tamtym roku kołak znany z działalniości w Pronie, z Piotrusiem i Zuchem Zawada napisali na prezydenta , a teraz wyjdzie kto działa z lewakami!!!

  • gość 2019-11-08 18:33:47

    Po co te kombinacje, mamy koalicję tzw. radnych Komitetu Mariusza Chrzanowskiego oraz Koalicji Obywatelskiej, głosowali za odwołaniem radnych PIS. Nie ma radnych Wiosny w Łomży

  • gość 2019-11-08 18:59:47

    Mamy radnych Komitetu Chrzanowskiego uzupełnionymi ludźmi którzy " bezinteresownie "przeszli z PiS i Przyjaznej Łomży + PO. Ot koalicja " prawicowców". Takie są fakty.
    Można to potwierdzić u komisarza wyborczego kto z jakiego komitetu kandydował.

    Pis + Przyjazna Łomża decyzją wyborców zdobył w wyborach 12 mandatów czyli większość.
    A że zawsze trafi się jakiś kałuża układ sił w radzie jest inny.
    Pan od edukacji powinien to wiedzieć. Chociaż już portal 4lomza udowodnił,że ma duże kłopoty z matematyką.
    Nie ma naginać rzeczywistości.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 19:06:51

    Ciekawe co mu powiedzą na Nowogrodzkiej o koalicji z PO?
    Dzisiaj jesteś zakładnikiem peowców.

  • A+++ - niezalogowany 2019-11-08 19:16:47

    gość 2019-11-08 18:00:01 proboszcz co krzyżem wojuje do krzyża zginie ?
    sam Bóg jest zawsze z lewakami odkąd lewaków wyprowadzał z Domu niewoli
    w Słowo Boże nie mówi jeśli twoja lewa ręka jest ci powodem grzechu to ...
    w Słowie Bożym JEST napisane Pismo Święte cyt:
    "I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła."
    Bóg Ojciec Jezusa jest k o m u c h e m JEST Lewakiem ???
    oto jaki stosunek ma Bóg do prawicy ... ks. Janusza pierwszego i ostatniego ks. Stanisława
    ECCE Ewangelia Jezusa wg Ewangelisty Mateusza ... rozdział państwa od kościoła taki żart .... oczy wiście .... rozdział 5 wiersz 30 .... aby już więcej czwórkami do nieba nie szli jak kapelan rozkazał na Westerplatte ale żeby szli jak bóg przykazał

  • gość 2019-11-08 19:30:01

    gość 2019-11-08 18:33:47 gdyby w katedrze był ks.Alfons (chrzcielne imię ks.Popiełuszki) zamiast ks.Kustosza to i motywacja do życia byłaby inna na tym jech owym paśniku złodziejów chwały chrystusowej dbających o święty wizerunek przez dbałość o dobre imię w duchu ks.Honorowych obywateli a nie jak Bóg przykazał a Syn Boży nauczał ... przy kielichu ... oczy wiście ... abstynentem nie był i innym picia nie zabraniał ... czasem też namawiał do picia ... a Judasz jak udawał że pije to nie pił i dlatego do świątyni nie zabłądził i kapłani z pijanym by nie chcieli gadać a z nim jeszcze dil zrobili ... kiedy inni apostołowie po kielichu "posnęli" na ... klęcznikach "umartwieni na modlitwie" we wspólnocie jak weselnicy w poczuciu bezpieczeństwa że na imprezie są ... sami swoi

  • gość 2019-11-08 21:37:16

    STYPA W PISIE SKOŃCZY PODOBNIE JAK CHRZAN

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 22:47:56

    Kto jest autorem wywiadu? Po przeczytaniu mam wniosek, że poziom jak u tego pana na zdjęciu...

  • gość 2019-11-08 23:09:01

    mariusz robi jak robi to niech się nie dziwi, że ludzie nie chcą z nim współpracować takie głosy słychać lekceważy kompanów broni to oczy mowa stawia ludzi o marnej reputacji utrzymuje aby co... tak się robi tak dalej a zostanie samotny nawet biskup mu nie pomoże ...

  • gość 2019-11-09 03:27:14

    czy ten płatny artykuł opłacił w/w v-c za swoje czy z KASY Miasta ?

  • gość 2019-11-09 08:08:32

    Wywiad żałosny.......
    Z nadgorliwością wykonał polecenie Szefa przewodnicząc "koalicji" w odsunięciu radnych PIS od funkcji w Radzie.
    Gdyby miał honor złożyłby rezygnację z partii....
    Ale to człowiek bez wyrazu i charakteru i partia sama będzie go musiała usunąć szkodnika ze swoich szeregów......

  • gość 2019-11-09 08:53:27

    gość 2019-11-08 23:09:01 a zwłaszcza biskup mu nie pomoże tak grzmi lepiej ... oni nigdy nie pomagają tym których wykorzystują oni zawsze pomogą tym których wykorzystywali ich wrogowie wtedy i tylko wtedy kiedy można uznać że padli ofiarą prześladował a biskup będzie mógł to wykorzystać ... w Kościele nie ma rachunku miłości nie ma rachunku miłosierdzia nie ma rachunku sumienia ... jak bóg przykazał tam cały czas jest wyrachowana troska o to wszystko do kogo czego Jezus mówi aPage satanas

  • gość 2019-11-09 09:05:23

    Wystarczy trochę prawdy. W kampanii prezydenckiej Borysewicz i Chrzanowski nie atakowali się. Potem w kampanii parlamentarnej w "gazetce ratusza" otrzymaliśmy obszerny wywiad z Borysewiczem opisujący jak to dobrze się współpracuje z Chrzanowskim. Teraz mamy oficjalną koalicje radnych Komitetu Chrzanowskiego i radnych PO - którzy pozbawili funkcji radnych PiS pomimo zawartej koalicji w sprawie podziału stanowisk. Zamiast przyznać, że miasto jest współrządzone z PO to robi się unik i opowiada farmazony. PiS jest zły, Biskup zły - my nie lewacy to oni lewacy. Przecież to jest stara gadka Panowie, to mówiło PO teraz Wy to mówicie. Pewnie Panowie chcecie za 4 lata z PO startować z szerokiej Koalicji Obywatelskiej lub przy jej wsparciu? Tylko co z Panem Cezarym Kisielem? On na to Panom pozwoli? Zobaczymy jaką cena będzie za koalicję. Wszystko to przypomina rządy Jerzego Brzezińskiego, który odcinał się od przynależności politycznej do PO. Przypomina to też rządy Mieczysława Czerniawskiego, który był wspierany przez PO i Pana Borysewicza... Pod koniec kadencji PO zrobi zwrot i zacznie przygotowania do wyborów. Chyba, że jakieś cukierki i wisienki będą wynikiem nowej koalicji z PO.

    Pan Mariusz Chrzanowski odnosił sukcesy politycznie i miał nosa. Może i teraz "nos" wygra bo PiS za 4 lata będzie poobijaną partią, więc gra na PO może być opłacalna.

  • gość 2019-11-09 09:31:35

    gość 2019-11-09 09:05:23 kościół wali w ludzi językiem biblijnej gadziny kiedy jednym koniuszkiem języczka uwagi głaszcze marchewkę dla polityków drugi koniuszek wężowego języczka uwagi głaszcze już kija na tych co już marchewkę dostali ... kościół żyje "biciem" (serca) jest czas skurczu i rozkurczy czas tłoczenia i ssania ... trzeba pilnować by "krążenie" do zawału nie doprowadziło ... bo zostaną im "żywe" pomniki ... kultu kultury bez serca ... modlące się o miłosierdzie by im lud do dupy defibrylatora nie przyłożył z mocą rewolucji komunistycznej ...
    dla której Watykan już robi alternatywę by tą "wampiryczną" wielką "ssawkę" Pontyfikatu papieża "zjednoczonej prawicy" od Kościoła w kościele oderwać ... a nie na ulicy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 09:53:25

    O jakich zdradach klubowych Wy twierdzicie:
    Jak widać do PiS może przystąpić każdy, z Kukiza Andruszkiewicz, Baszko PSL , Żalek z PO i inni. Ale to nie są zdrajcy tylko kto?

    Tak przechwytuje się polityków z innych partii! KARCZEWSKI zdradza tajemnice:

    https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/to-nie-koniec-walki-o-senat-pis-nie-odpusci-karczewski-odslania-kulisy-wideo-aa-R6uo-6cJH-sVqv.html

    Ciekawe co? Kałuża też przeszedł do Pisu i jest super. To oni tłumaczą dobrem kraju.

    A jak jest w łomżyńskim PiS? Kto nie z nimi jest wrogiem, jeżeli oni nie mają posad to wszyscy są ble.

  • gość 2019-11-09 10:50:18

    co wy chcecie od tego gościa, on jest po prostu przystojny inaczej i taki z metra cięty

  • sztein - niezalogowany 2019-11-09 11:02:13

    Panie Stypułkowski, zobacz Pan sobie pierwszą lepszą definicję dialogu (np. https://sjp.pl/dialog) i nie pieprz głupot o jego braku. Jaki był dialog ze strony Prezydenta dot. zwiększenia punktów sprzedaży? Żadnej dyskusji, tylko wymiana niewygodnych członków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych włącznie z wyrzuceniem Dyrektor WOPiTu. Po trupach, aby do przodu. Bezwzględne narzucanie swojego stanowiska, to nie dialog, więc się nie dziwcie, że nie wszyscy będą Wam przyklaskiwać. Spacyfikowaliście PiS, więc czego więcej chcecie?

  • grzechomat - niezalogowany 2019-11-09 11:15:29

    sztein - niezalogowany 2019-11-09 11:02:13 nie nazywaj dialogiem tego co komisja rozwiązywania problemów ks.Bronakowskiego robi w monologu z mieszkańcami którym nawet Pan - bóg - Bóg Ojciec nie zbiera wolnej woli w decydowaniu kiedy gdzie sobie kupią i z kim czym się prześpią przy lampce tego s p i r i t u s\'a movens\'a przy którym żaden obrońca ks.pedofili spać spokojnie w świętym spokoju swego zacisznego silentium sacrum ... by nie mógł żeby mu "koktajl Mołotowa" rozdarł puchę ... tak z miłością ... napędził s a n t o PIETRA i subito z miłosierdziem nie zaszkodził "...na wieki wieków amen"

  • ZDRAJCY - niezalogowany 2019-11-09 11:34:54

    w kampanii wyborczej do Semu prezydent Chrzanowski i jego v-c promowali kandydatkę tzw " Dyzmową " z Czyżewa , a nie kandydatów z Łomży !
    ... widać że Czyżew dla prezydenta Chrzanowskiego i jego v-c jest ważniejszy niż Łomża , może tam sołtysami zostaną ?

  • MPWiK - niezalogowany 2019-11-09 11:41:57

    w wodociągach woda jak szambo a Rada "prezydencka" zabroniła Komisji Rewizyjnej skontrolować poczynania MPWiK-u !
    Brawo "Układ Zamknięty " !

  • zDr.rajcy - niezalogowany 2019-11-09 12:21:17

    MPWiK - niezalogowany 2019-11-09 11:41:57 i te szambo wsiąkło w kamień w bojlerach bo kamień nie odkłada się tylko w czajnikach ale i w układach zamkniętych czerpiących ze źródła układu przez bojler w prysznic na głowę i do buzi ... koło ul. Radzieckiej wedle instytucji kultu kultury dbających o czystość wizerunki dla zachowania dobrego imienia potrzebnego do sprawowania urzędu ks.honorowego obywatela ziemi tej ziemi bijącej sercem sakra mentalnego wychodka ... z serduszkiem karitasu na wejściu ???

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-11-09 12:29:44

    dno i 160 cm mułu

  • gość 2019-11-09 12:45:44

    niekompetencja, i żenująco niski poziom współpracy. Interes miasta nie istnieje więc proszę takimi sloganami se gęby nie wycierać
    Ryba psuje się od głowy.
    młody prezydent już druga kadencja i nadal brak doświadczenia.
    Brak elementarnej współpracy.
    Dobieranie współpracowników bez własnego zdania dla stołków i koniecznie głupszych od siebie.
    To jest kompromitacja Łomży
    ale taką władzę wszyscy wybraliśmy więc nie ma co mieć do kogokolwiek pretensji.
    Chrzanowskiemu będzie ciężko odnaleźć się w realnym świecie jak zstąpi z niebios po zakończeniu prezydentury.
    Wtedy opadnie kurtyna i zobaczymy gdzie będą te jego obecne przydupasy z tym frajerem urzędnikiem który wielbi tu w komentarzach jak jest w Łomży wspaniale na czele

  • maTematyka+ - niezalogowany 2019-11-09 12:58:39

    ale taką władzę wszyscy wybraliśmy ? wszyscy to pojęcie fizyczne czy metafizyczne ?

  • gość 2019-11-09 15:12:28

    chrzanowski to mąż stanu i wiele osób to kluje w oczy to, że obsadził zaufanymi ludźmi tak wygląda polityka gorsza sprawa, że trzeba im wystawić ocenę mierną bez prawa poprawy

  • gość 2019-11-09 15:29:13

    wąż*

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 20:07:12

    Chrzan jest najlepszy a boli,że wasza opcja nie rządzi....Stypa,Brako to fachowcy

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-11-09 20:20:34

    " fachowcy" na publicznych ETATACH co za SWOJE czyny nie ponoszą odpowiedzialności !

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 20:36:53

    ChrZAn to dr prawa ,wiec sobie poradzi jak dwukadencyjnosc go dotknie ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 20:37:40

    a co robi jego byla zastepczyni dr socjologi?? bedzie tym dyr armiru za wieska??,he he

  • gość 2019-11-10 06:19:45

    "władza" lokalowa to dno i 160 cm muła

  • gość 2019-11-10 10:59:31

    w Łomży nie ma Marszu Niepodległości 11 Listopada ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 14:42:24

    Brake wlasnego zdania Robi co mu kaza it I Cala prawda o vice

Dodajesz jako: |