:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szabłowski za Muzyk w Łomżyńskim Forum Samorządowym

Aktualności, Szabłowski Muzyk Łomżyńskim Forum Samorządowym - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/07/2019 11:04

Lech Szabłowski został nowym prezesem Łomżyńskiego Forum Samorządowego. Starosta Łomżyński zastąpił tym samym Agnieszkę Muzyk, która piastowała tę funkcję do tej pory. Zarząd wybrany został przez przedstawicieli samorządów wchodzących w skład Stowarzyszenia.

Prezesem działającego od 2015 roku Łomżyńskiego Forum Samorządowego został starosta Lech Szabłowski, a wiceprezesem - wiceprezydent Łomży Andrzej Stypułkowski.

Do dziewięcioosobowego zarządu weszli także: Jan Olszewski - przewodniczący Rady Miejskiej Łomży, Piotr Kłys - wójt gminy Łomża, Jarosław Siekierko - burmistrz Wysokiego Mazowieckiego, Dariusz Latorowski - burmistrz Grajewa, Józef Wiśniewski - wójt gminy Kolno, Józef Zajkowski - wójt gminy Sokoły oraz Małgorzata Gronostajska - gmina Rutki. 

Kadencja zarządu jest zgodna z kadencją rad jednostek samorządu terytorialnego. Siedziba Stowarzyszenia znajduje się w Mieście Łomża, a biuro w łomżyńskim Ratuszu. To dobrowolne, samorządne i trwałe zrzeszenie gmin i powiatów o celach niezarobkowych.

ŁFS w swoim statucie określiło następujące cele szczegółowe:

- wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz obrona wspólnych interesów podmiotów będących członkami Stowarzyszenia,

- inicjowanie, przygotowanie i realizacja na terytorium zrzeszonych w Stowarzyszeniu gmin i powiatów wspólnych przedsięwzięć służących rozwojowi współpracy samorządów,

- pozyskiwanie i wykorzystywanie środków pomocowych Unii Europejskiej oraz innych krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych dla realizacji celów Stowarzyszenia,

- koordynowanie i wspieranie współpracy ponadnarodowej,

- wykonywanie zadań określonych w podpisywanych przez Stowarzyszenie umowach i porozumieniach,

- realizacja innych przedsięwzięć promujących ideę samorządności i integracji europejskiej.

lomza

Szabłowski za Muzyk w Łomżyńskim Forum Samorządowym komentarze opinie

  • real - niezalogowany 2019-07-11 11:42:32

    Do tych zadań ja bym jeszcze dodał, i to na pierwszym miejscu, obrona samorządności lokalnej przed zawłaszczaniem jej uprawnień przez administrację centralną

  • Romek. - niezalogowany 2019-07-11 11:56:01

    Wielki mi tu prezes,hehe.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 12:07:00

    Od razu przesledzilbym dokonania Pani muzykalnej. Wydatki na darmowe strony internetowe.

  • gość 2019-07-11 13:20:52

    Uf całe szczęście, że nie ta Muzyk. Przez nią lodówka się mi zepsuła, bo za każdym razem jak otwierałem lodówkę była ona.

  • Agnieszka B. Muzyk - niezalogowany 2019-07-11 13:36:02

    Szanowny Gościu. Wpis tego rodzaju pojawiał się w wielu miejscach i w czasie kampanii i po jej zakończeniu. Jest jednym z wielu elementów zorganizowanej akcji hejterskiej prowadzonej pod moim adresem. I jest kolejną perfidną insynuacją. Nie rozumiesz gościu, że można coś w życiu zrobić za darmo? Wiem, że tobie i tej bandzie, do której należysz nie mieści się to w głowie. W oczach macie tylko władzę i kasę. Niszczycie wszystko i wszystkich co wam staje na drodze do osiągnięcia tych celów. I innych sądzicie swoimi kryteriami. Bo nie znacie innego świata i wartości.
    Wyjaśniam tym, którzy to czytają. Wyjaśniam, bo mam dosyć kłamstw upowszechnianych pod moim adresem, zarówno w kampanii, jak i po jej zakończeniu. Milczałam, bo sądziłam, że z takimi łobuzami i draniami nie wypada wchodzić w polemikę.
    Wielu ludzi jednak uwierzyło im, kłamcom i oszczercom. Dlatego, dosyć tego.
    Tobie gościu nie wyjaśniam, bo ty wiesz, że kłamiesz i pomawiasz.
    Stowarzyszenie na początku nie miało środków, a te które były ze składek były potrzebne na bieżącą działalność. Dlatego pierwszą stronę internetową wykonał mój mąż - Marcin Muzyk. Jest również autorem logo stowarzyszenia. Nie pobrał za to żadnych pieniędzy. Wiesz dlaczego pracował ZA DARMO? Bo stowarzyszenia nie było stać na zlecenie tych zadań; bo pomagał mi i pomaga gdy jest taka potrzeba; bo jest patriotą i wiele rzeczy robił i robi ZA DARMO, gdy jest taka potrzeba, dla Łomży. A za to właśnie wy tchórze, wstydzący się swoich nazwisk oczerniacie mnie, czy takich ludzi jak on. Bo takich ludzi jak on jest w Łomży, na szczęście, wielu. I na ich tle widać waszą interesowność, wasze cwaniactwo.
    Bardzo proszę,wszystko prześledźcie. Mam nadzieję, że napiszesz gościu wtedy ile czasu prywatnego poświęciłam dla Łomżyńskiego Forum Samorządowego i dzięki temu ile pieniędzy i projektów zostało zrealizowanych i w Łomży i w subregionie łomżyńskim. Nie zarobiłam w Forum nawet złotówki, podobnie mój Mąż. Praca w Forum nie należała do moich obowiązków zawodowych.
    I jeszcze jedno. Stowarzyszenie miało i ma swój Zarząd złożony z samorządowców, ma komisję rewizyjną. Poddając w wątpliwość prawidłowość działań i rekomendując prześledzenie działań, poddajesz również w wątpliwość ich pracę i uczciwość. Ale cóż, gdybyś miał honor, to byś się podpisał, stanął ze mną i tymi ludźmi twarzą w twarz. Ale przecież tobie nie chodzi o prawdę, tylko o wykorzystanie każdej okazji by nadal mnie niszczyć pomówieniami. Raz się udało, to brniecie łobuzy dalej.

    Agnieszka Barbara Muzyk (nie wstydzę się swojego nazwiska, opinii i poglądów),
    i współczuję tym, którzy się swoich nazwisk i opinii wstydzą. Widocznie mają ku temu, poważne powody.

  • gość 2019-07-11 14:12:20

    Pani Agnieszko, gratuluję. Nie jest Pani sama w walce z dyskryminacją.

  • URSUS - niezalogowany 2019-07-11 14:15:31

    Charubin – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Turośl. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 14:25:28

    Brokoniecki za czosnka już w lipcu?????

  • gość 2019-07-11 14:50:11

    Mam nadzieję że Pani nie daruje tych brudów przed wyborczych.Sprawcy znani więc...Ojciec prezydenta powinien ponieść odpowiedzialność

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 15:11:12

    Agnieszko M. Przykro mi że musisz tego doświadczać.Nie przejmuje się.Walka z tą bandą nie ma sensu

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 15:12:10

    Agnieszko M. Przykro mi że musisz tego doświadczać.Nie przejmuje się.Walka z tą bandą nie ma sensu

  • gość 2019-07-11 17:28:36

    Ci ludzie nic sobą nie reprezentują Pani Agnieszko.Kłamstwa,pomówienia insynuacje to chleb powszedni tych życiowych nieudaczników.
    Wystarczy sprawdzić co robili przed kilkoma laty.Podwórkowi nieudacznicy.
    Za kilka lat wrócą do tych samych nor z których wyszli.
    Pozdrawiam i życzę zdrowia i spokoju

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 17:37:46

    najwięcej hejtu było na prezydenta przez całą kampanię takie żale to gdzie indziej wylrwac

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 18:52:56

    tyle co dostał prezydent w kampanii to nikt nie mial!!!dobre informatycy byli że Nicki zagraniczne mam nadzieję że prezydent im nie odpuści

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 18:58:13

    gościu sprawcy znani!!!???współczesna już o tym pisała za takie publiczne oskarżenia uważaj że byś sam się nie stawił na prokuraturę.. bo oskarżasz o czyny a ojciec jest jeden...chyba że myślisz o swoim z Torunia ???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 19:55:13

    Stypa to fachowiec duże wsparcie dla forum.mysle,że że teraz czas na Brokanieckiego ...pytanie czy senat.czy zastępca???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 20:13:21

    atak hejterow to były na prezydenta oczernianie i pisanie glupot

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 20:55:27

    Kto to jest ten Brakoniecki nikt o nim nie słyszał skąd on się wziął? Na senatora tam trzeba uzbierać głosy jedynie na wice może jak jest w układzie.

  • gość 2019-07-11 22:12:12

    słyszałem wypowiedź Dariusza Brakonieckiego na starówce jak był z Jarosławem Gowinem. On ma ogromny potencjał i nie potrzebuje dużo żeby szybko się wypromować. Myślę że jest ogromnym zagrożeniem dla tych starych zasiedziałych na stołkach polityków, którzy wiedzą że nie mogą konkurować z młodymi, wykształconymi politykami dlatego się tak boją. Porozumienie Gowina ma kilku takich i dlatego tak bardzo boją się Porozumienia i młodych frontmenów tego ugrupowania

  • gość 2019-07-11 22:32:52

    ale beton boi się nowej siły he he

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 23:17:01

    Trzeba być dobrym informatykiem żeby hejtowac prezydenta z ip zagranicznego. Mało tego nawet nie jednego ip zagranicznego, bo z Włoch i ze Stanów. mam nadzieję że prezydent nie odpuści tego ataku w trakcie wyborów na jego osobę i rodzinę. jak i również nie odpuści pomówień na temat jego ojca. ile jeszcze ta pani będzie szukać winnych swojej porażki? jak tak można żerować na ludziach i szukać kozła ofiarnego?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 23:25:48

    współczuję tej pani że nie umie odnaleźć spokoju po przegranych wyborach, tylko oskarża innych...przykre.

  • gość 2019-07-11 23:54:09

    kto kogo oskarża to widać a Anieszka M jest super

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 23:55:02

    Stypulkowski to jest człowiek który "noza" w plecy prezydentowi nie wbije. Ta cecha w połączeniu z pracowitościa i doświadczeniem na stanowisku zastepcy pokazuje że w pełni nadaje sie na wice prezesa. A skoro ma teraz możliwość badania wielu spraw w oświacie to niech bada...również i w forum.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 00:00:05

    Nie ważne jak mówią aby mówili i pisali. syndrom niesowartosciowania. wyborcy określili jaki super kto jest.

  • gość 2019-07-12 00:32:11

    Kto to jest Stypa kto to jest Beton ?

  • gość 2019-07-12 01:25:51

    Nie jestem za patologią rodzinną. Jak żona zastrasza męża, bądź na odwrót to na policję. Ale jak żona bije?

  • gość 2019-07-12 06:05:41

    @Agnieszka B. Muzyk - niezalogowany 2019-07-11 13:36:02 piszesz cyt: " Wyjaśniam tym, którzy to czytają. Wyjaśniam, bo mam dosyć kłamstw upowszechnianych pod moim adresem, zarówno w kampanii, jak i po jej zakończeniu. Milczałam, bo sądziłam, że z takimi łobuzami i draniami nie wypada wchodzić w polemikę. " "NAJWYŻSZY CZAS" wyjaśnić to sobie bo już ks.Wyszyński ten ks.Wyszyński co lobbował ks.K.Wojtyłę na papieża powiedział cyt: "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" a w Łomży ks.pedofil za panowania ks.Paetza został kanonikiem kapituły katedralnej "i jeszcze" za panowania ks.Stepnowskiego został ks.kapelanem Jego Świątobliwości papieża Franciszka walczącego z post Wojtyłową patologią przydupwnictwa w Kościele owocującym darami ducha ks.dwulicowych ks.obrońców autorytetu ks.pedofili NIE MAM TU zastrzeżeń do Ks.Stepnowskiego on ma ks.pomocniczych ks.zKórwySynów którzy ramię w ramię podsuwają się w kandydatury na godności Kościelne ku chwale bujnego wzrostu ks.WYRACHOWANYCH na pokaz pobożnych w sercu bezbożnych ks.Kapelanów religijnego materializmu "ratowników" kultu kultury konsumpcji owiec i "baranków ofiarnych" jak komu pasuje "kozłów ofiarnych" .... "BÓG ZAPŁAĆ" "skorumpowanym egzorcystom" co krzyżyka na ks.ZKówrySyństwo ks.SUKINSYNÓW nie podniosą w trosce o własną dupę oczekującą na stołek ks.proboszcza

  • gość 2019-07-12 06:29:39

    "TESKNIĘ ZA TOBĄ ZYDZIE" "żejdź z krzyża i odnów oblicze ziemi tej ziemi staraniem JPII ćwierć wieku temu natchnionej świeRzym powiewem klery kalnej kultóry "uczonych w piśmie" świętym dla ks.monopolu dominującego nad krytyczną myślą przewodnią ewangelików na przyk ład albo jakich innych jechowych religijni ks.KUSTOSZE odnawiający oblicze piekła na "... ziemi tej ziemi" "poprawcie mnie jak się mylę"

  • PASOŻYT - niezalogowany 2019-07-12 12:01:38

    skoro taki wybitny fachowiec to dlaczego nikt nie chce tego fachowca zatrudnić choćby do magazynu na przygotowanie towaru do wydania za 2400 brutto ?

  • gość 2019-07-12 12:48:52

    od magazynów fach Owca szukaj w rodzinie Ojca Dyktatora w rodzinie Owiec owczarków Nadzieja kÓrwa Jego Mać ks. "mamin synki" w imię Matki i synka(ojca) i ducha swojego "poprawcie mnie jak się mylę" psy szczekają a karawan (ks.curva) pasterzy (666) idzie dalej niosąc cywilizację życia (jak bóg przykazał) dopiero po śmierci

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 18:40:02

    ojciec dyrektor to już swojej uczennicy chciał pomóc i nici z tego wyszły. więcej śmiechu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 18:46:49

    ? szlachetność nie zna granic. znam takiego co za darmo wszystko robił, ale dziś mieszka w szalasie w lesie i oprowadza po puszczy za Free. trzeba od roznic kiedy, dla kogo i dlaczego robię coś za darmo.

  • Zeus - niezalogowany 2019-07-12 22:16:48

    Jeden pisowiec zastąpił drugiego pisowca , oboje są siebie warci.

  • FULL WYPAS - niezalogowany 2019-07-15 10:56:05

    to co to łoni i inne mowio że Pan Szałoski łogranizuje wycieczki do Niemcof do agencjof od rozwoju samorządności lokalnej żeby konkurencje podstęmpnie "wykosić" i że na tech wycieczkach co niektórem ciśnienie mocno rośnie i że serce nie wytrzymuje i pożnij majo zawały to przeciesz nie wina Pana Szałoskiego , to te łoni to muszo być nic nie warte że nawet za darmowo wycieczke z ful wypas nie so dzwiencze , a powinni bo to nie so tanie wycieczki .

  • gość 2019-07-25 23:56:07

    Powiat łomżyński i kolneński znalazły się na samym końcu rankingu zamożności wśród powiatów województwa podlaskiego. Ranking opublikowało czasopismo Wspólnota. Przygotowując ranking brano pod uwagę dochód na głowę mieszkańca w danym powiecie za rok 2018.

  • gość 2019-07-26 06:47:39

    gość 2019-07-25 23:56:07 brano pod uwagę dochód na głowę mieszkańca w danym powiecie za rok 2018. ... niestety nie brano pod uwagę innych walorów dających właściwy balans w tym "artystycznie" nakręconym zagłębiu turystyki ... pielgrzymkowej nawiedzenia architektury z(a)bytkowej

Dodajesz jako: |