:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szczepankowo: Ślub w „Rolnik szuka żony" [FOTO]

Region, Szczepankowo Ślub „Rolnik szuka żony [FOTO] - zdjęcie, fotografia
28/09/2018 20:04

Dziś Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz, którzy poznali się na planie czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie sakramentalne TAK. W piątkowe popołudnie w kościele pw. św. Wojciecha w Szczepankowie ślubu młodej parze udzielił ks. proboszcz Dariusz Wizner. Na uroczystości oprócz ponad setki zaproszonych gości nie zabrakło kamer telewizyjnych.

- Kiedy już opadnie medialny szum, życzę Wam moi Młodzi poczucia jedności. Bądźcie ze sobą w dobrych i złych chwilach – mówi w ślubnej homilii ks. Wizner, który nowożeńcom podarował symboliczną butelkę wina mszalnego.

Na uroczystości oprócz ponad setki zaproszonych gości nie zabrakło kamer telewizyjnych ekipy realizującej program „Rolnik szuka żony”. Młodym towarzyszyła także prowadząca telewizyjny hit– Marta Malanowska.

Fani telewizyjnego programu bez trudu wśród weselnych gości mogli rozpoznać również Roberta i Agnieszkę Filochowskich z gminy Troszyn, bohaterów drugiej edycji „Rolnik szuka żony". Na uroczystoci stawił się ze swoją małżonką także wójt gminy Śniadowo Rafał Pstrągowski.

Po mszy świętej w kościele w Szczepankowie młoda para i zaproszeni gości pojechali na przyjęcie weselne do Ostrołęki.

Zobaczcie, jak wygadał ten wyjątkowy dzień!

<

Szczepankowo: Ślub w „Rolnik szuka żony" [FOTO] komentarze opinie

  • Dsw - niezalogowany 2018-10-02 19:11:35

    Ktuś dzięki tej "pierdolonej wiosce" masz co jeść....

  • ktuś - niezalogowany 2018-10-01 02:48:44

    Pierdolona wiocha, ale gorsze są te mordy na plakatach które pchają się do koryta.

  • Dawix - niezalogowany 2018-09-30 20:22:38

    Ten w płaszczyku już wòjtem nie bęsize, więc się żegna

  • Zeus kosmateus uczesany - niezalogowany 2018-09-30 16:02:15

    Teraz czeka ich sielskie życie na wsi wśród widoków i zapachów obornika. Pozornie bogaty gospodarz tonie w kredytach niepewny przyszłości i nawet jutra.

  • Mała czarna - niezalogowany 2018-09-30 14:24:59

    Mrx albo nie bierze byle czego bo znają swoją wartość.

  • Mrx - niezalogowany 2018-09-29 17:16:19

    I 50tys w kielni maja. Jak baba se chlopa nie moze znalesc to albo ma cos nie tak pod deklem lub ma postranych rodzicow ktorzy dobieraja kawalerow

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-09-29 16:09:44

    ona starsza od niego o trzy lata 28lat dla baby na wsi, to już stara panna ,

  • Łomżynianka - niezalogowany 2018-09-29 15:44:00

    Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary . Żyjcie w szczęściu i w miłości !

  • wrrozka - niezalogowany 2018-09-29 13:59:18

    spelnione marzenia, pomyslnosci, a coz to za elegancik w plaszczyku, brawo, super

  • wrrozka - niezalogowany 2018-09-29 13:59:17

    spelnione marzenia, pomyslnosci, a coz to za elegancik w plaszczyku, brawo, super

  • Kaśka - niezalogowany 2018-09-29 11:03:24

    Fajna para, wiadomo pokazanie siebie w telewizji to wyzwanie, na pewno coś innego, nie samą rutyną żyje człowiek

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-09-29 10:48:57

    Z rozwodu też będzie transmisja ?

  • Wisienka - niezalogowany 2018-09-29 08:52:35

    Wszystkiego co najlepsze dla młodej pary dużo miłości i zdrówka .Ludzie skąd tyle nienawiści ?? Czyżby zazdrość

  • Errr.bee - niezalogowany 2018-09-29 07:49:27

    No i udalo sie panu poprowadzic kolejną córkę do slubu :-) Gratulacje nie zycze slodkiego milego zycia,bo,takiego nie ma,ale zyjcie w miłości bo ona daje sile i WSZYSTKO

  • WELON - niezalogowany 2018-09-29 07:37:03

    No ale z tym dłuuuugim welonem to już lekka przesada. Welon symbolizuje czystość kobiety, a Gosia jest w ciąży, więc dla mnie to obłuda. Poza tym ładnie wyglądali i życzę im dużo szczęścia :-)

  • Karin - niezalogowany 2018-09-29 07:02:46

    Panna młoda pięknie wyglądała

  • --- - niezalogowany 2018-09-29 06:46:03

    zagzdzam sie z przedmowca, sam ciezko pracuje zeby cos osiagnac a ludziom latwo jest tylko szczekac zamiast za robote sie wziazdz KRETYNI! a co do pary to super sie dobrali i wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia:) (i znieczulcie sie na hejterow)

  • AP - niezalogowany 2018-09-29 06:39:54

    Co wy tu w ogóle buraki łomżyńskie (pewnie nie tylko) piszecie ???? zazdrościcie??? Współczuję tym, którzy mają Was za mężów i żony.Buractwo, kompleksy i nic więcej!!! A Małgosi życzę wszystkiego najlepszego z dala od ludzkiej zawiści....

  • xxxx - niezalogowany 2018-09-29 04:41:35

    Nie jeden by chciał te hektary co ona ma szkoda wam co buraki a czy on biedny to skąd wy możecie wiedzieć chociaż dziewczyna bogata a że mieszka na koloni to co w tym strasznego wy tak nie macie w domu jak u niej krowy w oborze stać na wszystko nawet ochrona była wynajęta żeby nie okradli fajna para pięknie wyglądali życzę im powodzenia na nowej drodze życia.

  • Rayder - niezalogowany 2018-09-29 04:25:25

    Kogo to obchodzi?

  • Mirka - niezalogowany 2018-09-29 03:07:39

    Lapiduch __ a co i Ciebie ciąży nie było ? Zapomniałeś

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-09-28 22:20:45

    Ludzie wieta z jakiej on biedy wychodzi .Zlapal krowedojna nie popuscil Ma chlop racje wodka w lodowce pieniadz w kieszeni swiat mozna doganiac a pod kordlo wszystko to samo jak u kazdego!!!!

  • speech - niezalogowany 2018-09-28 22:17:07

    Jaja jak berety buhahahah Panicz sie lozenil z duzym nosem

  • Kina Ola - niezalogowany 2018-09-28 22:13:03

    Gratulacje!!! Każda droga jest dobra która prowadzi do celu. Krytykanci spójrzcie na siebie!!! Niech im Bóg błogosławi i ja życzę im dużo zdrowia i wierzę że będą szczęśliwi!!!

  • Przestańcie krytykować ! - niezalogowany 2018-09-28 21:34:48

    Niech Bóg im błogosławi :)

  • łapiduch - niezalogowany 2018-09-28 21:26:10

    Najpierw ciąża potem ślub kościelny? Oj nieładnie, nieładnie. Ciekawe czy zaprosili telewizję na noc poślubną?

  • miastowy - niezalogowany 2018-09-28 21:14:25

    Toż to tylko "wieś" a tyle szumu wokół siebie robi.

  • Nie rolnik - niezalogowany 2018-09-28 21:12:15

    Pantofel...ja tam niechciałbym jej i jej hektarów.jakim trzeba być nie sprawnym w życiu żeby iść do telewizji szukać męża...ani ona mądra ani ładna.

Dodajesz jako: |