:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Szedł pistoletem maszynowym - zdjęcie, fotografia
02/11/2018 14:02

Policjanci z KMP w Białymstoku otrzymali minionej nocy nietypowe zgłoszenie - drogą pomiędzy Supraślem a Białymstokiem poruszał się uzbrojony mężczyzna, który rzucał butelkami w jadące samochody. Jak okazało się na miejscu - 43-latek posiadał przy sobie pistolet maszynowy, amunicję, bagnet i narkotyki. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Zgłoszenie o mężczyźnie, dużurny KMP w Białymstoku otrzymał tuż po północy. Zgłaszający poinformował, że drogą z Supraśla do Białegostoku porusza się uzbrojony mężczyzna, rzucający butelkami w przejeżdżające samochody. Na miejsce natychmiast wysłano policjantów.

Pomiędzy miejscowościami Ogrodniczki i Nowodworce, mundurowali zauważyli mężczyznę, który pasował do podanego rysopisu. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie pistolet maszynowy, magazynek, blisko 50 sztuk ostrej amunicji oraz bagnet z ostrzem o długości 30 centymetrów. Policjanci ujawnili również przy nim prawie 5 gramów marihuany. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny obecność ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymany posiada pozwolenie na broń. Trafił do policyjnego aresztu. Odpowie przed sądem za przenoszenie broni w stanie nietrzeźwości i posiadanie środków odurzających

Szedł z pistoletem maszynowym komentarze opinie

  • +++ - niezalogowany 2018-11-04 18:03:27

    @ rodem z wioch kościelnych bo to one są dyktatorami miejscowej mody na sukces

  • Tim - niezalogowany 2018-11-04 16:28:22

    Czytam wypowiedzi pod artykułem i teraz jestem pewien, że Łomża to zaścianek jakich mało w tej naszej Krainie. Taki pszenno-buraczany rodem z wioch łomżyńskich.

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-03 12:03:44

    Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-03 12:03:44

    Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-03 12:03:43

    Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-03 12:02:46

    Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-03 12:02:45

    Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke! Garlicki wziął łapówke!

  • "Kierując się dobrem wszystkic - niezalogowany 2018-11-03 11:06:57

    "Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów opublikował list wysłany przez przewodniczącego zarządu Rafała Jankowskiego do ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego. "Kierując się dobrem wszystkich Policjantów, a także troską o bezpieczeństwo naszych Rodaków, apeluję do Pana o natychmiastowe spotkanie. Obserwując rozwój bieżącej sytuacji, nikt nie ma wątpliwości, że jest to reakcja środowiska policyjnego na pozorowany dialog i brak woli spełnienia postulatów NSZZ Policjantów" - napisał Jankowski." takim samy aktem dobrej woli środowisk+ był stosunek do ofiar ks.pedofili zjednoczoną prawicą ks.kapelanów życia na ziemi tej ziemi wciskanych do kąta razem z lewactwem pytam kiedy dojdzie do kolejnej rewolucji bo ks.skórwysyny sami nie odejdą od "żłóbka" zastępując drogę innym

  • +++ - niezalogowany 2018-11-03 10:27:52

    @ darekk co ty dziecko jesteś w mediach są tylko tylko ważne informacje + tylko dobre informacje + informacje z dobrych stron reszta to zły dotyk ... medialny oczy wiście rujnujący zaufanie potrzebne do koncelebracji dobrego wizerunku bez którego nie można zuchwale sprawować urzędu np. w kurii

  • Program Obrony Zdrowia Narodow - niezalogowany 2018-11-03 10:21:12

    @ darekk może trzeba poszukać wyznań u psychiatry ps HBO wydumało takie coś pt. "Tu i teraz" to trochę kklimatyczny z lekka prowokkujący i kkomiczny sposób przedstawia współczesnego problemu ludzkiej rodziny. Profesor humanista Greg (Tim Robbins) oraz jego żona Audrey (Holly Hunter) tworzą wspólnotę z troską o młodzież na wychowaniu dzieci Ta pozornie doskonała, postępowa rodzina podzielona jest wieloma powiązaniami z których część wynika z tajemnic które znają wybrani... ... Nagle w rodzinie pojawia się nowy problem - jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy których nie widzą inni Zaniepokojeni rodzice udają się z synem do psychiatry i tam się wątek urywa reszta staje się tajemnicą poliszynela

  • darekk - niezalogowany 2018-11-03 10:02:31

    Umieszczone przez: Dzeki Czan co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani. O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ? W mediach o tym nie pisali.

  • darekk - niezalogowany 2018-11-03 10:02:31

    Umieszczone przez: Dzeki Czan co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani. O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ? W mediach o tym nie pisali.

  • darekk - niezalogowany 2018-11-03 10:02:31

    Umieszczone przez: Dzeki Czan co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani. O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ? W mediach o tym nie pisali.

  • darekk - niezalogowany 2018-11-03 10:02:31

    Umieszczone przez: Dzeki Czan co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani. O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ? W mediach o tym nie pisali.

  • darekk - niezalogowany 2018-11-03 10:02:31

    Umieszczone przez: Dzeki Czan co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani. O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ? W mediach o tym nie pisali.

  • Recepcjonista - niezalogowany 2018-11-02 23:29:40

    Gdyby Krynicka choć w połowie była w ciągu dnai tak aktywna w sejmie, jak w nocy w hotelu sejmowym, to wywalczyłaby dla Łomzy nawet lotnisko.

  • wiem dużo - niezalogowany 2018-11-02 23:13:00

    Ga.rlick.i planuje otworzyc nową spółkę miejską, na ten cel miasto musi zaciągnąć nowy kredyt na 60 mln.

  • kołnierzyk - niezalogowany 2018-11-02 23:08:21

    Garlicki wziął łapówkę za dzialkę.

  • yyyy - niezalogowany 2018-11-02 20:45:36

    a to był on, wjecie kto;)

  • kupię maszynowy - niezalogowany 2018-11-02 19:20:10

    hit man się objawił. też tak chcę. potem mnie nazwiecie wyklętym.

  • asg - niezalogowany 2018-11-02 19:11:59

    @wiem i powiem.... za to będziesz przepraszał.

  • Implant w Koronie - niezalogowany 2018-11-02 16:24:44

    @ komisja konkursowa kuria tak samo zrobiła z wyborem dyrektora szkoły w jakiej uczą wartości katolickich na własną modłę jakby Kościół był ich własnością a świątynia folwarkiem zwierzęcym Ojca dyktatora i Matki postępującej jak macocha dla nie swoich dzieci w tej szkole pracujących ja kopciuszek na dworskie faworyty

  • Dzeki Czan - niezalogowany 2018-11-02 16:17:19

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.

  • komisja konkursowa - niezalogowany 2018-11-02 16:10:15

    Krynicka ustawiła konkurs na dyrektora szkoły specjalnej.

  • Nasi Ojcowie+ Nasze Matki - niezalogowany 2018-11-02 15:44:07

    @ Marcelina prawoskrętna inteligencja z tymi swoimi C U R V A(wł)duszpasterzami w duchu swojej skoliozy niosącymi jarzmo swojej Nowej Ewangelizacji tak samo krzywej jak ta stara ewangelizacja narodów w pocie czoła pracują na swój Nowy Katyń bo cmentarz to ich cel główny to docelowy punkt cywilizacji śmierci przy której cnotą męstwa jest oddawanie krwi z Chrystusem ... celebrowane przez (UPADŁYCH ANIOŁÓW) STRÓŻÓW parafialnego paśnika nad jakim ... ... WIDMO OBJAWIENIA Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:38

    Garlicki wziął łapowkę!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:38

    Garlicki wziął łapowkę!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:37

    Garlicki wziął łapowkę!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:37

    Garlicki wziął łapowkę!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:36

    Garlicki wziął łapowkę!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:36

    Garlicki wziął łapowkę!

  • wiem i powiem - niezalogowany 2018-11-02 15:43:36

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Góral - niezalogowany 2018-11-02 15:42:08

    Dno dna. Ta baba to taki sam nierób jak Chrzanowski. Nic nie zrobiła jako poseł dla Łomży, do tego jeszcze przekręciarz Garlicki i Łomża za 5 lat będzie w ruinie.

  • Marcelina - niezalogowany 2018-11-02 15:28:41

    Ta głupia krzykliwa baba miałaby zostać u Chrzanowskiego wiceprezydentem??? Dajcie spokój to już inteligentnych ludzi brakuje w Łomży?

  • popek - niezalogowany 2018-11-02 14:59:48

    ELOMENELO i ten drugi ? Grypsują? czy frajery?

  • Elomenelo - niezalogowany 2018-11-02 14:59:43

    Leczyc sie ... wpierdol 2 razy dzienie i raz jesc

  • Frakcje jak w Stolicy ... Apos - niezalogowany 2018-11-02 14:43:47

    @ Meritum oni tworzą wspólnotę Ducha ... nieczystego który swą siłą nieczystą odnawia oblicze ziemi tej ziemi

  • Nasi Ojcowie i Nasze Matki+ - niezalogowany 2018-11-02 14:41:23

    duch obławy augustowskiej jakby szedł na trzeźwo miałby siłę zabrać z sobą jeszcze dwa nagie miecze ps "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" ks.Prymas Wyszyński Święty Janie Pawle Wielki dziękujemy za tak hojne dary Ducha Świętej a nietykalnej ks.pedofilii przez tak liczne lata w sposób niezauważalny i nade wszystko występny wspierającego odnowę oblicza ziemi tej ziemi ... ... z jaką Bóg ma krzyż pański a Syn Boży Krzyż Chwały - taki krzyż cierpienia z pasją

  • ŁomżankaB - niezalogowany 2018-11-02 14:36:18

    Boże chroń przed Kr)ynicką, przecież ona nic nie zrobiła dla Łomży . W nagrodę ma zostać prezydentem?

  • Meritum - niezalogowany 2018-11-02 14:29:41

    Krynicka to zdrajczyni! według Chrzana nadaje się na wiceprezydenta, mają te same wartości.

  • Z dk61 - niezalogowany 2018-11-02 14:23:57

    Muj tesz