:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Toyota uderzyła w drzewo na Al. Legionów [FOTO]

Wypadki drogowe, Toyota uderzyła drzewo Legionów [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 24/08/2019 10:44

Osobowa toyota, która brała udział w dzisiejszej kolizji na Al. Legionów, zatrzymała się dopiero na rosnącym przy drodze drzewie. Zdarzenie miało miejsce na wysokości skrzyżowania z ul. Dworną.

Do zdarzenia doszło około godz. 9:30. Brały w nim udział dwa pojazdy: toyota corolla i volkswagen golf.  

Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, toyota uderzyła w słupek, a następnie w rosnące przy drodze drzewo. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, ale policja podaje, że ostatecznie zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe.  Powiadomiono też zarząd dróg miejskich z uwagi na uszkodzony słupek

lomza

Toyota uderzyła w drzewo na Al. Legionów [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-08-24 11:25:28

    Kozak na kozaka trafił i tylko tak mogło się to skończyć.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 11:47:34

    1000% BKL cos odwalił . Popisał się swoja inteligencją

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 12:07:34

    pokaz jak jezdzisz po Warszawie albo Po Białymstoku. W Białym mówią o was tak samo jak wy o mówicie o Kolnie :)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 12:16:30

    Hej Redaktorzy!
    To kto dzisiaj narozrabiał?

  • gość 2019-08-24 12:40:36

    znowu bekaele

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 12:40:55

    Śledzie to sami niech się najpierw nauczą prowadzić auta i nie blokować dróg. Nie wspomnę już o braku dyscypliny podczas parkowania w wyznaczonych miejscach

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 12:49:11

    Ludzie przestańcie się w końcu nawzajem oczerniac nie ważne Łomża czy Kolno wszyscy jeździmy a nie wiemy czy dojedziemy cali i zdrowi takie hejtowanie źle się kończy

  • gość 2019-08-24 12:51:03

    ahh te BKL wolą doić zamiast być wydojeni

  • gość 2019-08-24 12:51:15

    ahh te BKL wolą doić zamiast być wydojeni

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 13:15:00

    Patole

  • gość 2019-08-24 13:59:56

    ale jak to się stało ? skąd te BKL w mieście

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 14:25:05

    Wiedziałem. Śmierdzi Kolnem na kilometr....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 14:34:01

    BKL e - prosimy. Nie przyjerzdzajcie do nas w godzinach od 9 do 16. Nie umiecie jeździć i tylko nam ruch tamujecie

  • Anka Gość - niezalogowany 2019-08-24 15:26:24

    Byłam na miejscu zdarzenia i widziałam wszystko , w drzewo uderzył starszy człowiek tak na blachach BKL.
    Ten Pan miał 79 lat z tego co słyszałam i mówił ze zrobiło mu się słabo już jak zjeżdżał z ronda i nie wiedział co się dzieje przez chwile, zanim kogoś oczerniacie to najpierw wypadałoby dowiedzieć się co się stało itp.

  • gość 2019-08-24 15:53:33

    Taki stary a siada za kierownicę? Zabrać prawko dożywotnio!

  • gość 2019-08-24 15:55:36

    Ten co ciągle narzeka na kolniaków to jakiś osobnik upośledzony. W Łomży też tacy są.

  • Gośćali - niezalogowany 2019-08-24 17:00:02

    Musiał býć bity i dlatego.jestem z kolna i mam fajne wspomnienia z ziomkami z łomżý.ale te gnije co wypisują te bzdury to frajerstwo

  • Gośćali - niezalogowany 2019-08-24 17:00:23

    Musiał býć bity i dlatego.jestem z kolna i mam fajne wspomnienia z ziomkami z łomżý.ale te gnije co wypisują te bzdury to frajerstwo

  • gość 2019-08-24 17:10:28

    wiecie dla czego tutaj taka nagonka na BKL itd sprawdźcie na 4lomza czy są tablice na zdjęciach a tutaj ? zawsze muszą być dla tego ten portal to jeden wielki BKL XDD

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 17:12:06

    Niedorozwinietych i skrzywdzonych przez los hejterów wspiera REDAKCJA , która podsyca nastawianie ludzi przeciwko sobie?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 17:12:47

    Niedorozwinietych i skrzywdzonych przez los hejterów wspiera REDAKCJA , która podsyca nastawianie ludzi przeciwko sobie?

  • gość 2019-08-24 17:13:41

    Antykolniak - syn kurwy i alfonsa!

  • GośćAnia - niezalogowany 2019-08-24 19:20:02

    Wystarczy umieć czytać MĄDRALE Widać tablice WX

  • córka rydzyka - niezalogowany 2019-08-24 20:07:57

    Tylko na pocztę chciał zajechać.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 11:18:45

    Byłem przy tym wypadku! Dziadek (około siedmiu dych)
    z Toyoty zjechał z rąda pod prąd w stronę Ostrowi i to z niezłym impetem! Chcąc wrócić na swój pas za bardzo odbił w prawo uszkodził tył golfa wiechal na chodnik i uderzył w drzewo

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 13:01:36

    "rąda", "wiechał" ja pierdziele błagam Ciebie wróć do szkoły zanim zaczniesz znowu pisać.

  • gość niedzielny - niezalogowany 2019-08-25 15:53:53

    i co to nie bekaele

  • gość 2019-08-25 20:04:39

    z rąda pod prond - ja pierd.....

  • gość 2019-08-26 11:54:26

    Ślepaki, toyota ma blachy WX. Wystarczy spojrzeć na zdjecia.

Dodajesz jako: |