Tragedia na drodze. 15-letni kierowca zginął na miejscu [VIDEO i FOTO]

Region, Tragedia drodze letni kierowca zginął miejscu [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
10/03/2018 08:56

Do wypadku doszło w miejscowości Stypułki - Borki w powiecie wysokomazowieckim. Samochód, który prowadził 15-latek zjechał z drogi i wpadł do rzeki. Chłopaka nie udało się uratować. W aucie podróżowało jeszcze czterech nastoletnich kolegów.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 21.30 w pobliżu miejscowości Stypułki - Borki w powiecie wysokomazowieckim.

Nastolatkowie jechali autem marki renault, który wypadł z drogi, uderzył w przepust mostu i wpadł do rzeki Śliny. Na miejscu zginął 15-latek. Cztery osoby w wieku od 16 do 17 lat trafiły do szpitala.

- Okazało się, że jedna osoba faktycznie znajduje się w środku, a cztery poza pojazdem. Osoba będąca w środku wymagała szybkiej reanimacji. Mimo ponad godzinnej akcji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych - powiedział stacji TVN24 kapitan Wojciech Sokołowski ze straży pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

Tragedia na drodze. 15-letni kierowca zginął na miejscu [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-03-11 12:01:21

    Na wioskach 15 latek za fajerką to normalność. Nawet 12 latek podjeżdża traktorem czy inną maszyną. Od zawsze. Policji na zadupiu nie zobaczysz. Wszystko do czasu, jak na obrazku.

  • gosc - niezalogowany 2018-03-11 11:43:43

    wieczny odpoczynek racz mu dać panie

  • gosc - niezalogowany 2018-03-11 11:42:51

    WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY .

  • jaro07 - niezalogowany 2018-03-10 20:17:55

    15 lat kto mu dal prawko ?

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-03-10 20:04:09

    Wszystkiemu winne barierki. Wyciąć je w cholerę. No i pokozaczył gówniarz. Jak za fajerę - to w wieku 15 lat się biorą a do żeniaczki - czeka do 40 tki...Świat na głowie stanął.

  • baca - niezalogowany 2018-03-10 19:17:39

    zginal przez te barierki...

  • Lomzyniak - niezalogowany 2018-03-10 18:53:22

    I chvj co tu komentowac selekcja naturaalna

  • Krzyżem Cierpenia Ks.Jezusa w - niezalogowany 2018-03-10 18:48:59

    @ doktor psychiatrii cyt: "Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?" czy ty jesteś k u r w o czy jesteś w błędzie wolontariusza nazywając świr potrafi ?????? sądzisz innych względem siebie ???? ciebie na wolontariat w pracy nie stać ??? zapytaj Ks.Rydzyka Co u wiernych WYZWALA taką pozytywną energię ??? Ojciec wie jak zechce to cie oświeci ;/

  • Łomżanie nie dajcie się pomiat - niezalogowany 2018-03-10 18:41:47

    oj Łomżyniaki cwaniaki nie masz cwaniaka nad łomżyniaka ale to cwaniactwo krzywdzi zbyt wielu ludzi

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-03-10 18:33:31

    Redaktorze do jasnej cholery zgłoś pan na policję co ten świr odstawia. Chyba jest na takiego jakiś paragraf.

  • Dadi - niezalogowany 2018-03-10 17:07:48

    To się przejechał. W sumie lepiej tak jak miałby że sobą kogoś zabrac

  • MRX - niezalogowany 2018-03-10 16:57:36

    Co ma stary dziad do tego.pytajac sie w szczerym polu kogos co sie stalo,jak to ma sie do sprawy sie pytam

  • -.- - niezalogowany 2018-03-10 15:30:19

    O 21.30? To już po dobranocce było. Dlaczego dzieciak jeszcze nie w łóżeczku?

  • cyryl - niezalogowany 2018-03-10 14:57:45

    15 latek za kierownicą nieźle,a gdzie rodzice?

  • Stefan Burczymucha - niezalogowany 2018-03-10 14:49:00

    Tragedia byłaby wtedy gdyby kogoś zabił a sam żył. Czasami sprawiedliwość jest na tym świecie.

  • doktor psychiatrii - niezalogowany 2018-03-10 13:31:10

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • doktor psychiatrii - niezalogowany 2018-03-10 13:31:06

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • doktor psychiatrii - niezalogowany 2018-03-10 13:31:05

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • doktor psychiatrii - niezalogowany 2018-03-10 13:31:04

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • doktor psychiatrii - niezalogowany 2018-03-10 13:31:04

    Upośledzony ale pracowity. Napisać parę tysięcy komentarzy to tylko największy świr potrafi. Drugiego takiego na Ziemi nie ma. Czy można być aż tak upośledzonym?

  • Myciu - niezalogowany 2018-03-10 11:03:43

    Ciekawe czy mial prawo jazdy???

  • AA - niezalogowany 2018-03-10 09:46:54

    A co tu komentować?

Dodajesz jako: |