:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Trzy osoby w szpitalu po wypadku na DK63. Droga zablokowana! [FOTO]

Wypadki drogowe, osoby szpitalu wypadku Droga zablokowana! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal mylomza.pl 09/11/2019 20:10

Trzy osoby zostały zabrane do szpitala po wypadku do którego doszło za Małym Płockiem. Droga krajowa nr 63 jest zablokowana.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło o godz. 19:32 na drodze krajowej nr 63, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Korzeniste (pow. kolneński).

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący volkswagenem, skręcając z drogi głównej w lewo, doprowadził do zdarzenia z jadącą z naprzeciwka skodą. Kierowcy byli trzeźwi.

Trzy osoby podróżujące skodą trafiły do szpitala na badania. To kierowca i dwoje pasażerów. Policja przekazuje, że ruch jest zablokowany. Wyznaczono objazdy.

fot. policja

lomza

Trzy osoby w szpitalu po wypadku na DK63. Droga zablokowana! [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 20:39:42

    Pierwszy no i wiadomo

  • gość 2019-11-09 20:48:39

    drugi a o so chodzi?

  • gość 2019-11-09 21:20:11

    duże skrzyżowanie,auta na światłach...litości,pośpiech wskazany przy łapaniu pcheł a na drodze wskazany zdrowy rozsądek.Dobrze że bez ofiar

  • gość 2019-11-09 22:41:45

    BKL

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 23:49:56

    To Ja lomzynski debil nie lubię bekaelow.

  • Gość40 - niezalogowany 2019-11-10 00:46:36

    Ty naprawdę jesteś debilem że tak napisałeś chociaż coś madrego napisales:)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 01:17:06

    Tak jestem debilem i nie lubię bekaelow. Za każdym razem gdy ktoś przeczyta "Bkl" to znaczy że to pisał niedorozwoj lomzynski.

  • Gość40 - niezalogowany 2019-11-10 01:31:03

    BKL
    BKL
    BKL
    I'm debil - no mea culpa!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 01:38:42

    Biedne stworzenie - wybaczcie mu!

  • gość 2019-11-10 02:09:37

    A co powiecie na to że ja jestem z kolna i sam tępię skurwysynow z BKL bo to śmiecie jebane nie wliczając mnie przeze mnie :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 02:46:52

    Wasz poziom inteligencji jest równy poziomowi krawężnika, spotkajcie się na randkę i może coś z tego będzie "miłość do nienawiści Kolna"

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 08:54:03

    Bl też inteligencją nie grzeszy

  • Tomek - niezalogowany 2019-11-10 09:38:56

    To jak kto jeździ zależy od tego co ma w głowie a nie od tablic rejstracyjnych auta.Pozdrawiam zawistnych BLów

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 10:21:22

    BKL mówi samo za siebie - byle komu loda.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 10:56:01

    Wiem coś o tym, codziennie dojeżdżam do Łomży drogą 61 i widzę co się dzieje. Ludzie na numerach BKL opamiętajcie się na drodze, co Wy robicie.

  • gość 2019-11-10 11:19:15

    BKL w BMW to dopiero mieszanka wybuchowa ostatni taki wyprzedzał przed szpitalem prawie ludzi nie przejechał tak mu się spieszyło

  • gość 2019-11-10 12:04:15

    Wczoraj BL w Kisielnicy się rozpie...ił bo zapomniał, że nie ma pierwszeństwa przejazdu. Widziałem typa, a jeszcze przed kilkoma godzinami jego rodowity łom ujadał na BKL.

  • bekaela - niezalogowany 2019-11-10 12:39:24

    słucham, jeszcze raz

  • gość 2019-11-10 13:07:25

    Astrologowie ogłaszają tydzień Wypadków

    Populacja BKL na drogach zwiększa się.

  • gość 2019-11-10 13:14:43

    Skody nie widać. Też ją pogotowie zabrało?

  • gość 2019-11-10 14:48:59

    jak nie jak tak

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 16:37:37

    Wczoraj jadąc trasą Jeżewo- Łomża kierowca jadący skoda o nr Bl 69699 ( czyli najlepszy kierowca na świecie bo przecież BL). Kilkukrotnie wyprzedzał na zakrętach na podwójnej ciągłej na przejściu dla pieszych. A przecież na BL jeżdżą tylko przepisowo i najlepsi kierowcy.

  • Gośćali - niezalogowany 2019-11-10 17:39:00

    Prostackie forum.wstyd

  • bekaele - niezalogowany 2019-11-10 17:49:48

    to BI czy BL

  • gość 2019-11-10 18:08:12

    tak bardzo prostackie forum opanowane przez niedouczonych prostakow bez szkoly kultury

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 20:50:56

    bekaele
    W obu przypadkach napisane jest BL tylko raz bez wielkiej litery.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 09:44:04

    Stereotypycy.... Żal to wszystko czytać.... Inteligencją nie grzeszycie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 09:45:27

    Stereotypowcy.... Żal to wszystko czytać.... Inteligencją nie grzeszycie

  • gość 2019-11-11 13:59:04

    Bydło BL.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 14:16:09

    Jak ci zal to znajdź sobie swinie do ruchania i tu nie patrz

  • Szubi - niezalogowany 2019-11-11 14:40:07

    Jak portal mylomza.pl moze pozwalac na udostępnianie tak zalosnych komentarzy.. ? Porażka nic więcej :) a poziom ludzi komentujących dno i wodorosty :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 15:51:39

    Dno i wodorosty to ty i twoja stara

  • bekael - niezalogowany 2019-11-11 16:19:18

    mój Boże

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 00:56:48

    Ponieważ to rodzina to coś wam powiem, auto jest na BKL ale jeździ nim Łomżyniak. Także ten, tego, no.

Dodajesz jako: |