:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Turniej z ŁKS-em pod patronatem posłanki Krynickiej

Rekreacja sportowa , Turniej patronatem posłanki Krynickiej - zdjęcie, fotografia
31/05/2018 08:22

Na orliku przy ul. Bernatowicza młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego wzięła udział w Turnieju z ŁKS-em Łomża. Patronat nad wydarzeniem objęła posłanka Bernadeta Krynicka. Wśród drużyn, które walczyły z uczniami znalazły się oczywiście ŁKS i drużyna UM Łomża

Dla uczestników turniej był nie tylko sportowym wyczynem, ale także okazją do rozrywki w wyśmienitym towarzystwie. Nastolatkowie z ZSS pod wodzą nauczyciela wf-u Łukasza Kacprowskiego mogli pokazać, że radzą sobie na boisku jak równy z równym.

Posłanka Krynicka od lat czynnie uprawia sport i wspiera tego typu inicjatywy. Piłkarska rywalizacja miała też dla niej szczególne znaczenie.

- Szkoła specjalna jest dla mnie wyjątkową szkołą w Łomży. Od lat uczy się tutaj moja córka, więc jest to powiązanie rodzinne. Rozumiem niepełnosprawność w takim szerokim znaczeniu i wiem, że akurat osoby niepełnosprawne w szczególności wymagają aktywizacji i poparcia – mówiła.

Turniej był dla młodzieży przedwczesnym prezentem na Dzień Dziecka. Dzięki pięknej pogodzie wszyscy mogli w pełni cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu.

- Myślę, że osoby, które są osobami publicznymi powinny promować zdrowy styl życia, on decyduje w 75 procentach o naszym zdrowiu, długości i jakości życia – dodała posłanka.

Tego dnia nieważne były wyniki i ilość strzelonych bramek. Najważniejsza była integracja i dobra zabawa. Na miejscu pojawiła się nasza ekipa video. Zobaczcie, jak przebiegał turniej!

<

Turniej z ŁKS-em pod patronatem posłanki Krynickiej komentarze opinie

  • ( ͡º ͜ʖ͡º) - niezalogowany 2018-06-01 15:55:31

    WYSTARCZY ZE NA GALI BYLA

  • real - niezalogowany 2018-06-01 06:59:35

    Pani Anders nie może być często w Łomży z uwagi na brak lotniska. Nasz lud boży jest tak wymagający, że nawet kota pana prezesa by wybrali, o ile pan prezes poparłby kandydaturę.

  • karolina 25 - niezalogowany 2018-06-01 06:48:16

    A gdzie urzęduje Pani Andres, czyżby zapomniała o swoich wyborcach!!! A może nie wie gdzie leży takie zadupie jak Łomża!

  • Czytelnik - niezalogowany 2018-06-01 06:10:16

    Przypomnę tylko, że głosowała przeciwko podniesieniu kwoty wolnej od podatku.

  • pedagog - niezalogowany 2018-06-01 04:12:47

    W Łomży pani Dyrektor praktykowała do 21 roku życia, tylko nieliczne osoby mogły skorzystać z prawa do 24 roku, taki był układ Bo Pani Dyrektor wreszcie zwalnia etat będąc od tylu lat już na emeryturze, ale to jest tylko Łomża. System kształcenia osób z upośledzeniem w Łomży jest nie wydolny!

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-05-31 20:45:37

    W przypadku szkoły specjalnej uczeń jest objęty kształceniem tylko do 24 roku życia – w przypadku szkoły ponadgimnazjalnej i nie ma przeproś - nie ma układów, takie jest prawo. Już niedługo córka będzie musiała opuścić szkołę. I co Benia będzie z nią siedzieć w chałupie ? Czy wypchnie córeczkę do roboty ?

  • hipolit - niezalogowany 2018-05-31 17:48:08

    Dzięki układom mogła uczyć się do 24 roku jak na studiach, normalnie bez układów 21 lat i won ze szkoły specjalnej, a potem rodzicu martw się sam.

  • Slejzi - niezalogowany 2018-05-31 16:37:12

    Teraz mówi trzeba popierać a w sejmie z niepełnosprawnymi mówiła że znalazła by paragraf wstyd i żenada

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-05-31 15:49:23

    Na milion % Beńka nie będzie nawet teraz na listach PiSu. PiS wchodzi w szeroką koalicję z prawicą i trzeba dać stołki innym.

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-05-31 15:42:55

    Co to znaczy : pod patronatem posłanki Krynickiej ? Na czym polegał ten patronat, ufundowała z własnej kasy jakieś, nagrody itp... ? Gdyby nie niepełnosprawna córeczka, pewnie by Benia się tam nie pokazała . Jej blisko 24letnia córka gdzieś pracuje czy nie, bo matkom niepełnosprawnych w Sejmie radziła by lepiej zajęły się swoimi dziećmi, zmobilizowały swoje pociechy, to wtedy te niepełnosprawne dzieci mogłyby pracować i zarabiać nawet po 3 000 złotych.

  • uważający na zajęciach - niezalogowany 2018-05-31 15:10:31

    Znowu wyszły braki w wiedzy: nie w 75% a 50% styl życia ma wpływ na nasze zdrowie w/g Lalonda (tzw. pola zdrowotne). Zdrowie publiczne się kłania Pani Magister!

  • mailiaon - niezalogowany 2018-05-31 14:24:56

    Benie na Prezydenta, będzie sport, muzyka oraz gry!

  • Fredek - niezalogowany 2018-05-31 12:52:25

    to wszystko zalezy od wyborcow,bo dla PIS-u to ta lansujaca sie w ten sposob "Pani" jes w porzadku.

  • kibic - niezalogowany 2018-05-31 12:32:06

    takich im potrzeba - miernych ale wiernych

  • rysiu - niezalogowany 2018-05-31 11:31:34

    No gdzie włączę cokolwiek - Bernardeta. Myślę, że władze PiS wyciągną wnioski i skończą ten żałosny teatr w wykonaniu posłanki nie umieszczając juz jej na listach wyborczych.

  • samożycie - niezalogowany 2018-05-31 11:25:13

    Wymagają stałej aktywizacji, a nie akcji od czasu do czasu. I co tam? itd, itp.

  • Pappapapac - niezalogowany 2018-05-31 11:20:57

    Krynicka wez ty juz lomzy nie osmieszaj

  • wyklęty - niezalogowany 2018-05-31 10:53:19

    juz dala pokaz co mysli o niepelnosprawnych w sejmie i teraz sie nie wstydzi??? gdzie jej klauzula sumienia??? ludzie kogo wybraliscie???

  • ..... - niezalogowany 2018-05-31 10:35:52

    @ Ikar nie pomoże nawet Stryczek ze szlachetną paczką co kocha bogatych bo oni potem tak kochają biednych tak samo mocno trzymajac się starego dekalogu i jego nowej - ewangelicznej - wykładni sport to bezpieczna przystań LENIWYCH umysłowo których kultura fizyczna daleka jest o odpowiedzialności za kulturę duchową od wewnątrz na zewnątrz materializującą zdrowy albo chory światopogląd ad intra et ad extra "owocujący" darami wynikającymi z jego utrwalania priorytetów w interesie grupy trzymającej władzę determinujących interes publiczny nie zawsze idący w parze w zgodzie z interesem społecznym stąd konflikty ... ... nie będące trywialną rywalizacją ...sportową przynoszącą "pokój" w zaspokojeniu potrzeby bezpieczeństwa niższego rzędu nie wymagającego zaangażowania jakie jest potrzebne na wyższym szczeblu ewolucji świadomości ogólnorozwojowej determinującej postęp szerszych horyzontów wykraczających poza rubikon rozgrywek "stadionowych"

  • JFK - niezalogowany 2018-05-31 10:21:02

    Dobrze, ze to ostatnia kadencja tej pani....

  • Ikar - niezalogowany 2018-05-31 09:58:33

    Nie pomoże puder, róż kiedy gęba wredna już.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-31 09:48:59

    Łomża Urząd to klub zgrany: trąbka, pompka i organy.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-31 09:40:54

    No cóż. Pod takim patronatem to tylko dzieci szkoda. Twarz obłudy, zakłamania i lansu na siłę w praktyce można powiedzieć. Na takiego patrona to strach patrzeć.

  • Łomża4ever - niezalogowany 2018-05-31 09:08:14

    Wstyd robić taką imprezę pod patronatem takiej osoby. Biedna ta nasza Łomża.

  • real - niezalogowany 2018-05-31 08:56:30

    Wstyd takiego patrona! Dobrze, że dzieci nie wiedzą o "występach" w sejmie tej baby. Poza tym należy ona do formacji, która chciała likwidacji wszystkich orlików, tylko dlatego, że były zbudowane za czasów rządu PO.

  • ooo - niezalogowany 2018-05-31 08:44:12

    Już w niedzielę 3.06 o 19:26 WIELKI MECZ w Łomży ŁKS - Widzew Łódź! ŁKS po trzech zwycięstwach z rzędu jest na fali i na pewno stworzy świetne widowisko. Przyjdź na trybunę od rzeki i poczuj atmosferę jak za dawnych lat! Więcej info - elkaesiacy.net/2018/05/wszyscy-na-widzew/

Dodajesz jako: |