:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

TVN24: Agnieszka Muzyk komentuje wygraną Chrzanowskiego

Interwencje, TVN24 Agnieszka Muzyk komentuje wygraną Chrzanowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 05/11/2018 07:16

- Gratuluję wygranej, natomiast bardzo żałuję, że nie zechciał po męsku stanąć do debat na temat miasta - mówiła o Mariuszu Chrzanowskim Agnieszka Muzyk w rozmowie z reporterem stacji TVN24. To Mariusz Chrzanowski uzyskał znacznie wyższy wynik w niedzielnej II turze wyborów samorządowych, gwarantując sobie kolejną, tym razem 5-letnią kadencję.

- Gratuluję wygranej, natomiast bardzo żałuję, że nie zechciał po męsku stanąć do debat na temat miasta - komentuje wynik swojego rywala Agnieszka Muzyk.

W rozmowie z reporterem TVN24, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Łomży podziękowała swojej drużynie oraz tym, którzy wspierali ją podczas "brudnej" kampanii.

- Chciałabym bardzo serdecznie podziękować tym, którzy zechcieli dołączyć do mojej drużyny bo przecież wprowadziliśmy wielu radnych do rady miasta, chciałabym ogromnie podziękować tym, którzy wspierali mnie podczas tej bardzo trudnej kampanii. Trudnej dlatego, że przede wszystkim kampanii brudnej, która cechowała się ogromnymi atakami personalnymi pod adresem mojej osoby - mówi w rozmowie z TVN24 Agnieszka Barbara Muzyk.

W Łomży na Mariusza Chrzanowskiego (34 l.) swój głos oddało 14866 wyborców, z kolei na Agnieszkę Muzyk (46 l.), kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało zaledwie 4699 mieszkańców. W pierwszej turze wyborów na prezydenta Łomży kandydaci zdobyli odpowiednio 10 518 i 5 487 głosów.


Więcej w artykule tvn24.pl:

Bez poparcia PiS, ale i tak wygrał. Chrzanowski znów prezydentem Łomży

lomza

TVN24: Agnieszka Muzyk komentuje wygraną Chrzanowskiego komentarze opinie

  • Orkiestra stop!!! - niezalogowany 2018-11-07 18:38:18

    PAN MARIUSZ NIECHCIAŁ STANAC Z PANIĄ MUZYK PRZY DEBATACH BO NIEMA SENSU BY TO ROBIŁ LUDZIE WIEDZIELI ŹE TO JEST KANDYDAT 1000 % PEWNIAK A NIE JAKIES WIDZI MIS

  • Kurp - niezalogowany 2018-11-06 08:35:47

    Zbyt dużo nienawiści i jazgotu było w Pani wywiadach. Dobrała Pani sobie niezbyt dobre towarzystwo PiS. Proszę nie mieć żalu do mieszkańców Grodu nad Narwią i internautów - oni wiedzieli, co czynią. Ciekawi mnie, co teraz poczynią Pani reklamiści. Nie wiem, ale wydaje mi się, że imć pan wiceminister za wszelką cenę założył sobie skłócić łomżyńskie środowisko, tak, jak to uczynił w Suwałkach. Po za tym dobrze by było, żeby przedstawiła Wyborcom swoje dzieła, co Pani w tej kadencji prezydenckiej uczyniła dla Łomży

  • Mrx - niezalogowany 2018-11-06 04:01:08

    Wystsrczy spojrzec na twarz i czlowieka latwo poznac. Nie jest sympatyczna

  • xsawier - niezalogowany 2018-11-06 00:37:13

    Dokładnie bo miała tego 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 plakatów

  • Piesek Leszek - niezalogowany 2018-11-05 23:05:10

    Pani Muzyk, donoszę uprzejmie, że Pani plakaty wyborcze leżą w zgniłych liściach pod moim blokiem (i nie tylko)... Halloween już było, proszę to posprzątać ☹️

  • rod - niezalogowany 2018-11-05 18:48:02

    Przegrana a i tak gryzie.

    Oby mniej takich ludzi u steru.Zresztą oby mnie w ogóle takich przy jakiejkolwiek decyzji.
    Sprzątać ulice, a i tak pewnie by publikowała, kto ma ile śmieci
    Wstyd paniusiu

  • Lomzii - niezalogowany 2018-11-05 16:25:29

    Nie wiesz a perdolisz pfff myślisz ze dobrowolnie odstąpił? czy ktoś tam za plecami mu w tym pomogl

  • Dziki - niezalogowany 2018-11-05 16:22:10

    Co zyskał PiS w Łomży?
    Stracił prezydenta i tym samym wpływy w kolejnym mieście. Oj szefowie sztabów... oj stratedzy w Warszawie i Toruniu. I po co?
    Przecież Mariusz Chrzanowski reprezentował PiS i miał poparcie w strukturach wojewódzkich.

  • Katarzyna. Ł - niezalogowany 2018-11-05 15:48:50

    ciekawe czy głosowało za nią jako osobę czy znaczkiem pis i szantażem że jak nie wybierzecie pisu to wam nie dadzą???

    Zostawcie już ludzie w spokoju te panią. Te wybory są dla niej największą nauką i nauczką na przuszłość jak nie pogrywać z ludźmi w sposób mający wiele do życzenia...dla tej osoby to najlepsza lekcja....albo z niej skorzysta albo ją oleje i dalej będzie brnęła w swoje.
    Trzeba uderzyć się w sumienie, wyspowiadać, przeprosić i zacząć nową drogę....
    powodzenia

  • ZOORO - niezalogowany 2018-11-05 14:42:29

    Łomża zaczyna iść w kierunku UE a nie ciemnoty pisoskiej i biznesmenom w koloratkach

  • Pozytywna - niezalogowany 2018-11-05 14:32:32

    Niby taka zła a troche głosowało. Byłam za Panią

  • Antyfałsz - niezalogowany 2018-11-05 14:30:25

    Ja mam tylko nadzieję, że ci którzy napisali ten paszkwil list od prezesa Jarka zostaną ukarani bo przecież prezes sam go nie wyprodukował, miał zapewne kilku pomocników. Teraz będą musieli zapłacić za haniebną próbę zniszczenia Mariusza. Haniebni krzywdziciele Łomży....... z naszego miasta!

  • Serwus - niezalogowany 2018-11-05 14:24:55

    Wynik wyborów mowi sam za siebie, chyba Pani nie sądzi, że Łomżanie nie widzieli tej brudnej kampanii? Otóż jeszcze raz powiem, widzieli dlatego taki wynik :)

  • zadowoleni wyborcy Łomży - niezalogowany 2018-11-05 13:46:09

    Jest wykładowcą na PWSiP.Na utrzymanie chyba jej wystarczy.Ktoś pisał kiedyś o niej,że jest bogata i ,że nie pcha się do ratusza za takie grosze jakie zarabia prezydent.Szkoda jej tych groszy!

  • ... - niezalogowany 2018-11-05 13:27:24

    Gratulacje przyjęte, jeszcze tylko plakaty i juz wystarczy tego dobrego co Pani pokazala.

  • Gerard - niezalogowany 2018-11-05 13:24:36

    Jak on miał się debatować z kimś kto mu przysłowiowy nóż wbił w plecy. Zła trzeba unikać.

  • Aneczka5 - niezalogowany 2018-11-05 13:22:37

    Ona nie nadaje się na żadną kierowniczą funkcję. zatem dyrektor katolika??? zero kompetencji

  • JFK - niezalogowany 2018-11-05 13:14:33

    Pani Agnieszko z Panią nie ma po prostu o czym rozmawiać.

  • znismaczony - niezalogowany 2018-11-05 13:14:29

    z postawa taka jako prezentuje to 500 km od LOMZY niech sie wynosi ta pani.

  • alan22a - niezalogowany 2018-11-05 12:56:12

    dostała po dupie I NIC TEGO NIE ZMIENI, zero samokrytyki, teraz szuka usprawiedliwienia , ŻAŁOSNE,

    ps. Mariusz - jak spieprzysz tą kadencję zobaczysz, że 3 szansy nie dostaniesz, więc daruj sobie umca umca na muszli a zacznij sprowadzać tu biznes, i niech cie Kołakowski w .... pocałuje

  • Furiouz - niezalogowany 2018-11-05 12:51:12

    No jak pokazuje wynik do debaty nie musial stawac z tak slabym przeciwnikiem. Wiedzial ze Cie rozniesie kobieto, a dwa to on cie zatrudnil na stanowisko doradcy a ty teraz ataki urzadzasz bo cesarz cie poparl. zenada

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-05 12:32:02

    Na dyrektora Katolika nadaje się.Też słyszałem...

  • prawdziwy bo z Łomży - niezalogowany 2018-11-05 11:31:19

    TEŻ SŁYSZAŁEM COŚ O DYREKTORZE KATOLIKA.
    Ciekawe czy to prawda....?
    Ale zreszta czy to już ważne?? Niech pracuje gdzie chce oby już na pomysł nie wpadła taki jak ostatnio. Oby ją te wybory nauczyły pokory i sprowadziły na ziemię iż pępkiem świata nie jest.
    "chciejstwo" zostało przytemperowane.
    Brudna kampania - niestety to kampania tej pani ale juz po wszystkim więc czas obmyć się z tego błotka i żyć jak wcześniej zanim ta pani uprzykrzała życie.

  • Agnieszka od dawna w ratuszu n - niezalogowany 2018-11-05 11:09:19

    Stawiam że bez znaczka PIS zdobyłaby 2%

  • muzykowa fuszerka - niezalogowany 2018-11-05 11:07:06

    na dyrektora to s83 ona nie nadaje. niech wraca pod Śniadowo a nie smród robić w naszej Łomży. albo do Torunia to może rydzykowy coś zalatwi

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-05 10:55:48

    NA DYREKTORA KATOLIKA!

  • Pisek - niezalogowany 2018-11-05 10:40:01

    Teraz pora żeby rozliczyć spindoktora kołakowskiego.
    Dzięki niemu w Łomży PIS nie ma prezydenta i nie będzie miał większości w radzie.
    Istny z niego Napoleon, wybitny strateg pzeprowadził wzorcową akcę.
    Jarosław powinien go rozliczyć.

    Hahahah

  • REX - niezalogowany 2018-11-05 10:35:23

    tak na dyrektora, w Sniadowie czeka obora, a moze bedzie prowadzila rozmowy niedokonczone u Rydzyka i bedzie, ja,ja,ja szanowni panstwo muzyka juz nie gra, patefon sie zepsul

  • Kula - niezalogowany 2018-11-05 10:25:43

    Pani Agnieszka nd dyrektora katolika

  • Baaaa - niezalogowany 2018-11-05 10:23:59

    Z dwojga złego lepiej było wybrać Chrzanowskiego.Widać że nam łomżyniakom nie podobają się jej powiązania z kościołem,bo Kościół powinien być z daleka od polityki.

  • lkik - niezalogowany 2018-11-05 10:20:44

    niestety kościół jej zaszodził

  • Wyborca - niezalogowany 2018-11-05 10:20:34

    Od kiedy darmowe MPK?

  • xsawier - niezalogowany 2018-11-05 10:11:33

    PAN MARIUSZ NIE MUSIAŁ DO DEBAT STAWAĆ,ON PANIĄ ZNOKAUTOWAŁ,ZNISZCZYŁ I ZABIŁ ŻYWCEM !!!! HIP HIP - HURA !!!!!!

  • Robercik - niezalogowany 2018-11-05 10:02:54

    Nawet nie potrafi przegrać z klasą, żenada

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 10:00:24

    Jakie to szczęście ,że nie jest naszym prezydentem!Biskup niech zatrudni do szkoły na zastępcę dyrektora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Tadeusz Paetz - niezalogowany 2018-11-05 09:54:55

    głosował pewnie tylko twardy beton Lisowski bo nikt rozsadny

  • Guliwer - niezalogowany 2018-11-05 09:51:57

    ja myślę że bez poparcia PIS to nawet 3% by nie uzyskała. co za podłość, oczy zapłakane, należało sie

  • Aneczka - niezalogowany 2018-11-05 09:49:14

    Zamiast podziękować wszystkim za udział w wyborach, ona dziękuje tylko tym którzy na nią głosowali, ja pie%*-+

    Pani Agnieszko, mamy demokrację, Mariusz wygrał nokautem, tego chcieli wyborcy i należałoby przyznać rację 76% łomżyniakom, a nie jeszcze nawet w takiej chwili wylewać jad

  • jurys - niezalogowany 2018-11-05 09:47:04

    Już wypłakujesz się w Narwi?

  • wkurzony - niezalogowany 2018-11-05 09:27:15

    Co za sucz... Dlatego właśnie przegrałaś wybory! Jesteś podła, zła, cyniczna i wyrachowana! Idź się wypłakać Bronkowi i przestań pierydolić.

  • Szefunio - niezalogowany 2018-11-05 09:26:37

    ani pracownikiem....

  • Szefunio - niezalogowany 2018-11-05 09:25:41

    Gdyby nie znaczek PIS pewnie Agnieszka nie miałaby nawet 5% ten wynik zawdzięcza jedynie PiSowi

    P.S. Nie chciałbym być jej pracodawcą....

  • szatan - niezalogowany 2018-11-05 09:22:47

    Jaka brudna kampania? Czarny kolor z białą przepaską ,to nie od razu brudny,

  • Franek Mak - niezalogowany 2018-11-05 09:22:31

    To była kampania najbardziej obrzydliwych oszczerstw wobec naszego prezydenta, szacun że się pan nie dał sprowokować

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 09:11:53

    Pani Agnieszko, jeszcze jedno wystąpienie, debata i gestykulacje posła Kołakowskiego byłoby poniżej 10 %

  • Hudy - niezalogowany 2018-11-05 08:59:01

    Pani Muzyk chciała wygryźc uczciwego człowieka oj szalała szałała i Bogu dzieki przegrała Pan Mariusz jest szanowany i lubiany ciesze się ze wygrał Brawo Brawo

  • MuzykalnieNaNIE - niezalogowany 2018-11-05 08:58:01

    Teraz kobieto ruszaj miasto posprzątać,nutki same nie znikną! A plakatami może Pani mieszkanie wytapetowac

  • Jonasz - niezalogowany 2018-11-05 08:56:40

    Muzyka nie graa

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 08:46:37

    ŁOMŻA BARDZO DOBRZE ZAGŁOSOWAŁA!PAN CHRZANOWSKI MUSI WZIĄĆ DOBRYCH ZASTĘPCÓW.....

  • orkiestra STOP - niezalogowany 2018-11-05 08:44:32

    Co jak co, ale mówi prawdę . Ta kampania była bardzo brudna. Tak zaśmieciła miasto swoimi plakatami, że aż wstyd!

  • Xxxx - niezalogowany 2018-11-05 08:41:18

    Niech teraz ta pani plakaty wyborcze sprząta z naszego miasta

  • Trybun - niezalogowany 2018-11-05 08:33:55

    Szanowni Państwo, tak czy inaczej w ostatecznym rozrachunku Gród nad Narwią przegrał nad czym ubolewam :/. Chyba że obecnie urzędujący Prezydent zmieni się, w co osobiście wątpię. Choć jak zwykł mawiać klasyk: "Nadzieja umiera ostatnia"

  • Lomzyniak - niezalogowany 2018-11-05 08:27:37

    Jaki Pani ma charakter i jakich miala doradcow w otoczeniu, ze z opini pracowitej i ambitnej urzedniczki, zrobila Pani z siebie wredna, uszczypliwa i msciwa kobiete. Pani wypowiedz po przegranych wyborach powinna skonczyc sie po zlozeniu gratulacji. A to jest ta kropka nad "i" Waszej kampani.

  • zyta - niezalogowany 2018-11-05 08:24:26

    Oj szalała, szalała ....

  • Szefunio - niezalogowany 2018-11-05 08:15:03

    I dobrze że nie poszedł na debatę
    debaty są zawsze korzystniejsze dla słabszych kandydatów
    choć i tak przewagą Mariusza jest miażdżąca

    z resztą po co miał się z krzykaczką przekrzykiwać

  • encdf - niezalogowany 2018-11-05 08:14:41

    Śmieszne...Brudna kampania? właśnie dzięki tej Pani taka była, gdyby ktoś napluł jej w oczy mówiłaby, że pada deszcz... czas pogodzić się z porażką...

  • AgnieszkaM - niezalogowany 2018-11-05 08:12:45

    Na czarno się ubrała.....
    Teraz pozostaje już tylko zagrać polityczny marsz żałobny.....

  • Benia - niezalogowany 2018-11-05 08:09:41

    Nie stawił się na debatę, bo miał wyższą konieczność. I co by ta debata zmieniła. Nasz Prezydent jet górą. Gratuluję wygranej. Łomżyniacy sami zadecydowali bez pomocy Warszawy, Białegostoku czy Suwałk. Łomża jest dla łomżyniaków. Samych sukcesów Panie Prezydencie!!!

  • Ebenedezer - niezalogowany 2018-11-05 08:07:40

    Wstrętna postać, dobrze, że przegrała.

  • Anabel - niezalogowany 2018-11-05 08:05:41

    Muzyk i TVN24 wszystko jasne. Teraz podchody będzie robić do PO.

  • Miłosz - niezalogowany 2018-11-05 08:01:05

    Jaś Fasola nadal szczeka

  • hmm - niezalogowany 2018-11-05 07:59:28

    w końcu będzie można przejechać się po mieście i zgarnąć te jej plakaty, drewno muszę przykryć żeby nie na padało

  • Radość - niezalogowany 2018-11-05 07:48:54

    co, Mariusz był zbyt prawy i sprawiedliwy, dlatego towarzystwo wzajemnej adoracji postanowiło go wykluczyć, ale on kozak pokazał mi gdzie taki zimują
    niech moc będzie z tobą

  • Pjoter - niezalogowany 2018-11-05 07:45:17

    Haha. Cyniczna kobieta. Nawet z klasą przegrać nie potrafi. Po co miał stawać z nią do debaty skoro nie było mu to do niczego potrzebne. Wyborcy pokazali co myślą o tej osobie.

  • Torino - niezalogowany 2018-11-05 07:42:26

    Odejdź juz kobieto ,daj o sobie zapomnieć.Po tej agresywnej kampanii długo nie bede mógł na nuty patrzeć.

  • ludowe przysłowia - niezalogowany 2018-11-05 07:42:18

    Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe

  • ludowe przysłowia - niezalogowany 2018-11-05 07:41:29

    Kto mieczem wojuje, od miecza ginie

  • In - niezalogowany 2018-11-05 07:40:33

    Nigdy w życiu ona prezydentem....!
    Ps mąż dostał już wypłatę?

  • Agnieszka od dawna w ratuszu n - niezalogowany 2018-11-05 07:40:17

    Łomża odetchnęła z ulgą

  • wyborca 2 - niezalogowany 2018-11-05 07:39:48

    oby Grodzki i Charmas nie mieli nic wspólnego z naszym pięknym miastem
    najlepiej ich na drzewo banany pompować

  • ludowe przysłowia - niezalogowany 2018-11-05 07:38:38

    Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 07:37:52

    teraz czekamy na viceprezydentów
    oby Grodzki i Charmas

  • antyPiS - niezalogowany 2018-11-05 07:37:11

    znowu POdziękowała tylko tym co ja POparli..., tak bardzo chciała debat publicznych, tylko co to by zmieniło..?, obarczona była grzechem pierworodnym, czyli biskupim POparciem...

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-11-05 07:37:03

    w końcu trzeba jakoś ludziom tłumaczyć dlaczego przegrała a nawet straciła głosy z pierwszej tury....
    Chrzanowski w drugiej turze i w pierwszej ani słowem nie atakował tej kobiety ani pisu...a ona mówi o brudnej kampani???
    - kto paszkwile czytał w tv. trwam???
    - daniele dzwoniły z dziwnymi pytaniami???
    - zadawała głupie pytania a była zastępcą tyle czasu???
    - zapraszała ministrów a Chrzanowskiego traktowali jak powietrze chociażby na via baltice.


    KOBIETO ODPOCZNIJ - ZNAJDŹ PRIORYTETY - I ŻYJ - ORAZ DAJ ŻYĆ INNYM....

  • akwi - niezalogowany 2018-11-05 07:33:52

    cyniczka...jakich mało...
    sama obrzucała błotem Chrzanowskiego a teraz będzie udawała ofiarę...miej godność.

  • zzzzz - niezalogowany 2018-11-05 07:32:06

    błogosławieństwo ojca nie pomogło