:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uciekał po dachowaniu. Miał ponad 3 promile!

Komunikaty policji , Uciekał dachowaniu Miał ponad promile! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 19/11/2019 07:52

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 8:00 pomiędzy Małym Płockiem a Rogienicami (pow. kolneński). Kompletnie pijany kierowca volkswagena zakończył swoją przejażdżkę dachowaniem.

Według relacji nadkom. Tomasza Krupy z KWP w Białymstoku, kierowca vw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i dachował, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policjantom udało się go jednak zatrzymać.

Dlaczego uciekał? W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. To jeden z pięciu nietrzeźwych kierujących zatrzymanych w ciągu ostatniej doby. 

- Minionej doby policjanci zatrzymali 10 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. na drogach doszło do 1 wypadku w którym ranna została 1 osoba. Policjanci zatrzymali 8 osób poszukiwanych, interweniowali 389 razy - przekazuje Krupa.

zdj. archiwum 

lomza

Uciekał po dachowaniu. Miał ponad 3 promile! komentarze opinie

  • gość 2019-11-19 08:24:11

    BKL

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-11-19 08:29:17

    Pogratulować

  • real - niezalogowany 2019-11-19 08:40:09

    I co mu zrobią? Nic. Samochodzik się wyklepie i dalej jazda.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 08:46:45

    Bkl to stan umyslu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 08:50:46

    I tak go to nic nie nauczy

  • gość 2019-11-19 08:54:16

    Gdzie diabeł nie może tam BKLe pośle.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 09:05:05

    Już taki strach obywatele mają że uciekają prze milicja a ta i tak w plecy strzela i morduje.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 09:08:18

    Bekaele

  • gość 2019-11-19 09:23:41

    no proszę jacy wszystkowiedzący, a ja podejrzewam że to jakiś łeb na BL -ach poza granice swojej wsi wyjechał i ze szczęścia się na.je.bał że zobaczył coś innego niż te zje.ba.ne miasto łomża

  • ciekawe - niezalogowany 2019-11-19 10:00:47

    Co mają zamiast szarych komórek w mózgu pijani kierowcy?... Może z jelit resztki mają w głowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 10:16:53

    To na pewno jakiś łomek .taki zryty łeb

  • gość 2019-11-19 10:23:13

    To taka Polska tradycja lub Ekstradycja

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 10:51:26

    To na bank zjeba*y łeb na BL !

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 12:20:08

    Jesteście wiesniaki łomki to panki a wy tylko wódka i szklanki ....macie blaszkę? Jebnijcie się w czaszkę

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 12:23:09

    Jak zjebane miasto to wypieprzaj z portalu i nie wjeżdżaj pod Kaufland bo śmierdzi wstyd i parkować nie ma gdzie a wasze wiesniary tylko samochody rysują i spieprzaja z dzieciakami jak złapie którąś to kopow napiernicze sama jeździ szrotem kosztujący tyle co u innych lakier i bezczelnie porysuje i ucieka

  • Gośćali - niezalogowany 2019-11-19 12:37:46

    Nie obrażaj łomku ludzi i To nikt nie będzie miał pretensji

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 13:03:11

    Widze ze masz problem z postrzeganiem rzeczywistości...kto zaczął obrażać? Ja?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 13:14:53

    Napiszcie co myślicie o bkl pod postem na fb A nie tu piszecie anonimowo strach by wam na to nie pozwolił żal mi was

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 14:17:33

    Na tych wioskach jazda po pijaku to coś normalnego. Wiem bo mam rodzine na wsi. Brak świadomości i wszechobecne zacofanie.

  • miś - niezalogowany 2019-11-19 14:51:37

    ekstratycja to ja wiem , to tak jakby zabrali nam naszą furę z weglem to nam muszą oddać samolot , muszą oddać

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 15:01:26

    CB na dachu z anteną do samego nieba i hulaj dusza piekła nie ma. Bez obrazy ale to są auta na BKL.

  • gość 2019-11-19 15:59:16

    Nie wszystkie numery z BKL sa do DUPY. Są i normalni kierowcy. Znam kilku

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 16:28:01

    Made by BKL

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 16:29:25

    Dajcie spokój auto podobno było na WOS

  • Erwila - niezalogowany 2019-11-19 16:37:52

    Cześć panowie ,trochie mnie nie było z tej strony Erwila 25 lat. Chętnie poznam dla mnie normalnego faceta. Nie szukam dla mnie sponsora, nie interesuje dla mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane dla mnie osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/erwila25

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 16:38:33

    Było na wos ale kierowca z Kolna i to BKL

  • gość misia - niezalogowany 2019-11-19 16:44:33

    ekstradycja chiba , to taka stara tradycja jeszcze z początków lotnictwa

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 19:57:49

    Jacy wy mądrzy jesteście . BKL

  • Gość - niezalogowany 2019-11-19 21:04:34

    Jesteście pojebani, co za różnica jaka rejestracja, kto gdzie mieszka. Masakra

  • gość 2019-11-19 22:02:44

    BKL - czyli, BYLE KOMU LACHE

  • Gość - niezalogowany 2019-11-20 00:41:28

    BKL dawaj przyjedz bl hejcie onesrancu jeden z drugim przyjedz to po miodzie dostaniesz tak ze ciee matka nie pozna smierdziele bl obsranee pajace klauny komfutury pyskate frajerzyki przyjedz to na mache cie bbiore odraz kostki poprzestawia

  • Gość - niezalogowany 2019-11-20 00:49:31

    Ten pan to nawet szkoły nie skończył powyzej

  • Gość - niezalogowany 2019-11-20 07:15:35

    Gdzie mamy przyjechac wiochmanie?

  • gość 2019-11-20 11:17:02

    wąchaj ryż pajacu