:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uciekał przed policją nieoświetlonym ciągnikiem

Komunikaty policji , Uciekał przed policją nieoświetlonym ciągnikiem - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/10/2019 10:20

Grajewscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który jadąc ciągnikiem rolniczym nie zatrzymał się do kontroli. Pojazd miał podpiętą zgrabiarkę, nie był oświetlony, a jego młody kierowca nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

Jak przekazuje grajewska policja, nieoświetlony ciągnik z podpiętą zgrabiarką funkcjonariusze zauważyli w miniony piątek, tuż po zmierzchu, na jednej z dróg powiatowych. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, ale młody kierowca zaczął uciekać.

- Ciągnik przejechał przez rów, gdzie zgubił zgrabiarkę, a następnie wjechał na grząskie pole. Funkcjonariusze pojechali inną drogą aby przeciąć traktorzyście drogę ucieczki. W pewnym momencie zauważyli na polu unieruchomiony w błocie ciągnik, a jego kierowcę stojącego przy przystanku autobusowym - przekazuje policja.

19-latek przyznał się do kierowania ciągnikiem i tłumaczył, że nie zatrzymał się do kontroli, bo wystraszył się policjantów. Kierowca nie miał przy sobie prawa jazdy. Noc spędził w policyjnym areszcie, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

zdj. ilustracyjne/archiwum

lomza

Uciekał przed policją nieoświetlonym ciągnikiem komentarze opinie

  • ziarno_prawdy - niezalogowany 2019-10-08 10:43:04

    Młody idiota tepic takich dowalic 5 lat paki 30 tys kary dla przykładu, przez takich później wypadki bo nie można ich dostrzec jadąc samochodem bądź motocyklem, nieszczęście gotowe. Nie wiem co tacy szmaciarze maja we lbie żeby nie zdawać sobie sprawy o takim zagrozeniu.

  • john - niezalogowany 2019-10-08 11:14:32

    s kąd w Tobie tyle agresji Panie Ziarno ?

  • gość młody - niezalogowany 2019-10-08 11:39:41

    Do kontroli policji zatrzymujemy się tylko w terenie zabudowanym

  • gość 2019-10-08 11:51:10

    john połknij tabletki bo żle się poczułeś .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 11:59:00

    Ma racje ziarno popieram tepic frajerow

  • Gośćnr007 - niezalogowany 2019-10-08 12:22:22

    Głupi chvj, przez takich imbecyli giną ludzie. Traktorek do utylizacji a jemu grzywna parę tysięcy dla przykładu i nauki rozumu.

  • gość 2019-10-08 12:40:05

    Chyba szybciej by uciekał z buta na przełaj. Ale cudak!

  • Gość dobrze wychowany - niezalogowany 2019-10-08 12:49:38

    Kultury trochę panowie też nie zaszkodzi. Młody człowiek pomagał ojcu na polu a wy go zaras na stos, do więzienia. Jakby choć jeden z was lepszy był w jego wieku. Uczyć a nie karać!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 13:27:00

    Jeśli chodzi o artykuł,kara musi byc, glupota kosztuje!! Grajewscy policjanci... To jest portal łomżyński? Pisza co popadnie bo w tym ciemnogrodzie nic sie nie dzieje, przekroczył prędkość, przyjechala swinia z sejmu, albo jeszcze jechal pijany glowne tematy!!!

  • gość 2019-10-08 13:27:15

    Później matoły z wioski piszą że wina kierowcy bo jechał szybko i przecież musiał widzieć nie oświetlony traktor no co za buractwo

  • gość młody - niezalogowany 2019-10-08 13:56:04

    Żeby takim traktorem nie uciec policji to wstyd na całą wieś

  • Gugu - niezalogowany 2019-10-08 14:10:11

    Nie dawno kolo lomzy przez taka lachudre zginal kierowca ciezarowki doje..ac i to zdrowo

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 17:56:30

    Takim fendziorem nie spier.... i jeszcze sie zakpoac...widac mlody chlopak nie ma doswiadczenia

  • gość 2019-10-08 18:28:39

    porobili asfalt na polnych drogach i teraz tylko kłopoty, kiedyś to w takie polne drogi policja się nie zapuszczała. Chyba że tylko "Nagła Śmierć" ale to już klasyka

  • Gość 123 - niezalogowany 2019-10-08 18:57:39

    Patrzę już coraz więcej buraków z miasta nie nawidzi rolnika ciekawe co byście zerli żeby nie rolnik

  • ajent_oo7 - niezalogowany 2019-10-08 19:16:21

    Akurat żremy warzywa z Holandii i Afryki a chabanine taką mrożoną z zapasów wojennych sprzed 50 lat.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 19:50:54

    W łomżyńskim są drogi powiatowe na które policjanci nie wjeżdżają z troski o zawieszenie radiowozu. Przykładem może być droga Szczepankowo - Dębowo.

  • gość 2019-10-08 20:12:51

    przecież polscy rolnicy nic nie wnoszą w gospodarkę większość produktów to jakieś GMO z zagranicy oraz olej palmowy więc łohoho bohoho

  • gość 2019-10-08 21:45:35

    szacun dla młodego przynajmniej zadna laweta nie przyjechała po ciągnik zatopiony w błocie zgłoszona przez policje.oni tylko czychajo na takie akcje tym razem bez dolii za usługe.

  • gość 2019-10-08 22:41:06

    przynajmniej nie wszechobecne bekaele

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 06:10:56

    Ja myślałem że nie trzeba dokumentów przy sobie mniec.

  • Rolnik - niezalogowany 2019-10-09 09:00:29

    Jaką zgrabiarka , jak widać na zdj że to jest przyczepa do kukurydzy , a w wszyscy zamknijcie dupe bo gdyby nie rolnik to dawno byście z głodu zdechli

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 11:22:42

    To straszne , wiekszego przestepstwa pewnie nieda rady juz popelnic xd

  • ziarno_prawdy - niezalogowany 2019-10-09 13:36:12

    Co to za głupie komentarze?? Co gdyby nie rolnik? Ja się pytam czy jako kierowcy i użytkownicy dróg są jakoś uprzywilejowani, że mogą jeździć po zmierzchu bez świateł? Przywalic i to sporo! Ciekawe co byście pisali jakby ktoś w niego uderzył, np rodzina z małymi dziećmi i ponieśliby śmierć? Też byscie go bronili?

Dodajesz jako: |