Uczył się na zawodowego kierowcę, został Biskupem! Dzisiaj obchodzi urodziny

Łomża, Uczył zawodowego kierowcę został Biskupem! Dzisiaj obchodzi urodziny - zdjęcie, fotografia
11/07/2018 09:02

Biskup diecezjalny Janusz Stepnowski obchodzi dzisiaj swoje sześćdziesiąte urodziny. Duchowny urodził się 11 lipca 1958 r. w Ostrołęce, w parafii pw. Nawiedzenia NMP. Obecnie jest biskupem łomżyńskim.

Janusz Stepnowski uczył się na kierowcę w szkole zawodowej, następnie edukację kontynuował w Technikum Mechanicznym.

Studia filozoficzno-teologiczne ukończył w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży w latach 1979 - 1985. Na początku studiów seminaryjnych został powołany - w ramach represji rządu komunistycznego wobec Kościoła - do służby wojskowej na sześć miesięcy. Mimo tej przeszkody studia ukończył w przewidzianym czasie i otrzymał świecenia kapłańskie z rąk Księdza Biskupa Juliusza Paetza.

Po święceniach został skierowany na studia specjalistyczne na Uniwersytecie w Pamplonie (Hiszpania) - Wydział Prawa Kanonicznego, które ukończył w 1989 r., zdobywając tytuł doktora Prawa Kanonicznego. W 1989 rozpoczął pracę w watykańskiej Kongregacji ds. Biskupów. W 2005 otrzymał godność prałata honorowego „Jego Świątobliwości”.

11 listopada 2011 papież Benedykt XVI mianował go biskupem diecezjalnym diecezji łomżyńskiej po tym jak biskup Stanisław Stefanek, osiągnąwszy 75 lat, zgodnie z prawem kanonicznym złożył papieżowi rezygnację.

Uczył się na zawodowego kierowcę, został Biskupem! Dzisiaj obchodzi urodziny komentarze opinie

  • zula - niezalogowany 2018-07-11 17:29:25

    a Bronakowski????

  • olaj - niezalogowany 2018-07-11 17:28:35

    Kasa. Co ty gadasz Biskup Stepnowski jedyny który jest normalny. Już mam dość słuchania że jeden biskup to ma 5 dzieci, drugi probosz 3 i tak w kólko. Świetych udaja i przyganiają innym...człowiek ma prawo do błędu. wybaczam. tylko niech nie udaja nadludzi i traktuja rowno innych.

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-11 16:10:00

    Stepnowski to z Petzem...i szybko zrobił karierę.....

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-07-11 13:20:52

    Biskup Stepnowski widać że jest pokorny i z ta pokora doszedł tak daleko, a teraz przyszło mus ię zmierzyć z realiami Polskimi no i nie wiem czy umie się w tym odnaleźć. Mysląc że bedzie robił swoje nie wie że równolegle jest ktos kto robi polityke. nie zwracajac uwagi na to daje przyzwolenie. a moze to jest podobny wzor. ten ufny jak w urzedzie Chrzanowski i ten przebiegły jak Muzyk. Ludzie my tak naprawde nie wiemy co w tej diecezji się dzieje. Oby tylko Bronakowski nie zrobił żadnego świństwa Biskupowi głównemu. Choć mam wrazenie że już zrobił.

  • MI-MI. - niezalogowany 2018-07-11 12:52:52

    Biskup Stepnowski wzór kapłana. Jak to jest że w tej łomżyńskiej kurii jest trochę tak jak w amerykańskich filmach dobr i zły glina. Dobry to oczywiście Biskup Stepnowski a ten zły wiadomo...

  • Ola.Z. - niezalogowany 2018-07-11 12:39:17

    sam Bog czuwa nad Stepnowskim to widać, wiecej takich biskupow!!! A nie rydzyk albo bronakowski

  • Obluda - niezalogowany 2018-07-11 12:27:25

    Cicha zamiana. Reżyser- Tadeusz Bronakowski scenariusz - Tadeusz Bronakowski i Agnieszka Muzyk Główna rola - Agnieszka Muzyk Druga rola - proboszczowie z Łomży Trzecia rola- Rydzyk Scenografia. Większość scen nakręcona w pałacu biskupim Bronakowskiego, Kościołach Łomżyńskich z uwzględnieniem pierwszej ławki, Klasztorze na Jasnej Górze że zbliżeniem tylko na ojca Rydzyka. Rekwizyty. Główny rekwizyt to kartka z tajnymi donosami na Chrzanowskiego przez księży. Muzyka Marsz żałobny Użyto również fragmentów piosenki Munka " Agnes" Krawczyka " moja Agnieszko" Hey " zdrada" Bajm " co mi pisie dasz" Sponsor toruńskie pierniki Taca Film nakręcony pod patronatem. Pierwszy patronat Biskup Stefanek Drugi patronat Tv trwam

  • Mietek k - niezalogowany 2018-07-11 12:21:01

    Lubie ks. stepnowskiego, ksiądz z powołaniem. Podziwiam takich księży. Mam większe zaufanie do niego niż Bronakowskiego. Bo ten drugi więcej działa w polityce niż kościele. Trzeba zakładać, że jak ksiądz działa w polityce to chce zgarnąć władzę dla siebie, nie ma postawy pokornego ucznia, na pierwszym miejscu jest jakaś pobudka próżności, ambicji, władzy, a powinien być nasz Pan. Trzeba się modlić za takich księży

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-11 12:06:32

    CICHA NOC reż.Domalewski a teraz nowy film o Łomży.

  • c.k - niezalogowany 2018-07-11 12:00:06

    Osobiście idę na pielgrzymkę, nie cala niestety ale na 3 dni wraz ze swoim mężem. Będę się modlić w intencji Prezydenta Miasta Pana Chrzanowskiego o dary ducha świętego i dobre rozeznanie sytuacji, aby podjął dobrą decyzję i na swej drodze spotykał uczciwych ludzi. Z poważaniem C. K

  • Usa - niezalogowany 2018-07-11 11:49:23

    Racja panidomu. Trzeba wybaczyć takie zło, pycha ich opętała i rządzą władzy która popchnęła do zdrady. Tylko modlitwa została za Biskupa i za Muzyk.

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-11 11:46:40

    Tu tylko Boska sprawiedliwość może dosięgnąć takich ludzi. Trzeba czekać kiedyś te zło które uczynili wróci do nich. A teraz wybaczyć za to że zrobili takie świństwo. Ciężkie ale trzeba - żeby nie zgnić razem z nimi.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 11:44:35

    PANIE DOMALEWSKI JEST PRACA DLA PANA W ŁOMŻY.SUKCES SERIALU NA 100%.

  • Maniek 1 - niezalogowany 2018-07-11 11:43:53

    Ja idę na pielgrzymkę w intencji wrogów prezydenta. Szczególnie za panią Muzyk i Biskupa Bronakowskiego. Na Jasną Górę zaniosę modlitwę.

  • Serce lomzy - niezalogowany 2018-07-11 11:38:02

    Widzę że lulu nie ma nic sobie do zarzucenia. Zatwardziałe serce miasta. Kobieto. Coś ty najlepszego zrobiła, komu duszę zaprzedalas?? Zaślepione masz oczy wpatrzone w biskupa Tadeusza. Dlaczego tak potraktowałas Chrzanowskiego?? Nie odpowiadała ci praca zastępcy? Przecież on cię zatrudnił? Mogłaś jak człowiek powiedzieć że masz aspiracje. Postąpiłeś jak największy zdrajca i nawet się nie wstydzisz, nie widzisz i wypierasz swoje nędzne postępowanie. Masz problem...straszny problem. Pomodlę się za Ciebie kobieto, bo tylko to zostało. I pojmij kobieto to co zrobiłaś było niemoralne, wlozylas nóż w plecy osobie która ci pomogła i zatrudniła na stanowisku które wymagało ogromnego zaufania. A teraz nawet od odpowiedzilnosci się wymigujesz za swoje niedociągnięcia zwalając wszystko na prezydenta. Jak Cezar umywasz ręce od wszystkiego. Nie mam na Ciebie słów to jest ohydne, obrzydliwe i tak uwłaczające słowu człowiek.

  • serial o Łomży - niezalogowany 2018-07-11 11:37:50

    Scenariusz bardzo ciekawy a zakończenia jeszcze nie znamy.Reżysera z Łomży już mamy p.Domalewskiego.

  • jonybravo - niezalogowany 2018-07-11 11:36:02

    Chodzi oczywiście o pewną Panią

  • jonybravo - niezalogowany 2018-07-11 11:35:33

    Fałszywym ludziom mówimy NIE!

  • Lola - niezalogowany 2018-07-11 11:25:42

    Był już u pana Boga w ogródku , ranczo a teraz czas na Łomżę. Nawet kastingu na aktorkę nie będzie trzeba robić. Pani Muzyk niezła aktorka tak udaje jak z nut. W żywe oczy. Istny talent.

  • finally - niezalogowany 2018-07-11 11:16:36

    Może serial trzeba nakręcić o tym

  • wesoły - niezalogowany 2018-07-11 11:13:04

    A idźta mnie z tym bronakowskim i Muzyk. Szkoda słów nawet

  • lulu - niezalogowany 2018-07-11 11:07:03

    Otóż to ! jacy nauczyciele ? , gdzie pisali ? na forum w necie ? hahaaa... też mi wiarygodne źródło

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-07-11 10:59:15

    a czy ci nauczyciele podpisali się z imienia i nazwiska ? bo wydaje mi się, że to koledzy mariusza od esemesów pisali jednak oj trolle nie uda się wam :D

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 10:37:11

    O jej kompetencjach pisali nauczyciele ,że w szkołach nie było dobrego nadzoru,koleżanki powsadzała na dyrektorki,żadnych oszczędności w oświacie np.w jednej szkole średniej jest aż 4 dyrektorów.........

  • Tereska - niezalogowany 2018-07-11 10:36:56

    Stepnowski to taki dobry uczciwy kapłan, miło się na niego patrzy :) Widać, że jego życiem jest JEZUS. Dziwne. że to nie on zasiadł obok rydzyka, tylko b.Bronakowski. Ale cóż, tak to jest. Dobrzy ludzie pomijani są nawet w kościele. A biskup Bronakowski jest bardziej politykiem niż księdzem

  • rex - niezalogowany 2018-07-11 10:35:02

    Lomzyniacy to nie chlopy panszczyzniane, nie muszo nikomu czapkowac. Majo swoj honor i dume,wiedzo na kogo glosowac, a ci najbardziej rzadni niech pojdo w slady kardynala Konrada Krajeskiego jalmuznika papieskiego. Na misje do Syrii, do Afryki tam wspierac i pomagac ludziom , wybory zostawic wyborcom

  • Josef - niezalogowany 2018-07-11 10:32:58

    Dla tej Pani kariera jest najważniejsza, po trupach do celu. Wątpię, aby dla niej najważniejsze było dobro Łomży

  • lulu - niezalogowany 2018-07-11 10:25:40

    Pani Muzyk sobie poradzi i bez prezydentury. Ma doświadczenie, wieloletnie, pracowała w poważnej instytucji i odpowiadała za poważne rzeczy. Mąż zapewne też nie siedzi na bezrobociu. Jeżeli więc decyduje się kandydować, to zapewne tylko dlatego, że zależy jej na dobru tego miasta i mieszkańców, a nie dla tych paru złotych prezydenckiej pensji, za którą musiałaby utrzymać całą rodzinę. A tak na marginesie.. fajnie by było gdyby kobieta była prezydentem, tego jeszcze w historii miasta nie było

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 10:23:16

    Z PSL mamy kandydatkę.Najlepszy byłby kandydat z SLD lewicowy,bo PIS w mieście upada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • były student - niezalogowany 2018-07-11 10:21:27

    Ciężko w jakikolwiek sposób skomentować zachowanie bronakowskiego. Człowiek niech się zajmie kościołem lepiej

  • zyta - niezalogowany 2018-07-11 10:20:56

    - żądza władzy, a ta wyklucza miłość - nie chcą służyć - nie przyznają się do błędów - nie pytają co się w nich nie podoba Panu tylko chcą znaków - kpią z najbardziej pobożnych - nie pojmują powołania, nie dbają o owce i stado - dążą do osiągnięcia własnych celów a nie tych do których zostali powołani-zbawienie ludzi! - trzymają z liberalnymi katolikami, żyją światem a panem tego świata jest diabeł W Dniu Urodzin JE Biskupa wszelkich Łask Bożych, opieki MBPM i Darów Ducha Świętego

  • hej - niezalogowany 2018-07-11 10:15:51

    Pamiętajcie ludzie! Nigdy więcej peło, to najgorsze zło

  • aleksandross - niezalogowany 2018-07-11 10:15:06

    Widać, że ks biskup Stepnowski jest kapłanem z powołania czego nie mozna niestety powiedzieć o biskupie Bronakowskim, który najwyraźniej chciał zostać politykiem.

  • tom37 - niezalogowany 2018-07-11 10:14:38

    Ktoś tam wyżej dał ciekawy list. Popieram

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-11 10:12:04

    Biskup powinien być ekspertem życia duchowego a nie ekspertem od polityki.Mówią,że w mieście gdzie rządzi biskup to miasto nie rozwija się a ludzie żyją w biedzie i nędzy ,na wysokich stanowiskach powinni być eksperci z dobrym wykształceniem,ekonomiści a nie słabi ludzie od biskupa.Swój prezydent to więcej kasy dla pałacu.

  • juwen - niezalogowany 2018-07-11 10:11:58

    A kto to w ogóle ten Derewońko? Nie znam człowieka

  • pruc - niezalogowany 2018-07-11 10:08:12

    w Toruniu rzadzi psl a w częstochowie lewica. czas na Łomże tu Derewońko.

  • stoper - niezalogowany 2018-07-11 10:06:23

    Na zachodzie Polski społeczeństwo już się bardzo zlaicyzowało. Ściana wschodnia w tym i nasza diecezja jeszcze tego tak nie odczuwa, ale dzięki takim ludziom kościoła jak bp Bronakowski młodzi ludzie odwrócą się od kościoła. I wcale nie trzeba będzie długo na to czekać.

  • Beal - niezalogowany 2018-07-11 10:06:05

    Wiecie co najbardziej mi szkoda w tym wszystkim rodzin. Rodzina pana prezydenta, jak może normalnie funkcjonować w takiej niesprawiedliwości - to musiał być ogromny zawód wobec Kościoła i wobec ludzi. Więc Biskup Bronakowski zniszczył nie tylko prezydenta ale tez jego rodzinę, zabrał im nadzieje i spokój. Bóg zapłać ...o rodzinie pani Muzyk nic nie napisze bo to co zrobiła ta pani każdy wie...i tylko współczuje córce, oby wyrosła na Madrą swoją mądrością kobiete. Szczęść Boże tej rodzinie

  • juwen - niezalogowany 2018-07-11 10:05:46

    Skoro za Muzyk stoi biskup, to ja na nią nie zagłosuję, bo nie mam zamiaru głosować na kościół.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-07-11 10:02:03

    Kościół nie powinien się aż tak angażować w sprawy polityki. W żadnym wypadku nie powinno to mieć postać personalną. A w Łomży niestety przybrało to taki charakter. I ludzie są z tym zbulwersowani.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-07-11 09:58:09

    lulu ZGODZĘ SIE Z TOBĄ. BISKUP TADEUSZ TO MADRY CZŁOWIEK. NAWET BARDZO MADRY, TRZEBA MIEC GŁOWĘ I DUŻO CZASU ŻEBY TAK KOMBINOWAĆ I KOPAĆ DOŁKI POD KIMŚ, MUSIAŁ MIEĆ DUŻO CZASU ŻEBY NAPISAĆ LIST NA CHRZANOWSKIEGO DO WŁADZ CENTRALNYCH, A NAWET MIAŁ CZAS ZEBRAĆ PODPISY NIEKTÓRYCH PROBOSZCZY W TYM ( GODLEWSKIEGO ). BARDZO MADRY CZŁOWIEK, WIEDZIAŁŻE BEZ RYDZYKA DALEJ CIEBIE NIE PRZEPCHNIE. ALE W KONCU JEST MADRY I TEN DAR WYKORZYSTUJE DO GRANIC A NAWET JE PRZEKRACZA. ALE NIE ZGODZE SIĘ ŻE BISKUP TADEUSZ TO DOBRY CZŁOWIEK. DOBRY CZŁOWIEK NIE POZWOLIŁBY NA KRZYWDĘ DRUGIEJ OSOBY, NIE POZWOLIŁBY NA NIEMORALNE TWOJE ZACHOWANIA, NIE ....TAK DOBRY CZŁOWIEK SIĘ NIE ZACHOWUJE.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-07-11 09:56:51

    Wszystkiego najlepszego księże biskupie. Wiem, że urodziny to może nie jest najlepszy czas, ale chciałabym zwrócić uwagę księdza biskupa na działania Biskupa pomocniczego. Nikt, ale to nikt wcześniej nie zaangażował się aż tak bardzo w działania polityczne jak Biskup Bronakowski. Zaangażował się po stronie Agnieszki Muzyk i tu w związku z tym powstało wiele niepotrzebnych plotek i nie domówień, które słyszy się na mieście.

  • rysiek - niezalogowany 2018-07-11 09:56:48

    Trzeba oddzielić kościół od władzy. Co to ma być, że kościół wybiera kandydata na prezydenta...

  • Josef - niezalogowany 2018-07-11 09:52:58

    Ciekawe jaki prezent ma Pani M. dla biskupa

  • Pan P. - niezalogowany 2018-07-11 09:51:27

    Ojciec Tadeusz chyba ma duży wpływ na pis, skoro wystawili Muzyk

  • akwi - niezalogowany 2018-07-11 09:51:05

    Pani Muzyk pewnie z kwiatami dziś pobiegnie do Biskupa na kawe urodzinową. Usiadzie w pieknej sukni, wszak bogata to stac. I zacznie swój chocholi taniec. Jak to atakują Kościół, atakują Biskupa Bronakowskiego, jak tak można i tak dalej i tak dale. Mało tego doda że to pewnie sam Chrzanowski pisze i jego koledzy. A prawda jest taka że CHrzanowski ma za sobą ludzi ( wykształconych, przedsiębiorców, lekarzy, prawników, artystów, polityków, radnych itp.) którzy myslą własnie tak samo i są zwiedzeni tym co Pani Muzyk z Biskupem Tadeuszem zrobili. I są to ludzie którzy zawsze głosowali na Pis, którzy chodzą do Kościoła , wierzą w Boga i po ludzku są OSZUKANI i czują się JAKBY KTOŚ ZROBIŁ IM NIESMACZNY ZART. to nie sa trolle jak to pani Agnieszka mówi na ludzi którzy krytykują jej niemoralne działania. nie ma co się oburzać, LUDZIE PO PROSTU NIE DAJA PRZYZWOLENIA NA TAKIE ZCHOWANIA Z TAD TEN BUNT słyszany w mieście na każdym kroku, w sklepie, na przystanku, w kolejce do kasy, po wyjściu z Kosioła. LUDZIE SA OBURZENI, MAJA PRAWO DO KRYRTYKI!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-11 09:50:04

    BISKUP STEPNOWSKI DAJE POZWOLENIE NA DZIAŁANIE SWOJEGO BISKUPA,PONIEWAŻ ON TEŻ LUBI BARDZO PIENIĄDZE A NIE BIEDNE I SKROMNE ŻYCIE JAKIE MA WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW ŁOMŻY.NIE OCZEKUJCIE ZMIAN BO TU NIC SIĘ NIE ZMIENI.CUDEM BYŁO BY PRZENIESIENIE DO INNEJ DIECEZJI.Emeryci biskupi uwielbiają biskupa Tadeusza,ponieważ jest dobrym biznesmenem który umie ciągnąć kasę z ratusza i wszyscy żyją sobie w bogactwie i przepychu.

  • lulu - niezalogowany 2018-07-11 09:50:00

    Sto lat Księże Biskupie i wielu Łask Bożych ! A Biskup Tadeusz to dobry i mądry człowiek.

  • Josef - niezalogowany 2018-07-11 09:49:54

    Powiem tak, pis będzie żałował tej decyzji i to niczego dobrego im nie przyniesie.

  • Josef - niezalogowany 2018-07-11 09:48:48

    za Muzyk stoi kościół... Nie dla Muzyk

  • Anna. - niezalogowany 2018-07-11 09:40:01

    Biskupie Stepnowski w Kościele Krzyża św. jeden z księży powiedział mi że jeżeli nie mogę się pogodzić z tym co robi kościół (miesza się w politykę) to abym zmieniła wiarę. Rozumie to Biskup??? Jak mam chodzić do Kosioła, gdy słyszę takie słowa z ust duchownego do którego poszłam prosić o pomoc, o duchowe wsparcie o wytłuaczenie. Czułam się jakby ktoś mnie dobił....

  • Magda1 - niezalogowany 2018-07-11 09:35:04

    Ja lubię naszego Biskupa, jest uśmiechnięty i widać szczerość w oczach, w stosunku do dzieci jest bardzo serdeczny. Spotkałam też Biskupa Bronakowskiego i tego nie mogę powiedzieć, niby ze mna rozmawiał ale oczami szuka zawsze gdzieś dalej i tak na odczepke . Skrajne wrażenia...takie z pierwszego kontaktu po ludzku.

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-07-11 09:31:07

    JAK PISZESZ TAKI NIBY LIST OTWARTY TO PRZEDSTAW SIĘ PEŁNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM oraz coś więcej o sobie, np. kogo ty reprezentujesz, w kogo imieniu występujesz ! Tak, to tylko wychodzisz na anonimowego TROLLa !!!!!

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-07-11 09:30:11

    JAK PISZESZ TAKI NIBY LIST OTWARTY TO PRZEDSTAW SIĘ PEŁNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM oraz coś więcej o sobie, np. kogo ty reprezentujesz, w kogo imieniu występujesz ! Tak, to tylko wychodzisz na anonimowego TROLLa !!!!!

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-07-11 09:30:00

    Ja myślę że Biskup Stepnowski już wiele widział i nie takich spraw w Rzymie się nasłuchał. Czy choćby Paetza...czy innych upadłych księży. Także nie macie na co liczyć że tu będzie porządek. Mieszanie się w politykę to nic pczy pedofilii, czy posiadaniu dzieci i "żon". Zapomnijcie i pogódźcie się z tym że Bronakowski bedzie tu do końca swoich dni mieszał się w politykę a Biskup Stepnowski jak do tej pory bedzie na to przyzwalał.

  • darekk - niezalogowany 2018-07-11 09:29:56

    JAK PISZESZ TAKI NIBY LIST OTWARTY TO PRZEDSTAW SIĘ PEŁNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM oraz coś więcej o sobie, np. kogo ty reprezentujesz, w kogo imieniu występujesz ! Tak, to tylko wychodzisz na anonimowego TROLLa !!!!!

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-07-11 09:29:11

    JAK PISZESZ TAKI NIBY LIST OTWARTY TO PRZEDSTAW SIĘ PEŁNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM oraz coś więcej o sobie, np. kogo ty reprezentujesz, w kogo imieniu występujesz ! Tak, to tylko wychodzisz na anonimowego TROLLa !!!!!

  • Maciej Zaw. - niezalogowany 2018-07-11 09:24:19

    Bardzo mądre słowa. Popieram w 100%. Na działaniach Biskupa Tadeusza traci najbardziej kościół.

  • ania12 - niezalogowany 2018-07-11 09:20:45

    podpisuje się dwoma rękami pod tym listem.

  • c.k - niezalogowany 2018-07-11 09:18:35

    Ja mam tylko prośbę, nie wiem czy to Biskup czyta czy nie...ale może ktoś przekaże. Błagam z całego serca, niech Biskup zrobi porządek w naszym mieście. Ja nie prosze o mieszanie się w politykę, tylko o to aby każdy robił to do czego został powołany to co Boskie niech pozostanie Boskie. Ja nie wiem jak to wszystko wewnętrznie funkcjonuje w Kościele kto ile może zrobić i od kogo jest zależy. Ale Biskup jest Biskupem Głównym Naszym Duszpasterzem proszę nie dopuszczać żeby Biskup Tadeusz niszczył ludzi którzy przyczynili się do rozwoju naszego miasta, ludzi niczemu niewinnych. Biskup Tadeusz w białych rękawiczkach, kłamiąc w oczy i z taką perfidią jest inspiratorem wielu złych rzeczy które wydarzyły się ostatnio w naszym mieście. Ludzie z Koscioła nie mogą na to patrzeć, są zbulwersowani. zapewne do Biskupa napływają listy w których ludzie są oburzeni ze Biskup Tadeusz tak ingeruje w sprawy polityczne naszego miasta. Gdyby Biskup Tadeusz wspierał Łomże - to chwała mu. ale tak nie jest. Biskup Tadeusz niszczy ludzi dla których zależało na Łomży, tylko dlatego że ma swoją ulubienicę Agnieszkę Barbarę Muzyk którą usilnie próbował wszelkimi dojsciami wepchnąć na fotel. Udało mu się. Podzielił ludzi z Pisu, podzielił ludzi w Kosciele, Podzielił Księży. a wystarczyło robić tylko to do czego zostało się powołanym. Niby tak niewiele ale jakże dużo... z poważaniem C. K

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-07-11 09:06:49

    Sto lat dla Biskupa!!! Nawet Biskup nie wygląda na tyle lat, bardzo dobra forma!!!

Dodajesz jako: |