:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ugodzony nożem mężczyzna zmarł w szpitalu

Kronika kryminalna, Ugodzony nożem mężczyzna zmarł szpitalu - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 16/10/2018 14:27

Zabrany dzisiaj rano do szpitala mężczyzna z raną kłutą zmarł w trakcie zabiegu. 48-latek został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Nóż uszkodził lewe płuco, prawy przedsionek serca i worek osierdziowy. Ranny zmarł w trakcie zabiegu, po kilku akcjach reanimacyjnych.

Zgłoszenie o krwawiącym mężczyźnie przebywającym w jednym z mieszkań przy ul. Wiejskiej w Łomży, policjanci otrzymali około godziny 8.20 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Na miejscu zdarzenia zjawiły się dwa radiowozy i ambulans. Ranny został przewieziony do szpitala.

Mężczyzna został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Nóż uszkodził lewe płuco, prawy przedsionek serca i worek osierdziowy. Ranny zmarł w trakcie zabiegu, po kilku akcjach reanimacyjnych.

Do godzenia nożem w klatkę piersiową miało dojść podczas kłótni z kobietą.

lomza

Ugodzony nożem mężczyzna zmarł w szpitalu komentarze opinie

  • nieświadek - niezalogowany 2018-10-17 09:33:11

    od kiedy niedziela.pl to źródło Świadków Jehowy katolickie tłuki? ryja drzecie a swego nie znacie :)

  • luft - niezalogowany 2018-10-17 07:37:54

    jehowe wyznanie się odezwało i szczeka, a może coś o transfuzji krwi powiecie

  • APOKALIPTYCZNE 666 liczba to b - niezalogowany 2018-10-16 20:13:05

    @ spejson66

    "a na drzewach zamiast liści będą wisieć ..." lewacy tak przydup nicy ks.honorowego obywatela ziemi łomżyńskiej głoszą przykazanie nie zabijaj

    ps

    ks.Stefankowe plemię będzie się doskonalić w "BOŻYM SPRUCIE" z BOGA ROBIĄC sobie Liska chytruska jako najwyższego kapłana swojej ks.hierarchii wartości przy której taka miejscowa krynica mądrości przy nadziei swej szlachetnej paczki będzie straszyć stryczkiem i nie będzie to akcja dobroczynna stowarzyszenia WIOSNA

    a to już się wydarzyło jako następstwo pewnej kolei rzeczy pospolitej u nie pospolitych zło dziejów

  • spejson66 - niezalogowany 2018-10-16 19:52:13

    nie zabijaj!

  • 13 maja 1981 r. "jedna ręka tr - niezalogowany 2018-10-16 19:39:34

    @ zyta

    ks.skurwysyny (por. Rdz. 3, -15-do nadal) powtarzają przykazanie "nie zabijaj" i zaraz wyrażają troskę o to "kto nas będzie bronił" tak z wielkim zmartwieniem parę lat temu ubolewał ks.faryzeusz z radia nadzieja promotor "dobrej zmiany" by tych obrońców było więcej ...


    ... i są i jest Formacja Duchowa ks.Kapelanów speców od obrony terytorialnej i jest 2 procent PKB na środki zagłady ptfu na "obronność" bo ks.skurwysyny cały świat podpalą byle by liturgiczne klepana "mea culpa" pozostała jedynie liturgicznym (symbolicznym) klepnięciem z naciskiem na klepnięcie w cudze piersi nic więcej

    ps

    ile procent PKB jest na służbę zdrowia np. na narodowy program ochrony zdrowia psychicznego zamiast ochrony ludności przed fałszywymi autorytetami robiącymi ludziom kuku ?

  • Bardzo pragnę, aby to miejsce - niezalogowany 2018-10-16 19:13:50

    @ gucio

    Pan powiedział: "Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który..." jest Ks.Biskupem CYNICZNIE głoszącym MIŁOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ post factum okazującym NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ za C U R V A(wł) ludzi spychających i zepchniętych na margines życia bo ważniejsza jest rewitalizacja zbytków kultu podniesionych fałszywie do rangi kultury narodowej bo ważniejsza jest troska o świątynię(kościół)w takiej formie w jakiej Mr.Jezus zachęca obiekty sakralne zubożyć(błogosławieni ubodzy w duchu !!!!) a nawet zbuŻyć Rze tak brzydko powiem by gorliwym na modlitwie jak poganie żyło się lepiej (jak bóg przykazał)

  • zyta - niezalogowany 2018-10-16 18:36:09

    On święte słowa pisze i cała prawdę !!!

  • gucio - niezalogowany 2018-10-16 18:31:19

    Witamy Pana jahowomosc

  • chłop - niezalogowany 2018-10-16 18:23:58

    Jehowa cholera wróciła!!!

  • Bardzo pragnę, aby to miejsce - niezalogowany 2018-10-16 17:54:43

    tak wyglądają OW(0)CE pracy rąk ludzkich PASTERZY DOBRYCH INACZEJ ks.koterii ks.Stefanka specjalisty od "duszpasterstwa rodzin" w towarzystwie wzajemnej aberracji zajmujących się kalendarzykiem...liturgicznego maniactwa ze wskazaniem na miesiączki nie tylko smoleńskie majowe czerwcowe sierpniowe październikowe ze wskazaniem na martwe pomniczki ołtarzyki mniejsze i większe przy których można więcej ...

    ps

    ks.Stefanek SIŁO NIECZYSTA twoja troska o rodzinę sprowadza się do troski o własny interes jak w rodzinie mafijnej

    ks.koterio ks.Stefanka kto z was przyjmie wyrok (za użycie noża do żarcia w zażartym konflikcie) na siebie ...(np. jak Kolbe chociaż to zły przykład bo Kolbe zrobił to za nic )... za wieloletnie zaniedbania w posłudze ...

    ks.Koterio może Ks.Jezus ubrany w ładna szata na liturgiczne występy jak arcykapłani przed rodziną Judasza jest dla was złym przykładem może z Mr.Jezusa należy brać przykład wszak On "dał się ukrzyżować" za wasze (grzechy) zaniedbania niosąc myślą(przewodnią)mową(ciała)i uczynkiem(niezaniedbaniem) pomocną dłoń by wyciągnąć (biednych) ludzi z piekła *dać im zbawienie jeszcze za życia na ziemi tej Ziemi(planecie)

    Ks.Stefanek

    Bóg powiedział raz: nie zabijaj. Nie może człowiek – ktokolwiek, jakakolwiek ludzka organizacja… – nie może zmienić i podeptać tego najświętszego prawa Boga! (…) Konieczna jest kultura życia! W imię Chrystusa, ukrzyżowanego i zmartwychwstałego, w imię Chrystusa, który jest Życiem, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, zwracam się do odpowiedzialnych: nawróćcie się! Pewnego dnia przyjdzie sąd Boży!

    Źródło: Z heroizmem świętego niósł światu wiarę, niedziela.pl, 6 maja 2014

  • speech - niezalogowany 2018-10-16 17:23:34

    Ostatnio na Bema nozowniczka byla teraz na Wiejskiej co jest z tymi kobietami

  • czytelnik - niezalogowany 2018-10-16 15:59:47

    Pewnie przed wyjściem do pracy chciał żonie zabieg przeprowadzić

  • łapiduch - niezalogowany 2018-10-16 14:53:08

    Ach te baby!

  • darekch - niezalogowany 2018-10-16 14:47:15

    Bo zupa była za słona?

Dodajesz jako: |