:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uwaga! Fatalne warunki na drogach! [FOTO i VIDEO]

Łomża, Uwaga! Fatalne warunki drogach! [FOTO VIDEO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
14/01/2019 14:39

Synoptycy słusznie ostrzegali przed zawiejami śnieżnymi i oblodzeniem. Warunki panujące na łomżyńskich drogach są fatalne. Miasto zaczyna się korkować, a przy Galerii Veneda doszło do kolizji. Drogi pokryte są lodem! Od naszej Czytelniczki dostaliśmy niezwykle ciekawe wideo o problemach z podjazdem samochodów na wzniesieniu przy ul. Zawadzkiej.

Tuż po godz. 7.00 ostrzegaliśmy przed zapowiadanymi przez synoptyków zawiejami śnieżnymi i oblodzeniem.  Chociaż początek dnia sprawiał wrażenie, że dzień będzie ciepły i deszczowy, sprawdziły się niekorzystne prognozy synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Wiatr przyniósł opady śniegu, a temperatura spadła do poziomu kilku kresek poniżej zera. Okoliczne drogi pokryte są warstwą lodu, która utrudnia poruszanie się po mieście. Warunki panujące na drogach są fatalne. Na skrzyżowaniu Zawadzkiej i Sikorskiego doszło do kolizji dwóch samochodów.

Przypominamy, że ostrzeżenie przed zawiejami śnieżnymi jest ważne do godz. 22.00. Dyżurny synoptyk IMGW-PIB Tomasz Siemieniuk ostrzegał przed zawiejami, które może spowodować zachodni oraz północno-zachodni wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 35 km/h, w porywach do 65 km/h. Aż do godz. 18.00 ważne jest ostrzeżenie dotyczące zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników.

Od naszej Czytelniczki dostaliśmy niezwykle ciekawe wideo o problemach z podjazdem samochodów na wzniesieniu przy ul. Zawadzkiej.

Uwaga! Fatalne warunki na drogach! [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • KierownikTira - niezalogowany 2019-01-15 11:51:45

    Przynajmniej tu na portalu ktoś odśnieżał bo na ulicach po 16 ogromne korki i ślizgawka.

  • Vatus - niezalogowany 2019-01-14 23:16:14

    Temat odśnieżania zamknęli w dwie minuty także dobrze jest

  • beka - niezalogowany 2019-01-14 22:01:50

    Na lodzie z dwojeczki się rusza, można też bez gazu, powolusienko sprzęgło puszczamy. W sumie to może lepiej na pych bo bezpieczniej;)

  • Byłem widzialem - niezalogowany 2019-01-14 20:40:10

    Do Ostrołęki dojeżdżam do pracy i mam porównanie. W Łomży drogi są w rewelacyjnym stanie, a Ostroleka to szkoda mówić

  • Łomża - niezalogowany 2019-01-14 20:37:31

    Haha i kto dał takim ludziom prawo jazdy :P :) hehe jedyneczka i sprzegelko po woli haha :)

  • Serce miasta - niezalogowany 2019-01-14 20:35:19

    Szybko i skutecznie. Bardzo dobrze

  • Gut - niezalogowany 2019-01-14 20:33:35

    Miasto odśnieżyło drogi w kilka chwil. Brawo

  • Cyc - niezalogowany 2019-01-14 20:29:48

    Śnieżyca zaczęła się w godzinach szczytu. Sprzęt odsniezajacy nie mógł dojechać bo były straszne korki ale mimo to MPGKiM dał sw9etnie radę

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 20:05:25

    *Odmęty

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 20:03:46

    Jak mogłeś, to poczekałes. Ja musiałam do 16.30 dziecko z przedszkola odebrać i nie miałam wyboru musiałam "pchać się w odmenty"

  • IceMen - niezalogowany 2019-01-14 19:53:42

    Jesteście kierowcami i nie myślicie nie ,macie mózgów tylko gówno w głowie, trzeba było poczekać aż służby ogarną drogi a nie pchać się na takie lodowisko i stwarzać zagrożenia dla inny oraz siebie. Ja poczekałem 40 minut i było już spokojnie ale inni musieli pchać się w odmęty swojej głupoty gratuluje ;-)

  • markus - niezalogowany 2019-01-14 19:36:27

    J*bać was internetowe intelygenty jeb*ne, pierd*licie **uj wie o czym, kto w tym mieście mieszka? Same upośledzone umysłowo ameby? Boże Święty....

  • Ddddd - niezalogowany 2019-01-14 19:33:12

    A gdzie się podziały piaskarki, jak zwykle pogoda ich zaskoczyla, idąc z pracy po godzinie 16 zeby nie bylo posypane, zeby przechodnie pchali samochody, a Pan Prwzydent pewnie wyglądał przez okno i patrzył jak kierowcy się męczą

  • Godzilla - niezalogowany 2019-01-14 19:21:09

    @qwe niecałe dwie godziny po rozpoczęciu śnieżyca drogi były już w bardzo dobrym stanie, a teraz wszędzie jest już czarno. Agnieszka obudź się wreszcie i zjedz snickersa

  • pppaw - niezalogowany 2019-01-14 19:00:15

    bo madrzy idioci odsniezaja jak jest czarny asfalt albo sypia jak jest czarno nie jak pada... zygac sie chce na nasza inteligencjepolakow hehehe

  • rysiu - niezalogowany 2019-01-14 18:59:13

    Łomżyniak niby rodowity to zwykłe patologiczne pospulstwo. Zamulone dno słusznie określony jako mały zakompleksiony człowiek.

  • qwe - niezalogowany 2019-01-14 18:58:32

    artykuł z 15 godziny. Jest już 20 a w Łomży drogi bez zmian.

  • Normalny - niezalogowany 2019-01-14 18:48:26

    Lomzyniaku Rodowity skończ pisać te swoje wypociny bo po ich treści łatwo wywnioskować że jesteś tylko kolejnym pryszczatym zakompleksionym hejterem z internetu który poza obrażaniem innych ludzi nigdy nic nie osiągnął i nie osiągnie w życiu chociażby nawet 20letniego BMW.

  • Rodowity jwb - niezalogowany 2019-01-14 17:43:17

    Berecie z Łomży bym cie udusil gołymi rękami a te twoje Pier... nie

  • Drogowiec z przypadku - niezalogowany 2019-01-14 17:42:20

    Co się denerwujeta ,przyjdzie wiosna to samo się rozpuści...

  • Florek - niezalogowany 2019-01-14 17:11:40

    Gorzej niż w Białymstoku jest w Ostrołęce A w Łomży jest na plus

  • Xxy - niezalogowany 2019-01-14 17:10:48

    I Białymstoku nic nie mów, to co tak się dzieje to masakra. Truskolaski nie potrafi sobie dobrać ludzi. W Łomży drogi są w dobrym stanie. Niecałe dwie godziny po śnieżyca a drogi są przejezdne. W Łomży wkoncu działa to dobrze

  • Olaola - niezalogowany 2019-01-14 16:41:36

    2 godziny temu wyjechalam z Białegostoku. Tu jest naprawdę dobrze. Tak tragedia

  • Kara - niezalogowany 2019-01-14 16:37:29

    Mpgkim działa świetnie. W którym mieście drogi są w tak dobrym stanie? Byłeś w Ostrołęce? Tutaj śnieżyca była godzina, więc i tak jest dobrze

  • Konik na biegunach - niezalogowany 2019-01-14 16:35:11

    Półtorej godziny po takiej śnieżyca drogi są przejezdne łącznie Piłsudskiego bo przejezdzalem dopiero

  • Kadk - niezalogowany 2019-01-14 16:33:40

    Ludzie jado wolno ale drogi są w dobrym stanie

  • Minilot - niezalogowany 2019-01-14 16:07:24

    Jakie przejezdne? Człowieku Zawadzka,Piłsudskiego stoi. Co robi młody dyrektor. Zaspal? Taki uczony.

  • X men - niezalogowany 2019-01-14 16:03:17

    Zgodnie z procedurą główne drogi pow8nny być przejezdne 4 godz po ustaniu opadów. U nas w Łomży są przejezdne 1,5 godz od rozpoczęcia opadów, mimo że ciągle pada

  • Warszawiak - niezalogowany 2019-01-14 15:58:39

    Apel mniastowego niezwykle cenny. Ale powinien być skierowany do wszystkich.

  • Jadwiga - niezalogowany 2019-01-14 15:57:58

    W Łomży, mimo śnieżycy sytuacja jest opanowana. Zobaczcie co dzieje się w Ostrołęce

  • Johny - niezalogowany 2019-01-14 15:56:57

    1,5 godz od śnieżycay główne drogi są przejezdne. MPGKiM dał radę

  • lol - niezalogowany 2019-01-14 15:48:54

    Łomżyniaku rodowity, chlewy są przepełnione takimi jak Ty :D

  • Lomzyniak rodowity - niezalogowany 2019-01-14 15:19:02

    Teraz tylko czekać jak BLM będą wjeżdżać w ludzi, samochody czy przystanki autobusowe swoimi starymi BMW minimum 20 lat.Apeluje wieśniaku zostańcie w chlewach.

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2019-01-14 15:18:07

    Komu pogratulować? Nie piertolić głupot. Mają wszystkich nosić na barana?

  • Mmm - niezalogowany 2019-01-14 14:54:00

    Synoptycy ostrzegali.....a drogowcy spali!!!

  • JacaPraca - niezalogowany 2019-01-14 14:47:49

    ładne lodowisko pogratulowac.

Dodajesz jako: |