:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W Piątnicy pobiegli "Wilczym Tropem" [VIDEO i FOTO]

Sport, Piątnicy pobiegli Wilczym Tropem [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
04/03/2018 17:10

Adam Szydlik został zwycięzcą zorganizowanego dzisiaj na terenie Fortu III w Piątnicy Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tegorocznej imprezie zorganizowano aż trzy biegi. Oddzielnie rywalizowały dzieci, dorośli a także - po raz pierwszy - służby mundurowe. Łącznie udział wzięło około 500 osób.

Na starcie biegu w Piątnicy stawiło się dziś blisko 500 uczestników, w tym około 200 strażaków ochotników z terenu Powiatu Łomżyńskiego i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Służby mundurowe po raz pierwszy uczestniczyły w Biegu Pamięci, odpowiadając na zaproszenie organizatorów, którzy postanowili w tym roku nieco rozszerzyć formułę imprezy. Obyły się więc aż trzy biegi. W pierwszym uczestniczyły dzieci i całe rodziny, drugi był biegiem "open" dla wszystkich chętnych, a trzeci zorganizowano specjalnie dla biegaczy w mundurach.

- Przygotowaliśmy 600 pakietów startowych, natomiast mróz był dość duży, więc z terenu troszeczkę tych osób przyjechało mniej niż planowaliśmy - mówił przed rozpoczęciem pierwszego biegu wójt Krzysztof Kozicki.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest imprezą ogólnopolską organizowaną przez Fundację Wolność i Demokracja. W ramach wydarzenia w całym kraju odbyły się dziś biegi na dystansie 1963 metry. Dystans 1963 metrów jest odwołaniem do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek.

Miejsca na podium w poszczególnych biegach i kategoriach zajęli:

Bieg Rodzinny (dzieci do 12 roku życia)

dziewczęta:

Amelia Turek
Kinga Solińska
Róża Zysk

chłopcy:

Mikołaj Tarnacki
Damian Chrzanowski
Jakub Kozłowski

Bieg Open

kobiety:

Dominika Kurpiewska
Marta Borkowska
Agnieszka Gryglik

mężczyźni:

Adam Szydlik
Damian Kwiatkowski
Piotr Kurządkowski

Bieg służb mundurowych:

kobiety:

Barbara Kaczmarczyk
Paulina Kornas
Anna Dziemińska

mężczyźni:

Paweł Grygo
Bartek Ciuchnicki
Jakub Kurpiewski

W Piątnicy pobiegli "Wilczym Tropem" [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • czy ... tak jest z każdym kto - niezalogowany 2018-03-06 08:19:20

    @ Profesor czy to pokłosie kultury bezkrytycznie sękaczami t/uczonej dziwi że tak mądry profesor (bezkrytycznie) jak judasz pchał się do tronu arcykapłanów swojej świątyni autorytetów upadłych jak sam diabeł na co on liczył ?

  • i nie dopuść, abyśmy ulegli po - niezalogowany 2018-03-06 06:01:34

    @ Olo coś w tym jest to prawda podążająca za wezwaniem "ale nas zbaw ode złego ..." amen kto tego Kozickiego wodzi/ł na pokuszenie i czemu on uległ pokusie ?

  • Olo - niezalogowany 2018-03-05 19:34:29

    Panie Wójcie Kozicki zajmij się pan naprawą ulic , a nie ganiaj pan głupiego po polu ! już nie zagłosuję na tego oszołoma !

  • ... - niezalogowany 2018-03-05 19:29:27

    @ Profesor będą inaczej wyglądać jak wyjdą z kanału wpuszczeni w kanał ... błędnego koła historii jakiej bieg nadają Profesorowie czerpiący satysfakcję w przymilaniu się zepsutym ks.autorytetom Kościoła chorego na takie choroby cywilizacyjne jak "śmierć sumienia" i inne skrzywienia zawodowe na tle miłości bliźniego do siebie samego z jednej strony Piątnica po włościańska z drugiej Piątnica po duchowna a w tym rozkroku Kościół z problemem u po śledzie nia własnej tożsamości niezdolnej do samodzielnego wyboru właściwego sobie Ojca (por. "Ojcze nasz" w kontekście tłumaczenia "nie wódź nas na pokuszenie" vide Boga Ojca jakim staje się diabeł Ojciec religijnego zakłamania plus narodowego bałwochwalstwa zob. J 8, 44)

  • Basia Wara - niezalogowany 2018-03-05 19:03:28

    Relacja z biegu rewelacja - REWELACJA - mylomza.pl - pełna profeska

  • Profesor - niezalogowany 2018-03-05 18:50:31

    Dobra robota - brawo Piątnica WOT - brawo

  • ssaki ssakom - niezalogowany 2018-03-05 15:56:59

    @ Kasia 1 wysiłek pracy wielu rąk ludzkich w niewłaściwym kierunku Mr.Kozicki potoczył tak jak Ks.Kardynał który za psucie Kościoła został delikatnie mówiąc wyrzucony do konta ... ... a Mr.Kozicki szukał w nim Boskiego oparcia w kampanii takie biegi to marnowanie potencjału ... nie tylko czasu utraconego na stracone "priorytety"

  • ssaki ssakom - niezalogowany 2018-03-05 15:49:50

    @ pola tak Lewactwo to kur...wo rozgrzeszone w przeciwieństwie do kurewstwa błogo sławionego prawą ręką ks.złodziei chwały Chrystusowej przed którymi Mr.Jezus będzie bronił nawet prostytutki zepchniętej do życia jak dziady pod kościołem a tym Prawym potomkom szatana będzie miażdżył głowę do końca świata i jeden dzień dłużej bo oni Diabła (por. J 8, 44) mają za ojca a że diabeł nie jest mańkutem to się tą ich prawicą tuczy na wieki wieków amen tucząc kulturę anty Chrysta nie wierzysz ? jesteś niewiężąca ?

  • Kasia 1 - niezalogowany 2018-03-05 15:05:29

    Doceniam trud organizatorów - przygotowali wszystko super, słowa uznania dla biegaczy za wysiłek , górą OSP nad WOT

  • pola - niezalogowany 2018-03-05 15:02:11

    Proponuję na następny bieg Rozal zawiesi plakaty niezłomnych Lewactwo to kur...wo

  • judaszowe Kółko ... różańcowe - niezalogowany 2018-03-05 14:43:48

    @ rozal Co się dziwisz Stryczek z szlachetną paczką nawet drogę krzyżową na nowo pisze różańcowe

  • rozal - niezalogowany 2018-03-05 13:05:07

    Brawo, brawo byłam na tym placu, a tam też nie widziałam plakatów z niezłomnymi Tabortowskim i Cieślewskim. Czy nie było u nas takich niezłomnych, czy to jakieś cieniasy były? Czy historię piszemy na nowo?

  • J-23w ostatnim rozdziale;/ Ewa - niezalogowany 2018-03-05 06:12:08

    @ Antykodziarz kapo w Oświęcimiu też coś ro biło ps kim jest lewak skoro bóg lewakiem ? ze zalezieniem odpowiedzi możesz mieć z tym problem bo ... ... prawica zbiorowego mózgu stojącego ponad ich ciałem nie potrafi myśleć samo dzielnie jakby co to JESTEM przy Tobie

  • Antykodziarz - niezalogowany 2018-03-04 22:23:31

    Lewaki i antypolaki z kodu znowu dyskredytują ludzi ,którzy przynajmniej coś robią. Lewaki coś potraficie poza pluciem...i pierdzeniem przed monitorem..

  • Robak z dziury - niezalogowany 2018-03-04 20:48:44

    No wcale bym sie nie zdziwił jak by któryś padl. Tradycja być musi dochowana!

  • Ja, ja - niezalogowany 2018-03-04 19:56:11

    Anetta, walnij się w łeb. I nie komentuj.

  • Anetta - niezalogowany 2018-03-04 19:35:26

    Ilu "terytorialsów" zemdlało tym razem? Na przysiędze 5, podczas badania przed honorowym oddawaniem krwi 1, a dzisiaj? Ktoś wie ilu "weekendowców" zemdlało?

  • Jk - niezalogowany 2018-03-04 19:29:38

    Imponujacy wynik uczestników.Powodzenia w realizacji dalszych imprez

  • dawniej***obecnie****J-23w ost - niezalogowany 2018-03-04 19:05:41

    @ Basia W co może być stawką większą niż życie ? o co poszło w Biblii te całe "puszczanie bąków" czytam wiatrów ?

  • dawniej***obecnie****J-23w ost - niezalogowany 2018-03-04 18:32:12

    @ Basia W Kozicki mógłby podzielić los swojego Honorowego Oparcia które Papież Franciszek wywalił z urzędu za zasługi dla psucia Kościoła no ale Papież Franciszek nie będzie wam podpowiadał co macie robić wy nie tępe osły na których arcykapłani wjechali na "Sąd Boży" Jezusa ... przed Piłatem w Historii zwanym Sądem nad prawdą

  • dawniej***obecnie****J-23w ost - niezalogowany 2018-03-04 18:27:21

    równie dobrze mogliby biegać w koło dupy zbijając bąki przeciwnika na rondzie pod stacją Kurpiewskiego ten sam efekt końcowy

  • Basia W - niezalogowany 2018-03-04 18:23:02

    Niewątpliwie świetna impreza - strzałem w 10 było zaproszenie przez wójta Kozickiego WOT-u i Strażaków super w Piątnicy na fortach kolejna dobra impra

  • czy ... tak jest z każdym kto - niezalogowany 2018-03-04 18:21:06

    wytropili kto i dlaczego doprowadził do III wojny światowej nie kończąc jeszcze sprzątania po II wojnie światowej ???? a *** z tym bieganiem za wiatrem z duby bąkami rozpędzonym

  • w tym "małpim gaju" rela...tyw - niezalogowany 2018-03-04 18:15:59

    no i co te tropiciele wytropili ?

  • Psp - niezalogowany 2018-03-04 18:15:49

    Służby mundurowe biegaly, super ale czemu na zdjęciach nie widzę policjantów z posterunku w Piatnicy ani z komisariatu z Łomży. Policjanci nie biegają? Jak zwykle liczne stawili się strażacy.

  • Basia - niezalogowany 2018-03-04 18:06:18

    Super impreza - atmosfer super, organizacja super pogoda też super

Dodajesz jako: |