:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

WETA wspiera Justynę. Zbliża się I Łomżyńska Mila Charytatywna [VIDEO]

Portal mylomza.pl 17/10/2019 16:32

Uczennice ZSWiO Nr 7 w Łomży piekły dzisiaj maślane ciasteczka, które posłużą jako medale dla zawodników biorących udział w I Łomżyńskiej Mili Charytatywnej. Celem imprezy jest pomoc Justynie Korytkowskiej, łomżyńskiej mistrzyni biegów długodystansowych, u której zdiagnozowano nowotwór. - Bądźcie razem ze mną - mówi Justyna.

Przypomnijmy, że w maju bieżącego roku u Justyny Korytkowskiej zdiagnozowano nowotwór, którego następstwem tego były dwie operacje i chemioterapia. Łomżyńskie środowisko sportowe zaproponowało, aby zorganizować zawody, z których dochód zostanie przeznaczony na koszty leczenia, rehabilitacji oraz powrotu do sportu lekkoatletki.

I Łomżyńska Mila Charytatywna odbędzie się 20 października 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łomży. Start o godz. 11:00!

Szczegóły na stronie wydarzenia: I Łomżyńska Mila Charytatywna - Bieg dla Justyny

oraz w naszym artykule: I Łomżyńska Mila Charytatywna. Pobiegną dla Justyny

Co działo się w ZSWiO? Zapraszamy do zapoznania się z naszym materiałem VIDEO

lomza

WETA wspiera Justynę. Zbliża się I Łomżyńska Mila Charytatywna [VIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 19:33:08

    Pani Justynko jesteśmy gotowi do startu


  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 19:33:37

    Pani Justynko jesteśmy gotowi do startu


  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 19:49:11

    A ja podpowiem Kochana Justyno, czy biszopi i kler komży jako chrześcianie powinni zrobić zrzutkę z bogactw k. k. Na pomoc finansową tobie. Oraz modlitwy odprawiać o twoje zdrowie, zobaczymy przekonamy się czy biskupi z ul. Ssezamkowej to chrześcianie, Prawdziwi?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 20:22:52

    Pani Justyno jesteśmy z Panią pomożemy . Jesteśmy dobrej myśli

  • gość 2019-10-17 21:26:47

    Pani Justyna niech zapomni o olimpiadzie po co ta ściema przecież ona ponad 30 lat nich trenuje młodzież jak ma doświadczenie w LA . Ale był to nowotwór czy napewno ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 07:51:51

    Justyś jesteśmy z Tobą

  • gość 2019-10-18 12:00:10

    Biorąc pod uwagę, że Pani Justyna jest już kompletnie zdrowa cała ta akcja zbierania funduszy "mi nie smakuje" :/

  • booooooól - niezalogowany 2019-10-18 22:08:21

    odnośnie komentarza czy Sezamkowa odprawi mszę, to wypada spytać czy ktoś będzie z tego zadowolony? A może ktoś nie chce. Na licytacje też dają różne przedmioty i ktoś może nie chcieć np. ciasta, albo jakiegoś badziewia? To pokazuje powagę tej sytuacji. Ilu ludzi w potrzebie by przyjęło pomoc jakąkolwiek, a nie unosiło się honorem. Chciałoby się powiedzieć weź sobie tą "rzecz" i się odczep. Nic nie musisz, po prostu sobie ją weź, a pieniądze przekaż komuś kto bardziej potrzebuje pomocy, jeżeli się brzydzisz. Po nikim bym się nie spodziewał czegoś takiego.

  • gość 2019-10-18 23:05:24

    Grześ, czas spać.

  • booooól - niezalogowany 2019-10-19 00:22:40

    Skończcie dziecinadę. Jak ktoś prosi o pomoc to chowa honor do kieszeni, chyba że to nie jest prawdziwe wołanie o pomoc. Bo ne widzę żeby ktoś z milionów potrzebujących chociażby na Fb, szafował tym, czy chce, czy nie chce, czy się podoba, czy się nie podoba otrzymany przedmiot na licytację. A tak w ogóle o przedmiot chodzi czy osobę ? Absurd jeden jak i drugi.

  • do kwadr - niezalogowany 2019-10-19 18:38:59

    Nie wiem czy wiesz, ale jutro Prezydent z rodziną będzie uczestniczył w biegu. Chyba można się zapisać w dniu akcji ??? Czy nie każdy może ??? Bo trochę się pogubiłem.

  • gość 2019-10-19 21:55:31

    Polska to wolny kraj. Każdy może się zapisać.
    Każdy tez ma prawo do honoru, ciężko jest to w obecnych czasach zrozumieć, ale jeszcze tacy ludzie są w Polsce.

  • podaj piłkę - niezalogowany 2019-10-20 00:07:26

    Trzeba umieć odróżnić honor, od niespełnionych oczekiwań i zwykłego dąsania jak przejawiają małe dzieci, gdy okazuje się że nie cały a pół batonika dostały. Wpadają w histerię i obwiniają tych co dają, ze za mało dają. Wszyscy głupi dookoła i tylko ja mądry - myślą, a jest zupełnie inaczej. Tak robią dzieci. Dorośli nie powinni mylić honoru z czymś takim, bo to wstyd w takim wieku dąsać się i wybrzydzać...ale rozumiem "wolny kraj - można wybierać co chcesz,a czego nie chcesz, tylko "u cioci na imieninach" , a nie gdy robisz coś pseudo dostępnego dla wszystkich. Dodaj # bezChrzana #maszHonor #bezPilki #ChrzanNieChceNicOdCiebie Nie krępuj się następnym razem. Bo robisz zamieszanie. Jak to jest odbierane, nie skomentuje ... wybacz.

  • gość 2019-10-20 08:28:25

    Hahahha i kto to mówi...

  • dysk - niezalogowany 2019-10-20 09:56:41

    Widzę ze wchodzisz i czytasz co tu się pisze, korzystając z tej okazji chcę powiedzieć że takie zachowanie jakie pokazaliście z piłką, jest żenujące. Z jednej strony dostajecie pomoc od Prezydenta Miasta, około 250 tys. w różnych formach, najwięcej z klubów sportowych, oprócz dyscyplin drużynowych i robicie taki cyrk ? Widać jak na dłoni, kto robi dym, psuje współpracę. Tak drodzy państwo współpracę. Nie ma co się obrażać że nie jest po JEDNEJ myśli i pomysły nie mają akceptacji większości w radzie sportu. Za to się odgrywać w taki sposób ? To świadczy tylko o Państwa postawie. Nie spodziewałbym się ze sportowiec może pokazać tak niski poziom. Czy wice marszałek, też miał problemy żeby wstawić przedmioty na licytację ? Też jest politykiem, w końcu. Czy tylko Chrzanowskiego tak uhonorowaliście ? Jeżeli sprawia wam to radość, to wiedzcie że przykrości tym nikomu nie zrobiliście, wręcz przeciwnie utwierdziliście w przekonaniu jakimi jesteście ludźmi, co wami kieruje i kierowało startując z komitetu Chrzanowskiego. Życzę obfitej zbiórki, w końcu to jest bardzo ważne...a piłka znajdzie godnego opiekuna, który uszanuje wyciągniętą rękę.

Dodajesz jako: |