:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wicemarszałek Senatu w Łomży: " Walczymy o każdy okręg" [FOTO]

Partie polityczne, Wicemarszałek Senatu Łomży Walczymy każdy okręg [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal mylomza.pl 10/10/2019 13:10

Wicemarszałek Senatu Maria Koc była gościem specjalnym dzisiejszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości, w trakcie której zaprezentował się Marek Komorowski, kandydat do Senatu. To właśnie Komorowski zastąpił w wyścigu wyborczym zmarłego Kornela Morawieckiego.

W dzisiejszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości wzięła udział wicemarszałek Senatu Maria Koc, która podkreślała, że senator powinien być dobrym reprezentantem swojego regionu.

- Okręgi senackie są małe. Są dużo mniejsze od tych poselskich i tutaj każdy obywatel może mieć bezpośredni kontakt ze swoim senatorem i ważne jest, żeby senator, będąc w Warszawie, był dobrym reprezentantem swojego regionu, żeby zabiegał o sprawy swojego regionu, żeby pomagał samorządowcom w rozwiązywaniu konkretnych problemów - mówiła, przypominając m.in. dotychczasowe dokonania Prawa i Sprawiedliwości oraz zasługi Marka Komorowskiego.  - Co jest po drugiej stronie? Kuriozalny list trzech byłych prezydentów: Wałęsy, Komorowskiego i Kwaśniewskiego, którzy zaapelowali do kandydatów spoza listy Koalicji Obywatelskiej, aby zrezygnowali z kampanii, aby zrezygnowali ze startu. Chcą zmienić wybory do Senatu, plebiscyt polityczny. To nie jest nam potrzebne.

Sama konferencja była przede wszystkim okazją do zapoznania się z kandydatem PiS w wyborach do Senatu, czyli Markiem Komorowskim, obecnym wiceprzewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego. To właśnie on zastąpił zmarłego we wrześniu Kornela Morawieckiego.

- Ja zachęcam wszystkich do oddania głosu na drużynę Prawa i Sprawiedliwości, zarówno w Sejmie jak i w Senacie. W Sejmie mamy duży wachlarz, dużo osób, wszyscy są godni, wszyscy są warci polecenia - mówił. - Do Senatu mamy jednego kandydata, więc sprawa jest tutaj dla nas prostsza, ale proszę państwa o głos, bo bez państwa głosu mandatu senackiego nie uzyskam.  

lomza

Wicemarszałek Senatu w Łomży: " Walczymy o każdy okręg" [FOTO] komentarze opinie

  • MM - niezalogowany 2019-10-10 13:22:25

    Love rudaaa pani

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 13:44:07

    Szkoda, że na barana mu nie wlazła, byłaby jeszcze lepiej widoczna.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 13:44:33

    Otwórzcie oczy wyborcy bo PiS po wyborach zrobi POLIN z tego kraju !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 14:06:50

    To te dwie panie się nie pozabijały hehe.oby żadna nie wygrała.

  • Aaad - niezalogowany 2019-10-10 14:14:45

    Jest i Benia czytaj cwana baba z Lidla, jakim trzeba być bezwzględnym i okrutnym człowiekiem by móc dostać się w te polityczne bagno, ohyda!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 14:27:10

    OMG.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 15:17:09

    Czas już wymienić ekipę na młodych ludzi

  • gość 2019-10-10 15:32:23

    Tak jest i B.Krynicka czytaj silny, mądry i uczciwy człowiek.
    Łomża i cały powiat zawdzięczają Tej Pani duuuuuuuuuuuuuuże pieniądze, zabrane między innymi mafiom vatowskim , dzięki takim ludziom przestaliśmy być państwem kolonialnym i istniejącym tylko" teoretycznie".Widać gołym okiem rozwój kraju, dlatego przestańcie straszyć PIS-em to się nie uda - społeczeństwo pamięta lata rządów PO/PSL . I jeszcze jedno, jakim trzeba być bezwzględnym i okrutnym człowiekiem by uprawiać bagno hejtu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 15:39:17

    Ten wpis o Pani Poseł umieścił zawistny człowiek konkurent bo kto ją zna ten wie że jest to bardzo dobra osoba.

  • real - niezalogowany 2019-10-10 15:45:29

    No, takiej komedii już dawno nie czytałem! Jak mądrym trzeba być aby w tej pani widzieć mądrość? Chwali się, że załatwiła jakieś drobne pieniądze na różne cele. A ja zapytam o jej dokonania jako członka organu ustawodawczego. Ile miała złożonych interpelacji i zapytań poselskich, ile razy była posłem-sprawozdawcą, ile razy wystąpiła na trybunie sejmowej w czasie posiedzeń plenarnych? To są podstawowe zadania posła, a nie lansowanie się po korytarzach sejmowych i wygłaszanie prymitywnych i bezczelnych komentarzy. Ale cóż, poseł reprezentuje swoich wyborców. Jacy wyborcy taki poseł i to się sprawdza. Jesteśmy regionem zapóźnionym, z ciemnym, nie wykształconym społeczeństwem, więc nie oczekujmy, że tacy wyborcy, kierowani przez kościelne apele i wydawane ściągawki wyborcze, wybiorą kogoś naprawdę mądrego.

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-10-10 16:14:37

    Czas zwyciestwa bliski. Elektorat PiS zmobilizowany da odpor targowickim ZOLZ-om.

  • Łomżanin - niezalogowany 2019-10-10 16:17:41

    Niestety nikt normalny do polityki się nie pcha... Rozpychają się niczym świnie do koryta... Jedni i drudzy i trzeci są siebie warci. To jedno wielkie bagno. Aż dziwie się dlaczego do tej pory nie dorobili się liszajów od lizania d... prominentom... Ja oddaję nieważny głos w najbliższych wyborach, spełniam w ten sposób swój obywatelski obowiązek i pokazuję środkowy palec ekipie rządzącej i tym pchającym się do koryta też.... mam już dosyć waszych "zdradzieckich mord" cytując mistrza...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 16:31:12

    nie znam bardziej aroganckiej kobiety od Krynickiej

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 16:32:41

    a ten niedoszły ksiądz co tak rączki złożone?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 16:53:07

    Real jak się tobie region nie podoba to wypad nikt płakać nie będzie jedź sobie tak gdzie tobie będzie lepiej. Obrażasz Posła i obrażasz ludzi musisz być bardzo sfrustrowanym człowiekiem i po ludzku żal mi ciebie. Pani Krynicką ma grubą skórę jako polityk ale uważaj aby tobie jakiś zapóźniony nie wyjaśnił ręcznie l, że nie obraża się ludzi.

  • gość 2019-10-10 16:56:59

    Krynicka powinna rozmiar większy marynareczki nosić, bo już guziczka nie może dopiąć.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 16:59:29

    Lomzanin dobrze napisał powinniście mieć lisaje od lizania dup,aby do koryta.paninkrynicka i pani muzyk wiecznie nabuzowana stańcie koło siebie dziewczyny hehe.

  • gość 2019-10-10 17:03:54

    Panie Kołakowski Pobudka !

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 17:31:05

    Wiele razy głosowałem za Kołakowskim teraz głosuje na Młodego Modzelewskiego. Starym dajmy odpoczynek.Wiecznym posłem nie może być! A to że ktoś popiera Kołakowskiego, to nie znaczy że on przejdzie

  • gość 2019-10-10 17:37:17

    Posłanki uśmiechnięte a pan poseł ma problem...............

  • gość 2019-10-10 17:40:42

    PIS się odwołuje do elektoratu plebejskiego. Czyli do pracobiorców do takich ludzi którzy nie interesują się polityką ani ekonomią. Do ludzi którzy nie mają wiedzy ani żadnej świadomości ekonomicznej.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 17:45:34

    Czas aby wyborcy wreszcie zmądrzeli,czas zaufać mlodym

  • ola - niezalogowany 2019-10-10 17:55:05

    Trzeba stawiać na ludzi młodych, dlatego trzeba wspierać takie osoby jak Piotr Modelewski, Aleksandra Szczudło, Dariusz Brakoniecki, Mariusz Chrzanowski, Andrzej Stypułkowski. W młodości jest siłą i zapał do działania. Starym się już nic nie chce, myślą żeby tylko nie dopuścić młodych do kierowania krajem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 18:09:36

    To ta kobieta potrafi się uśmiechać?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 18:25:41

    Obwodnicy lomzy nie macie bo nie ma pieniedzy a po wyborach wam powiedzą że firma się wycofała !!!

  • gość 2019-10-10 19:30:47

    Każda władza deprawuje.Dlatego jestem zwolennikiem jedno-dwukadencyjnosci /dwu jak ktoś bardzo sprawdził sie w pierwszej / zarówno w wyborach do sejmu jak i samorzadowych /w tych drugich bardziej bo łatwiej o tworzenie klik i grup interesów/. M.Komorowski na senatora,bardzo dobra propozycja,oby nie obrotowy PSL lub KO.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 20:23:50

    Tylko Pani Krynicka młodym nie ma co ufać bo im się tylko kasa widzi, a Pani Poseł ludziom pomaga. Mi pomogła jak wszyscy się odwrócili i za to jestem jej dozgonnie wdzięczna.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 23:28:56

    Pani Krynicka co Pani ludzie z Zambrowa wyprawiają, robią kampanię młodemu z ohp.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 23:42:43

    Tylko Zenon Henryk Białobrzeski!!!

  • gość 2019-10-11 13:45:21

    Jak jest się posłem pracowitym, to można pochwalić się w materiałach wyborczych. Mamy dwoje parlamentarzystów z Łomży. Ich praca i działalność została przedstawiona. Teraz dowiedzieliśmy się prawdy, kto nas reprezentował i wykazał troskę, a kto blefował przez tyle kadencji. Precz z leniuchami.

  • gość 2019-10-11 13:50:06

    Dajmy szanse w nadchodzące 4 lata Piotrowi Modzelewskiemu. Uważam , że nas nie zawiedzie.

  • gość 2019-10-11 13:56:07

    Przeglądałam zdjęcia z konferencji. Bardzo Ładnie prezentowali się: Pani Poseł Bernadeta, P. Piotr Modzelewski. Zobaczcie sami jak prezentował się Pan Poseł Kołakowski. Miny mówią za siebie.

  • gość 2019-10-14 21:37:41

    Proszę popatrzcie na zarząd powiatu....Jak pięknie Pani poseł załatwiła osoby, które od wielu lat działały dla PiS. Pani Dziekońska ponad 300 głosów ...ot zasłużona, a Szabłowski farbowany PiS-owiec. W poprzednich kadencjach koalicja z PSL i Samorządy Łomżyńskie a radni PiS wycięci....Brak słów. Dziś Pani poseł przeżywa to co wcześniej zgotowała innym.

Dodajesz jako: |