:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Prezydent Łomży, Wiceprezydent wybrany - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 07/02/2019 08:07

Kto będzie zastępcą prezydenta Łomży po odwołanej w maju ubiegłego roku Agnieszce Muzyk, do niedawna interesowało głównie urzędników i lokalnych polityków. Po ostatnich publikacjach medialnych, w których padło kilka nazwisk osób mających rzekomo objąć to stanowisko, tematem zaczęli również żyć zwykli mieszkańcy naszego miasta. Co ciekawe, każde medium wskazywało inną kandydaturę. Okazuje się, że w Łomży łatwiej trafić szóstkę w totolotka niż nazwisko wiceprezydenta.

I tak 1 lutego jeden z łomżyńskich portali internetowych ogłosił, że nowym wiceprezydentem będzie Stanisław Kaczyński. To przedsiębiorca związany z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Natomiast wczoraj dwa inne portale podały nazwiska kolejnych osób, które miałyby  zostać prezydenckim zastępcą. Pierwszy informował o Andrzeju Stypułkowskim, pełnomocniku ds. nadzoru właścicielskiego w ratuszu. Drugi z kolei wskazał Andrzeja Modzelewskiego, który jest dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oba powoływały się na nieoficjalne źródła.

- Wszystko w swoim czasie, jeszcze odrobina cierpliwości. Mogę jedynie powiedzieć, że moi obaj zastępcy będą mieli to samo imię – powiedział nam dziś enigmatycznie prezydent Mariusz Chrzanowski.

Na nieoficjalnej giełdzie nazwisk funkcjonowała od dłuższego czasu również osoba związana z PWSIiP o imieniu Andrzej, w przeszłości pełniąca nawet funkcję kanclerza tej uczelni.

lomza

Wiceprezydent już wybrany komentarze opinie

  • Vicek - niezalogowany 2019-02-08 07:20:22

    Jak za 65 tys. miesięcznie to nawet ja mogę być

  • Łomzynianka - niezalogowany 2019-02-07 20:48:23

    A jeszcze niedawno Pan Prezydent deklarował, że w ramach oszczędności będzie rządzić miastem tylko przy współudziale jednego vice. Ojjjj...niel adnie Panie Prezydencie- to tak się dotrzymuje słowa.? Zawiodłam się na Panu

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 15:22:40

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 15:21:44

    sos nie napinaj się tak bo żyłka tobie pęknie!!! Jak widać i słychać to ani czynów ani wykształcenia !!!

  • senior - niezalogowany 2019-02-07 14:56:25

    Dworzec PKS to wizytówka miasta Łomża!

  • senior - niezalogowany 2019-02-07 14:56:25

    Dworzec PKS to wizytówka miasta Łomża!

  • senior - niezalogowany 2019-02-07 14:54:30

    Dworzec PKS to wizytówka miasta Łomża!

  • sos - niezalogowany 2019-02-07 14:45:46

    Proszę Pana lub Pani Powyższe pytanie czemu ma służyć ??? Uważa Pan/Pani że inteligencja jest zależna od wykształcenia ? Proszę spojrzeć na ludzi, którzy mieli stopnie naukowe....i co jak się sprawdzili na stanowisku ??? To że ktoś mozę nie mieć prof. dr. lub mgr nie świadczy o tym że nie mozę zasiadać na fotelu zastępcy prezydenta. W innych miastach zastępcy prezydenta nie mają nawet kierunków w danym zakresie obowiązków. Nie ma czegoś takiego jak studia na zastępce lub na prezydenta. Proszę się opanować wykształcenie nawet najwyższe nie zawsze świadczy dobrze o człowieku. O człowieku świadczą jego czyny. Z profesorem można być beznadziejnym kierownikiem a dobrym naukowcem. Tak samo jest z innymi dziedzinami. Nie wykształcenie świadczy o pracy - lecz jego właśnie praca, to czy potrafi byc uczciwy, lojalny - na tych stanowiskach to jest najważniejsze. Na pewno nie stopień naukowy, proszę się nie sugerować byłymi zastępcami...mamy jasny obraz sytuacji. Tłumaczyć nie trzeba.

  • wyksztalcenie garlickiego - niezalogowany 2019-02-07 14:14:14

    Panie Prezydencie, proszę opublikować w BIP jakie wykształcenie ma Garlicki , czy ma wyższe wykształcenie , jaką uczelnię i gdzie ukończył, i jaką ma specjalność. Tego już dawno domagają się mieszkańcy ?

  • BANDA debili ... OSZUŚCI i ZŁ - niezalogowany 2019-02-07 12:53:40

    40 m3 śniegu oddam za darmo odbiór własnym transportem ... pisać na Berdyczów

  • jingjang - niezalogowany 2019-02-07 10:53:24

    Racja , takie typy osób są najgorsze. Ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz, taki urok bycia szefem. Jedno jest pewne po doświadczeniach z zeszłej kadencji, prezydent powinien bardziej ufać sobie, a do kieszeni schować nadmierne zaufanie wobec pracownika. Kto raz się przejechał na takim typku, już nigdy nie będzie jak wcześniej. Stracił na tym i prezydent i ludzie z urzedu, bo gdyby nie ta sytuacja to pewnie było by milej. A tak atmosfera zaufania i współpracy została zaburzona. Cóż życie .

  • nowy , świeży umysł - niezalogowany 2019-02-07 10:45:45

    Bardzo gratuluję nowemu zastępcy. Mam nadzieję że Prezydent będzie zadowolony z pracy tego człowieka, że ten człowiek będzie umiał docenić tak szczególne zaproszenie do zespołu ludzi którzy realizują pewną politykę nakreśloną podczas wygranych wyborów przez prezydenta. A przede wszystkim mam nadzieję że nowy zastępca, będzie lojalny i szczery.......Najgorzej to kłamać w żywe oczy, robić swoje, udając że robisz coś na co się umawialiście we współpracy.

  • jimiko - niezalogowany 2019-02-07 10:40:38

    Dziś przykry dzień dla tych co myśleli że są niezastąpieni, a Biskup dziś może podziękować sobie za to że starał się tak dbać o miasto. Nadgorliwość....heeh

  • k.w - niezalogowany 2019-02-07 10:38:08

    To fakt dziś z samego rana prezydent zajechał do Mosiru do dyrektora, na pewno ustalają prezentację. Gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • hanka - niezalogowany 2019-02-07 10:36:29

    Dziś słyszałem rozmowę prezydent i Pana Modzelewskiego, podobno mają dziś już ogłosić że dyrektor Mosiru zostaje wice prezydentem !!!!!!! To było wczesnym rankiem.

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:10

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:10

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:10

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:09

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:09

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:09

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Marian123456789 - niezalogowany 2019-02-07 10:09:09

    a zgadnij kolego ile zarabiał bar andrzeja modzela hahahah popatrz oswiadczenia majątkowe :D :D :D żal takiego przedsiębiorcy :D

  • Andrew1 - niezalogowany 2019-02-07 09:42:56

    Garlik się nie nadaje a Grodzki tym bardziej. Biznesy, które prowadził to niewypały także Miasto może się bać

  • era - niezalogowany 2019-02-07 09:13:17

    Więc wszyscy bez pojęcia samorządowego - łapanka Jaki Pan taki kram

  • KOLEZENSTWO JEST OK! - niezalogowany 2019-02-07 09:07:59

    Podyplomówki za pieniądze z miasta! o tak ! yeah! Podyplomówki za pieniądze z miasta! o tak ! yeah! Podyplomówki za pieniądze z miasta! o tak ! yeah! Podyplomówki za pieniądze z miasta! o tak ! yeah! Podyplomówki za pieniądze z miasta! o tak ! yeah! Podyplomówki za pieniądze z miasta! o tak ! yeah! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! Zwoleniania sprzątaczek niezgodne z prawem! KOLEZENSTWO JEST OK! KOLEZENSTWO JEST OK! KOLEZENSTWO JEST OK! KOLEZENSTWO JEST OK! KOLEZENSTWO JEST OK! KOLEZENSTWO JEST OK! KOLEZENSTWO JEST OK!

  • AsiaNu - niezalogowany 2019-02-07 09:07:45

    a co z Muzykową? żyje?

  • Cholota - niezalogowany 2019-02-07 08:51:00

    Gieułguta

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:59

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:59

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:58

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:57

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:56

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:55

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:54

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:54

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:52

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:51

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:50

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:49

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:48

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:47

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:46

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:37

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:36

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:35

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:34

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:32

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:31

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:30

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:29

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:28

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:26

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:24

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:23

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:22

    Garlik leci jak nic

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:39:17

    Garlik leci jak nic

  • zuch21 - niezalogowany 2019-02-07 08:38:44

    modzel podobno premia za ukończenie studiów podyplomowych

  • Duchu - niezalogowany 2019-02-07 08:36:16

    O Modzlu słyszałem, że będzie wice. Wszytko się zmieniło w ostatnich dniach. Takie ploty na mieście. Ale coś może w tym być.

  • LOMZAK - niezalogowany 2019-02-07 08:34:09

    Stypulkowski i Modzelewski? Garlik out?

  • LOMZAK - niezalogowany 2019-02-07 08:34:08

    Stypulkowski i Modzelewski? Garlik out?

  • 123 - niezalogowany 2019-02-07 08:31:13

    Obstawiam Andrzeja z MOSiRu.

  • Krzycho34 - niezalogowany 2019-02-07 08:30:14

    Jest jeszcze taka opcja, że Garlicki leci i dwóch Andrzejow, to by się zgadzało.

  • prezio - niezalogowany 2019-02-07 08:26:52

    Czyżby dwóch Andrzejów G. było zastępcami?

Dodajesz jako: |