:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wieczorne potrącenie pieszego [FOTO]

Wieczorne potrącenie pieszego [FOTO]
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
15/03/2019 22:24

Na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej i Przykoszarowej doszło po potrącenia pieszego. Poszkodowany został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 21.30. Według wstępnych informacji mężczyzna miał wtargnąć pod maskę nadjeżdżającego forda focusa.

W tej chwili na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej i Przykoszarowej pracuje policja, która ustala okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

<

Wieczorne potrącenie pieszego [FOTO] komentarze opinie

  • Świadek - niezalogowany 2019-03-15 23:31:10

    Widziałem cała sytuację kierowca przejeżdżał na czerwonym świetle uderzył chłopaka który teraz jest w szpitalu...

  • Świadek - niezalogowany 2019-03-15 23:32:26

    Komu to ludzie dają prawo jazdy. Masakra opanujcie się...

  • gość 2019-03-15 23:36:24

    Czekam na komentarze tych ameb od "piesi nie patrza sie przed siebie,chodza jak swiete krowy" to juz drugi wypadek w tym samym miejscu w ciagu 2 miesiecy..?

  • DP - niezalogowany 2019-03-15 23:51:15

    chuja wiecie a się wypowiadacie

  • Świadek głupoty pierdoli - niezalogowany 2019-03-16 00:00:24

    Chuja wiesz pajacu nawet cię pewnie tam nie było więc utkaj ten polski łeb

  • gość 2019-03-16 00:03:17

    Oczywiście znawców nie brakuje,co nie widzieli ale za wszelką cenę chcą zabłysnąć....szkoda takich ludzi

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 00:05:41

    Ty świadek chyba najebany fest musiałeś być

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 00:06:35

    Kierowca jechał na Zielonym świetle. Pieszy wtargnał na jezdnię na Czerwonym.

  • Major Suchodols - niezalogowany 2019-03-16 00:07:30

    Ludzie, zdarza się, nie pierwszy i nie ostatni wypadek... Już dajcie spokój i nie piszcie głupot.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 00:47:03

    Widzę każdy ma coś do powiedzenia jak zwykle. Opiszcie co się stało...

  • gość 2019-03-16 01:09:17

    Już Ci mówie co się stało baranie jeden z drugim. Jechałem przez zielone światło, deszcz padał tak że nic nie było widać. Zobaczyłem go dopiero na mojej szybie kiedy było czerwone dla pieszych. Więc nie pierdol jełopie że na czerwonym jechałem. Nie pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 04:15:12

    Teraz to bedzie lamus z buta zapier

  • gość2 - niezalogowany 2019-03-16 04:57:47

    z buta to Ci moge wypierdolić jak chcesz degeneracie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 06:05:57

    Co tu taki nerwowy jesteś,mam badzieję że prawa jazdy niemasz,lubbpiwinieneś mieć zabrane

  • gość 2019-03-16 06:26:09

    I już się nie pobujasz tatusia furą barani łbie :) Teraz trzeba z laczka zaginać :)

  • Świadek ll - niezalogowany 2019-03-16 07:39:46

    Tym bardziej trzeba jechać wolniej i uważniej gdy deszcz pada. Ale co tam pierdolec ma wszystkich w dupie - gdy przejeżdża przez wieś to wszyscy uciekają w popłochu.

  • real - niezalogowany 2019-03-16 07:49:51

    Znacznie gorsze od samego zdarzenia jest to chamstwo na forum. Niedługo nikt normalny nie będzie nawet zaglądał na mylomza.pl.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 08:17:16

    Haha kierowca forda pijacka morda dla przechodnia gumy na plecy za wtargniecie tak żeby mu pregi wyszly bedzie pamietal co to znaczy zebra. A kierowcy lejce zabrać za szybką jazde bo gdyby wolno jechał to by zatrzymal sie mimo wtargniecie pobiega z buta to się nauczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 08:38:39

    Dokładnie, kierowcy tam w ogóle nie patrzą na światła, ile razy wracając z dzieckiem wieczorną porą o mały włos nie zostaliśmy potrąceni (i to idąc na zielonym świetle), tak samo jest na warunkowym koło gemini, gdybym się nie zatrzymała to mój rower wylądowałby na masce kierowcy który nawet na mnie nie spojrzał. Przy takiej pogodzie co było wczoraj oczywiste jest ze się nie jedzie z nadmierną prędkością, a ludzie traktują całą Zawadzka jako droga do wyścigów. Zacznijcie myśleć.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 08:40:42

    Kultura nie ma co!!! Pieszy pijany wchodzi na czerwonym świetle na jezdnię.( W kapturze na głowie). Zanim napiszecie cokolwiek....zastanówcie się nad swoimi słowami. A Ci wszyscy komentujący hejterzy.... spójrzcie na siebie zanim kogoś ocenicie. Do redakcji: zanim napiszecie artykuł...sprawdźcie fakty.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 09:07:42

    Hehe pijany w kapturze czyli co widziałeś...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 09:13:16

    masakra co tu opisujecie i jakim językiem się wypowiadacie zero kultury zawsze są dwie strony i ta co jedzie i ta co idzie a wszystko wyjaśnią odpowiednie służby!!!! Raczej wyciągajmy wnioski z każdego zdarzenia i wzmóżmy uwagę obustronnie a wtedy napewno będzie mniej takich sytuacji pozdrawiam

  • Berry - niezalogowany 2019-03-16 09:35:24

    Tu większość to zawsze cwaniaczki pod nickiem Gość piszcie z własnego imienia i nazwiska. Frajer boicie się że ktoś do was zapuka i wam zwyczajnie wpierdoli za te cwaniactwo na forum i tyle w temacie. Chojraki internetowe.

  • Stefan Burczymucha - niezalogowany 2019-03-16 11:36:34

    Berry debilu skąd takie wioskowe imię?

  • gość 2019-03-16 15:08:04

    nie było sygnalizacji i było bezpieczniej a teraz porobione co kilka metrów sygnalizacje ronda a ludzie i tak się rozbijają

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 15:48:17

    Na zawadzkiej sa przejścia dla pieszych gdzie kierowca nie widzi pieszego na przejściu np na przejściu obok prusa

  • gość 2019-03-16 15:57:05

    Tak to jest jak się ktoś dorwie do projektowania ulic a drugi żydzi kasy na lepsze projekty i więcej asfaltu tak jak na Piłsudskiego jeden wielki pas na wprost szkoda było zrobić lewo skręty oraz wysepki dla pieszych ? a no tak bo nikt tego nie wymagał to nie trzeba a później takie lewaki głosują i krzyczą w necie

  • gość 2019-03-16 16:38:08

    SAMI EKSPERCI !

  • Komentator - niezalogowany 2019-03-16 17:18:10

    Mniemam, że tzw. świadek, który raczył wpisać się jako pierwszy, już podzielił się swoją wiedzą na policji. Jeśli jeszcze nie uczynił tego, zapewne policja sama go odnajdzie.

  • sołtysowa - niezalogowany 2019-03-16 18:09:31

    Jakiś cwel kurę mi kur.a rozjechał!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 19:12:54

    Jechałam za kierującym który potrącił- chłopak nie miał szans wyhamować tamten wlecial na przejście tuż pod koła- my jechaliśmy max 40km/h i mieliśmy zielone światło- pieszy miał czerwone

  • gość 2019-03-16 20:03:17

    Pewnie pieszy szybciej zasuwał niż samochód się poruszał.

  • Gość12 - niezalogowany 2019-03-16 21:33:00

    A ktoś z was wie może co z tym chłopakiem potrąconym ?

  • gość 2019-03-16 21:37:37

    Wszystko w porządku, z buta poleciał do Częstochowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 11:25:40

    Pieszy , który wtargnął na jezdnię na czerwonym był bardzo pijany. Tacy ludzie stwarzają zagrożenie dla innych.

  • Gość12 - niezalogowany 2019-03-17 12:13:03

    Słyszałem że nie ciekawie z tym pieszym.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 15:48:30

    Żyje Spokojnie