:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wielkie otwarcie Prefbet Silikaty. Nowy zakład produkcji w Śniadowie [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 24/09/2019 17:01

Około 16 milionów złotych kosztowała inwestycja, którą zrealizowała firma Prefbet Śniadowo. Na terenie firmy powstał zakład produkujący nowoczesne wyroby silikatowe - Prefbet Silikaty.

Z 16 milionów złotych jedynie 6 pochodziło ze środków unijnych. Całą resztę firma pokryła ze środków własnych, bez wsparcia kredytami bankowymi.

W obecnym, trzyzmianowym systemie pracy, powstanie tam 9 dodatkowych miejsc pracy.

- Jeśli zapotrzebowanie na te wyroby będzie rosnące i tak duże jak obecnie, to docelowo chcemy przejść na system czterobrygadowy, czyli 12 osób, ale produkcja trwałaby 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu - mówi Jerzy Michalak prezes zarządu P.P.B. PREFBET Sp. z o.o.

- Jeśli chodzi o wyroby budowlane, to ten zakład jest świadectwem właśnie tej dobrej koniunktury, ponieważ dzięki temu mogliśmy wybudować, oczywiście przy wsparciu środkami unijnymi, tego typu zakład i oczywiście gdyby nie było zbytu, nigdy byśmy  się nie podjęli takiej próby – dodaje Michalak.

Prefbet podkreśla, że dzięki tej inwestycji będzie producentem innowacyjnych wyrobów silikatowych charakteryzujących się podwyższoną izolacyjnością akustyczną i wytrzymałością na ściskanie.

lomza

Wielkie otwarcie Prefbet Silikaty. Nowy zakład produkcji w Śniadowie [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • MM - niezalogowany 2019-09-24 18:44:23

    Brygidaaa jak zawsze cudowna, LOVE

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 18:45:39

    Lans przedwyborczy jakby mieli coś wspólnego z tą inwestycją..

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 18:57:05

    Przemówienie było??

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 19:03:57

    I już się hejt zaczyna oj boicie się Krynickiej bo jak rozegra Kołakowskiego to i Wam się dostanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 19:13:53

    Niedługo dom skończę budować i do mnie też przyjadą na sesję zdjęciową

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 19:48:56

    Z samego siebie trzeba się śmiać,głos się oddaje

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 20:02:16

    Brygide to bym stukał dzień i noc

  • Taki - niezalogowany 2019-09-24 20:39:06

    Ty Gość uwazaj zeby Ciebie ktoś nie stuknął :) i w ciążę zajdziesz imbecylu!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 20:58:46

    Znowu analfabetka XD

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 21:14:13

    Oj zaraz analfabetka, może to ten co jej na kartce napisał to analfabeta a ona tylko czytała. To taka nasza podlaska analfabenia.

  • gość 2019-09-24 21:16:39

    Prefbet Śniadowo to Sp. z o.o. a więc raczej prywatna firma, czym się tam zasłużyli benia i kołek, by grzali się w świetle kamer i fleszy aparatów fotograficznych przy tej okazji ?

  • gość 2019-09-24 21:22:53

    alnalfabenia bo lubi anal

  • gość 2019-09-24 21:32:57

    czy krynicka nauczyła sie jusz czytać? ona oprułcz jezdzenia na uroczystosci, robienia zdjeć, publikowania ich na twitterze i fb nic dla łomży i okolicy nie zrobiła. taki ...szon pozujacy na celbrytke.

  • gość 2019-09-24 21:43:21

    Krynicka dużo roni dla Łomży. Widziałem jak ostatnio łopatę miała w ręku i piach przerzucała

  • gość 2019-09-24 21:49:41

    igrzyska trwają buahahah a ciemnogród dalej ślepo widzi

  • gość 2019-09-24 21:55:24

    Kółek najwiecej robi dla Łomży. Kolej obiecywał, ale zapomnial powiedzieć że najbardziej to zabiega żeby tory szły przez jego działki, mówi się że ma zyskać na tym ponad 20 mln zł. 4 kadencje opowiada te bzdury o via baltice , a tak naprawde to zabiega żeby jej nie było, bo co będzie obiecywał przed wyborami?

  • gość 2019-09-24 22:10:32

    Kolakowski cztery kadencje. Ciekawe czy znajdzie się jakaś osoba, która wymieni chociaż jedną ważną sprawę/[rzedsięwzięcie, której wykonanie Łomża zawdzięcza posłowi?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-24 22:53:25

    Jedno co umie krynicka to pić bimber bez zapoi w szumowie jej szło dobrze na dorzynkach

  • Gustaw - niezalogowany 2019-09-25 02:43:49

    Ojej jacy to parlamentarzyści są zasłuchani w skrzypaczce aż serce się raduje jak każdy z nich chce słuchać każdego Polaka przed wyborami.. Jesteście wspaniali ahahahahaha, precz!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-25 02:58:56

    Już obraziliscie kobietę dobrze wam się pewnie teraz śpi.

  • gość 2019-09-25 05:50:22

    Kołakowski zlożył 9 interpelacji przez 4 lata, poseł niemowa. Czas na nowe młode twarze w polityce.

  • gość 2019-09-25 05:55:54

    Krynicka niech pije sobie bimber do woli i póżniej bełkocze o panntenonach, ale nie za nasze pieniądze! Wystarczy już tego wstydu dla Łomży! PRECZ!

  • gość 2019-09-25 06:06:11

    Ktoś powinien wytłumaczyć Bernadecie, że bycie posłem to nie jest strojenie się i robienie sobie zdjęć.

  • gość 2019-09-25 06:06:11

    Ktoś powinien wytłumaczyć Bernadecie, że bycie posłem to nie jest strojenie się i robienie sobie zdjęć.

  • MAFIA kk - niezalogowany 2019-09-25 06:37:22

    po co wpuszczacie szpiegów watykanu na teren fabryk ? !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-25 06:59:54

    Imbecyla poszukaj w rodzinie prostaku z vampa

  • Gość - niezalogowany 2019-09-25 07:01:27

    Geju z vampa*

  • Gosc - niezalogowany 2019-09-25 07:05:21

    Borek to konfident !! Cukierek to konfident !!

  • gość 2019-09-25 07:12:05

    Ty bo Ci zaraz żyłka pęknie pawianie

  • gość 2019-09-25 07:12:51

    Prosiaku bez szkoły

  • Gość - niezalogowany 2019-09-25 09:16:41

    Analfabenia to nasza podlaska marka taka jak kononowicz. Swoją drogą on szuka drugiej połowy.

  • imZgębDupyRobić - niezalogowany 2019-09-25 09:59:55

    @ Gość - niezalogowany 2019-09-25 09:16:41 na tym stanowisku pracy Lepsza "Analfabenia" niż "Amelia" która ma większe możliwości intelektualnego czynienia "d o b r a" znajomym i nieznajomym Lepsza na tym stanowisku "krynica mądrości" ze (świętej) dupy wzięta niż kreatywny wykładowca wzięty z (dupy) matecznika nieuczciwej konkurencji ... rozgrzeszanej staraniem roztrząsaczy gnoju nawozu ziemi tej ziemi ... płodnej w SZAFARZY świętej a nietykalnej ZARAZY ... tej religijnej siły nieczystej obwiesiów obwieszonych religijnie i obłudnie zarazem nadanymi orderami

  • AAA+ - niezalogowany 2019-09-25 10:13:33

    ks. Janusz i świeci .... "tryumfy króla niebieskiego"

  • Gość - niezalogowany 2019-09-25 16:09:41

    Bij palancie od Krynickiej.

  • gość 2019-09-25 16:52:52

    Co się takiego stało, że Kołakowski jeździ z Krynicką, a nie ma p. Muzyk. Tak to jest, to cały Kołakowski.

  • kamień - niezalogowany 2019-09-25 19:21:03

    @ Gość - niezalogowany 2019-09-25 16:09:41 Amelia (łac. amelia, z gr. α = "bez" + μέλος, μέλεα = "kończyna, kończyny") taka żmija ks. Janusz pierwszy wśród równych lepiej by to wytłumaczył biorąc na warsztat biblijną żmiję gdyż on wśród miejscowych ks. fryzjerów owiec nie musi udawać greka przed jakimś ojcem detektorem rodzinnego interesu którego głową kręci ...niby szyja ... a to taki kórwa tandem ... mózg dobry inaczej plus ogon tak samo dobry jak zżyta z nim mózgownica