:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Więźniarka" z Czerwonego Boru trafiła do GR "Nadzieja" [FOTO]

Ciekawostki, Więźniarka Czerwonego trafiła Nadzieja [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal mylomza.pl 15/07/2019 14:44

Pojazd, który jeszcze niedawno służył do transportowania osób pozbawionych wolności, trafił do Grupy Ratowniczej "Nadzieja". Uroczyste przekazanie "więźniarki" wycofanej z zasobów Zakładu Karnego w Czerwonym Borze odbyło się dzisiaj na terenie jednostki penitencjarnej.

Jak wynika z informacji przekazanych przez ppor. Adama Buczkowskiego, rzecznika prasowego dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, samochód będzie teraz wykorzystywany przez grupę poszukiwawczo-ratowniczą jako pojazd zabezpieczenia logistycznego.

W trakcie dzisiejszej uroczystości wręczone zostały również zaświadczenia o ukończeniu szkolenia pierwszej pomocy, które przeprowadzili członkowie Grupy Ratowniczej. Ppłk Zbigniew Jankowski, dyrektor ZK w Czerwonym Borze, przekazując kluczyki do pojazdu podkreślał, że dzięki ukończeniu szkolenia przez grupę funkcjonariuszy znacznie wzrośnie poczucie bezpieczeństwa w podległej mu jednostce penitencjarnej.

Ks. Radosław Kubeł, prezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży, wyraził przekonanie, że otrzymany pojazd będzie służył w pomocy zgodnie z maksymą Grupy – „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!”.

fot. nadesłane

lomza

"Więźniarka" z Czerwonego Boru trafiła do GR "Nadzieja" [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-07-15 15:27:29

    XDDDDD

  • gość XD - niezalogowany 2019-07-15 16:08:25

    BARDZO Dobra więzniarka do przewozu niewiernych xD XD XD XDXD

  • fatalista - niezalogowany 2019-07-15 16:26:16

    recydywa dla tego pojazdu

  • gość 2019-07-15 16:33:37

    Myślałem po tytule że więżniarka to kobieta odsiadująca karę , zabrakło słowa samochód , można by na przyszłość precyzyjniej dobierać tytuły . A tak to wyszło jak prowokacja polskojęzycznego TVN lub innej niemieckiej gadzinówki. Grupa Nadzieja zasługuje na wsparcie , sam uczestniczyłem w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy -- naprawdę warto .

  • gość 2019-07-15 18:51:14

    Jakiego wsparcia? Ksiądz zrobił z grupy firmę i jest jej prezesem. Czy to przystoi wielebnemu? Mają milionowe obroty, stać ich na własną działalność a nie wsparcie państwowych organów. Niepełnosprawni powinni być wspierani a nie biznesmen z koloratką.

  • gość 2019-07-15 19:33:11

    ta grupa ratowiczna to jedna wielka maszynka to zarabiania kasy dla wielkiego prezesa księdza ..... przecież to jest śmiech na sali. Skoro grupa działa jak firma itp to niech płacą normalnie podatki i rejestrują pracowników itp.

  • gość 2019-07-15 19:41:59

    po-pis po wygranych wyborach będzie dowoził was do kościoła i urzędów takim pojazdem

  • gość 2019-07-15 22:03:40

    ks.Hybryda czerpiąca z różnych źródeł zamiast zostać wierna jednemu źródłu (jak bóg przykazał swojej Oblubienicy a Jezus nauczał - przypominał \"mojżeszową\" \"Petrologię\" mówiąc do \"ściany płaczu\" taki kwas (faryzejskiej kultury) pffu kefas taki \"beton\" taka skamielina której Jezus od początku do końca nadaje powołanie bez gromadzenia karet a nawet dwóch sukien czytam mundurów) i to jej ks.hybrydowe duszpasterstwo skorumpowanych kapelanów (myślą mową i zadbaniem bardziej o to co ludzkie nie boskie) z dekalogiem np. z 6-ustym przykazaniem z boską Oblubienicą jadących na dwa baty (666) a nie można dwom Panom służyć bo Pan Jezus czytam Mr.Jezus / który kapłanów czytam grzeszników upokarzał (za to do krzyża \"świętego\" dla nich go przybili dla niego to krzyż cierpienia) inny przykład dawał jako przykład apostolskiej wierności i uczciwości bez której miłość i miłosierdzie do kubła można \"ofiarować\" czytam wyrzucić na śmieci ... do recyklingu jak strawioną komunię ... na kompostownik .... ks.HYBRYDO czerpiąca z różnych źródeł Pan Jezus do Ciebie mówi ... jak grochem o ścianę a Ty swoje ... \"niezłomnie\" nieskruszony bez nawrócenia przy świątyni brnących w zaparte przy których nawrócony Judasz to święta osoba męczennik za prawdę

  • Lecz - niezalogowany 2019-07-15 22:54:08

    Lecz Łatwiej jest garbatemu wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż wyprostowanemu z kubłem wejść do królestwa Bożego (Mk 10, _-_) Lecz / kubeł ... lecz ....

  • gość 2019-07-15 23:57:42

    Pan sprawi że jedno dnia zdechną czerwoni i czarni i ślad po nich zaginie

  • gość 2019-07-16 09:52:51

    Co następne? Karetki za bezcen, quady, więźniarka... A może śmigłowiec z własnym lądowiskiem na parafii?

  • gość 2019-07-16 12:19:06

    Karetki,quady,więżniarka za darmo i lepsze wyposażenie niż w szpitalu.Ubierają się czasami jak strażacy to dostaną wóz strażacki.W firmie pracuje kilku ratowników i kilku w zarządzie firmy.Zarabiają na czarno tak ludzie mówią.To taki biznes przykościelny tak jak Centrum Kultury na sezamkowej.Zwykły przedsiębiorca musi zainwestować aby zarabiać.Urząd skarbowy powinien tą firmą zainteresować się........................

  • gość 2019-07-16 13:23:00

    ludzie w glowach juz wam sie poprzewracalo.Dyrektor wiezienia wydawalo sie ze madry chlop.Czlowieku ten autokar oddal bys jakiejs szkole do wozenia dzieci,ale chciales blizej darmozjadow i pod publikie.Ten awans na Dyrektora to cholerna pomylka

  • gość 2019-07-16 16:01:55

    Łomżyniacy zakładajcie biznesy przy parafiach bo nie trzeba płacić podatków .Przy każdym kościele różne usługi ............

  • gość 2019-07-18 14:33:02

    To się posypią awanse nie gorsze niż w KMP... czarni nie mają wstydu, a potem dziwią się, że Kler znajduje poklask i mówienie prawdy nazywają atakiem na kościół...

  • gość 2019-07-29 12:34:38

    Droga nadziejo - kiedy pierwszy wóz policyjny? Ten droższy oczywiście, z full zabudową. Księże, nie wstyd przed biskupem spowiadać się ze swego pazerstwa? Biskupie, nie wstyd mieć egzorcystę-ratownika-strażaka w sutannie?

Dodajesz jako: |