:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wigilia u poseł Bernadety Krynickiej [VIDEO i FOTO]

Aktualności, Wigilia poseł Bernadety Krynickiej [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 16/12/2018 12:13

Na poselskiej wigilii w Parku Przemysłowym zjawili się samorządowcy, mundurowi, przedsiębiorcy, znajomi, rodzina oraz przyjaciele poseł Bernadety Krynickiej. - Mam świadomość, że to są moi bliscy ludzie, którzy mi dobrze życzą, że to są moi przyjaciele, a przyjaciel to jest ktoś, kto jest niezwykle potrzebny nam w życiu - mówi posłanka.

- Sam fakt, że tak dużo osób dzisiaj przyszło tutaj na tę wigilię o czymś świadczy i myślę, że będziemy dalej to rozwijać. Oczywiście zostało nam niewiele czasu, bo na jesieni wybory, ale jak będzie to pan Bóg tylko wie - mówi Bernadeta Krynicka.

Na poselskiej wigilii zjawiło się mnóstwo osób chcących tradycyjnie przełamać się opłatkiem. Obecni byli m.in. przedstawiciele samorządów, mundurowi, lokalni przedsiębiorcy, dyrektorzy, znajomi, rodzina oraz przyjaciele Bernadety Krynickiej.

- Mam świadomość, że to są moi bliscy ludzie, którzy mi dobrze życzą, że to są moi przyjaciele, a przyjaciel to jest ktoś, kto jest niezwykle potrzebny nam w życiu - mówi posłanka.

Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy, zgromadzeni wspólnie odśpiewali kolędę, składając sobie mnóstwo życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego nowego roku.

Czego życzy poseł Krynicka mieszkańcom Łomży?

- Przede wszystkim spokojnych, radosnych, pełnych miłości świąt spędzonych w gronie rodzinnym, w ciepłej atmosferze, przy stole, bez takiego pędu, bo przecież teraz są takie czasy, że nie mamy czasu dla siebie - mówi Bernadeta Krynicka. - Mam taką ogromną prośbę do państwa. Szanowni państwo, poświęćcie sobie czas, spędźcie ten czas w święta razem, mówcie sobie dobre miłe rzeczy, mówcie o tym jak się kochacie, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy ten koniec nastąpi i zawsze potem żałujemy, że nie zdążyliśmy powiedzieć komuś, że go kochamy. Życzę też przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, nie jesteśmy w stanie tego kupić. Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2019 - apeluje posłanka.

lomza

Wigilia u poseł Bernadety Krynickiej [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

 • bez muzgu - niezalogowany 2018-12-19 10:48:15

  @ lelik

  jeden lubi gruszki ,
  drugi lubi mirabelki ,
  trzeci lubi ogórki ,
  czwarty lubi gwożdzie i śrubki ,
  piąty lubi motele przy stacji paliw ,
  szósty lubi sok z brzozy ,
  siódmy lubi jaja na boczku
  ...

  tu nikogo nie obchodzi co lubisz , to lelika lelik

 • OSZUŚCI i ZŁODZIEJE - niezalogowany 2018-12-18 16:15:56

  1. Konstytucja nakazuje rozdzielność Państwa od tzw religii , tzn : sekt , guseł , zabobonów , czarów maruw , tańców indiańskich i innych głupot ! ... szkoda żeście pióropuszy nie pokładli i nie tańczyli nago przy ognisku ... hołk

  2 Czy funkcjonariusze PAŃSTWOWI uczestnicząc oficjalnie w mundurach galowych w sekciarskiej imprezie to czy to jest :
  - przestępstwo ?
  - przekroczenie upranie} i nadużycie władzy ? _

  3. Czy w/w towarzystwo wzajemnej adoracji zapłaciło z własnego portfela za owy wystawny raut i wynajęcie lokalu , czy za PRYWATNĄ imprezę zapłacono z pieniędzy PODATNIKA uszczuplając Skarb Państwa ze środków PUBLICZNYCH ? ! -- czy takie działanie to korupcja ?

  4 . Czy obecna poseł Krynicka i obecni funkcjonariusze Państwowi - pomijając innych za przeproszeniem "establi" będących na utrzymaniu PODATNIKÓW ... to czy poseł Krynicka i inni w/w FUNKCJONARIUSZE złożyli zawiadomienie do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Skarbu Państwa i niegospodarność środkami PUBLICZNYMI i ich celowe przeznaczenie które mogły być wydatkowane na w/w IMPREZĘ ? !

  szerzenie i uprawianie zabobonów to dla Państwa wstyd i hańba na cały Świat ! _

 • ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają . - niezalogowany 2018-12-17 19:22:21

  ooo tylko zaproszeni konsumenci . a podatników nie zapraszają ? ! !

  .......................................

  "wieczerza wigilijna " : ... ani to wieczerza ! ... ani wigilijna ! ... ale jak widać masy łykają każdą ciemnotę jak bocian żabę

  ...hipokryzja i odmóżdżenie to atrybuty XXI wieku :

  - religie wymyślono aby owieczki i barany prowadzić na manowce

  - obrządki wymyślono aby używającym zasoby własnej czaszki bezwysiłkowo zorganizować marnowanie czasu ... z tym że obrządki to albo są modyfikowane albo wymieniane na nowsze , taka " tradycja" jak na filmie "Miś"


  aaaa i chociaż watykańscy agencie niech nie powołujcie się na znajomości z Panem Bogiem !... bo Pan Bóg fałszywych proroków dawno temu wypluł ze swoich ust ! ... którzy to NIE PRZESTRZEGAJĄ Starego ani nawet wymyślonego przez siebie zapisów w książce o nazwie nowy testament zwany ewangelią , która jest wypisem ze Starego Przymierza !

  Ludzie OBUDZCIE własny umysł i zacznijcie słuchać SŁÓW Boga ! ... a nie oszustów i fałszywych proroków

 • Kołek do domu!!! - niezalogowany 2018-12-17 11:58:19

  Łomża liczy, że Pani Krynicka zastąpi Kołakowskiego!!!

 • szczaw - niezalogowany 2018-12-17 08:32:44

  pięknie przygotowana wigilia. Bardzo dużo ludzi. Prezydent nawet. Radni z Pis. Pięknie patrzeć na zgodę w mieście.

 • Ale szopka - niezalogowany 2018-12-16 21:48:07

  Obłuda i zakłamanie

 • lelik - niezalogowany 2018-12-16 21:43:14

  antykołtun...powiedziała wyrażnie "przyjaciel to jest ktoś kto"...

 • lelik - niezalogowany 2018-12-16 21:33:00

  Ale trzeba przyznać że fajna babka, pociągająca i ma czym oddychać i na czym usiąść. Jej facet to lucky man.

 • Wiechu Łysy - niezalogowany 2018-12-16 20:40:26

  Same sprzedawczyki: Paniusia ze sklepu z meblami popierała Muzykową a teraz zmieniła opcję, Grzesiu z PSLu startował z Muzyk, Piotruś M bliski współpracownik Kołakowskiego, którego wypromował Kołakowski i też mu załatwił koryto a dzisiaj?
  Szymaniaki całą famelią się stawili - trzeba dbać o swój biznes i o stołki dla potomnych.
  Cała świta i Elyta tego łomżyńskiego k...dołeczka, aż na wymioty mnie zebrało

 • antykołtun - niezalogowany 2018-12-16 20:01:36

  jeśli ktoś mówi w ten sposób: "przyjaciel to jest coś co..." nie powinien pełnić funkcji nawet sołtysa, ani salowej...

 • enej - niezalogowany 2018-12-16 19:29:52

  zblizają się wybory do europarlamentu i sejmu więc polityka miłości w wykonaniu dobrej zmiany tak więc flaga Unii na maszt a wszystkie trupy polityczne typu Macierewicz , Pawłowicz chowane są do szafy

 • Żona rolnika - niezalogowany 2018-12-16 18:46:59

  Co za smutni ludzie, za karę tam przyszli? Wszyscy panowie stoją jak piłkarze w murze przed strzałem Ronaldo.

 • enej - niezalogowany 2018-12-16 18:37:47

  odnośnie tego łysego księdza to mogłby się na taką okazję opłatka wygilijnego przywoicie ubrać w sutannę bo taki go chyba na takie okazje strój obowiązuje.

 • enej - niezalogowany 2018-12-16 18:36:27

  popatrzcie ludziska nawet flaga Unii Europejskiej się pojawiła niebywałe!!! Już dobrej zmiany tak nie drażni czy dyrektywy z Nowogrodzkiej nowej polityki miłości przed wyborami do europarlemantu tak nakazują? Służby mundurowe to jakiś chyba drugi sort bo policji nie widze i słusznie. Pani poślicy życzę zdrowych i wesołych swiąt a sobie z tej okazji życzę aby juz więcej nie musiał ogladać a szczególnie wysłuchiwać pani wystąpień w roli poślicy reprezentujacej nasz region w sejmie. z poważaniem nie pani wyborca.

 • Elwis - niezalogowany 2018-12-16 18:34:04

  No właśnie Gad napisał czy pani Krynicka pomorze rodzinie po wybuchu gazu, niech pokaże jaka jest pomocna.

 • km - niezalogowany 2018-12-16 17:45:46

  Chcialbym zapytac sie tych mundurowych czy to przymus czy dobra wola.Moze ktos slowko

 • jazon - niezalogowany 2018-12-16 17:35:03

  To są mundurowi w koloradkach? tzw celebryci na pewno nie Łomży.Kto z nich to rodowity Łomżyniak?

 • zawstydzony - niezalogowany 2018-12-16 17:31:39

  Baba jest wstydem i hańbą dla Łomży . Ani to wysłowic sie nie potrafi , ani zachowac przyzwoicie. Zasób słów na poziomie wstydliwym , zamiast dyskutować , polemizowac , piekli sie jak prymitywna przekupa na targu. A to jak potraktowała niepełnosprawnych , przesądziło o jej braku kompetencji do bycia posłanka , pielęgniarka ...człowiekiem

 • zDekalogiem wDekalog itp zMr.J - niezalogowany 2018-12-16 17:10:38

  Któryś za nas cierpiał rany ...

  Na Boga ks.Janusz Kościół w potrzebie a ty się nie zrywasz pastorału nie chwytasz uczonych w prawie nie gonisz Na Boga ks.Janusz gdzie trzeźwość duchowa ???

  wigilia bożego narodzenia uczeni w piśmie "poprawcie mnie jak się mylę" w kultóże hrześcijańskiej Tooo dzień poprzedzający Bo że Na rodzenie, kończący okres ad wentu

  ha bemus papa m ks.Her Etycy nauczający dekalogu tak że nie wszystkie przykazania dotyczą Boga i niektóre dotyczą Człowieka

  ps

  W kościele łacińskim wigilia Bożego Narodzenia jest obchodzona 24 grudnia, w kościele grecko kat ol ickim i prawo sławnym – 6 stycznia (w związku z posługiwaniem się kalendarzem juliańskim), a w kościele katolickim obrządku ormi ańskiego – 5 stycznia.

  pytanie brzmi


  DO JAKIEGO KOŚCIOŁA NALEŻY KOŚCIÓŁ ŁOMŻYŃSKI ???

 • Rzodkiewka - niezalogowany 2018-12-16 16:45:46

  Ooo jest ks. Który lubi łudkami pływać hah na Mazurach, już szef pozwolił wrócić...

 • antykołtun - niezalogowany 2018-12-16 16:19:26

  a ja życzę PiSłance wszystkiego najgorszego, żeby już więcej nie miała możliwości ośmieszać miasta i szkodzić POlsce

 • bobo - niezalogowany 2018-12-16 16:03:38

  aaa Mafia Biskupa gdzie ? Nic już netrzeba "ZAŁAWIĆ" ? ,co ? może pare mln,co ?

 • Gad - niezalogowany 2018-12-16 15:54:50

  Stooo ciekawie napisałeś. No właśnie za czyje pieniążki. A morze pani poseł Krynicka skoro taką gościne potrafi zrobić to by pomogła rodzinie z Moniuszki gdzie gaz wybuchł niech starsi ludzie terz maja święta. Co sądzicie państwo? Pani poseł Bernadetta pomoże czy nie.

 • Bob - niezalogowany 2018-12-16 15:39:19

  Kto za tą wigilie płaci my podatnicy a ona sobie robi reklame przed wyborami za nasze pieniądze .Żygacz sie chce jak to do koryta sie pchają.

 • mani - niezalogowany 2018-12-16 15:35:12

  No to gdzie teraz uderzy pani poseł Bernardetta? Może na wiceprezydenta Łomży? Nie bez powodu wbrew Pisowskiej dyrektywie wspierała Chrzanowskiego, wiec poparcia już w Warszawie nie będzie-to koniec posłowania.Ale dług wdzięczności jest.Panie prezydencie...A może dyrektora szpitala. Pani poseł czyta z tableta?? fefe

 • Stooo - niezalogowany 2018-12-16 14:44:46

  O proszę nawet na jednym ze zdjęć widać naszego Pana Chrzanowskiego, czyżby jakiś układ z Panią poseł hmmmm. Ciekawe za czyje pieniążki taka gościna. No tak zaraz wybory i Pani poseł walczy do końca.

 • wesoły Romek - niezalogowany 2018-12-16 13:56:01

  Benia już się żegna z posłowaniem w PiS też długo miejsca nie zagrzeje

 • REX - niezalogowany 2018-12-16 13:38:55

  Bonita jest aktywna i wszedzie ja widac, czasami cos nie wyjdzie, nie zawsze jest 1 Maja, a gdzie Anna Maria moze z kolkiem wybrala sie na sanki , a gdzie Angielina, kolei nie ma, dworca nie ma na piechote za daleko

 • Lomza moja milosc - niezalogowany 2018-12-16 13:32:39

  tAK TO BYLA PIEKNA WIGILIA NA PAMIATKE PRZYJSCIA NA SWIAT MALEGO JEZUSA. BYL TYLKO PROBLEM Z KSIEDZEM JAK SIE CZYTA EWANGELIE TO SIE ZAKLADA SUTANNE I STOLE ALE TAKIE LUZACTWO TO MOZE JAKAS MODA Z USA. poza tym bylo donosnie,bylo bardzo dostojnie,kazdy byl uszanowany i powitany,bylo to piekne wzruszajace przezycie, bo nikt z serca ludzi wierzAcych BOGA NIE WYRWIE TRUDNO TAKI MAMY PRZYPADEK W LOMZY i to trzeba scierpic. My mieszkancy trzymajmy sie bo mamy moc od NOWONARODZONEGO. PANI KRYNICKA MA MOJ GLOS NA JESIENI

 • kiwka - niezalogowany 2018-12-16 13:28:34

  a gdzie jej qmpel kolakoski foszka strzelil ? bo modzelka to widac

 • ktoś inny - niezalogowany 2018-12-16 13:02:19

  Karnie wszyscy się stawili Apolityczne służby mundurowe.

 • ktoś. - niezalogowany 2018-12-16 13:00:26

  Na ostatnią Wigilię Pani posłanki w karierze Sejmowej.

 • ktoś. - niezalogowany 2018-12-16 12:59:17

  I znowu mnie Pani poseł nie zaprosiła. A bym się wystroił i śmignął.

 • Wyborca - niezalogowany 2018-12-16 12:43:59

  Ostatnia Wilia.... Jako pOsłanka...

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Szybkie kursy Prawa jazdy z

Oferujemy szybkie kursy prawa jazdy wszystkich kategorii z egzaminem w Łomży. Kat A1,A2,A - 11 dni kat B lub B1 - 14 dni kat B..


Ocieplanie poddaszy pianą pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Lokal Ostrów Mazowiecka, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Budynek o powierzchni 297m2 o przeznaczeniu handlowo-usługowo-gastronomicznym obecnie..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Praca - pomoc domowa:

Witam, mam do zaoferowania prace jako pomoc domowa do domu jednorodzinnego. Dom mieści się w Kupiskach Starych, częstoliwość pracy do ustalenia. W..


Firma Roletix zatrudni osoby

Firma Roletix zatrudni osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet,..


CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWOŃ MY

Skup aut od 500 do 10.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"