:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wigilia u poseł Bernadety Krynickiej [VIDEO i FOTO]

Aktualności, Wigilia poseł Bernadety Krynickiej [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 16/12/2018 12:13

Na poselskiej wigilii w Parku Przemysłowym zjawili się samorządowcy, mundurowi, przedsiębiorcy, znajomi, rodzina oraz przyjaciele poseł Bernadety Krynickiej. - Mam świadomość, że to są moi bliscy ludzie, którzy mi dobrze życzą, że to są moi przyjaciele, a przyjaciel to jest ktoś, kto jest niezwykle potrzebny nam w życiu - mówi posłanka.

- Sam fakt, że tak dużo osób dzisiaj przyszło tutaj na tę wigilię o czymś świadczy i myślę, że będziemy dalej to rozwijać. Oczywiście zostało nam niewiele czasu, bo na jesieni wybory, ale jak będzie to pan Bóg tylko wie - mówi Bernadeta Krynicka.

Na poselskiej wigilii zjawiło się mnóstwo osób chcących tradycyjnie przełamać się opłatkiem. Obecni byli m.in. przedstawiciele samorządów, mundurowi, lokalni przedsiębiorcy, dyrektorzy, znajomi, rodzina oraz przyjaciele Bernadety Krynickiej.

- Mam świadomość, że to są moi bliscy ludzie, którzy mi dobrze życzą, że to są moi przyjaciele, a przyjaciel to jest ktoś, kto jest niezwykle potrzebny nam w życiu - mówi posłanka.

Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy, zgromadzeni wspólnie odśpiewali kolędę, składając sobie mnóstwo życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego nowego roku.

Czego życzy poseł Krynicka mieszkańcom Łomży?

- Przede wszystkim spokojnych, radosnych, pełnych miłości świąt spędzonych w gronie rodzinnym, w ciepłej atmosferze, przy stole, bez takiego pędu, bo przecież teraz są takie czasy, że nie mamy czasu dla siebie - mówi Bernadeta Krynicka. - Mam taką ogromną prośbę do państwa. Szanowni państwo, poświęćcie sobie czas, spędźcie ten czas w święta razem, mówcie sobie dobre miłe rzeczy, mówcie o tym jak się kochacie, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy ten koniec nastąpi i zawsze potem żałujemy, że nie zdążyliśmy powiedzieć komuś, że go kochamy. Życzę też przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, nie jesteśmy w stanie tego kupić. Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2019 - apeluje posłanka.

lomza

Wigilia u poseł Bernadety Krynickiej [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • bez muzgu - niezalogowany 2018-12-19 10:48:15

    @ lelik

    jeden lubi gruszki ,
    drugi lubi mirabelki ,
    trzeci lubi ogórki ,
    czwarty lubi gwożdzie i śrubki ,
    piąty lubi motele przy stacji paliw ,
    szósty lubi sok z brzozy ,
    siódmy lubi jaja na boczku
    ...

    tu nikogo nie obchodzi co lubisz , to lelika lelik

  • OSZUŚCI i ZŁODZIEJE - niezalogowany 2018-12-18 16:15:56

    1. Konstytucja nakazuje rozdzielność Państwa od tzw religii , tzn : sekt , guseł , zabobonów , czarów maruw , tańców indiańskich i innych głupot ! ... szkoda żeście pióropuszy nie pokładli i nie tańczyli nago przy ognisku ... hołk

    2 Czy funkcjonariusze PAŃSTWOWI uczestnicząc oficjalnie w mundurach galowych w sekciarskiej imprezie to czy to jest :
    - przestępstwo ?
    - przekroczenie upranie} i nadużycie władzy ? _

    3. Czy w/w towarzystwo wzajemnej adoracji zapłaciło z własnego portfela za owy wystawny raut i wynajęcie lokalu , czy za PRYWATNĄ imprezę zapłacono z pieniędzy PODATNIKA uszczuplając Skarb Państwa ze środków PUBLICZNYCH ? ! -- czy takie działanie to korupcja ?

    4 . Czy obecna poseł Krynicka i obecni funkcjonariusze Państwowi - pomijając innych za przeproszeniem "establi" będących na utrzymaniu PODATNIKÓW ... to czy poseł Krynicka i inni w/w FUNKCJONARIUSZE złożyli zawiadomienie do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Skarbu Państwa i niegospodarność środkami PUBLICZNYMI i ich celowe przeznaczenie które mogły być wydatkowane na w/w IMPREZĘ ? !

    szerzenie i uprawianie zabobonów to dla Państwa wstyd i hańba na cały Świat ! _

  • ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają . - niezalogowany 2018-12-17 19:22:21

    ooo tylko zaproszeni konsumenci . a podatników nie zapraszają ? ! !

    .......................................

    "wieczerza wigilijna " : ... ani to wieczerza ! ... ani wigilijna ! ... ale jak widać masy łykają każdą ciemnotę jak bocian żabę

    ...hipokryzja i odmóżdżenie to atrybuty XXI wieku :

    - religie wymyślono aby owieczki i barany prowadzić na manowce

    - obrządki wymyślono aby używającym zasoby własnej czaszki bezwysiłkowo zorganizować marnowanie czasu ... z tym że obrządki to albo są modyfikowane albo wymieniane na nowsze , taka " tradycja" jak na filmie "Miś"


    aaaa i chociaż watykańscy agencie niech nie powołujcie się na znajomości z Panem Bogiem !... bo Pan Bóg fałszywych proroków dawno temu wypluł ze swoich ust ! ... którzy to NIE PRZESTRZEGAJĄ Starego ani nawet wymyślonego przez siebie zapisów w książce o nazwie nowy testament zwany ewangelią , która jest wypisem ze Starego Przymierza !

    Ludzie OBUDZCIE własny umysł i zacznijcie słuchać SŁÓW Boga ! ... a nie oszustów i fałszywych proroków

  • Kołek do domu!!! - niezalogowany 2018-12-17 11:58:19

    Łomża liczy, że Pani Krynicka zastąpi Kołakowskiego!!!

  • szczaw - niezalogowany 2018-12-17 08:32:44

    pięknie przygotowana wigilia. Bardzo dużo ludzi. Prezydent nawet. Radni z Pis. Pięknie patrzeć na zgodę w mieście.

  • Ale szopka - niezalogowany 2018-12-16 21:48:07

    Obłuda i zakłamanie

  • lelik - niezalogowany 2018-12-16 21:43:14

    antykołtun...powiedziała wyrażnie "przyjaciel to jest ktoś kto"...

  • lelik - niezalogowany 2018-12-16 21:33:00

    Ale trzeba przyznać że fajna babka, pociągająca i ma czym oddychać i na czym usiąść. Jej facet to lucky man.

  • Wiechu Łysy - niezalogowany 2018-12-16 20:40:26

    Same sprzedawczyki: Paniusia ze sklepu z meblami popierała Muzykową a teraz zmieniła opcję, Grzesiu z PSLu startował z Muzyk, Piotruś M bliski współpracownik Kołakowskiego, którego wypromował Kołakowski i też mu załatwił koryto a dzisiaj?
    Szymaniaki całą famelią się stawili - trzeba dbać o swój biznes i o stołki dla potomnych.
    Cała świta i Elyta tego łomżyńskiego k...dołeczka, aż na wymioty mnie zebrało

  • antykołtun - niezalogowany 2018-12-16 20:01:36

    jeśli ktoś mówi w ten sposób: "przyjaciel to jest coś co..." nie powinien pełnić funkcji nawet sołtysa, ani salowej...

  • enej - niezalogowany 2018-12-16 19:29:52

    zblizają się wybory do europarlamentu i sejmu więc polityka miłości w wykonaniu dobrej zmiany tak więc flaga Unii na maszt a wszystkie trupy polityczne typu Macierewicz , Pawłowicz chowane są do szafy

  • Żona rolnika - niezalogowany 2018-12-16 18:46:59

    Co za smutni ludzie, za karę tam przyszli? Wszyscy panowie stoją jak piłkarze w murze przed strzałem Ronaldo.

  • enej - niezalogowany 2018-12-16 18:37:47

    odnośnie tego łysego księdza to mogłby się na taką okazję opłatka wygilijnego przywoicie ubrać w sutannę bo taki go chyba na takie okazje strój obowiązuje.

  • enej - niezalogowany 2018-12-16 18:36:27

    popatrzcie ludziska nawet flaga Unii Europejskiej się pojawiła niebywałe!!! Już dobrej zmiany tak nie drażni czy dyrektywy z Nowogrodzkiej nowej polityki miłości przed wyborami do europarlemantu tak nakazują? Służby mundurowe to jakiś chyba drugi sort bo policji nie widze i słusznie. Pani poślicy życzę zdrowych i wesołych swiąt a sobie z tej okazji życzę aby juz więcej nie musiał ogladać a szczególnie wysłuchiwać pani wystąpień w roli poślicy reprezentujacej nasz region w sejmie. z poważaniem nie pani wyborca.

  • Elwis - niezalogowany 2018-12-16 18:34:04

    No właśnie Gad napisał czy pani Krynicka pomorze rodzinie po wybuchu gazu, niech pokaże jaka jest pomocna.

  • km - niezalogowany 2018-12-16 17:45:46

    Chcialbym zapytac sie tych mundurowych czy to przymus czy dobra wola.Moze ktos slowko

  • jazon - niezalogowany 2018-12-16 17:35:03

    To są mundurowi w koloradkach? tzw celebryci na pewno nie Łomży.Kto z nich to rodowity Łomżyniak?

  • zawstydzony - niezalogowany 2018-12-16 17:31:39

    Baba jest wstydem i hańbą dla Łomży . Ani to wysłowic sie nie potrafi , ani zachowac przyzwoicie. Zasób słów na poziomie wstydliwym , zamiast dyskutować , polemizowac , piekli sie jak prymitywna przekupa na targu. A to jak potraktowała niepełnosprawnych , przesądziło o jej braku kompetencji do bycia posłanka , pielęgniarka ...człowiekiem

  • zDekalogiem wDekalog itp zMr.J - niezalogowany 2018-12-16 17:10:38

    Któryś za nas cierpiał rany ...

    Na Boga ks.Janusz Kościół w potrzebie a ty się nie zrywasz pastorału nie chwytasz uczonych w prawie nie gonisz Na Boga ks.Janusz gdzie trzeźwość duchowa ???

    wigilia bożego narodzenia uczeni w piśmie "poprawcie mnie jak się mylę" w kultóże hrześcijańskiej Tooo dzień poprzedzający Bo że Na rodzenie, kończący okres ad wentu

    ha bemus papa m ks.Her Etycy nauczający dekalogu tak że nie wszystkie przykazania dotyczą Boga i niektóre dotyczą Człowieka

    ps

    W kościele łacińskim wigilia Bożego Narodzenia jest obchodzona 24 grudnia, w kościele grecko kat ol ickim i prawo sławnym – 6 stycznia (w związku z posługiwaniem się kalendarzem juliańskim), a w kościele katolickim obrządku ormi ańskiego – 5 stycznia.

    pytanie brzmi


    DO JAKIEGO KOŚCIOŁA NALEŻY KOŚCIÓŁ ŁOMŻYŃSKI ???

  • Rzodkiewka - niezalogowany 2018-12-16 16:45:46

    Ooo jest ks. Który lubi łudkami pływać hah na Mazurach, już szef pozwolił wrócić...

  • antykołtun - niezalogowany 2018-12-16 16:19:26

    a ja życzę PiSłance wszystkiego najgorszego, żeby już więcej nie miała możliwości ośmieszać miasta i szkodzić POlsce

  • bobo - niezalogowany 2018-12-16 16:03:38

    aaa Mafia Biskupa gdzie ? Nic już netrzeba "ZAŁAWIĆ" ? ,co ? może pare mln,co ?

  • Gad - niezalogowany 2018-12-16 15:54:50

    Stooo ciekawie napisałeś. No właśnie za czyje pieniążki. A morze pani poseł Krynicka skoro taką gościne potrafi zrobić to by pomogła rodzinie z Moniuszki gdzie gaz wybuchł niech starsi ludzie terz maja święta. Co sądzicie państwo? Pani poseł Bernadetta pomoże czy nie.

  • Bob - niezalogowany 2018-12-16 15:39:19

    Kto za tą wigilie płaci my podatnicy a ona sobie robi reklame przed wyborami za nasze pieniądze .Żygacz sie chce jak to do koryta sie pchają.

  • mani - niezalogowany 2018-12-16 15:35:12

    No to gdzie teraz uderzy pani poseł Bernardetta? Może na wiceprezydenta Łomży? Nie bez powodu wbrew Pisowskiej dyrektywie wspierała Chrzanowskiego, wiec poparcia już w Warszawie nie będzie-to koniec posłowania.Ale dług wdzięczności jest.Panie prezydencie...A może dyrektora szpitala. Pani poseł czyta z tableta?? fefe

  • Stooo - niezalogowany 2018-12-16 14:44:46

    O proszę nawet na jednym ze zdjęć widać naszego Pana Chrzanowskiego, czyżby jakiś układ z Panią poseł hmmmm. Ciekawe za czyje pieniążki taka gościna. No tak zaraz wybory i Pani poseł walczy do końca.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-12-16 13:56:01

    Benia już się żegna z posłowaniem w PiS też długo miejsca nie zagrzeje

  • REX - niezalogowany 2018-12-16 13:38:55

    Bonita jest aktywna i wszedzie ja widac, czasami cos nie wyjdzie, nie zawsze jest 1 Maja, a gdzie Anna Maria moze z kolkiem wybrala sie na sanki , a gdzie Angielina, kolei nie ma, dworca nie ma na piechote za daleko

  • Lomza moja milosc - niezalogowany 2018-12-16 13:32:39

    tAK TO BYLA PIEKNA WIGILIA NA PAMIATKE PRZYJSCIA NA SWIAT MALEGO JEZUSA. BYL TYLKO PROBLEM Z KSIEDZEM JAK SIE CZYTA EWANGELIE TO SIE ZAKLADA SUTANNE I STOLE ALE TAKIE LUZACTWO TO MOZE JAKAS MODA Z USA. poza tym bylo donosnie,bylo bardzo dostojnie,kazdy byl uszanowany i powitany,bylo to piekne wzruszajace przezycie, bo nikt z serca ludzi wierzAcych BOGA NIE WYRWIE TRUDNO TAKI MAMY PRZYPADEK W LOMZY i to trzeba scierpic. My mieszkancy trzymajmy sie bo mamy moc od NOWONARODZONEGO. PANI KRYNICKA MA MOJ GLOS NA JESIENI

  • kiwka - niezalogowany 2018-12-16 13:28:34

    a gdzie jej qmpel kolakoski foszka strzelil ? bo modzelka to widac

  • ktoś inny - niezalogowany 2018-12-16 13:02:19

    Karnie wszyscy się stawili Apolityczne służby mundurowe.

  • ktoś. - niezalogowany 2018-12-16 13:00:26

    Na ostatnią Wigilię Pani posłanki w karierze Sejmowej.

  • ktoś. - niezalogowany 2018-12-16 12:59:17

    I znowu mnie Pani poseł nie zaprosiła. A bym się wystroił i śmignął.

  • Wyborca - niezalogowany 2018-12-16 12:43:59

    Ostatnia Wilia.... Jako pOsłanka...

Dodajesz jako: |