:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Akcje charytatywne, WOŚP rekrutuje wolontariuszy - zdjęcie, fotografia
04/12/2018 06:57

Łomżyński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poszukuje wolontariuszy, którzy zechcieliby wesprzeć organizację 27. finału WOŚP w Łomży. Organizatorzy zapraszają artystów, firmy, instytucje, osoby prywatne i wolontariuszy do wsparcia działań sztabu. Orkiestra gra w tym roku dla "dzieci małych i bez focha".

Sztab WOŚP w Łomży jest obecnie w trakcie przygotowań. Poszukiwani są wolontariusze, którzy chcieliby wesprzeć organizację 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Zapraszamy firmy, instytucje oraz osoby prywatne do wsparcia działań sztabu poprzez wsparcie finansowe finału, czy przekazanie przedmiotów do licytacji. Zapraszamy Artystów na naszą wośpową scenę, a Wolontariuszy do wspólnej zbiórki - informuje Monika Orłowska-Laskowska.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku "dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". 

Wszelkie niezbędne informacje, kontakty oraz formularz rejestracyjny dla wolontariuszy znajduje się TUTAJ.

<

WOŚP rekrutuje wolontariuszy komentarze opinie

  • Patron - niezalogowany 2018-12-04 19:37:02

    Zbigniew@ Wyjeżdżaj,nikt tu za tobą nie będzie płakał,chyba będzie dla Łomży lepiej... Pogadamy za 10 lat...życzę zdrowia..

  • Zbigniew.S - niezalogowany 2018-12-04 18:08:51

    ZawiedzionyWyborcaPIS Żadnego oświadczenia nie muszę,nie chcę pisać bo nie ma potrzeby.Już jeden głupoty o inkubatorach zaczął pisać teraz następne lemingi powtarzają te same głupoty.Płacę składkę zdrowotną i mam prawo do korzystania z niej a wuj mnie interesują jakieś inkubatory,to mi nie jest i nie będzie potrzebne. Zdrowy Może na nogi zdrowy ale tam wyżej niekoniecznie.Będę chodził bo lata to samolot to po pierwsze.Po drugie skoro płacę to chyba mam prawo korzystać,czy nie? Tak w wieku prawie 40 lat będę korzystał z inkubatorów dla niemowlaków. I się dziwić ludziom,że wyjeżdżają stąd skoro tyle ameb to nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się męczył w takim lemingowym ciemnogrodzie.

  • wyborca - niezalogowany 2018-12-04 17:15:53

    to juz nie wiem kto mnie w tym kraju leczy?czy jurek czy lekarz?czy wosp czy "sluzba" zdowia z budzetu panstwa? majac do wyboru rzucic datek na wosp lub na inny cel oczywiscie bez chwili zawachania sie rzuce na inny cel. ludzie. idzcie za moim przykladem i wyborem.

  • wyborca - niezalogowany 2018-12-04 15:33:01

    Na służbę zdrowia państwo przeznacza ogromne pieniądze ale z tego dużo idzie na bardzo wysokie zarobki lekarzy i dyrektorów placówek zdrowotnych.Góra żyje bogato a na dole bieda i zbiórki .........

  • Zdrowy - niezalogowany 2018-12-04 13:58:05

    Zbigniew,minie parę latek i zmienisz zdanie...czas szybko leci,zanim się obejrzysz zaczniesz latać po lekarzach...

  • ZawiedzionyWyborcaPIS - niezalogowany 2018-12-04 13:55:09

    Zbigniew@ To napisz oświadczenie i trzymaj je przy sobie że jak trafisz do szpitala to nie chcesz żeby ciebie leczyli sprzętem kupionym przez WOŚP.

  • Zbigniew.S - niezalogowany 2018-12-04 13:36:33

    A ja wczoraj ściszałem telewizor i co z tego? Jak trafie do szpitala to co mnie jakiś wośp interesuje.Płacę składkę zdrowotną i korzystam z niej.Co mnie interesuje jakiś inkubator.Jak jesteś jeleń i płacisz podwójnie to twój problem.Nie wyskakiwać mi ze sprzętem z wośpu bo mnie to nie dotyczy.

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-12-04 13:14:39

    Dla mnie może mieć i 50 miesięcznie . Ważne ze dzieki Wośp mamy sprzet w szpitalach . Przekonasz sie kiedy jak trafisz do szpitala . Moja córka leżała w inkubatorze kupionym przez Wośp . Była badana przez sprzęt kupiony przez Wośp. Zmienisz wtedy zdanie kiedy pomyslisz co by bylo jak by nie bylo tego sprzętu . a przy korycie kazdy kradnie Pozdrawiam :)

  • Zbigniew.S - niezalogowany 2018-12-04 13:01:15

    Niech sobie zbiera,nie mój interes.Wystarczy,że płacę dla państwa co miesiąc haracz i żadne serduszka mi nie są potrzebne.

  • wyborca - niezalogowany 2018-12-04 12:30:41

    Dlaczego musimy na wszystko zbierać ?

  • krzyś - niezalogowany 2018-12-04 11:03:37

    myslalem,ze jak owsiaka skazali i przegral sprawe w sadzie to juz nie bedzie zbieral,a on jednak-uparty-zbiera nadal. tak to juz jest na tym swiecie,ze ktos zbiera na kogos,by ten ktos mial ladna pensje miesieczna (ponad 16 tys zl). to fajnie,ze w tym kraju gdzie tylko sie nie obejrzysz na ulicy to widzisz serduszka owsiaka. to fantastycznie,ze ten kraj ma takiego sponsora,ktory wszystko wokolo i kazdemu zasponsoruje. po co nam te europejskie fundusze i skladki do budzetu unii euro.?

  • Rycerzyk z Kierzu - niezalogowany 2018-12-04 09:24:50

    Może i na słownik dla Ciebie uzbiera?

  • Dzudi - niezalogowany 2018-12-04 08:23:53

    Taaaa owsiak kreci lody na miliony do swojego budrzetu ,a szuka jeleni wolontariuszy Hahaha

Dodajesz jako: |