:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

WSA zainaugurowała nowy rok akademicki [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 13/10/2019 16:44

Po raz 24-ty zainaugurowano rok akademicki w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. W auli im. prof. Edwarda Wróbla przy licznie przybyłych oficjelach JM Rektor prof. Roman Engler wraz z prorektorem dr hab. inż. Andrzejem Borusiewiczem dokonali symbolicznej immatrykulacji 460 „pierwszaków” na studiach zawodowych, magisterskich i szkół średnich.

- Cieszę się, że szkoła się rozwija, że rozwija się środowisko łomżyńskie. Zrobimy wszystko by aktywnie uczestniczyć w rozwoju Łomży – mówi rektor prof. Roman Engler.

Jak co roku uczelnia hojnie obdarowała stypendiami swoich żaków. Nagrody I stopnia w wysokości 5 tys. złotych otrzymali studenci za najlepsze wyniki w nauce.

Fundacja „Janka Muzykanta”, która od ponad dekady wspiera uzdolnioną młodzież przyznała także młodym osobom kolejne stypendia.

Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego uczelnia przyznała Heiko Schulerowi z Niemiec  tytuł Honorowego Profesora WSA.

lomza

WSA zainaugurowała nowy rok akademicki [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • ... - niezalogowany 2019-10-13 21:45:00

    Dobre kobiety z różańcem na palcu palcem swoim bożym pokażcie aby wszyscy widzieli dobre czyny w was "i jeszcze" widzieli który to dr hab. inżynier nieuczciwej konkurencji przez obrońców autorytetu ks.pedofili odznaczony orderem świętego ... "sracza" za zasługi dla paśnika ks.zKórwySynów co z gęby dupę robią i się nawet nie wstydzą na trzeźwy rozum stając przed aparatem ....jakby nigdy nic złego i dobrego zarazem nie uczynili niczym święte autorytety bez woli zadość uczynienia Bogu i Bliźnim a to taka dobra wola a wstyd się nawet pojawia u tych co na te nietykalne dupy z gęby zrobione patrzą w milczeniu owiec i palcem nawet środkowym nie kiwną takiemu po kryjomu bo wstyd się przyznać że z tak utytułowaną dupą trzeba się witać na wybiegu z monitoringiem i obrzydzenia nie pokazać z a r a z e m z czystym sumieniem kulturę w y ż s z ą celebrować w naszym u p a d ł y m na pokaz pobożnym w sercu bezbożnym Kościele łomżyńskim któremu ks. skorumpowany egzorcysta jedzie bogu na "chwałę" ludziom na ... wiadomo co z nadzieją ... myślących o tym co ludzkie nie boskie ... chciało by się powiedzieć takiemu doktorowi "apage satanas" ale to kórwa biskup ma takie prawo i obowiązek ... i egzorcysta "poprostu" musi na jego polecenie okazać posłuszeństwo ... albo złe duchy wyganiać jak bóg przykazał albo mundury zmieniać jak ks.kameleon co się w ornat ubrał a powołanie miał do bycia f r y z j e r e m owiec co sygnalizował papież F. pierwszy wśród równych sobie i nierównych sobie zarazem prosząc o uzdrowienie

  • MYzŁomży - niezalogowany 2019-10-13 22:18:22

    W Łomży boją się złe duchy wypędzać bo uczonych utytułowanych wysoko i jeszcze wyżej temu Urbi et Orbi zabraknie ? Czemu w Poznaniu nie mieli oporów ... ?

  • gość 2019-10-13 22:38:22

    Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli.

  • 666 - niezalogowany 2019-10-13 23:55:08

    Święty Izydor wołkami orze, a kto go prosi, to mu pomoże. Ot taki chłop na medal słynący z pobożności, z ducha pokuty i z uczynków miłosierdzia nie to co ta kórwa inżynieria habilitowana jak zręczność diabła co się w ornat ubrał i szafarzem nauki wiary został ludziom na pokuszenie stając się doktorem ... nie do zastąpienia w tym kórwa środowisku zaoranym tępym pługiem ... z nadzieją że lemiesz nie wywali talentów w niej przyklepanych starannie przydeptanych z wiarą że prawda wdeptana w oblicze ziemi tej ziemii nie odrośnie ? za życia tych co ją doprowadzili do krzyża cierpienia ? ... że nikt im nie odbierze orderów że do kapelana jego świątobliwości nie zapuka jakiś inny kapelan przed koncelebracją eucharystii z pytaniem o warunki komunii wolnej od świętokradztwa jakiemu się oddał ... duszpasterz wyższej inteligencji katolickiej upadłej jak on sam "i jeszcze" z satysfakcją że niewidoczne jak duch święty kórewstwo stało się cnotą ... w archidiecezji białostockiej na pokaz mówiące patrzcie to my i to nie jest nasze ostatnie słowo

  • gość 2019-10-14 11:21:08

    "Cieszę się, że szkoła się rozwija, że rozwija się środowisko łomżyńskie. Zrobimy wszystko by aktywnie uczestniczyć w rozwoju Łomży – mówi rektor prof. Roman Engler" i zapomniał dodać że to rozwój plantacji chwastów zagłuszających rozwój tego co dobre ... dla wszystkich nie tylko dla zKórwySynów przy ołtarzu głównym robiących z gęby dupę gładką jak w kółko golony przydupas inżynierów magistrów doktorów habilitowanych i tej całej jech owej curva inteligencji prostej jak włoski po wałkach

  • NarkotykarzBoży - niezalogowany 2019-10-14 13:48:29

    i teraz tylko pytanie powstaje, czy ten co jest po prywatnej wyższej szkole robienia fikołków dostanie pracę, czy ten co po państwowej poważnej uczelni

  • arkaZŁomży - niezalogowany 2019-10-15 11:41:33

    W mieszkaniu arka policjanci odkryli przyklejoną do drzwi notatkę w języku polskim o następującej treści: "Bez litości! Pamiętaj, że całe to g**no, które ci wyrządzili, zależy wyłącznie od ciebie, nie od nich! Muszą za to zapłacić!". Na innej kartce było napisane: "Jutro! Bez litości. Bez głupiego wahania się. Pamiętaj kim jesteś! Pamiętaj, co te śmiecie ci wyrządziły! Dość tego!".
    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-chicago-polak-zastrzelil-piec-osob,nId,3279535#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    dr hab. inż. kurewstwa na ziemi tej ziemi mógłbyś już dawno temu zajmować się agrobiznesem z perspektywy leśnej mogiły żołnierzy wyklętych przez boga i ludzi ale okazałem Ci miłosierdzie biorąc na plecy wasze miłosierdzie (wasz grzech ciężki) a Ty kórwo magisterska (zob. 6-uste przykazanie) co z nim z tym okazanym Tobie miłosierdziem co zrobiłeś czyż nie ze smakiem przyjąłeś order świętego ... "sracza" z którego właśnie wyszedł kolejny "żywy pomnik" (kolejna fundacja) wzniesiony staraniem Ojca Świętego niestety nie Polaka i Polaka z a r a z e m karmiącego waszą kulturę niestety zepsutym zamiast ziarnem zdrowym świętego Józefa nie oracza

    ps

    Ks. Godleś (Rdz 45, 4) pamiętasz jak spotkaliśmy się w szpitalu jak się śpieszyłeś do ... roboty ? ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ ks.szmaciarzu pieszczący się z liturgicznie umacnianym ks. kameleonem

  • B arki - niezalogowany 2019-10-15 12:27:45

    dr hab. inż. profesorze kurewstwa na ziemi tej ziemi mógłbyś już dawno temu zajmować się agrobiznesem z perspektywy jądra (eko)systemu leśnej mogiły ale ty dupę z gęby robisz wystawioną do pogłaskania jak skorumpowany egzorcysta (co przylgnął do państwówki) szukając adoratorów - dlaczego - tak wy godniej ? Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie ?

  • ś ć - niezalogowany 2019-10-16 22:14:11

    nawet najlepsze ziarno w tej kórwa glebie nie wyda plonu jak bóg przykazał i Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży nawożenie tym gnojem tym dr. hab. inż. protektorem swojej Św.rodziny

Dodajesz jako: |