:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Wybieraju" - rapowa ewangelizacja [VIDEO]

Kultura, Wybieraju rapowa ewangelizacja [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
14/01/2019 14:25

Ksiądz Adam Ulatowski urodził się w Łomży i pochodzi z parafii pw. Bożego Ciała. Niecałe 9 lat po otrzymaniu święceń postanowił zostać... raperem! Księdza Adama zaprosił do swojego utworu Heres z zespołu Wyrwani z Niewoli. Jak wyglądają efekty ich współpracy?

Teledysk do utworu "Wybieaju" udostępniono wczoraj (13 stycznia) za pośrednictwem serwisu Youtube. To kolejny utwór promujący płytę "Idę za Nim", którą przygotowuje Jacek "Heres" Zajkowski z zespołu Wyrwani z Niewoli.

Co ciekawe, gościem utworu został ksiądz Adam Ulatowski z parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Ksiądz Adam pochodzi jednak z Łomży, a dokładnie z parafii pw. Bożego Ciała. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk biskupa Stanisława Stefanka w 2010 roku. Przez 5 lat pełnił posługę w parafii pw. św. Anny w Kolnie.

Jak oceniacie utwór?

"Wybieraju" - rapowa ewangelizacja [VIDEO] komentarze opinie

  • +++ - niezalogowany 2019-01-20 11:56:40

    @ Gregoro przyślij mi swoją Ewangelię bo ta którą otrzymałem z pismem świętym od Biskupa Juliusza jakby nie pasuje do wymowy twojej Jezus kocha "każdego grzesznika" ? ciekawe szatan jest grzesznikiem i Jezus go nie kocha powiedz dlaczego co takiego robi diabeł że Jezus go nie przytula nie przytula też tych "synów ciemności" którzy diabła mają za ojca ? Jezus wyraźnie mówi kogo kocha mówiąc kto jest mu bratem siostrą matką bliźnim i przyjacielem przyjaźni której nie dzieli poddańczy STOSUNEK SŁUŻBY Gregoro wstań z kolan zdejmij swoj-ego Jezusa z krzyża i pójdź za nim (to znaczy patrząc mu na plecy) gdyż patrząc mu w twarz stajesz się Jezusowi zawalidrogą "i jeszcze" wielbisz facjatę gęby niewiadomego po chodzenia kogo w niej widzisz gdyż Twarz Jezusa tak uczciwie powiedziawszy między bogiem a prawdą podostaje niewidoczna Jezus mówi "pójdź za mną" i tera sam powiedz jak "on" czeka z otwartymi ramionami kiedy są "otwarte" na krzyżu czy kiedy patrzysz mu na plecy w oby przypadkach On Cię tymi "otwartymi ramionami" nie przygarnie także skończy poważać te pierdy "uczonych w piśmie" co "formację duchową" sprowadzają do kanonicznego powtarzania frazesów "martwego słowa" "umartwionych na modlitwie" ... gorliwych jak poganie przy swoim "APOSTOLSTWIE" trzeźwości "trzeźwych jak świnia"(Orwellowska albo świnia biblijna w jaką wszedł "legion" przywiązanych do cmentarnianej religijności ow(o)ca (zakazanEgo) śmiercionośnej wiary ps ta wasza "Najświętsza matka" nie dopomogła Krzyżakom i Polakom przez tak liczne wieki urządziła "krzyż pański" trwający do nadal także wiesz nie każdy kto mówi Panie Panie i się tą Matką wysławia godzien jest Domu Ojca Jezusa

  • Gregoro - niezalogowany 2019-01-19 22:54:23

    Czlowiek zaslepiony jestes swoim alter ego. Nie mieszaj do tego 2przykazania bo nie jest wymawiane na daremnie. Jezus ciebie kocha tak jak kazdego grzesznika ( takiego jak ja) i czeka na mnie i na ciebie z otwartymi rekami. Przeczytaj sobie w ewangelii kogo powolal Jezus na apostolow. Niech cie Bog i Jezus ma w opiece wraz z Najswietsza matka Jego Maryja.

  • pa pohybel FAŁSZYWYM ks.AUTORY - niezalogowany 2019-01-19 18:21:34

    @ Gregoro nie bądź drobiazgowy nie zdrabniaj belki w oku urzędu nauczycielskiego Kościoła która nie pozwala wiernym na wydłubanie własnych drzazg sobie nawzajem oczy wiście Módl się za kapłanów ??? dlaczego tylko módl ??? mód się i pracuj tak brzmi formuła ora et labora Gregoro "i jeszcze" jeśli kapłan twoim zdaniem jest tylko człowiekiem to idź mu powiedz niech wstąpi w związek małżeński jak zwykły człowiek i niech nie zawraca dupy tym by KAŻDY go traktował jak ojca ps Krytyka nie dotyczy każdego jak tego nie zauważyłeś to wyostrz zmysł orientacji będziesz lepiej zauważał kogo krytyka dotyka a po kim spływa jak po psie pasterskim woda święcona i nieświęcona jedna chwała taka zwykła ciecz jak po zwykłym psie pasterskim kapłan to następca apostołów Judasz też apostołem i np. ks.skorumpowany egzorcysta czerpiący z różnych źródeł zamiast z jednemu wierności dochować to Judaszowi do pięt nie dorasta bo Judasz potrafił ten "DAR" hierarchów świątyni od siebie odrzucić i do tych kapłanów dupą się odwrócić by w wymianie pokoleniowej nie zając ich miejsca na katedrze Mojżesza na której zasiedli ks.obłudnicy Chwala i czesc Jezusowi.??? dlaczego (nadużywasz imienia Jezus na daremno kazus II-ego przykazania) Chwała i cześć temu który dał świadectwo prawdzie tej prawdzie która pozwala innym rodzajem świętej wody w poświeceniu ducha kapłanom "napluć na twarz" z ekspresją żywego słowa gdyż Ludowi przyprawiają rogi Ojca bydlaka na obraz i podobieństwo rogatego barana Ojca "owczarni" której mienią się pasterzami na obraz i podobieństwo diabła którego Jezus nazwał Ojcem i nie mówił tego do komuchów lewaków ateistów mówił to do starszych w świątyni (wyznawców prawa mojżeszowego) takiej samej jak wasza tak samo wadliwie przyjmująca wymowę prawa bożEgo

  • Gregoro - niezalogowany 2019-01-19 07:04:42

    Drzazge w oku blizniego widzisz a w swojej belki nie zauwarzyles. Kaplan tez jest czlowiekiem i tak samo jest podatny na pokusy. Modl sie za kaplanow a nie tylko krytykukesz kazdego. Kaplan to nastepca apostolow. A ten teledysk i slowa mowia komu masz zaufac. Chwala i czesc Jezusowi. Kosciol tworza wszyscy ludzie ochrzczeni i dajacy swiadectwo Jego istnienia tak ja ci dwaj. Blogoslawienstwa Bozego dla ciebie i twoich najblizszych.

  • ... - niezalogowany 2019-01-18 22:40:51

    @ Gregoro "nie płaczcie nade mną" módlcie się raczej nad sobą a kiedy będziecie czynić znaki w imię Ojca i Syna i Ducha Bożego poczujcie nad sobą egzorcyzm wołającego na pustyni A P A G E ... jemu samemu SAM pokłon będziesz oddawał (skoro uważasz że Panem JEST ten który wolną wolę zostawia ludziom dobrej woli) sami Słowa Bożego nie rozumieją jak Bóg przykazał a innych chcą tm Słowem nawracać ku sobie (?) samych siebie oszukując nawzajem taką księża mają demoniczną Formację duchowną o ow(o_ca tej ich ofiary widać słychać i czuć wszystkimi zmysłami jeszcze nie otępiałymi jak zmysły umartwionych na modlitwie którzy czuwania zaniechali wśród obłudników gorliwych na modlitwie jak poganie mp. ks.Dziwisz przytulający do krzyża JPII do którego przytulił kamerę by to "animacje" cały świąt podziwiał jako naturalną ekspozycję tymczasem była to ustawka i fikcja "naturalnie" jak w teatrze

  • ... - niezalogowany 2019-01-18 22:23:25

    @ G r e g o r o Pan Jezus nie chce być Panem On tych na których czeka nie chce widzieć na kolanach On sam mówi o nich że "nie nazywam was sługami" gdyż Jezus ma taką cechę po której można poznać że to Jezus właściwy ta cecha pokazuje to do czego dynamizuje powołanie pochodzące od Ojca Jezusa no i niestety nie jest to powołanie do głoszenia miłosierdzia. Jezus ten właściwy nie mówi o sobie "ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby dać świadectwo ..." miłosierdzia Jezus mówi "A P A G E..." on nie mówi "AGAPE..." każdemu jak popadnie "i jeszcze" @ Gregoro owo pragnę miłosierdzia nie ofiary lepiej zrozumiesz patrząc na kościelną marność do której Ulatowski w teledysku obrócił się plecami "zamykając oczy na prawdę" ty je s obie otwórz tłumacząc "świńską" interpretację "o d w r a c a j ą c kota o g o n e m" by teatrzyk żywego słowa wybrzmiał na powrót w duchu prawodawcy prawa wołającego "zburzcie tę świątynię" to mniej więcej to samo co pragnę jałmużny nie ofiary z jakiej te świńtynie urobiono ludziom na pokuszenie bardziej niż na ratunek

  • Gregoro - niezalogowany 2019-01-17 21:25:13

    Do ja jestem. Tak kogos upominasz a zapominasz o sobie ze idziesz w ciemnosci. Pan Jezus czeka na ciebie. Wsluchaj sie w tekst a nie oceniaj ludzi. Oni spiewaja na Chwale twego Stworcy, a nie dla zbierania pochlebstwa. Bog kazdego z nas powoluje do gloszenia milosierdzia Jezusowego bez niego nie istniejesz. "Chce milosierdzia nie ofiary". Pomodle sie za ciebie o jasnosc laski Bozej. " odzucaj demona wybieram Jezusa"

  • ja JESTEM drogą PRAWDĄ i życie - niezalogowany 2019-01-17 18:26:26

    Ulatowski Uległ pokusie i są tego ow(o)ce to nie ewangelizacja to „żeźnia” to „ubojnia” bożej logiki ks.Ulatowski czy Jezus na to się narodził i na to przyszedł na świat aby dać świadectwo wiary ???

  • ja JESTEM drogą PRAWDĄ i życie - niezalogowany 2019-01-17 18:25:01

    Mr.Jezus czytam Pan Jezus który Panem nie chciał być będąc chlebodawcą objawił się tak samo jak "Pan" Bóg Twój ... mając pewną szczególną cechę która czyni z niego tego który JEST nim a właściwie JEST sobą i bez tej cechy z jaką się identyfikuje nie JEST tym kim JEST a więc aby Jezus był tym kim JEST który JEST nim będąc "w jedności" z sobą nie można pozbawiać go tej cechy a tą cechą nie PRZYKRO MI BARDZO ks.ULATOWSKI jest IMIĘ Jezus tak samo jak Bóg nawet bez imienia JEST sobą i identyfikuje się nie poprzez imię ale przez cechę która go określa którą on sam siebie określa ULATOWSKI z cechą ks. albo bez cechy ks. możesz 1000 x 1000 powtarzać święte imię i broniąc się przed demonami powtórzyć imię Jezus tak samo jak Bóg a to cię nie uchroni przed złJezus się objawił tak samo jak Bóg mając pewną szczególną cechę która czyni z niego tego który JEST nim i bez tej cechy nie JEST tym kim JEST a więc aby Jezus był tym kim JEST który JEST nim nie można pozbawiać go tej cechy a tą cecha nie jest IMIĘ Jezus tak samo jak Bóg nawet bez imienia JEST sobą i identyfikuje się nie poprzez imię ale przez cechę która go określa którą on sam się określa ULATOWSKI możesz 1000 x 1000 broniąc się przed demonami powtórzyć imię Jezus tak samo jak Bóg a to cię nie uchroni gdyż już uległeś pokusie spełniając pożądania (por. J 8 44) diabła na pierwszych dwóch przykazaniach dekalogu (każdy je zna a sensu nie kuma – taka demoniczna wasza formacja duchowa) a co dalej … i tak dalej siłą nieczysta gdyż już uległeś pokusie spełniając pożądania (por. J 8 44) diabła na pierwszych dwóch przykazaniach dekalogu (każdy je zna a sensu nie kuma – taka demoniczna wasza formacja duchowa) a co dalej … i tak dalej ?

  • MAFIA kk - niezalogowany 2019-01-15 12:25:55

    a kiedy oficjalne Diecezjalne artystyczne filmy bara bara ? ... tylko się nie pchać bez kolejki

  • MAFIA kk many many $$$$$$ - niezalogowany 2019-01-15 11:16:48

    nie się ksionc schyli bo biskup wchodzi

  • czarna owca - niezalogowany 2019-01-15 10:34:58

    Nie daje już nawet złotówki na sektę biznesmenów. Ile kosztuje pogrzeb, Ile kosztuje ślub, Czy dostajecie na to paragony czy płaca ZUS i Podatki Nawet na bierzmowanie wymyślają wycieczki w opłakane warunki ciekawe ile dotacji dostają od Państwa na każdego uczestnika to dopiero nagonka. Właśnie widać przykład ich dobrobytu że stać ich na wszystko imprezy i zabawy. Dzieci nie chcą chodzić do kościoła dlaczego i na pewno zachętą nie będzie muzyka RAP - trochę więcej pokory

  • swoj - niezalogowany 2019-01-15 09:19:16

    proszę nie... o Boże nie... obojgu panom dziekujemy... jestem na nie... lepszej pracy nie mogli naleźć?

  • od zadu - niezalogowany 2019-01-14 23:34:55

    jak biskup postanowi to w/w może zostać pederastą jest mnie to zupełnie obojętne i jego zad i jego kit

  • Daniel11 - niezalogowany 2019-01-14 18:47:27

    Temu psychiatrze to prawdziwy psychiatra potrzebny.Do ludzi trzeba mówić językiem najlepiej przez nich rozumianym. Młodzi lubią słuchać raperów, więc i księdza chętnie posłuchają i w ten sposób pójdzie przekaz wartości chrześcijańskich. Wielkie uznanie dla naszego ziomka - Księdza Adama. Oby więcej takich się znalazło. Nich mu Bóg błogosławi strzeże.

  • Jolka - niezalogowany 2019-01-14 17:42:56

    Zgadzam się Ks.Adam to wspaniały charyzmatyk pięknie ewangelizuje uwilbiają Go wszyscy a szczególnie młodzież to prawdziwy kapłan pomysł super pozdrawiam

  • zorientowana82 - niezalogowany 2019-01-14 16:57:35

    Ksiądz Adam to wspaniały charyzmatyk. Pozdrawiam serdecznie, BRAWO :)

  • FaceK - niezalogowany 2019-01-14 16:52:35

    Super inicjatywa świetna piosenka. Może coś wreszcie trafi do młodzieży

  • Pawełek - niezalogowany 2019-01-14 16:22:53

    Już wczoraj miałem za szczyt posłuchać tego pamietam jak był wikariuszem coś wspaniałego

  • Kate - niezalogowany 2019-01-14 16:18:47

    Brawo Adaś

  • Policja - niezalogowany 2019-01-14 16:07:28

    Ja się pytam gdzie mata qrw kaski ?Zabieramy dowód od komarka

  • Piter - niezalogowany 2019-01-14 15:21:33

    Piękna, piękna piosenka.Na koniec, aż ciarki przechodzą...Pan z Wami..(i nie jestem księdzem)

  • olaboga - niezalogowany 2019-01-14 14:58:21

    Bardzo fajnie!

  • motor22 - niezalogowany 2019-01-14 14:52:21

    kara powinna być za jazdę niebezpieczną.

  • PSYCHIATRA - niezalogowany 2019-01-14 14:49:11

    na foto widać tylko zęby ... mózgu nie widać

Dodajesz jako: |