:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wybory 2018: Znamy cząstkowe nieoficjalne wyniki [AKTUALIZACJA 10:05]

Rada Miejska w Łomży, Wybory Znamy cząstkowe nieoficjalne wyniki [AKTUALIZACJA - zdjęcie, fotografia
22/10/2018 05:02

Znamy już cząstkowe, nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych na urząd prezydenta Łomży. Będziemy aktualizować je na bieżąco, na podstawie danych uzyskanych z Obwodowych Komisji Wyborczych. Przypominany, że są to wyniki nieoficjalne, chociaż te zatwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą nie powinny znacząco różnić się od podanych przez nas.

Na podstawie wyników z 32 obwodów (z 32), wyraźnie widoczna jest przewaga Mariusza Chrzanowskiego, który do wyborów wystartował z własnego komitetu. O drugą turę walczy Agnieszka Muzyk z KW Prawo i Sprawiedliwość oraz Maciej Borysewicz z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.

Do tej pory porównaliśmy 23507 głosów.

Wyniki będziemy aktualizować na bieżąco, na podstawie danych uzyskanych z Obwodowych Komisji Wyborczych.

- BORYSEWICZ Maciej - 5077głosów  21,60%

- CHRZANOWSKI Mariusz -10514 głosów 44,73 %

- DEREWOŃKO Mirosław - 308 głosów 1.31 %

- JANICKI Dariusz -238 głosów 1,01 %

- MUZYK Agnieszka - 5478 głosów 23,30 %

- PROSIŃSKI Zbigniew - 834 głosów 3,55 %

- ZAREMBA Tadeusz - 1058 głosów 4,50 %

Wybory 2018: Znamy cząstkowe nieoficjalne wyniki [AKTUALIZACJA 10:05] komentarze opinie

  • pipa - niezalogowany 2018-10-25 14:15:16

    Borysewicz hejterzy z 4lomza slabo sie starali?

  • ziom - niezalogowany 2018-10-25 14:10:31

    Borysewicz a taki jestes wyszczekany i co ciemny lud nie glosowal na ciebie? XD . XD

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-22 16:53:59

    Z bloku była czysta lista, mało kto głosował.Ludzie nie chodzą na wybory....

  • Łomżyński Kościół w prawdzie n - niezalogowany 2018-10-22 08:55:11

    @ Zenon.W> pytasz dlaczego dlatego że trzeba było iść za głosem Jana zamiast Pawła II-ego świętego jak święta inkwizycja

  • Walentyna - niezalogowany 2018-10-22 08:40:39

    Przyłączam się do tych gratulacji. Moim zdaniem wielu się leniło i pomimo,ze byli za Prezydentem Chrzanowskim nie podeszło do wyborów. Wynikiem tego druga tura. Wielka szkoda wydatków na taki cel i z tak błahego powodu.

  • Łomżyński Kościół w prawdzie n - niezalogowany 2018-10-22 08:39:23

    Zenon.W> tyle poparcia ma partia z orszaków procesji i pochodów kwietniowych wychodzących z infrastruktury rewitalizowanej jak stare skarpety ... taniej byłoby boso przez świat i jeszcze przez tak liczne wieki budowania KOŚCIOŁA wielu KOŚCIOŁÓW budowanych na sposób ludzki nie boski tyle poparcia z tylu kosztów ma partia której celem jest AGAPE satanas taka miłość ciasna ale własna FORMACJI DUCHOWEJ - DUSZ - PASTERZY tego PARAFIALNEGO OKNA ŻYCIA i tej miłości bliźniego do siebie samego trzeba powiedzieć a p a g e s a t a n a s "i jeszcze" JAŁMUŻNY PRAGNĘ NIE OFIARY ps trzeba było formować alternatywę zaczynając od orszaku trzech mędrców ze wschodu obcych kulturowo bywalcom orszaków trzech króli których zgodnie z prawdą nigdy nie było w Dobrej Nowinie czytam w Ewangelii

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-22 08:18:10

    GORZEJ NIE BĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOŻE BYĆ LEPIEJ ..................

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-22 08:16:51

    ja mówiłem PO CO BORYS ATAKOWAŁ PREZYDENTA I ZAPRASZAŁ BUDKI???? I TAK WYSZŁO !!!! GDYBY NIE TO BYŁBY PAN ZAMIAST FAŁSZYWEJ MUZYKI W DRUGIEJ TURZE...

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-10-22 08:15:54

    Matko Boska jak Po blisko Pisu ----Panie Borysu dlaczego????? Dlaczego tak blisko i nic...ta kobieta będzie zamiast Pana w II turze skaranie Boże

  • Everpis - niezalogowany 2018-10-22 08:13:27

    Czyli lepiej

  • +++ - niezalogowany 2018-10-22 08:13:12

    @ N e v e r p i s s uczeni w piśmie arcy kapłani rze tak brzydko powiem t_uczeni w prawie arcy pasterze jadący na garbie owieczki będą mieli teraz własnego kija i własną marchewkę by a owieczka szła z pokorą tam gdzie ją tym kijem i marchewką pożądania pasterzy poniosą i tak od wieków pasterze nie tylko w Łomży od 600leci używają owieczek nie godnie gdyż zgodnie z biblijnym przeznaczeniem dobrego pasterza pojazdem jest biblijny oślica bo ona potrafi stanąć dęba i pasterzowi powiedzieć NON POSSUMUS !!!!!!!!! w Biblii są dwa zwierzęta które mówią ludzkim głosem to biblijna żmija i właśnie oślica ... owieczek trzeba uczyć ludzkiej mowy by końcu zrozumiały SŁOWO boże które staje się ciałem materializowanym na drodze poznania dobra i zła .... [przy drzewie zakazanym (taka wertykalna choinka jak piramidka błyszczącej na niej hierarchii wartości )] ... relatywizowanego na najwyższe dobro

  • Never piss - niezalogowany 2018-10-22 07:52:59

    Na pytanie jak to teraz w Łomży będzie odpowiedź jest jedna. Tak samo a może nawet i gorzej.

  • +++ - niezalogowany 2018-10-22 07:50:43

    @ PAN BÓG NIE RYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY chodzi o wypracowanie nowej opozycji gdyż w tej całej szopce Prawe i Lewe ręce PASTERZY dbających o swój paśnik podążając na garbie LUDU stąpającego pod nimi PRAWĄ i LEWĄ nogą muszą się nachapać cudzymi rękami a nie mogą tego zrobić bez współpracy prawicy i lewicy spełniającej ich pożądania bez negocjacji bez kompromisów bez uszczerbku czasu konsumowanego na manipulacje w środowisku komuchów którymi NIECZYŚCI wewnątrz i na zewnątrz mało transparentni ... ... ks.Hierarchowie JPII idąc pod parasolem konstytucji "Dobrego Pasterza" się potrudzili stając się SIŁĄ NIECZYSTĄ która z KOŚCIOŁA zrobiła wspólnotę interesów zamiast dbać w nim o wspólnotę wartości ... na szczęście PAPIEŻ LEWAK wywalił KONSTYTUCJĘ tych PASTERZY DOBRYCH INACZEJ nakazując im nową jakość KONSTYTUCYJNĄ która mówi ... IDŹCIE i GŁOŚCIE co złego to my obrońcy ks.zły ducha Świąt_ego dla kainowej prawicy wyklętej przez Boga i Ludzi

  • oj oj oj - niezalogowany 2018-10-22 07:10:30

    Jeszcze druga tura i będziemy bezpieczni. To formalność

  • detektywg - niezalogowany 2018-10-22 07:05:40

    Oj, biskupi, co wyście narobili w naszym kochanym miescie

  • tututut - niezalogowany 2018-10-22 07:03:39

    Naszym kandydatem jest MARIUSZ CH. i trzeba z tego miejsca pogratulować dobrego wyniku MACIEJOWI B.

  • vvbbhh6 - niezalogowany 2018-10-22 07:03:20

    Ja tam się wole pobawić bo nie sammą prracą żyje człowiek, jezeli wygra kobita kasa bedzie ssię lała strumieniami na potrzeby duchovvn

  • nasituiteraz - niezalogowany 2018-10-22 06:58:53

    Jak dokładnie policzą żadnej dogrywki nie będzie.

  • pisior - niezalogowany 2018-10-22 06:29:15

    Ludzie po prostu nie lubią jak im ktoś pokazuje i wręcz karze co ma robić. A tak to właśnie było po tym jak Kaczyński i cała reszta ferajny razem z biskupem T.B. oraz proboszem A.G. wskazywali głosujcie na nią. Wszyscy jej nie znają, bo nigdzie nie jeździła. Nie ma też zachęcającego wyglądu(sory ale tak jest), nie miała też dobrego występu w radiu Białystok, jak to wskazywała że ONA SAMA. Strzał w plecy i zdrada przełożonego M.CH. No i co tu więcej mówić o niej, jak można takiego kogoś lubić? JA nie przepadam za nią, no bo jej nie znam. Nie podobało mi się jak jeździła do biskupa i jak się pokazywała z księżmi. Znam gościa któy też chodził do kościoła, Mariusza często widywałem u nas w kościele w parafi A.G. i ci co widzieli wiedzą że ma właściwe wartości, stąd nam nie potrzebna Pani Muzyk, spod Śniadowa, po co? Co my własnego rozumu nie mamy? Musi nam prezes wskazywać na kogo mamy głosować? A co my zaścianek europy ? Bo nie wiemy kto nami ma rządzić? To nie PRL że jak była za mała frekwencja to samochodem UBecja na wybory woziła, czy też wskazywało Państwo na kogo głosować. A w tych wyborach kościół wraz z Prezesem chciał nam nakazać? Polcy i Polacy to naród przekorny, nie lubi jak mu się karze i już. Po za tym, że Mariusz się czasem myli(a myli się każdy, co coś robi) to go po ludzku lubię, bo widzę jak się zachowuje, normalny chłop, czoła wysoko nie nosi, mieszka blisko, więc widuje, a Muzyk-owa to kto?

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-22 06:27:08

    Chrzanowski !!!!!!!! Pis Cię wyrzucił -a jaki wynik masz :) SUPER. GŁOSUJEMY W DRUGIEJ TURZE nie chce żeby w Łomży rządził Biskup

  • zniesmaczony - niezalogowany 2018-10-22 05:46:22

    a druga tura wygląda na to, że będzie nowe namaszczenie PiS vs stare namaszczenie PiS ciekawe ile kościół w 2 turze namiesza, pamiętajmy że wtedy frekwencja często jest niższa a głos z ambony może znowu grzmieć żeby głosować na prawych i sprawiedliwych

  • zniesmaczony - niezalogowany 2018-10-22 05:44:23

    hfjdk właśnie przez tych co zostali w domach w Łomży nic się nie zmienia :( armia zbawienia u urn się stawiła stąd taki wynik AM

  • hfjdk - niezalogowany 2018-10-22 05:39:46

    Najlepiej zrobili ci co zostali w domu pokazując,że mają tą całą politykę w d....

  • Żona rolnika - niezalogowany 2018-10-22 05:39:24

    Zniesmaczony, masz rację, Chrzan to pisior, ale pamiętaj kto namaścił i wspierał Muzyk. Ludzie nie zatańczyli jak im pis zagrał. Na Nowogrodzkiej musiało zaboleć, a i kot być kopa dostał w przypływie złości. Jak powstanie koalicja w sejmiku to Podlaskie pokazało środkowy palec.

  • mxb - niezalogowany 2018-10-22 05:38:31

    Widać ciemna Łomża woli sracz zamiast dworca.

  • Fifi - niezalogowany 2018-10-22 05:37:17

    Jak patrzę na komentarze to jestem przerażona. Stwierdzenie jest jedno. Łomża to ciemnogród. Brak świadomości, brak wiedzy, brak wykształcenia . Aby zostać prezydentem wystarczy mieć poglądy pis,zrobić kilka drogich imprez dla mieszkańców, rozdać parasolki za pieniądze podatników i wybory wygrane. Elita cieszy się z utrzymanych stołków,a mieszkańcy z darmowych przejazdów autobusem za pieniądze podatników. Nic dodać, nic ująć!

  • Lilk - niezalogowany 2018-10-22 05:36:48

    Szkoda szkoda, że nie Borysewicz..ale między starym a nowym wolę nowe.. Przynajmniej jakieś poparcie z Warszawy będzie..

  • normalne miasto - niezalogowany 2018-10-22 05:32:11

    Do Łomżynianka … 100% racji. Naród jest ciemny i za miskę ryżu daje się kupić. Poza tym PIS,PO,PSL bawią się za nasze pieniądze. Te partie są finansowane z naszych podatków. A wy klaszczecie i się głupio cieszycie ludzie. Ten ustrój w Polsce jest patologiczny do samego fundamentu.

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-10-22 05:31:29

    lomzynianka ale ty jestes smieszna...za rok pis przegra wybory i ty agniesia duzo nie zadzialasz....

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-10-22 05:22:04

    Ludzie opamiętajcie się!!!! Wasza radość będzie trwała tydzień-dwa, a pózniej nastąpi otrzeżwienie. Płyńcie pod prąd, a przez te 5 lat nas zaorzą, Ciekawe co teraz Mariuszek załatwi dla Łomży. Wszyscy pójdą do przodu, tylko ńie my. Jak zwykle obudzimy się z ręką w nocniku, ale ....pokazaliśmy biskupowi- kto tu rządzi. Za 5 lat wszyscy naokoło wyprzedza nas o dziesięciolecia, bo Przed Mariuszkiem wszystkie dni będą zamknięte, ale....głupi naród ńiech tak ma

  • Darko - niezalogowany 2018-10-22 05:22:02

    Portal ten to jest wlasnie obiektywny! Co do wspolpracy z prezydentem to on dobrze wspolpracuje z posel Krynicka , oboje to podkreslaja i dobrze! Mam nadzieje ze Mariusz wygra!!! PiS zle to rozegral w ŁOMŻY i sie przeliczyl , dobrze ze lewactwa nie bedzie w 2 turze a za 2 tygodnie Chrzan rozgromi Muzyk!!!

  • Konduktor - niezalogowany 2018-10-22 05:20:08

    Szerokości, albo "szczęśliwej drogi już czas ... "

  • zniesmaczony - niezalogowany 2018-10-22 05:19:16

    Żona rolnika ale jak przegrał pis? może M.Ch. nie wystąpił pod flagą pisu ale przecież sam powtarzał wielokrotnie, że założenia partii są dla niego aktualne on w tej kadencji był prezydentem z nadania PiSu więc jak dla mnie dalej PiS wygrywa :/

  • PATRIOTA - niezalogowany 2018-10-22 05:17:00

    dosc posmiewiska naszego miazta NASZ PREZYDENT CHRZANOWSKI.

  • Cale te - niezalogowany 2018-10-22 05:12:37

    Teraz za rok trzeba wybrać posła który będzie chciał współpracować z prezydentem.

  • Ziutek - niezalogowany 2018-10-22 05:06:03

    az tak duzy wynik muzyk????!!!

  • Bk - niezalogowany 2018-10-22 05:04:17

    Wiadomo ten portal jest bardzo pro Chrzanowski, wiadomo o co chodzi.. Ludzie głosujcie na kogoś świeżego, bo Mariusz był i nic nowego nie pokaże.. Za młody jest

  • Jaro - niezalogowany 2018-10-22 05:00:27

    Szkoda słów :( jak łatwo ludziom ciemnotę wcisnąć

  • elka - niezalogowany 2018-10-22 04:38:49

    Brawo Chrzanowski!!!

  • Żona rolnika - niezalogowany 2018-10-22 04:37:29

    Jedyna korzyść z wygrania Chrzanowskiego jest taka, że przegrał Pis. Biorąc pod uwagę wyniki z Bstoku i Suwałk to zostali dosłownie rozstrzelani.

  • Pati - niezalogowany 2018-10-22 04:33:21

    Tragedia!!!Wyprowadzam się z Łomży!!!

  • Pati - niezalogowany 2018-10-22 04:33:17

    Tragedia!!!Wyprowadzam się z Łomży!!!

  • Trener 2 klasy - niezalogowany 2018-10-22 04:27:00

    Widać Białystok ma mądrzejszych mieszkańców niż Łomża.

  • Ula, ulala - niezalogowany 2018-10-22 04:25:01

    Jeśli zdolny, uczony to z Łomży i takim właśnie jest Pan Mariusz. GRATULACJE!!!

  • Zasmucony z poniedziałku - niezalogowany 2018-10-22 04:19:44

    Plakac sie chce że u nas dalej taki ciemnogród Chrzanowski niby nie pod szyldem PiS ale zobaczycie że ro sie odmieni i wróci do łask partii za momencik Mam nadzieję, że w drugiej turze jednak nie zobaczymy pani muzykalnej bo jeszczw bronek namieszać moze wtedy

  • wacław - niezalogowany 2018-10-22 04:12:52

    Obiektywna @ lepsza impreza w Łomży niż pieniądze przekazane królestwo rydzka ,Amen

  • Hej hello - niezalogowany 2018-10-22 04:04:30

    Super ludziska głosujemy dalej Tylko Chrzanowski :)

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-22 04:01:41

    Jesteśmy z Tobą Chrzanowski !

  • Obiektywna - niezalogowany 2018-10-22 04:00:29

    Brawo.... teraz to dopiero Łomża stanie się muzykalno imprezowa...pieniadze miasta roztwonione na bezsensowne imprezy....

  • akinia - niezalogowany 2018-10-22 03:57:56

    Brawo!!!!’

  • Wcześniej głosowałem na PiS - niezalogowany 2018-10-22 03:55:02

    Ciekawe co na to teraz kołak i zieliniak??? Jak oni się wytłumaczą za trefne poparcie??? Może prezes ich w końcu poprzesuwa w resorcie bo zobaczy jak ich tu chcemy i popieramy.... a i bronia też na emeryturę.... Tym 3 panom dziękujemy :-(((((panie prezesie. Wsadzili pana na mineeee

  • Rolnik na zagrodzie - niezalogowany 2018-10-22 03:50:43

    PiS bierze sejmik mają większość dane z godz 6

  • Joanna04 - niezalogowany 2018-10-22 03:49:44

    Serdecznie gratuluję Panie Prezydencie!!! Oby w 1ej turze rozegrał się ten cyrk. Pozdrawiam

  • giani - niezalogowany 2018-10-22 02:43:26

    Bronek wstydź się!!! Muzyk a:) Sniadowa

  • Alchemik - niezalogowany 2018-10-22 02:42:07

    Wielebny z kołakum włosy rwą haha, a miało dla nich być tak pieknie

  • Ziutekkk - niezalogowany 2018-10-22 02:41:33

    To wciąż Mariusz rozdaje karty w tym mieście, czy komuś się podoba to czy nie. Gratulacje. Nasz Prezydent Mariusz Chrzanowski!!!

  • giani - niezalogowany 2018-10-22 02:40:06

    Muzykowa już przegrała te wybory, przegrał PiS i Kościół. W drugiej turze będzie pozamiatane

  • adamq - niezalogowany 2018-10-22 02:16:14

    aktualizacja,nie spać

  • ????ffgg - niezalogowany 2018-10-22 02:04:09

    Kto jest Krzyzakami???????

  • Pokonać Krzyżaków - niezalogowany 2018-10-22 01:54:21

    Bitwa o obronę Łomży przed Krzyżakami wygrana :))) Czy wygramy wojne już dzisiaj?????

  • my nie gęsi - niezalogowany 2018-10-22 01:51:50

    "Łomża nie gęsi, swój rozum mają"

  • uuuuuuu - niezalogowany 2018-10-22 01:49:38

    Prosinski, Zareemva cieniutko uuuuuu

  • ??????aa - niezalogowany 2018-10-22 01:46:57

    Derewonko to z powodzeniem nadalby sie do małpiego cyrku, a gdzie mu tam prezydentura.... sam na to wpadl?

  • tom - niezalogowany 2018-10-22 01:46:34

    róbcie aktualizacje ,są nowe wyniki

  • KLĘSKA MUZYKI - niezalogowany 2018-10-22 01:41:32

    dokladnie, pani M. zerowala na ludzkiej krzywdzie i teraz ma za swoje KLĘSKA MUZYKI

  • 123456ttt - niezalogowany 2018-10-22 01:39:24

    nawet Janicki lepszy od tego Derewonko, kompromitacja

  • tom - niezalogowany 2018-10-22 01:22:52

    róbcie aktualizacje ,są nowe wyniki

  • góra7634 - niezalogowany 2018-10-22 01:14:08

    no i co z tym Misiem Borysem będzie?

  • sszok - niezalogowany 2018-10-22 01:07:10

    tak jak myślałłem.......pycha i upadek Muzyk

  • PAN BÓG NIE RYCHLIWY, ALE SPRA - niezalogowany 2018-10-22 01:00:00

    Jak widać wielu Łomżan zdaje sobie sprawę, że w tej całej szopce Muzykki i jej spółki nie chodzi wcale o prawo i sprawiedliwość a jedynie o brudną polityczną grę, żerującą na emocjach a przede wszystkim na ludzkiej krzywdzie. Wszyscy, którzy żerują na ludzkiej krzywdzie wcześniej czy później polegną bo "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy"

  • WWw - niezalogowany 2018-10-22 00:51:20

    Borysewicz, jeszcze masz szanse !

  • A poszła stąd... - niezalogowany 2018-10-22 00:50:17

    hehhe, muzyczny zamach na fotel prezydenta się nie powiódł, a poszła....

  • fighter - niezalogowany 2018-10-22 00:44:48

    muzyka, masakra, jak na kandydatkę, która uważa się za nie wiadomo kogo, arogancja nie popłaca proszę pani

  • WIARA CZYNI CUDA - niezalogowany 2018-10-22 00:44:01

    BRAWO PTEZYDENT CHRZANOWSKI mADROSC LOMZAN JEST WIELKA ALE TO OPISZE ZA DWA DNI A NIECH MUZUCZKA SIE ZAMKNIE I PRZYJMIE Z POKORO WYNIK I NIECH NIKOGO NIEOBRAZA SPIER........... Z LOMZY

  • Super - niezalogowany 2018-10-22 00:43:17

    BRAWO BORYS ! Powalczysz!

  • robercik - niezalogowany 2018-10-22 00:41:26

    Spoko, spoko. Łomżanie wiedza kto ma kompetecje, kwalifikacje i intelekt. Jeśli nie w I turze to w drugiej turze Chrzanoś pozamiata !

  • bk - niezalogowany 2018-10-22 00:40:05

    Tak jak mowilem PREZYDENT CHRZANOWSKI byl I bedzie ,bo lepszego nie znajdziecie. Teraz to w-wa bedzie sie liczyc z LOMZA. LOT juz dawno to zrozumial,bo jak odlatuja z NY do POLSKI,to pilot pyta LOMZA jest to odlatujemy.

  • ALEK - niezalogowany 2018-10-22 00:16:26

    I OTO CHODZI !!! GLOSOWALEM DO SEJMIKU NA PIS ALE W LOMZY NA MARIUSZA!!!!! PIS W LOMZY STRZELIL SOBIE W STOPE!!!

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-22 00:04:01

    Jarek jej tego nie daruje. Kołakowi również Jarek tego nie daruje. Kołak spełnia swoje zadanie, idzie mu wyśmienicie. Idą prosto po przegraną!!!! :)))))))))))) W końcu dwa razy już przegrał wybory prezydenckie, więc wie jak to zrobić po raz kolejny.

  • Lomzaa - niezalogowany 2018-10-21 23:59:28

    Pieknie bybylo zeby to sie w 1 turze skonczylo, a najlepiej jakby Muzyk nie weszla do 2 tury

  • JarosławK - niezalogowany 2018-10-21 23:59:02

    Klęska Muzyk.

  • suuuuuper - niezalogowany 2018-10-21 23:56:25

    Czy Chrzanowski pozamiata w I turze????????????????? Trzymam kciuki.

  • mmm - niezalogowany 2018-10-21 23:56:24

    Pan Prezydent Chrzanowski niech zapomni powiedzieć do Prezesa PiS: Melduję wykonanie zadania..

  • Lomza - niezalogowany 2018-10-21 23:53:56

    Jest szansa za 1 ture:)

  • K - niezalogowany 2018-10-21 23:51:43

    Bardzo się cieszę, aż nie wierzę, że Łomża okazała się tak mądra!! Brawo panie Mariuszu!

  • J23 - niezalogowany 2018-10-21 23:44:46

    Gratulacje dla Mariusza i mądrych wyborcow

  • SuperStyler - niezalogowany 2018-10-21 23:42:08

    Jednak Łomżan nie da się omamić. Nie posądzałbym osób związanych z panią M. o zbyt głębokie refleksje, jednak wierzę, że coś im do głów wejdzie......... Wreszcie zobaczyli, że Chrzanowski to jest Kozak i nie wolno z nim pogrywać :)

Dodajesz jako: |