:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek ciężarówki z osobówką. Ciężko ranny kierowca! [FOTO]

Wypadki drogowe, Wypadek ciężarówki osobówką Ciężko ranny kierowca! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
11/08/2018 07:21

51-latek został poważnie ranny w wypadku, do którego doszło dziś rano na trasie Chojny – Nowogród. Kierowca osobówki w poważnym stanie trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do wypadku doszło na łuku drogi. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki za zakręcie drogi wyjechał poza swój pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającą mazdą na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych.

Kierowca osobówki, 51-letni mężczyzna z poważnym stanie trafił do łomżyńskiego szpitala.

Wypadek ciężarówki z osobówką. Ciężko ranny kierowca! [FOTO] komentarze opinie

  • Marta xxx - niezalogowany 2018-08-13 07:49:43

    Był świadek tego wydarzenia. Kierowca czarnego auta typu kombi. Jechał za cysterną i widział przebieg wydarzenia. Informował o tym przez CBRadio. Jeśli Pan czyta ten komentarz to proszę zgłosić się na policję i opowiedzieć jak było naprawdę.

  • filip z konopi - niezalogowany 2018-08-12 17:49:39

    oczywiście miało być "Debile i koniec" ale tak mnie wkur.wiacie, że się pomyliłem!

  • filip z konopi - niezalogowany 2018-08-12 17:47:06

    Do "Prezesa_zarządu" i "Miejscowy2" oraz "now"...Gdzie wy tam jakiegoś TIR-a widzicie? Miastowe cwaniaczki szczekają czy wsiowe ćwoki, co krowy na oczy nie widzieli? To jest PASZOWÓZ czyli taka duża bańka, którą wozi się pasze idioci dla krów i świń! Co to krowa i świnia - zapytajcie dziadka lub ojca. Może wam narysuje! Dla was każda ciężarówka to TIR? Delile i koniec!

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-08-12 13:14:43

    Tir wpiertoli się wszędzie, złamie wszelkie przepisy byle zaoszczędzić.

  • now - niezalogowany 2018-08-12 10:33:12

    Zarówno od strony Chojn jak i Nowogrodu stoi znak zakazu wjazdu samochodów o masie do 10t. Coraz częściej jeżdżą tamtędy Tir-y doszczętnie rujnując kiepskiej jakości asfalt i po prostu nie mieszcząc się z mijanymi osobówkami. Policja powinna częściej być obecna na tej krótkiej trasie.

  • Xx - niezalogowany 2018-08-11 20:00:48

    Jeszcze specjalnie sprawdzałem przed napisaniem tego i od strony Nowogrodu jest znak z 10ton :p

  • asd - niezalogowany 2018-08-11 19:29:50

    XX nie do 10 ton a 15 ton

  • niom - niezalogowany 2018-08-11 17:55:12

    Te bzdury o prezydencie, to chyba 1 i ta sama osoba pisze, bo ciągle to samo, pod każdym publikowanym tematem... trzeba mieć nieźle w głowie poukładane hehe

  • Xx - niezalogowany 2018-08-11 16:59:01

    Skąd ten tir... tam jest ograniczenie do 10ton

  • grom - niezalogowany 2018-08-11 16:44:13

    Stop BARANOM w Tirach. To proste chłopki, które pracą za kierownicą uciekli od łopaty!

  • cb - niezalogowany 2018-08-11 15:43:45

    troszke deszczu spadlo i juz czołóweczka...bez komentarza - niepełnosprytni kierowcy w akcji

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-08-11 15:21:01

    A co na tej drodze robiła wielka cysterna? Przecież tam ledwo osoböwki się mijają. Te cwele w tirach wszędzie wjadą byle zaoszczędzić 5 minut albo 2 kilometry.

  • filer - niezalogowany 2018-08-11 15:11:59

    to prawda całą noc łomżyniakom mieszkającym przy Wojska Polskiego dokuczają tiry, nikt tego nie kontroluje, ani Policja, ani ta cała świta rządząca miastem...czy trzeba blokad jak za Leppera...bo to niedługo może się stać

  • filer - niezalogowany 2018-08-11 15:05:47

    i znów wypadek przez kierowcę Agri plus/Agrifirm co to za firma i jej kierowcy?

  • Miejscowy2 - niezalogowany 2018-08-11 11:33:40

    Pytanie co robił tam TIR,chyba na tej drodze jest zakaz dla takich pojazdów.Ta trasa z dnia nadzień wygląda coraz gorzej. Policja nie panuje nad kierowcami ciężarówek,przez całą noc jeżdżą przez Łomżę mimo zakazu.Wywrotki ze żwirem jeżdżą przez ul.Akademicką,zaraz z tej ulicy nic nie zostanie nic...Przez nowy most też nie powinny jeździć,ale to tylko teoria,bo policja i inspekcja nie ma czasu na takie rzeczy...

  • darekk - niezalogowany 2018-08-11 10:21:10

    Gównojady to raczej elektorat Mariusza, który cieszy się z populistycznych zagrywek włodarza i darmowych koncertów disco polo .

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-08-11 10:15:01

    Jak komuś się nie podobają rządy chrzana to jest zaraz gownojadem ? Skandal ! Chrzanowski nie nadaje się na prezydenta i tyle !

  • Wujek Franek - niezalogowany 2018-08-11 09:05:39

    Gównojady zamknąć ryje!!!

  • Wujek Franek - niezalogowany 2018-08-11 09:05:37

    Gównojady zamknąć ryje!!!

  • Wujek Franek - niezalogowany 2018-08-11 09:05:37

    Gównojady zamknąć ryje!!!

  • piko - niezalogowany 2018-08-11 08:51:14

    to lepsza galareta ?!?

  • Propaganda sukcesu - niezalogowany 2018-08-11 08:48:18

    Mnie tak samo chrzanowski wpienia, to że się na wielu rzeczach nie zna i powoduje to liczne błędy jestem w stanie zrozumieć- młody jest i doświadczenie dopiero zdobywa (szkoda, ze kosztem naszego miasta) ale jego propagandy sukcesu wytłumaczyć nie mogę, jak ktoś mi sugeruje takie bzdury to mnie krew zalewa

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-11 08:43:42

    nie Ciebie jednego

  • Chrzanowski nie chcemy Ci, idź - niezalogowany 2018-08-11 08:29:38

    Mnie chrzanowskiego rządy w Łomży denerwują

  • Ufff - niezalogowany 2018-08-11 07:40:51

    Oj, jak mnie denerwują frajerzy, co na zakręcie mijając się przekraczają linię środkową. A później efekt na załączonym obrazku.

Dodajesz jako: |