:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wypadek motocyklisty [FOTO] - zdjęcie, fotografia
09/08/2018 19:47

Przed godziną 21. doszło do wypadku na ul. Zawadzkiej w Łomży. Przy centrum handlowym motocyklista zderzył się samochodem osobowym, którym kierowała kobieta. Mężczyzna trafił do łomżyńskiego szpitala.

Jak relacjonuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą jadąc od strony Ronda Solidarności skręcała w lewo na stację paliw. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym motorem. Motocyklista rozbił swoją maszynę o tylni bok toyoty. Z obrażeniami ciała trafił do łomżyńskiego szpitala.

W tej chwili na miejscu pracują policyjni technicy. Ruch na tym odcinku drogi w stronę Ronda Solidarności odbywa się przez teren stacji paliw.

<

Wypadek motocyklisty [FOTO] komentarze opinie

  • bayern fodboldtrøje børn - niezalogowany 2019-01-03 03:42:51

    maglie calcio fußballtrikots Günstige billige fodboldtrøjer børn

  • Fodboldtrøjer Børn - niezalogowany 2018-12-06 09:21:16

    Billige Fodboldtrøjer billige fotballdrakter fotbollströjor barn

  • maglie calcio - niezalogowany 2018-12-04 15:48:15

    maglie calcio poco prezzo Fodboldtrøjer maglie calcio

  • fotbollströjor barn - niezalogowany 2018-12-02 23:47:01

    9r8wic rlinz9c5u billiga fotbollströjor bdy68wek dcb2kln9u 2sb6mgy3hi ajvfzoxb23 maglie calcio bambino rfwlmk8z c4mvgj52t 5w2izoj6 z0p5xgq fotbollströjor 5riz04ujep z9skwxh1m

  • Tak ja to widze - niezalogowany 2018-08-13 10:51:35

    Polka Grażyna "Motor zachamowal jednak za późno gdyż myślał ze zdąży ominąć samochód". No, jeśli motor tak myślał ... to co innego.

  • Polka - niezalogowany 2018-08-12 18:40:56

    Hamstwo ! Motor jechał z normalna prędkością a nie mógł ominąć ponieważ toyota wjechała na dwa pasy . Motor zachamowal jednak za późno gdyż myślał ze zdąży ominąć samochód . Poszkodowany leży połamany w szpitalu . A wy debile jeśli nie wiecie co tak naprawdę się stało nie zakładajcie takich głupot . Nie było was tam a wiadomości które są tu nie zawsze piszą prawdę co za chamskie zachowanie z waszej strony . Cali Polacy . Wstydzić się za takich ludzi

  • beka - niezalogowany 2018-08-10 20:03:49

    Jeśli omijał z bezpieczną prędkością, to czemu mu się nie udało? Hamilców tez nie miał? Ojej, pewnie pierwszy raz na motor wsiadł i rowerem nigdy nie jeździł.

  • Fazer - niezalogowany 2018-08-10 19:40:43

    Albo omijal wymuszajacego, zostawmy to ludziom co Sia znają na tym

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-08-10 19:32:49

    Skoro samochód ma przy skręcie w lewo uszkodzony prawy tył to motór jechał bardzo szybko.

  • Fazer - niezalogowany 2018-08-10 18:58:21

    Do Yamaha Właśnie tacy ludzie jak ty są wielkim zagrożeniem dla motocyklistów, pełni nienawiści do nich. Czyżby kierowcy samochodów nie powodowali wypadków? Ale to już taka nasza złośliwość chyba. Yamaha, Choroszcz jest dla ciebie właśnie. Bezpiecznych powrotów z trasy dla wszystkich bez wyjątku życzę, dla Yamahy również

  • VW - niezalogowany 2018-08-10 15:32:05

    Mam pytanie retoryczne, dlaczego drugi raz zdarzył się wypadek w tym samym miejscu z udziałem motocyklisty? Ha. Jednak podpowiem wszystkim motocyklistom co jeżdżą prawidłowo. Odpowiedź jest banalnie prosta, bo od świateł na skrzyżowaniu Sikorskiego z Zawadzką nikt osobówką nie rozpędza się do takiej prędkości, żeby go nie móc zauważyć lub właściwie ocenić jego predkosci. Podejrzewam, że sprawa znajdzie swój finał w sadzie i polecam kierujące toyotą koniecznie, póki jest jeszcze wrak motoru i ślady na aucie ekspertyzę niezależnego biegłego (np. z Warszawy), ponieważ niestety ale przy problemach zdrowotnych poszkodowanego, trzeba będzie się bronić, a Temida widzi tylko takie dowody jakie się jej przedstawi.

  • polo - niezalogowany 2018-08-10 15:21:52

    Łapiduch To jak mówisz że motocykliści zapierda.ając jeżdżą dla przyjemności, to niech też później oddają nerki z tą świadomością.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-08-10 12:52:52

    Motocykliści jeżdżą dla przyjmnosci, to ich pasja. Natomiast kierowcy samochodów osobowych to często debile, barany i osły którzy eliminują się wzajemnie. Świat byłby rajem bez nich, a jest jaki jest. Pasożyty tez chcą żyć.

  • Redy - niezalogowany 2018-08-10 11:47:24

    Nie gadaj głupot wszyscy wiemy jak jeżdżą motocyklisci . Jakby jeździli jak na egzaminie świat byłby piękniejszy a jeżdżą ponad 200km/h przez wieś czy po trasie ile fabryka dała to nie pierd.. głupot pajacu

  • Yamaha - niezalogowany 2018-08-10 11:43:23

    Ja ich nie żałuję motocyklistów dla mnie wszyscy mogą odejść na tamten świat albo zostać kalekami , tylko druga sprawa państwo polskie nie powinno dać złotówki na jego leczenie ani grosza !!!! Motocykliści nie potrafią się zachować na drodze pokazują chamstwo i zjeżdżają drogę Ja nie wiem gdzie ta policja jest , śpią czy z panienkami po krzakach jeżdżą przecież to każdy widzi w mieście jak jeżdżą i nic z tym nie robią. Po prostu nie udolnosc polskiego państwa. !!!!

  • Motocyklista - niezalogowany 2018-08-10 11:40:22

    Dużo jest sierot za kierownicą.

  • Uuuuuu - niezalogowany 2018-08-10 10:42:50

    Motocyklista biedak jechał 50 i nie zauważył tylnej części zderzaka. Ha ha ha. Każdy wie jak jeździ się na motorze, a to że jechał prosto nie świadczy, że jechał właściwie tzn. z właściwą prędkoscią i patrząc do przodu. Eee, on jadąc zgodnie z przepisami liczył, że toyota przejedzie szybciej, dlatego z setki nie schodził? Aaa...

  • mano invisible - niezalogowany 2018-08-10 08:59:09

    Dziadek - siusiu, paciorek i spać!

  • dziadek - niezalogowany 2018-08-10 08:11:26

    mano do szkoły, co to za słowo "tylni"?

  • cywil - niezalogowany 2018-08-10 07:11:32

    co z kierownikiem ??

  • świadek - niezalogowany 2018-08-10 07:05:55

    Motocyklista jechał zgodnie z przepisami i z dozwoloną prędkością. Kierowca nie zauważył jadącego motoru.

  • świadek - niezalogowany 2018-08-10 07:05:55

    Motocyklista jechał zgodnie z przepisami i z dozwoloną prędkością. Kierowca nie zauważył jadącego motoru.

  • dombolomza - niezalogowany 2018-08-10 05:54:13

    Redaktorze ,w języku polskim : motor to motocykl tylni to tylny pozdrawiam

  • Scigacz - niezalogowany 2018-08-10 05:37:51

    Kazdy ma swoją pasje ich sa motory i nie ma czego sie czepiac lewa w górę

  • Toyota - niezalogowany 2018-08-10 05:35:38

    Z tym wymuszenie pierwszeństwa to patrząc na uszkodzenia to tak nie dokonać. Toyota kończyła manewr więc w momencie rozpoczęcia skretu motoru nie bylo. Coś czuję że tutaj prawda jest nieco inna

  • Człowiek z pasja - niezalogowany 2018-08-10 04:42:19

    Nie maja takich pojazdów aby nas. Motocyklistów dognac i prawną nam zabierac

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-08-10 04:24:31

    Debil za kierownicą nie zauważy innego samochodu a co dopiero motocykla. Wymuszanie pierwszeństwa to dla Łomżyniaków chleb powszedni.

  • głos rozsądku - niezalogowany 2018-08-10 04:14:21

    Bardzo mądrze prawisz, non stop, dzień w dzień, kiedy ruch tylko zmaleje na dwupasmówkach, pojawiają się oni. Wcale się nie dziwię, że doszło do tego wypadku. Zwróćcie uwagę, że Toyota nie oberwała w przedni błotnik, czy drzwi. Dostała w sam tył auta. O czym to świadczy? A przede wszystkim o o prędkości motocyklisty. Nie bronię w żaden sposób kobiety z Toyoty, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że wymusiła i już. Należałoby się zastanowić, czy warto tak ryzykować? Wiem, że jest przyjemność z takiej jazdy, jest ryzyko jest zabawa, ktoś mógłby powiedzieć. I pytanie na koniec. Gdzie wieczorami są te wszystkie patrole? Mieszkam na przeciwko szpitala i co wieczór ganiają tam motocyklami z zawrotnymi prędkościami. Może pora im też zabierać prawa jazdy, a nie tylko robić nagonkę na auta?

  • Jozinz bazin - niezalogowany 2018-08-09 21:49:08

    Strazaku ,wspolczuje wam w tych ubraniach w te pogode sie parzyć...

  • Street view - niezalogowany 2018-08-09 20:14:12

    Jak jechał motocyklista skoro dajmy na to przy 50 km/h nie zdołał ominąć pojazdu na dwupadmówce, który teoretycznie wymusił pierwszeństwo? Jestem ciekaw, czy prawudłowo jadący motocyklista nie jest jednym z tych co słychać wieczorami w całej Łomży.

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-08-09 20:07:43

    Znów wypadek w tym miejscu z udziałem prawidłowo jadącego motocyklisty lewym pasem (chyba). Ktoś, kto zaprojektował ulicę Zawadzką na odcinku od ul. Sikorskiego do ks. Janusza powinien siedzieć. Nie sam, nie, nie! Razem z nim powinien siedzieć ten, co ją odbierał. Jadąc od ul. ks. Janusza nie ma możliwości zawrócenia. Jest, owszem - przez galerię lub stację paliw. Taksówkarze stojący na parkingu przy Venedzie notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego, bo musieliby zawracać na rondzie Lutosławskiego przy ZUS-ie albo na skrzyżowaniu ul. Legionów i Sikorskiego przy Lidlu bo tam już teraz zawracać można.

Dodajesz jako: |