:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek motocyklisty. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

Wypadki drogowe, Wypadek motocyklisty osoby szpitalu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 20/04/2019 17:22

Motocyklista i jego pasażerka trafili do szpitala w Łomży. To wynik wypadku motocykla, który na ul. Browarnej w Łomży wyprzedzał suv-a.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.30.

Według wstępnych ustaleń, młody motocyklista na linii ciągłej zaczął wyprzedzać hondę crv. Kierowca suv-a w tym czasie podjął manewr skrętu w lewo, chcąc wjechać na pobliską posesję. Yamaha najpierw uderzyła z bok hondy, po czym odbiła się i z impetem wbiła się w słup oświetlenia ulicznego. Poszkodowani to motocyklista i jego 24- letnia pasażerka. Oboje trafili do łomżyńskiego szpitala.

Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności jego wypadku.

lomza

Wypadek motocyklisty. Dwie osoby w szpitalu [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 17:52:28

    Wina Tuska

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 17:56:05

    Rejestracja motoru mówi wszystko.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 18:32:25

    Spójrz najpierw na siebie,ciekawe czy w realu też jesteś taki mądry

  • Gość2 - niezalogowany 2019-04-20 18:50:42

    Znowu BKL.

  • motomaniak - niezalogowany 2019-04-20 19:22:17

    też jeżdże na moto i patrząc na stroje poszkodowanych włos sie jeży.na rowerkach by sie poobijali.sie ubierać wyobrażni troche.wiem coś o tym miałem kilka obcierek zawsze w ubraniu.nic oprócz motocykla i mojej dumy nie ucierpiało,pozdrawiam sie ubierać !!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 19:24:24

    Jak zwykle wina samochodu motocykliści zawsze jeżdżą z prawidłową prędkością...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 19:37:23

    Najpierw do redaktora który pisał artykuł może trochę ortografi. A co do motoru to dziś na zjeździe zapieprzał jak szalony.

  • Trik - niezalogowany 2019-04-20 19:37:32

    Popieram przedmowce odnosnie ubioru tych ludzi. Trampeczki, leginsy... masakra. Niestety pelno dresiarstwa jezdzi na moto. A wogole po wuj zachcialo mu sie tam wyprzedzac? Wiozl panne, wiec powinien tym bardziej uwazac. Ale coz... Kolejny sezon I kolejne podobne sytuacje.

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-04-20 20:36:00

    Kto szybko jedzie, tego później wolno niosą.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 20:37:20

    Ostatnio w tym rejonie browarnej to masakra co tam się dzieje przy placu zabaw są kamery a małolaty jeżdżą na skuterach, pseudo motorach na jednym kole środkiem ulicy gdzie ruch jest spory do takich sytuacji będzie tam dochodzić co chwilę i nikt się tym nie interesuje.

  • gość 2019-04-20 20:41:46

    Typowy idiota. Zapierdalał na szosie zambrowskiej na jednym kole i się popisywał, że niby umie szybko jezdzic.

  • gość 2019-04-20 20:56:00

    Do tego co chciał trochę ortografii. Może sam dasz przykład, bo wyraz "ortografii" pisać należy przez podwójne "i" na końcu.

  • gość 2019-04-20 20:59:24

    Tylko się śmiać z Barana!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 21:05:02

    I h..j im w du.. jednych miej ostatnio taka parka myślała że się zmieści między samochodami urwala mi lusterko i huj był korek i teraz dogon taka pizde kamerka tylko zrobiła wideo a frajer bo tak mogę go nazwać oczywiście rejestracja podgieta do góry oczywiście policja śledztwo zostało umozone z powodu niskiej szkodliwości i braku wykrycia sprawcy wiec tak to bywa jak młody chciał się z jakąś lampucerą powozic

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 21:30:47

    Moze redakcja napisze czyje to wstepne ustalenia, bo to zdanie nie jest dokonczone jakos.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 22:27:22

    Niech ostre mandaty na nich nakładają wyprzedzać na ciągłej na osiedlowej uliczce

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 22:28:27

    I niech wywala stąd te ciężarowe auta bo napieprzja cały dzień do nowogrodzkiej

  • Lomzyk - niezalogowany 2019-04-20 23:00:27

    Brawa dla motomaniak oraz Trika a przedmówcy przypominam iż zrobiono ten przelot do Nowogrodzkiej głownie dla tranzytu żeby wszystko nie leciało aż do sikorskiego więc co zrobisz ? nic nie zrobisz :)

  • Dzik - niezalogowany 2019-04-20 23:15:24

    Ta "panna" (w co wątpię) gdyby miała rozum to by tam nie leżała jak szmata bo wsiadając na maszyne bez ubrania z takim debilem to mogła przewidzieć zresztą była tylko ozdobą :P

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 23:28:49

    Dzik nie wyzywaj. Nikt nie zakłada , że znajdzie się w szpitalu. Wsiadła, bo każdy zawsze myśli, że jego to nie spotka i oby wyszli z tego cało, mając przy tym życiową nauczkę.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 03:11:12

    Motoru szkoda.

  • gość 2019-04-21 06:05:49

    Biedna yamaszka niech szybko zdrowieje. Hihi;P

  • Gość 123 - niezalogowany 2019-04-21 06:44:02

    Skończyło się tylko na siniakach

  • Jasio - niezalogowany 2019-04-21 07:17:47

    Jakby ta dupa chciala miec prawdziwego ogiera a nie pajaca niech sie odezwie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 08:12:41

    Jak możecie tak mówić, nie znacie sytuacji to nie wypowiadajcie się. Niektóre odzywki są po prostu chamskie, a wasz słownik ubogi. Motocyklisci to są też ludzie. Zajechanie drogi przez kierowców samochodów to najczęstszy powód wypadków z udziałem motocykli.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 08:47:45

    Ja przypomnę tylko, że wykonujący manewr skrętu ma obowiązek zasygnalizować zamiar i upewnić się , że może go wykonać. To znaczy , że kierowcę od tego obowiązku nie zwalnia ciągła linia. Tłumaczenie, że motocykl znalazł się w nie odpowiednim miejscu nie jest właściwe.

  • gość 2019-04-21 09:34:25

    A jak szybko szybko jechał motorkiem, kierowca spojrzał w lusterko nic nie było zaczął manewr a tu"nad naszą wsią przeleciał meteoryt"i co?zgasnął.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 12:46:29

    A od kiedy można w terenie zabudowanym wyprzedzać a tym bardziej na skrzyżowaniu hehe a panna miała pasy zapiete

  • Czebu - niezalogowany 2019-04-21 13:35:16

    To po co dopuszczają w Polsce motocykle sportowe do jazdy po zwykłych ulicach? Zastanowić się trochę, drodzy politycy i policjanci. Niestety politycy i policjanci rzadko korzystają z motocykli. Ludzie! Niektóre motocykle nadają się tylko na tor wyścigowy. Motocykliści robią sobie sami problemy. Taka jest rzeczywistość. A policja i politycy nie zdają sobie z tego sprawy. Za dużo siedzą w swoich biurach. Na Alei legionów przejeżdżał taki artysta na jednym kole. Popisywał się przed dziewczynami z przystanku autobusowego. Następni jadą w szyku kwadratowym. Popisują się jakby kogoś eskortowali. Motocykliści bawią się na ulicach, a policja nic w tej sprawie nie robi. Inni przyspieszają ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Jak uważają, jest pusta ulica, to można?! Najgorsze jest to, że coraz więcej pojawia się samochodów sportowych na miejskich ulicach. To jakieś sportowe Audi, a to Ford Mustang, a to sportowe BMW. Z tymi sportowymi motocyklami i sportowymi samochodami jest jak z wyświetlaczami CRT. Niby to wszystko nie szkodzi, a jednak samochody i motocykle zabijają ludzi, a monitory i telewizory CRT zabijają oczy. Podobnie zabijają oczy LEDy. Itd. Itp. I tak można by dalej pisać.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 14:00:38

    Ach te samochody. Pojawiają się przed motocyklem nie wiadomo skąd.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 14:36:11

    Gowno się znacie a się wypowiadacie. Siedzicie w domu i jedyna wasza adrenalina to czy usiasc na kibel rano. Jechali prawidłowo i wymijali. Osioł stał to co mieli godzinę czekać bo baran nie wie co ma zrobić. Jeździ chłop w klatkach ledwo widzi, a jak skręcać miał to nawet w lusterka nie zerknal. A wy piepszycie kocopoly az żal czytać . Janusze z Łomży ... wyjdźcie z domu to pogadamy ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 14:49:21

    Deszcz pada szkoda marynarki na glupie rozmowy, po drugie tym na motorach myslenie sie wylacza jak nimi zaczynaja jezdzic.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 14:58:16

    Sprawa wygląda nastepujaco: mandat dla motocyklisty za wyprzedzanie/omijanie i sprawa w sądzie o ustalenie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu przez niezachowanie szczególnej ostrożności w trakcie wykonywania manewru skrętu. Smutne? Ale prawdziwe.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 20:14:36

    Uszczerbek na zdrowiu ?? A przepraszam co temu panu co kierował się niby stało? Wzrok mu się pogorszył?? Czy jego pasażer za dużo wypił i nie mógł sobie poradzić ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 20:17:09

    No chyba że chodzi o sprawę dla kierowcy samochodu. No to wtedy wszystko się zgadza ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 22:22:58

    Oczywiście , sprawa dla kierowcy samochodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 22:23:34

    Oczywiście , sprawa dla kierowcy samochodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 22:36:44

    Kierowca nie może rozpocząć manewru skrętu bez upewnienia się, że nie spowoduje zagrożenia innym uczestnikom ruchu i pomimo, że inny uczestnik ruchu znalazł się w miejscu, gdzie być nie powinien , to w zaistniałej sytuacji skręcajacy samochodem popełnił wykroczenie ze skutkiem kolizyjnym z jego winy. Proste? Sąd wytłumaczy dokładniej. Powodzenia.

  • Elo moto - niezalogowany 2019-04-22 02:24:48

    Czego spodziewać się widząc, że kierowca z Kolna, ubrany jak ubrany, 'plecak" z tylu, Kolno pierwszy raz do Łomży przyjechalo i nie wiedzieli jak się zachować na cywilizowanych ulicach

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 02:53:13

    A mnie jest szkoda motora.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 07:31:34

    Akurat po dojeniu było więc wziął Maryne na mzete i chciał wytarmosic ale zapomniał że 5 bieg w c360 wchodzi inaczej jak w moturze i masz ci los

  • gość 2019-04-22 10:57:56

    "Yamaha najpierw uderzyła z bok hondy" - sam jesteś zbok!

  • gość 2019-04-22 11:00:20

    "Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności jego wypadku." Chyba tego, a nie jego?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 11:11:26

    "Czemu", Od kiedy Fazer jest sportowym motocyklem ? Poza tym żadna z tych osób nie jechała litrem więc nikt nie powinnien się o to czepiać. Motocykl na plastiku nie zawsze oznacza zabójczej maszyny na tor.

  • gość 2019-04-23 09:23:12

    W sprawie wypadku proszę Poszkodowaną Pasażerke z motocykla lub jej rodzinę o wiadomość na email: zielinska.marta147@gmail.com