:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek na drodze do Nowogrodu! Trzy osoby w szpitalu [FOTO]

Wypadki drogowe, Wypadek drodze Nowogrodu! osoby szpitalu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/07/2019 10:17

Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowe volvo wypadło z wysokiego nasypu Drogi Wojewódzkiej nr 645. Auto najprawdopodobniej dachowało i zatrzymało się dopiero w polu. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10:00 na DW nr 645 pomiędzy Łomżą a Nowogrodem, tuż za Kupiskami. Samochód z  nieustalonych dotąd przyczyn spadł z wysokiego nasypu, po czym dachował. Rozbite volvo ostatecznie znalazło się na boku, pomiędzy rosnącym obok drogi zbożem.

Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Trzy osoby podróżujące osobówką zostały przewiezione do szpitala.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

lomza

Wypadek na drodze do Nowogrodu! Trzy osoby w szpitalu [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-07-11 10:44:26

    Jeżdżę tamtendy ostatnio codziennie i jak patrzę z jaka prędkością niektórzy jadą drogą w budowie, to powiem szczerze, że nie dziwię się że takie przypadki się zdarzają

  • Ddfd - niezalogowany 2019-07-11 10:49:30

    Narobią podłużnych uskoków A potem zdziwienie że ktoś w rowie jak go podbije bo się zagapi i go poniesie ... ile można robić 15 km drogi ? 3 lata ? Ludzie...

  • Wdzięczny kierowca - niezalogowany 2019-07-11 10:58:08

    BAU21981 dzięki mylomza, będziemy uważać.

  • gość 2019-07-11 11:47:19

    Nie ma drzew nie ma śmiertelnych wypadków , co się stało to się stało wylądowali w polu a nie na drzewie dla tego wycinanie przy drogach a nie w miastach i parkach

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 12:35:34

    Słuszna uwaga. Ja też nie rozumiem po co drzewa przy drogach. Chyba jedynie po to by zwiększać ryzyko w przypadku zdarzenia bo po nic więcej.

  • gość 2019-07-11 12:45:26

    W czasie burzy i deszczu również ryzyko że taki konar z drzewa spadnie na auto również alejki drzew osłabiają widoczność np zwierzyny czasem w ostatniej chwili zobaczysz i wypadek bo nasze drogi zabijają. Nie rozumiem dla czego zakręt przed Motwicą został tak jak był czyli ostry na samej górce

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 13:01:32

    1500 aut przed volvo przejechalo i nikt nie wypadl z drogi. Nawet jadac deko szybciej. Ale jak sie jedzie z bardzo duza predkoscia to nie dziwota.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 13:36:45

    Drzewa przy drogach to ważny element selekcji naturalnej. W tym przypadku niestety nie bylo i zniszczono niewinnemu rolnikowi cześć pola.

  • Ale KINO - niezalogowany 2019-07-11 14:12:20

    KAROL MOZZE TY W TYM FILMIE ZAGRASZ CO ? TAK ŁADNIE MARTE KŁAMIESZ , NIENAMAWIAJ IWONKI DO ZALATWIANIA TWOICH SPRAW PRYWATNO-INTYMNYCH BO CIEBIE TEŻ CZEKA PROCES z art. 233 K.K. , Robunie namów na fałszywe zeznania,lubicie to :-)

  • art. 233 K.K - niezalogowany 2019-07-11 14:14:12

    Charubin – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Turośl. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

  • gość 2019-07-11 15:04:29

    Drobna uwaga! To auto nie \"wypadło z wysokiego nasypu\" tylko po prostu zjechało z drogi.

  • Gość! - niezalogowany 2019-07-11 16:11:11

    Kierowca się nie gapi !
    Kierowca się SKUPIA!!!Pasażerowie niech się gapia
    Brak drzew kiepska pociecha-gorzej jak brak rozumu.Uwierzcie,ze drzewa naprawdę się nie poruszają! Kierowcy TAK.

  • gość 2019-07-11 17:11:13

    Na całym odcinku remontowanym (Łomża - Nowogród) obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/godz (oczywiście poza terenami zabudowanymi). Jak to jest przestrzegane wystarczy raz przejechać aby się przekonać.

  • gość 2019-07-11 18:44:08

    kórwa moje pole

  • gość 2019-07-11 18:50:38

    Chyba jakaś bliska kiedy przez \"ó\"

  • gość 2019-07-11 20:31:36

    Ale jazda MPK się nie liczy więc nie wymądrzaj się

  • Gość1 - niezalogowany 2019-07-11 21:19:39

    Tam się jeździ 140 i więcej a nie 70. Co na to policja?

  • Gość1 - niezalogowany 2019-07-11 21:20:10

    Tam się jeździ 140 i więcej a nie 70. Co na to policja?

Dodajesz jako: |