:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek w Piątnicy. Kobieta w szpitalu [FOTO]

Wypadki drogowe, Wypadek Piątnicy Kobieta szpitalu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 14/05/2019 08:17

Kobieta podróżująca audi została zabrana do szpitala po wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Jedwabieńskiej z Drogą Wojewódzką nr 668.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca audi a3, jadąc od strony Piątnicy, rozpoczęła manewr skrętu w lewo w kierunku Jedwabnego i wymusiła pierwszeństwo pojazdowi marki kia, który poruszał się od strony Wizny. 

Kobieta jadąca audi została przewieziona do szpitala, podróżowała sama. W południowokoreańskim samochodzie jechało czterech mężczyzn. Najprawdopodobniej nic im się nie stało.

lomza

Wypadek w Piątnicy. Kobieta w szpitalu [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-05-14 08:41:57

    Kiedy w końcu przebudowane zostanie to skrzyżowanie?

  • gość 2019-05-14 08:46:14

    Marszałek z Łomży obiecał - ale czy ma już pozwolenie i kasę????

  • gość 2019-05-14 08:49:26

    Ci jadący od Białego to nieżle zasuwają i dopiero wjeżdzając na skrzyżowanie zdejmują nogę z gazu, gdyż za nim zaczyna się obszar zabudowany!

  • gość 2019-05-14 09:05:21

    Jak mozna zrzucac wine na skrzyzowanie? Chyba prostszych juz nie ma, dobraw widocznosc z kazdej strony, szeroko... widzisz, ze cos jedze to czekasz a nie sie pchasz bo moze bedziesz szybszy...

  • gość 2019-05-14 09:09:21

    Wypadki są najczęściej na drodze a najczęściej na przecięciu ich kierunków!

  • gość 2019-05-14 09:11:17

    Najczęściej najczęściej.

  • gość 2019-05-14 10:26:16

    z miasta wyjechała co większość na pamięć jeździ i już... Setki razy tamtędy jeżdżę i nie ma nic w tym skręcie skomplikowanego dla kogoś kto myśli i zna przepisy i ślepy nie jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 10:45:37

    Haha BL wyjechał parę kilometrów za miasto i już kolizję spowodował

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 10:47:27

    Przebudowa takiego skrzyzowania? Chyba nawet idiota by sie tam odnalazl.

  • gość 2019-05-14 10:53:41

    Jednak BL nie lubi BLM ale, żeby aż drogę zajeżdzać!

  • gość 2019-05-14 11:13:36

    gdzieś było napisane że w tym roku chyba ma być remont i rondo na tym skrzyżowaniu. Bo ludzie jeździć nie potrafią i myśleć a znajomość przepisów to lepiej nie pisać jak jest. Jakim cudem tylu de... word wypuszcza na ulice

  • gość 2019-05-14 11:32:01

    Co tu dużo gadać o umiejętnościach, jak wyjadą na prosty parking oznakowany "Strefa ruchu", bez znaków pionowych i nie ogarniają zasady prawej ręki.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 15:34:56

    Skrecajac do jedwabnego od strony Piątnica i jadąc za dużym autem długo nic nie widzisz więc trzeba przebudować natychmiast! Tam jest bardzo niebezpiecznie

  • gość 2019-05-14 15:42:39

    Jak nic nie widzisz, to nie skręcasz a czekasz aż coś zobaczysz.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 16:04:43

    To się zjeżdża do osi jezdni, zatrzymuje i czeka 5sek.. jak czytam komentarze, to niektórzy ludzie chyba prawko znaleźli w chipsach

  • real - niezalogowany 2019-05-14 16:18:23

    Autorze, nie wysilaj się tak. Jaki to południowokoreański samochód? Ani nie należy do nikogo z Korei ani nie jest tam produkowany. Kia jest po prostu produkowana w europejskich zakładach (na Słowacji), należących do koncernu z Korei Płd.

  • gość 2019-05-14 17:45:42

    ja p... ale "miszczowie kierownicy" To jak teraz będę jechał za dużym autem i będę chciał go wyprzedzić to policzę do pięciu i na chybił trafił. Akurat może nikt nie będzie z przeciwka jechał i się uda ;))) Boże kto im te prawo jazdy daje??? Masakra jakaś.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 20:42:07

    Po pięciu sekundach oddali się na tyle że zaczniesz coś widzieć

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 21:23:20

    Chociaż jeden mądry zrozumiał o co chodziło :)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 23:50:28

    Głupia cipa prawko dostała za dawanie brochy.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 23:24:15

    Baba za kółkiem i co tu się dziwić

Dodajesz jako: |