Wyprzedzał na przejściach dla pieszych i podwójnej ciągłej

Komunikaty policji , Wyprzedzał przejściach pieszych podwójnej ciągłej - zdjęcie, fotografia
01/12/2018 05:22

Kierowcy zarejestrowanemu przez kamerkę w aucie jednego z naszych Czytelników musiało się bardzo śpieszyć lub po prostu ma taki styl jazdy. Na nagraniu wideo brawurowy szofer za nic ma przepisy, wyprzedza na przejściach dla pieszych i podwójnej ciągłej.

Zarejestrowane wyczyny jednego z kierowców na ul. Browarnej w Łomży trafiły wczoraj na naszego redakcyjnego maila. Widać na nim jak kierowca osobówki wyprzedza pojazdy na oznakowanych przejściach dla pieszych. Zapewne też przekracza on dozwoloną prędkość 40 km/h, która obowiązuje tu na całej długości ul. Browarnej.

Właściwie możemy to wideo zostawić dalej bez komentarza.

Wyprzedzał na przejściach dla pieszych i podwójnej ciągłej komentarze opinie

  • policja - niezalogowany 2018-12-03 08:59:05

    @Adaśkooo Rosja w tobie silna kozaczku. Jak policja suszy to pewnie masz pot na czole, a jak zatrzyma to płaczesz aby obniżyli mandat. Tępić takich troglodytów jak ty.

  • Adaśkooo - niezalogowany 2018-12-02 21:41:20

    Konfidenty se kamerek naczepiają i kozaki wielkie...

  • Policja - niezalogowany 2018-12-02 13:16:00

    Do "kierowca bombowca" "Gość" dobrze napisał a ty to pewnie ten kierowca co jechałeś za to koparo.Tam widać ograniczenie do 40 a ten samochód nie wiem czy miał może 35 przy wyprzedzaniu Ciekawe jak byś jechał i się gdzieś spieszył to pewnie sam byś wyprzedził a głupio się tu mądrujesz Wszyscy Świeci nagle w tej Łomży się znaleźli Jak napisał to dobrze "Mrx" (Codziennie widze jak setki osob wyprzedza na przejsciu. Czasami jest to nie przemyslane. W wiekszych przypadkach w obrebie przejscia nikogo nie ma a tu wielkie halo)

  • Miodek - niezalogowany 2018-12-02 13:02:11

    O polonista nawet się znalazł "aster" pewnie pasażer kamerzysty Bułkę przez bibułkę - w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie po niemiecku :):):)

  • Mrx - niezalogowany 2018-12-02 10:56:58

    Boze juz nie macie o czym pisac. Codziennie widze jak setki osob wyprzedza na przejsciu. Czasami jest to nie przemyslane. W wiekszych przypadkach w obrebie przejscia nikogo nie ma a tu wielkie halo. Ludzie ogarnijcie sie

  • Lomzyniak rodowity - niezalogowany 2018-12-02 09:20:44

    Wiesnuaki BLM są mistrzami parkowania. Zawsze zajmą dwa miejsca. Rolnicy będąc w Łomży zachowajcie trochę kultury. Nie jesteście na polu. Nie potrafisz parkować to popraw. Jeszcze jedno w mieście Łomża poproszę o używanie kierunkowskazów.

  • chłop z mazur - niezalogowany 2018-12-02 09:05:28

    Następny miszcz kierownicy, jak ten z ul. Studenckiej...

  • aster - niezalogowany 2018-12-02 06:35:57

    Drodzy komentujący ortografia i ogólne zasady pisowni się kłaniają np.Gość!!!!!

  • Kriss - niezalogowany 2018-12-01 20:35:31

    To jest na Browarnej w kierunku Wojska Polskiego. Często też przekraczana prędkość jest.

  • Ojoj - niezalogowany 2018-12-01 18:50:03

    Ojoj

  • JacaPraca - niezalogowany 2018-12-01 17:55:12

    Jak by koparka skręcała w lewo to było by jej winna i tyle w temacie jak nie blmy to kopareczki z predkoscia wozka z tesco

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-12-01 16:49:21

    Do "Gość" - a gdyby ta koparka skręcała w lewo? Chłopie zastanów się zanim takie głupoty napiszesz! Koparka zasłoniła wszystkie znaki - pewnie, dlatego trzeba zapierdalać jak ostatni debil, choć są znaki ograniczające prędkość, linie informujące o skrzyżowaniu itp. Jakoś temu "pajacowi" jak napisałeś za koparką to nie przeszkadzało. Tak jeździ większość takich jak ty a potem można to obejrzeć na YT. Przerażający przykład braku odpowiedzialności. Diabli z nim, bo temu z koparki pewnie tylko by lakier obtarł. Taki sam mądry jak ten z audi na ul. Studenckiej.

  • Łotr - niezalogowany 2018-12-01 15:47:29

    Gościu a ograniczenie to Ty widziałeś na tym filmiku?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 13:06:55

    Głupota udostępniać nagranie w gazecie trzeba było jechać z tym na Policje ale pewnie by olali gościa który jeździ po Łomży i szuka wrażeń nie bronie kierowce który wyprzedał ale widać ze ta koparka zasłoniła wszystkie znaki drogowe i nie widział ze tam jest przejście Po za tym koparka jechała po woli za nim pajac z kamerą i blokowali cało drogę

  • ewka - niezalogowany 2018-12-01 10:47:18

    To Lomzyniaki rodowite do Łomży ze swoimi firmami, po co na wsi płacić podatku i samochody miec BLM??

  • enej - niezalogowany 2018-12-01 10:46:00

    dzisiaj na mieście trochę bezpieczniej wszystkie BLM na parkingu pod nowym centru m handlowym z hakami do podczepienia wózków na zakupy

  • Damiano - niezalogowany 2018-12-01 10:07:43

    Dostałeś medal za to ?

  • elo23 - niezalogowany 2018-12-01 09:12:01

    a BL poza Łomżę bo tylko na pamięć czereśniaki potrafią jeździć a jak im coś w mieście zmienią to już gamonie się gubią i w internecie muszą krótkie filmiki puszczać i tłumaczyć jak prawidłowo powinno się poruszać w danym miejscu. Dla szlachty specjalnie... kto im prawko dał? Także rodowity m... na kłódkę!!!

  • Lomzyniak rodowity - niezalogowany 2018-12-01 08:59:52

    Jedyne rozwiązanie to nie wpuszczać BLM do Łomży. Wiesnuaki pieprzone

  • mieszkaniec Marii - niezalogowany 2018-12-01 08:19:11

    Przejście prowadzi na plac zabaw. Często przechodzą przez nie dzieci. Godzina jeszcze wczesna, pora powrotow ze szkoły. Masakra, takie zachowanie powinno z automatu być przyczyną zatrzymania prawka.

  • MARTI - niezalogowany 2018-12-01 08:16:23

    jUŻ POLICJA SIĘ TYM ZAJMUJE A GOŚCIU JUŻ PEWNIE OSRANY!!!

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-12-01 07:09:27

    Z tym nagraniem na policję żeby go trochę przytemperowali. Chociaż gdy to debil to nic do niego nie dotrze.

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:37

    Brawo dla redakcji

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:37

    Brawo dla redakcji

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:35

    Brawo dla redakcji

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:29

    Brawo dla redakcji

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:26

    Brawo dla redakcji

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:25

    Brawo dla redakcji

  • Szofer pierwsza klasa - niezalogowany 2018-12-01 07:08:15

    Brawo dla redakcji

  • elo23 - niezalogowany 2018-12-01 06:41:43

    Świetna kamerka z biedry pewnie. Widać numery jak w 4K

  • Ammi - niezalogowany 2018-12-01 06:16:32

    To chyba gdzieś na os.maria ? A jak by człowiek przechodził :/ nie mysli.

Dodajesz jako: |