:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wystartowało MOTOSERCE! Za nami parada motocykli [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 18/05/2019 16:10

Punktualnie w południe wystartowała na Starym Rynku w Łomży piąta już edycja MOTOSERCA. Akcja, która ma na celu zebranie jak najwięcej krwi, przygotowana została z dużym rozmachem i licznymi atrakcjami tak, aby przyciągnąć jak najwięcej osób.

O 15.00 z placu wyruszyła na łomżyńskie ulice tradycyjna parada motocykli. Wśród nich mogliśmy zobaczyć właściwie wszystkie rodzaje jednośladów, jakie jeżdżą po polskich drogach. Począwszy od niewielkich skuterów, poprzez głośne ścigacze, na dostojnych chopperach skończywszy.

Wszyscy czekają na gwiazdą wieczoru. Około godz. 20 na scenie przy łomżyńskim ratuszu zagra legendarny zespół Big Cyc.

lomza

Wystartowało MOTOSERCE! Za nami parada motocykli [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-05-18 16:32:46

    The Brzuch Brothers świetny koncert otwierający imprezę!

  • gość 2019-05-18 17:37:20

    nawet przyjechali pracownicy służby zdrowia z lokowaniem produktu wyssanego z różnych źródeł Kościołowi na chwałę bałwochwalstwu na ratunek "poprawcie mnie jak się mylę"

  • gość 2019-05-18 17:52:36

    a nawet taka moto pompa w karetce do wożenia body ratowników owczarni nie może ropy ssać z różnych źródeł żeby w baku i na wtrysku syf się nie rozgościł "...na wieki wieków amen" ze swą siłą nieczystą ... bo jak będzie trzeba jechać żeby "belkę" z oka brata wyciągać to "moto pompa" może stanąć a oko zajść ropą ... i w tej ropie zdechnąć jak dzieci ... znalezione w kapuście tam gdzie nie było nadziei jak bóg przykazał

  • Lala - niezalogowany 2019-05-18 18:07:02

    Też pozdrawiam słodkie misiaki :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 18:11:52

    Nie udawaj demona gościu, wypisujesz już od jakiegoś czasu bzdety. Nie wiadomo o co Tobie chodzi. Nic tylko dzieci możesz straszyć.

  • gospodarz - niezalogowany 2019-05-18 19:22:04

    Jehowy na dopalaczach i trochę go ponosi. Ale mu się poprzestawialo we łbie!

  • KONFEDERACJA - niezalogowany 2019-05-18 20:37:25

    PKW do PSYCHIATRY ? ! ! ...Państwowa Komisja Wyborcza i jej wytyczne to FARSA do N , zachodzi podejrzenie że PKW nie ma kontaktu z Ziemią , ani z Obwodowymi Komisjami Wyborczymi : wytyczne PKW co do obsady Komisji w lokalu wyborczym w dniu Wyborów musi wynosić 2/3 składu ! : np skład 12 osobowy = 8 osób stale... 9 osobowa = 6 osób ! ....7 osobowa = 4.8 osoby - no to chyba 5 !....aaaa tu się okazuje że PKW kłamie ! ! ! ! ... ii według PKW 2/3 z 12 to nie 8 a 9 ,... 2/3 z 9 to nie 6 a 7 , ....a 2/3 z 7 to nie 5 a 6 ! ! gdyż tego PKW nie określa tak jak wiele innych ważnych kwestii bo nie mają POJĘCIA o realiach , ...to owe 2/3 składu powinno być stale w pomieszczeniu w którym jest URNA Wyborcza , więc gdy ktoś wyjdzie do toalety na 5 minut to według PKW Komisja nie spełnia wymaganych 2/3 ! iii wychodzi że np 5-6-7 osobowe Komisje muszą praktycznie PRACOWAĆ cały czas bez przerwy co najmniej 18 GODZIN , a inne co najmniej po 14 GODZIN ! ! nie spotkałem nic głupszego od tego co tworzy PKW !.... PKW do PSYCHIATRY ? !

  • gość 2019-05-18 21:02:48

    @ gospodarz - niezalogowany 2019-05-18 19:22:04 Ksiądz szarpał kieszeń jak Jehowy nadzieję ;) teraz ksiądz ma Remizę a Jehowy Łaskę

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:15:35

    Jehowy? Niekoniecznie, ale że zdrowo walnięty to fakt.

  • gość 2019-05-19 00:02:55

    @ Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:15:35 na takie walnięcie jest polisa oc ale ubezpieczyciel się wymigał od szkody wskazując dochodzenia naprawy szkód z majątku sprawcy którego nie ma bo on jest jak duch święty sprytny jak sam diabeł gdyby to chodziło o zwykłego człowieka np. o Polańskiego to policja zdarła by z niego wszystko "i jeszcze" dopieprzyła mandat za pościg ale że to osoba duchowa to nie ma za co jej złapać można jedynie przed nią klęczeć

  • gość 2019-05-19 10:44:16

    te całe PKW to zaprzecza nawet swoim wytycznym , kiedyś były 2 zmiany i było dobrze i było po 8 godzin na zmianie ,a teraz najmniej to 11 do 18 godzin pracy ! ! to teraz PKW z nudów LEGALNE NIEWOLNICTWO PRACY w Unii Europejskiej !

Dodajesz jako: |