:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Z Narwi wyłowiono ciało mężczyzny

Region, Narwi wyłowiono ciało mężczyzny - zdjęcie, fotografia
09/05/2018 12:05

Strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodzie przeszukując dziś rzekę w związku z sobotnim zaginięciem dwóch mężczyzn, na odcinku Szablak - Nowogród, natrafili na ciało topielca. Informację potwierdza bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

- Odnaleziono ciało mężczyzny w wieku między 20 a 30 lat, między Szblakiem a Nowogrodem przez jednostkę OSP z Nowogrodu – mówi nam Wilczyński.

Na miejscu jest już prokurator. Trwa identyfikacja. 

Prawdopodobnie to jeden z dwóch mężczyzn, którzy utopili się w sobotę w okolicach mostu „Hubala” w Łomży.

Z Narwi wyłowiono ciało mężczyzny komentarze opinie

  • dziewczynydziewczyny - niezalogowany 2018-05-09 21:09:50

    W takich sytuacjach przypomina mi się reguła z pokładu samolotu matka zawsze pierwsza zakłada maskę tlenowa a później zakłada dziecku bo żywa bardziej mu pomoze wyrazy współczucia dla obu rodzin

  • filip z konopi - niezalogowany 2018-05-09 20:16:29

    [email protected] - jasne, najlepiej stać i gapić się. Ja myślę, że to był akt największej odwagi próbować ratować komuś życie. Często się zastanawiam gdy widzę całe stado gapiów przy wypadku i słyszę takie opinie jak twoja, skąd się biorą tacy specjaliści? Z CSI? Wszyscy zaraz wiedzą kto, co, i jak! Nie masz swoich problemów? Skoczył...chciał ratować...coś nie wyszło! Wyrazy współczucia dla obu rodzin.

  • Trele morele - niezalogowany 2018-05-09 15:33:31

    Teraz sekcja zwłok badania dna indyfikacja zwłok przez rodzine współczuję każda z tych rodzin pewnego czasu żyła.nadzieją teraz przed nimi najgorsza trauma pochować syna brata wnuczka wyrazy współczucia dla rodzin tych chłopców

  • Xxxxxx - niezalogowany 2018-05-09 15:32:24

    Dla obu rodzin jest to ogromna tragedia. I nie nam oceniać to co się stało. Szkoda.

  • No problem - niezalogowany 2018-05-09 15:26:37

    A jak ten co.skakał to co???zasłużył na potępienie czy jak dla.jego rodziny o juz nie ma.kondolencji. nie wiemy co go zmusiło do tak drastycznej sytuacji moze problemy zyciowe z ktorymi nie mogl sobie poradzić moze depresja wyliczac mozna wiele przyczyn Dla.jego rodziny to jestbtragedia bo nie znaja przyczyny co mogło mieć wplyw na tp ze targnal.soe.na zycie i juz sie nie dowiedza dla.nich tez nalezą sie wyrazy współczucia i kondolencje. Owszem jestem pelny podziwu dla tego co skoczyl na ratunek bo sam.nie woem jakbym sie zachowal w takiej sytuacji. Wspolczuje tej tragedi obum rodzinom.

  • [email protected] - niezalogowany 2018-05-09 15:25:59

    nie wiem , nie oceniam , ale czy ten chlopak co rzucil sie na ratowanie byl roztropny? juz ktos pisal w innym temacie ,ze do ratowania topielca trzeba duzo wiedzy, gdyz samemu mozna pasc jego ofiarą i utonąć. osoboscie myśle,ze ten chlopak nie byl bohaterem,a raczej lekkomyslnym mlodym mezczyzna. oczywiscie wyrazy wspolczucia rodzinie i znajomym, i modlitwa za Jego Dusze. w koncu zginął dla ratowania czlowieka.

  • Rybka - niezalogowany 2018-05-09 15:05:59

    Jeśli to ten chłopak który próbował ratować to wielki szacunek dla rodziny że wychowali tak dobrego chłopca i szczere kondolencje.

  • krysia weronska - niezalogowany 2018-05-09 14:56:27

    Az cieszko myslec o takiej tragedi ,zal chlopakow

  • Rysiu - niezalogowany 2018-05-09 13:38:21

    Dzięki Bogu jedna rodzina będzie mogła pochować syna. ...

  • Oli - niezalogowany 2018-05-09 13:26:59

    To ten ratujacy chłopak?

  • Qwery - niezalogowany 2018-05-09 13:09:42

    To zaraz i drugi wypłynie