:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zabił kobietę na przejściu. Teraz został więziennym DJ-em

Kronika kryminalna, Zabił kobietę przejściu Teraz został więziennym - zdjęcie, fotografia
30/11/2018 15:01

Były mąż Edyty Górniak pochodzi z Łomży, a przebywa obecnie w jej okolicach, konkretnie w Zakładzie Karnym w Grądach-Woniecko. Trafił tam za śmiertelne potrącenie 63-letniej kobiety, do którego doszło gdy Dariusz K. był pod wpływem narkotyków. Jak dowiedział się Super Express - został tam więziennym DJ-em.

Pochodzący z Łomży były mąż Edyty Górniak został skazany na sześć lat pozbawienia wolności. Jak informuje Super Express, Dariusz K. przebywa w Zakładzie Karnym w Grądach-Woniecko. Jednostka ta jest zakładem typu półotwartego i otwartego dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy. W przeciwieństwie do wielu innych jednostek penitencjarnych, skazani osadzeni w Grądach-Woniecko mają więcej swobody.

– Darek obsługuje radiowęzeł. Puszcza nam Radio ZET i RMF FM. Raz na pół dnia włączył Radio Maryja, więc jak łatwo się domyśleć, więźniowie nie byli zadowoleni – powiedział dziennikowi Super Express jeden z osadzonych w Grądach-Woniecko mężczyzn.

 – Czujemy się tu jak w sanatorium. Na każdym oddziale jest telefon na kartę, z którego można dzwonić, ile wlezie. Niektórzy mają w celach telewizor, a w wolnych chwilach gramy w piłkarzyki czy karty. Jak na więzienie jedzenie jest smaczne, ale czasami zimne – dodał.

Rzecznik Dyrektora Generalnego Służby Więziennej nie udzieliła dziennikowi Super Express informacji w sprawie Dariusza K. i zakładu w którym przebywa, zasłaniając się ochroną danych.

Zabił kobietę na przejściu. Teraz został więziennym DJ-em komentarze opinie

 • gramatyk - niezalogowany 2018-12-07 11:38:38

  "...w Grądach Woniecku" a nie "...w Grądach Woniecko". Woniecko odmienia się tak samo jak np. Olecko. Mówi się "w Olecku"!!!

 • Kedzia - niezalogowany 2018-12-06 20:11:44

  Spec pieprzysz jak byś cwelem był specf

 • PGU - niezalogowany 2018-12-03 10:40:35

  jak widze co sie tu dzieje to pieje zwale mam z takich rozjebusow co sie pruja tu siedza na melinie i wala konia bo kto by chcial taka brudna kur... trujkat znajac zycie jestes jeba... konfidentem i sie tu prujesz zycze ci zebys zdechla gdzies pod plotem i zeby cie oszczali ty kozakiewiczu internetowy hu... ci w dupsko i krzyz na plecy ...cwaniaku

 • PGU - niezalogowany 2018-12-03 10:37:57

  jak widze co sie tu dzieje to pieje zwale mam z takich rozjebusow co sie pruja tu siedza na melinie i wala konia bo kto by chcial taka brudna kur... trujkat znajac zycie jestes jeba... konfidentem i sie tu prujesz zycze ci zebys zdechla gdzies pod plotem i zeby cie oszczali ty kozakiewiczu internetowy hu... ci w dupsko i krzyz na plecy ...cwaniaku

 • kasa - niezalogowany 2018-12-02 16:35:25

  Miesięczne utrzymanie skazanego w więzieniu to 3150 zł.

 • ktoś bliski - niezalogowany 2018-12-02 09:23:55

  Za takie umieszczanie wizerunku to redakcji My Lomza powinni kończyny powyrywac przy samych jajach. To że ktos skazany nie oznacza że mogą tak każdym pomiatac analfabety jebane. Chyba nie ma artykułu napisanego poprawnie i bez błędów. Czyżby kończyli Wyższa Szkołę dla Upośledzonych?

 • przyjaciel - niezalogowany 2018-12-01 23:36:32

  ktoś. co za bzdury opowiadasz, jestem w Grądach u rodziny co tydzień i nigdzie się nie naczytałem, bo po prostu to WIEM i WIDZIAŁEM. Więźniowie np. podczas akcji "sprzątania świata" chodzą po Grądach i sprzątają BEZ NADZORU STRAŻNIKÓW, co niejednokrotnie widziałem. We wczesnych latach 90 różne zespoły discopolowe przyjeżdżały do ZK i były koncerty dla więźniów, za małolata obserwowało się je z głównej drogi przy więzieniach. W tym zakładzie karnym nie ma czegoś takiego, jak godzina na spacerniaku, osadzeni do woli przebywają na zewnątrz, grają w kosza czy w siatkówkę. No chyba, że ktoś podpadnie, ale nie znam wewnętrznych spraw ZK. I nie, nie siedzi tam każdy, tylko osoby popełniające "lekkie" przestępstwa. Wszystkich innych kierują do Czerwonego Boru, lub do innych pobliskich mamrów. Pisz co chcesz, co tam usłyszałeś od znajomych itp, ale nie wmówisz mi, bo mam informacje z pierwszej ręki. Od ponad 25 lat tam jeżdżę prawie co niedzielę i widziałem z dosyć bliskiej odległości jak żyją tam więźniowie, oczywiście zza siatki. Poza tym kryminalistów popełniających ciężkie przestępstwa się KARZE, a nie nagradza pobytem w ZK w Grądach Woniecko, gdzie więźniowie w każdej celi mają telewizję oraz konsole do gier, do tego prawie niczym nieograniczony pobyt na świeżym powietrzu.

 • Rouzi - niezalogowany 2018-12-01 21:14:45

  Dowódco dej no mahorkie

 • JacaPraca - niezalogowany 2018-12-01 21:06:28

  Kiedyś Grady Woniecko to było centrum europy do dnia dzis!

 • ktoś. - niezalogowany 2018-12-01 18:56:55

  Do Przyjaciela. Głupot nie pisz więzienie jak każde siedzą wszyscy bo to jest nie lekkie tylko półotwarte. Gdzie się takich bzdur naczytałeś.

 • ktoś. - niezalogowany 2018-12-01 18:53:43

  Z tą stawką żywieniową to nie przesadzajmy jest ok. 5 złotych (śniadanie, obiad, kolacja). To że osadzeni muszą gdzieś pracować to bardzo dobrze.A to że w więzieniu mają czasami lepiej niż na wolności to źle. Więzienie nie odstrasza jak to mówią i w więzieniu da się żyć. Nasz system penitencjarny nie jest doskonały. Ale to wina społeczeństwa. Bo to w interesie społecznym leży aby przez okres odsiadki zresocjalizować osadzonego a jak na razie to się tylko włazi w tyłek osadzonym bo na więcej to już jest za mało kasy. Za taką kasę jak teraz płacą dla funkcjonariuszy SW to śmiech pracować. A społeczeństwo wymaga ale jak trzeba płacić to wtedy nie.

 • typ z pod ciemnej gwiazdy - niezalogowany 2018-12-01 16:22:08

  A ty co, z choinki się urwałes? Taka jest rzeczywistość.

 • Qwerty - niezalogowany 2018-12-01 13:44:25

  BrawoMY to z jakiego ty świata przybywasz że u ciebie tak jest

 • BrawoMY - niezalogowany 2018-12-01 11:02:51

  Chłopak pobalował dzień wcześniej i popełnił błąd że za wcześnie wsiadł do auta. U nas na wioskach 90% jeździ na kacu. Pozdro dla "nieomylnych"

 • szlachta nie pracuje - niezalogowany 2018-12-01 10:01:21

  W gradach co czwarty siedzi za glowe lub za majty uja wieta i plujeta jadem

 • Trener 2 klasy - niezalogowany 2018-12-01 08:36:21

  Zbyniu, Ty ze swoją fizionomią to tylko byś audiencje zaliczał. Okularki do futerału i posłusznie na klozet.

 • Komunistycznykraj - niezalogowany 2018-12-01 07:20:24

  Za zabicie i po narkotykach wsadzili go do grad?śmiech na sali widać że jak ma się kasę to są równi i rowniejsi

 • przyjaciel - niezalogowany 2018-11-30 20:24:55

  ZK w Grądach Woniecko nie jest dla nieletnich, a dla drobnych "kryminalistów", tj. gości nie płacących alimentów, drobnych złodziejaszków, jadących rowerem po pijaku itp. Nikt, kto nieumyślnie doprowadził do śmierci nie pójdzie do Grąd Woniecko.

 • speech - niezalogowany 2018-11-30 19:17:18

  abaret – cela – izolatka kabel – 1) donosiciel; 2) penis kacet, kaciapa – cela-izolatka kaes – kara śmierci kajfus – więzień funkcyjny, pomocnik personelu kajuta – cela kapa – żeński organ płciowy kapusta, kapuś – donosiciel karawan, kareta – samochód do przewożenia więźniów karuzela – dożywocie karyna – dziewczyna kasztan – nowy więzień, kandydat do grupy grypserskiej kat – 1) sędzia, np. kat dał mi pajdę; 2) mściciel katana – kurtka (więzienna) katownia – areszt policyjny, więzienie kiblować – odsiadywać wyrok kić – więzienie kierat – 1) miejsce pracy (w więzieniu); 2) plac spacerowy w zakładzie karnym kilo – rodzaj posiłku więziennego (gęsta zupa z makaronem i jarzynami) kindybał – penis kindybał ci w szamot – obelga kipisz – rewizja kiranie czaju – picie herbaty (akt wspólnoty i braterstwa) kisić ogóra – uprawiać seks kit – kłamstwo kiwać – siedzieć w więzieniu klapa – przycisk na drzwiach celi sygnalizujący konieczność ich otwarcia klawiatura – służba więzienna klawisz – funkcjonariusz SW klekot – alfabet stukany kleks – zła opinia w oczach grupy grypserskiej klepnąć chabetę – onanizować się klient – ofiara kłapacz – adwokat

 • speech - niezalogowany 2018-11-30 19:15:45

  gablota – samochód gacek – funkcjonariusz SW gajowy – więzień wyznaczony do sprzątania celi gamzać grypsem – mówić gwarą więzienną garkownia – kuchnia garować – odsiadywać wyrok generał – stopień w hierarchii subkultur więziennych (odbył karę do najmniej 11 lat więzienia) gibać – odsiadywać wyrok gibać na kółko – odsiadywać wyrok dożywocia git-człowiek – osoba grypsująca, członek subkultury więziennej głupek – psycholog gol – 1) stosunek płciowy; 2) akt masturbacji golicha – brzytwa górka – połowa wyroku grać na hejnał – być obiektem stosunku oralnego grać na puzonie – masturbować się graty – narzędzia używane przez złodzieja grawerka – tatuaż gruby – słowo zakazane grypsera – gwara więzienna

 • speech - niezalogowany 2018-11-30 19:15:14

  fałat – banknot farba – krew farby puszczanie – zdrada, wydanie kogoś fąfel – kolega filunek – obserwacja firanki – kraty więzienne flota – pieniądze fortepian – 1) stół; 2) służba więzienna frajer w porządku – więzień nienależący do danej grupy, ale lojalny wobec niej fryko – oszustwo fura – przekazywanie wiadomości lub innych przesyłek za pomocą sznurka

 • speech - niezalogowany 2018-11-30 19:14:03

  dołan – miska do zupy dołek, dołki – 1) areszt policyjny; 2) najniższy szczebel w hierarchii więziennej dołować – odbywać stosunek seksualny dookoła Macieju, dookoła Wojtek – dożywocie dostać cugu – wpaść w ciąg alkoholowy dostać czapę – otrzymać wyrok śmierci dostać kopa – zostać zdegradowanym dorobić się – otrzymać wyrok za przestępstwa popełnione w czasie pobytu w więzieniu dostać klapsa – zostać poważnie pobitym dowódca – 1) oddziałowy w więzieniu; 2) prześladowany więzień drętwa gadka – przesłuchania drynić – pić drzeć łacha – naśmiewać się, kpić z kogoś dzbanek – kubeł sanitarny dźwigać – 1) kraść; 2) awansować więźnia w hierarchii społecznej więźniów

 • speech - niezalogowany 2018-11-30 19:12:32

  dać kogoś do sprawy – włączyć do kręgu podejrzanych, podając czyjeś dane policji itp.; wydać, zdradzić kogoś dać pajdę – o sędziach: ogłosić wyrok 10 lat pozbawienia wolności dać w kichę – odbyć stosunek płciowy dać z glana/ dać zrywkę – uciec daj – obraź. propozycja odbycia stosunku seksualnego, słowo zakazane damski – 1) nieważny, byle jaki, np. Damskie bluzgi się nie liczą; 2) fałszywy damski bokser – skazany za pobicie kobiety (taki więzień jest pogardzany w zakładzie karnym przez innych) damskie głosy śmigają w niebiosy – obelgi kobiet nie mają mocy obrażania człowieka dawać wycisk – prześladować dechy – 1) cela-izolatka; 2) więzienie dekiel – głowa

 • speech - niezalogowany 2018-11-30 19:07:32

  afera – 1) niesłuszne posądzenie o naruszenie zasad panujących wśród grypsujących; 2) przestępstwo afera bęckowa – pobicie afera koperkowa – kłótnia o sprawy nieistotne afera majtkowa – zgwałcenie agregat – 1) grzałka do gotowania wody; 2) cwaniak aksamitna biżuteria – drób alejka – przestrzeń (przejście) między łóżkami ustawionymi w celi ameryka – okres próbny kandydata do grupy grypserskiej amerykan – kandydat do grupy grypserskiej amerykanka – okres próbny kandydata do grupy grypserskiej anioł – członek ugrupowania "Anioły" (subkultura więzienna odmienna od grypserki) aparat – cwaniak apropak – więzień, który się wywyższa, pozuje na inteligenta arbajt – praca arbajtować – pracować audiencja – pogard. homoseksualny stosunek oralny, którego obiekt bierny siedzi na muszli klozetowej (cwel na tronie audiencję daje) autobus – dużych rozmiarów paczka herbaty aza – okratowane auto przeznaczone do transportu więźniów

 • Git w koronie - niezalogowany 2018-11-30 18:33:47

  Teraz prawdziwych Kobył w kryminale już nie ma. Chyba, że oddziałowi.

 • kako - niezalogowany 2018-11-30 17:05:45

  Wygląda jak jakiś laluś, chyba go posuwają.

 • Sama - niezalogowany 2018-11-30 16:42:33

  Lelek sprzedal ?

 • REX - niezalogowany 2018-11-30 15:45:29

  ale Daro to nasz ziomal, a ziomalowi trzeba dac kromaka

 • Łomżynianka - niezalogowany 2018-11-30 15:43:04

  Też uważam, że więźniowie powinni zapracować na swoje utrzymanie. Byłoby to i wychowawcze i odciążyłoby budżet państwa z ponoszenia kosztów utrzymywania darmozjadów.

 • fantomas - niezalogowany 2018-11-30 15:34:19

  Ten zakład jest chyba dla nieletnich. Ten typ raczej przebywa gdzie indziej. Lecz fakt jest faktem skazani często przebywają w dobrych warunkach i o nic się nie martwią.

 • trojkat - niezalogowany 2018-11-30 15:33:04

  Czemu Ryba zajeżdżał papiery na lelka ???To prawda że raz można???

 • markus - niezalogowany 2018-11-30 15:27:29

  Dariusz w kiciu,a Edytka w LOS ANGELES z młodym biznesmenem dokazuje,siedz dalej Dariuszu tam w tych Grądach,to obudzisz się pewnego dnia ale u proboszcza tamtejszego co to ostatnio w uwadze po uwadze występ miał hehe

 • trojkat - niezalogowany 2018-11-30 15:20:51

  Niech go lelek z bąkiem podniosą i będzie dobrze... a czemu lelek grypsował w czerwonym borze??? i czy frajerzy mogą grypsować???zapraszam do dyskusji...

 • kasa - niezalogowany 2018-11-30 15:19:57

  Dzienna stawka żywieniowa jest wysoka w więzieniu.

 • Oooo - niezalogowany 2018-11-30 15:17:14

  Tak to więźniowie bawią się za naszą kasę. Fundujemy i wczasy jak w sanatorium. Trzeba zapierdzielac żeby mieć za co jesc a oni sobie wypoczywaja. Powinni ich wysłać na pola ziemniaki kopać jak chcą coś jeść a nie w DJ się bawić.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca przy elewacjach

Przyjmę do pracy przy elewacjach na terenie Łomży fachowców i pomocników. Umowa o pracę i dobre zarobki adekwatne do umiejętności i starań.


Zobacz ogłoszenie

Układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej, usługi koparko ładowarką www.marbruk-lomza.com Tel: 511 593 614


Zobacz ogłoszenie

instalacje fotowoltaiczne,

instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne ,stacje uzdatniania wody,fachowe doradztwo i wykonanie


Zobacz ogłoszenie

Elektryk z certyfikatem RECI

Zatrudnię elektryka z certyfikatem RECI (irlandzki). Informacje pod nr tel. 86 262-33-20 lub CV na adres: [email protected]


Zobacz ogłoszenie

Fotobudka na wesele,komunie

Wynajmij Fotobudke na wesele,urodziny , imprezy okolicznościowe. Mamy jeszcze wolne terminy na 2019 rok. Numer tel:606257277..


Zobacz ogłoszenie

Młodszy Programista .NET

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import - Eksport Józef Bałdyga poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Programista .NET ZADANIA • Projektowanie i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Ksieżnej Anny 27/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"