:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaginęła 27-letnia mieszkanka Łomży! Czy ktoś ją widział?

Osoby poszukiwane, Zaginęła letnia mieszkanka Łomży! ktoś widział - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 06/11/2019 13:33

Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionej 27 – letniej kobiety, która 4 listopada 2019 r. (poniedziałek) około godziny 19:00 wyszła z miejsca zamieszkania i dotąd nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to:       

MILENA PALIWODA, lat 27

zam. Łomża

Rysopis: wzrost 160 cm, otyłej budowy ciała, włosy krótkie do ramion, proste, kasztanowe, twarz owalna, oczy zielone, uszy przylegające, nos okrągły mały.

Ubrana była w:  bluza koloru czarnego z białym emblematem, kapcie typu góralskiego

Znaki szczególne: brak 3(trzech) zębów – górna szczęka, blizna na czole

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.

fot. KMP w Łomży

lomza

Zaginęła 27-letnia mieszkanka Łomży! Czy ktoś ją widział? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 16:15:51

    Smutne oczy ma ta dziewczyna...

  • gość 2019-11-06 16:20:32

    Skończy się alkohol i dopalacze, to się znajdzie.

  • gość 2019-11-06 16:48:44

    brak dwóch jedynek i kła ? sąsiadka tak ma od otwierania zębami browara

  • poranek - niezalogowany 2019-11-06 17:10:17

    duszpasterstwo rodzin nie zafunkcjonowało jak bóg przykazał tak samo nieskuteczne jak na pokaz pobożne w sercu bezbożne modły ks. biskupa z apostolstwa trzeźwości robiących krucjatę wyzwolenia człowieka oderwaną do tego na co Jezus przykuwa uwagę apostołów to się nazywa przekierowanie czytam celowa robota i pokierowane krucjata tak by cele wyznaczane przez Jezusa nie były osiągane w pełni bo Kościół stoi na starzy hierarchii a Jezus to tylko fala nośna na której Prawica tuczy swoje grzechy modulowane również na 103 i 6 FM w jutrzence siódma dziewiąta i przez cały dzień

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 18:52:35

    To chora dziewczyna. Mam nadzieję że się znajdzie, czy wszyscy myślą że jak zaginęła to wódka i dopalacze. To choroba.

  • gość 2019-11-06 19:27:21

    Gościu a jakaś głębsza Matki Kościoła no matka jest nietykalna matki się nie tyka ale patologie która wpędza ludzi w depresje i rozstrój psychiczny a przy tym pasterze tej patologii wskazują na przyczyny z dala od jej ojców duchowych robiących burdel na całym świecie z którego owoców sobie robią wystrój wnętrz lepszego sortu ... odrzuć parawan zrobiony owocników a zobaczysz grzybnie jak ks. prawica zrobiła z kościoła jaskinię zbójców szukając kasy na stare i nowe zbytki umacniając się w zabytki kultu wznoszone również z oszczędności zrobionych na gabinetach dentystycznych w szkołach

  • Wiwiwiwa - niezalogowany 2019-11-06 22:20:03

    Jest chora na shizofrenie. Oby się znalazła żywa

  • gość 2019-11-06 23:18:57

    tą schizofrenią to się wiele złych rzeczy przykrywa ... podnosisz przykrywkę z napisem schizofrenia a tam ks. pedofilia błogosławiona rozgrzeszona cudzym kosztem kosztem zdrowia

    podnosisz przykrywkę z napisem schizofrenia ... a tam garnek z patologią nabytą w drodze po rentę zaciągnięta na drodze wykluczenia kiedy bezrobocie było rotacyjne a wysokie jak w USA w czasach największego kryzysu

    wiesz ta schizofrenia to bardzo wygodna jest dla rządzących w układzie zamkniętym ...wiele trudnych spaw można łatwo się pozbyć ... i człowieka leczyć ... ze światopoglądu nieprzystającego od słusznej koncepcji dbających bardziej o wizerunek niż rachunek sumienia tak było w ZSRR kiedy wszystkich nie można było zamknąć w tym Totalnym ustroju ukuto jednostkę chorobową "schizofrenia bezobjawowa" i zaszczuwano patologie powstałe z powodu władzy składając jen na kark chorym od urodzenia ... dając też proste wygodne skuteczne fałszywe świadectwo przeciw prawdzie

  • Lol - niezalogowany 2019-11-07 01:12:12

    Ziomek, ogarnij się. Po co tyle nienawiści. Tu potrzebna jest szybka interwencja, pomoc by ja znaleźć, bo mogła sobie albo komuś coś zrobić. Tu twoje komentarze naprawdę nic nie dają....

  • gość 2019-11-07 01:23:41

    Wyłączcie komentarze lub zablokujcie tego Idiote poranek - niezalogowany
    2019-11-06 17:10:17

  • Itaka - niezalogowany 2019-11-07 07:37:50

    Gigant raczej nie wchodzi w grę,być może są inne kłopoty tej kobiety...
    Takich przypadków jest więcej nawet w regionie.Mam nadzieję, że się odnajdzie!

  • Gozxcvbnmść - niezalogowany 2019-11-07 08:14:16

    Pewnie dorwał ją jakiś gwałciciel. Ostatnio w Łomży jest niebezpieczne . Dziewczyna nawet ładna i młoda . Na pewno znalazł się w tym mieście jakiś napalony dziwak który zrobił jej krzywdę .

  • Krul Rzydowski - niezalogowany 2019-11-07 10:54:06

    Lol - niezalogowany 2019-11-07 01:12:12 o ow(o)ce eucharystii żydowskich królów kościoła z jech owym żydowskim kościołem ... gdzie skutki się "leczy" z dala do przyczyn w jech owym Krulestwie boRzym taka to kórwa komunia ks.kapłanów z LuuUdem boRzym

Dodajesz jako: |