Zakorkowane mosty. Łomża i Piątnica widziane z drona [VIDEO]

Łomża, Zakorkowane mosty Łomża Piątnica widziane drona [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
11/09/2018 10:34

W pierwszym tygodniu po wakacjach wzmógł się ruch na łomżyńskich ulicach, co spowodowało zakorkowanie się w szczególności dwóch mostów. Powodem takiej takiej sytuacji było rozpoczęcie remontu skrzyżowania na ul. Włościańskiej w Piątnicy oraz m.in. powroty urlopowiczów z Warmii i Mazur przez Łomżę oraz zwiększony ruch w samym mieście z uwagi na trwający rok szkolny.

Dodatkowo nieuchronnie zbliża się remont drogi krajowej nr 61 w Łomży podzielony na dwie części. Prace podczas pierwszej z nich dotyczą wykonania rozbiórki i budowy chodnika przy ul. Zjazd, utworzenie zjazdów indywidualnych i publicznych, poręczy i barier drogowych oraz budowy zatoki autobusowej. Powstaną ścieki podchodnikowe oraz skarpowe i rampy oraz schody dla pieszych. W ubiegłym tygodniu odbyło się otwarcie ofert przetargowych na remont DK 61.

Druga część inwestycji to wykonanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z Polową oraz Wojska Polskiego z ul. Sikorskiego. Apelujemy do kierowców o cierpliwość.

Zakorkowane mosty. Łomża i Piątnica widziane z drona [VIDEO] komentarze opinie

  • kolporter - niezalogowany 2018-09-11 17:58:27

    Nie długo wybory nie udolnych włodarzy na bruk wybrać ludzi odpowiedzialnych prawdziwych samorządowców wszelkim partiom stop wszystkie one pokazały bezradność i nie udolność !!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-11 17:45:18

    Za inwestycje w mieście odpowiada v-ce prezydent P.Garlicki.

  • Droniarz - niezalogowany 2018-09-11 16:22:35

    Wie ktoś może z jaki to model drona?

  • warszawiak rodowity - niezalogowany 2018-09-11 16:11:48

    Korki to ma brudna Warszawa a nie Łomża. Nie narzekać!

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-11 16:04:06

    AGNIESZKA I MARIUSZ TO TA SAMA OPCJA KATO-PISowska, TYLKO POŻARLI SIĘ POMIĘDZY SOBĄ O KORYTO, OBOJE SĄ SIEBIE WARCI, OBOJE NIE NADAJĄ SIĘ NA URZĄD PREZYDENTA I jedno i drugie latali z poddańczymi hołdami na Sadową, teraz ich sympatycy wzajemnie się obrzucają błotem i wytykają kto był i jest lepszym katolikiem a kto i ile czasu klęczał , czy leżał plackiem w kościele , kto dał lub ma zamiar dać więcej na kościół, kto wprowadzi prohibicję - tu akurat Agnieszka prym wiodła - ale Mariuszek , przedstawiał to w mediach i chwalił się tym, że zakaz sprzedaży alkoholu w nocy, to jego pomysł i on to firmował ! , kto od jakiego biskupa był i będzie zależny :) ... gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji.

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-11 15:45:14

    skończą remonty w Piątnicy to skończą się korki w Łomy

  • darekk - niezalogowany 2018-09-11 15:19:42

    to wszystko przez to że w piątnicy robią remont dróg

  • dzieci z bulerbyn - niezalogowany 2018-09-11 15:17:01

    widzę że się pojawiła Aga na forum. Próbujesz przekierować zdania opinii publicznej na to że to przypadek ale powiedz mi, zastraszaniem polityków przyjaznych Chrzanowskim to też przypadek?? zastraszanie internautów to też przypadek??? to że to wszystko dzieje się w okresie kampanii to przypadek???

  • Gnom - niezalogowany 2018-09-11 15:08:07

    GLOSUJCIE na Muzyk ona rozkodowuje miasto. Zaradna Barbara da radę!!!

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-11 14:28:08

    w Piątnicy robią drogi to w Łomży są korki

  • boy - niezalogowany 2018-09-11 14:08:16

    Prezydent z Łomży, a nie ze Śniadowa!!!!

  • Jaro - niezalogowany 2018-09-11 12:49:03

    "Budują źle, niebuduja też źle" zgoda, tylko można by było się dogadać aby w tych samych terminach nie robić rozpierduchy na dwóch jedynych mostach w tym naszym zaściankowym miasteczku

  • Basieńka - niezalogowany 2018-09-11 12:42:50

    21 października wrzucam Chrzana do śmietnika

  • Słaawomir - niezalogowany 2018-09-11 12:40:15

    a hala na starym rynku, też nie wiadomo co dalej, bo roboty jakby stanęły. filharmonia stoi rozgrzebana. Niech więcej działek miejskich dla kościoła sprzedają za 1 % wartości. O ile jeszcze coś zostało i wszystkiego nie wyprzedali

  • Anka44 - niezalogowany 2018-09-11 12:38:03

    hahaha tak samo jak dworzec. Stary sprzedał na nowy kasy brak.

  • grubson - niezalogowany 2018-09-11 12:36:20

    Chrzanowski czego się nie dotknie to spier..li. Budują ulice bez pomyślunku. Zamiast zrobić na Polowej odwodnienie, to trochę popada i już rozpierducha i trzeba remontować. Z takim gospodarzem to my daleko nie zajedziemy

  • lol - niezalogowany 2018-09-11 12:35:14

    nie budują źle - budują jeszcze gorzej, debili ci u nas dostatek

  • gyziek - niezalogowany 2018-09-11 12:25:00

    jak ty z gmi y to jak mozesz glosowac?????w lomzy.bie obarczaj hejterze prezydenta o wszystko ..dobrze ze drogi się budują co chcesz w powietrzu je budowac

  • 09 - niezalogowany 2018-09-11 12:13:29

    Brawo wykorzystać fundusze do maxa. Musi być jakiś czas źle, żeby było potem dobrze. Brawo Panie Prezydencie masz Pan moj i nie tylko mój głos.

  • kibol - niezalogowany 2018-09-11 12:11:25

    Tak to jest, kiedy do władzy dojdą nieudacznicy

  • Andrzejekk - niezalogowany 2018-09-11 11:57:26

    Pan prezydent pozna naszą "cierpliwość" podczas nadchodzących wyborów. Podziękujemy mu za sparaliżowanie miasta.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-11 11:21:28

    Bardzo ładny film.

  • Jaro - niezalogowany 2018-09-11 11:14:52

    O cierpliwość ???? To jakaś kpina , jak trzeba być tępym by w tym samym czasie robić dwie kluczowe drogi w kierunku miasta