:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaproszenie: I Seminarium Naukowo-Techniczne

Szkoły i edukacja, Zaproszenie Seminarium Naukowo Techniczne - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 10/11/2019 10:12
LIS 30
Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19 godz: 11:00

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Podlaskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych z siedzibą w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Seminarium Naukowo – Technicznym pt. „Aspekty wdrożeniowe nowych technologii w obiektach antropogenicznych”.

Seminarium odbędzie się 30.11.2019 r. o godz. 11:00 w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19 w Nowej Auli – Budynek „B”.

  • Chęć uczestnictwa w Seminarium oraz referaty i prezentacje prosimy zgłaszać do dnia 20.11.2019 r. na adres e-mail: dariusz.tomaszewicz@poczta.wsa.edu.pl.
  • Zgłoszenia udziału w Seminarium można dokonać także pod numerem telefonu: 507 645 880.
  • Udział w Seminarium jest bezpłatny.
  • Obradom będzie towarzyszyć wystawa pt. „Zastosowanie obiektów antropogenicznych w budownictwie”.

Organizatorzy

lomza

Zaproszenie: I Seminarium Naukowo-Techniczne komentarze opinie

  • Miodek - niezalogowany 2019-11-10 10:39:21

    co oznacza szkaradztwo językowe: "obiekty antropogeniczne"

  • gość 2019-11-10 11:00:33

    w Łomży nie ma MARSZU Niepodległości 11 Listopada ?

  • bekael - niezalogowany 2019-11-10 12:48:33

    12 jest

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 17:36:54

    Miodek, ktoś kto ma choć trochę ambicji, po prostu by sprawdził co oznacza dane sformułowanie, a Ty chciałeś błysnąć, a wyszedłeś na nieuka.

  • gość 2019-11-10 21:38:55

    Czynniki antropogeniczne - czynniki związane z każdą formą pośredniego lub bezpośredniego wpływu człowieka na środowisko i bytujące w nim rośliny i zwierzęta. Na terenach użytkowanych rolniczo jest to całokształt działalności związanej z produkcją roślinną i zwierzęcą.

  • gość 2019-11-10 22:13:19

    "Robotami ziemnymi w Roboty ziemne"

    widać tych "ambicji" nie ma środowisko naukowo techniczne w Łomży i akalicy bo ta Inteligencja to wchodzi na piedestał tego co przychodzi im łatwo ... cudzym kosztem ... najlepiej ...bo to są pionierzy rzeczy nowych twórczych odkrywczych jak połączenie chińskiej lampki z ruskim dynamem w rowerze wynalezionym u Niemca na strychu najlepiej zabytkowym ... można zrobić wystawę zabytków ... w miejscowej hali kultury wypełnić przestrzeń tego antropogenicznego obiektu ... wyposażonego w nowe technologie jak teatr marionetek w iluminacje na elewacji podkreślające "celulit" na świeżo odnowionym "elegancko" wyeksponowanym froncie
    a może by tak ...

    "Aspekty wdrożeniowe nowych technologii w obiektach antropomorficznych"

    wówczas "Roboty Ziemne" które możemy spotkać w Łomży wyglądały by inaczej niż "studio fryzur" miejscowych "fryzjerów owiec"

    inteligencją w inteligencję

    inteligencją wstających z kolan baranów w inteligencję powalonych na kolana pasterzy oczy wiście nadających ordery oracza świętego ... sracza "poprawcie mnie jak się mylę"

  • gość 2019-11-10 22:15:32

    gość 2019-11-10 21:38:55 ogarnij się bo do tych obiektów zalicza się też obozy zagłady a nawet getta oraz inne zabytki kultury ludzkiej czytam nie ludzkiej

  • gość 2019-11-12 07:49:29

    Aspekty wdrożeniowe nowych technologii w obiektach antropogenicznych, czyli obiektach powstałych w wyniku działalności człowieka.
    Kopiec Kościuszki - jest obiektem antropogenicznym, a np. góra Śnieżka już nie - to dla tych, którzy nie załapali, a nie chce się sięgać do różnych źródeł informacji )
    Myślę, że organizatorzy celowo zaproponowali taką formułę, by jak najszersze grono zainteresowanych (od medycyny poprzez rolnictwo do budownictwa) miało okazję do zaprezentowania swoich tematów. Fajnie, że coś się dzieje. Trzymam kciuki, by frekwencja dopisała.

  • Zoomorfizm - niezalogowany 2019-11-12 11:34:20

    gość 2019-11-12 07:49:29 lokalni ziemianie i ziemianki ... fajnie że coś się dzieje (ironia) nie trzymaj za długo kciuka ... w buzi ... delektując się poczynaniami lokalnego "ziemiaństwa" narzucającego tępo rozwoju tej zapadłej "ziemi łomżyńskiej" staraniem towarzystwa przyjaciół wzajemnej aberracji wiecznie opóźnionej w rozwoju

    może burze mózgów by zrobili ... ale na trzeźwo ??? Non Possumus ... burza mózgów w tym towarzystwie to grzech ... wymknięcia się z obszaru poprawności kanonicznej poza którym lewaki komuchy jehowe głupki psychole ...

    Aspekty wdrożeniowe nowych technologii w obiektach antropoMorficznych
    albo
    AntropoMorfizm w Owczarni dobrych pasterzy aspekt kreatywności w powszechnym dostępie nowych (technologii) teologii ... (mówi się nawet o potrzebie odzyskania teologii Indian utraconej przez ich "ewangelizację" ekskulturyzację w drodze konwersji na jedynie słuszny katolicyzm na drodze nauki wiary nie ewangelizacji pozbawionej inkulturacji )

    Mądrale dla kogo to chińszczyzna ?

    Japończycy w latach 50-70 xx wieku kupowali od USA technologie dokonywali jej konwersji i tworzyli patenty doprowadzili do powstania koła zamachowego w technologii i wyprzedzili USA obecnie Toyota jest jedynym mega koncernem na świecie mającym produkcję zautomatyzowaną i w wytworzonym obrocie w sztukach przewyższa sumę producentów z USA i UE no ale tam nikt nie myślał o robieniu z Japonii skansenu w celu agroturystyki ...
    tam myśleli o personalizacji technologii nie o technologicznej homogenizacji Japończycy oderwali się od homogenicznej klaustrofobii dlatego też mogli wytwarzać nowe technologie które teraz konsumuje i przetwarza reszta świata zwłaszcza Chińczycy oni mieli najbliżej jako nieuczciwa konkurencja

    dzięki temu roboty ziemne mają kształt humanoidalny i coraz bardziej autonomiczny antropomorfizm który można spersonifikować na członka rodziny ... jak psa który się upodabnia do pracodawcy

    mówi się że Japonia żyje pustką post industrialną ... a mówią to strażnicy "skansenu" antropogenicznej "klaustrofobii" jakiej zasięg nadaje antropopresja dbających bardziej o ciągłość "kulturowego korzenia" np. w budownictwie ... obiektów na cmentarzach tam widać kondensacje mentalną kreatywności ssącej "korzeń" -g e n i c z n y ostatni człon wyrazów złożonych mający znaczenie: należący do jakiegoś gatunku, rodzaju, powstający w ... o k r e ś l o n y sposób tu celem nie jest osiągnięcie
    oddalonego celu ale dążenie do celu przez trzymanie się punktu wyjścia to tak jakby "BARBA" JPII rzeką płynęła do raju trzymając się kotwicą łachy jest postęp jest ruch "Barka" jakby płynie woda stoi ... i jest złudzenie postępu


    wolałbym w Łomży żyć kulturą będącą postindustrialną "próżnią" niż żyć kulturą będącą cmentarnianym relikwiarzem którego twórcy i strażnicy boją się utracić by tej "próżni" japońskiej nie doświadczyć na własnym paśniku dla jednych to próżnia a dla innych to eksodus w inny wymiar mentalności kreatywności pionierów postępu cywilizacji odrywającej się od ziemi tej ziemi ... no ale w Japonii "k r e m a c j a" (korzenia) "kultury" przez wieki powtarzającej to samo przez to samo stała się powszechna tam łatwiej o antropomorficzny bardziej ludzki stosunek od technologii na którą episkopat na pewno "dla dobra o w c z a rn i" by się nie zgodził gdyby im na to pozwolić bo to ci "dobrzy p a s t e r z e" pilnujący właściwej sobie motywacji z właściwą sobie a n t r o p o p r e s j ą pilnowali by "duchowego dziedzictwa" determinując wektor rozwoju antropogenicznej twórczości w budownictwie "na planie krzyża" czytam "na jedno kopyto" jedynie słusznej inteligencji katolickiej ... upadłej (???) jak sam diabeł

    mówi się o Polityce H i s t o r y c z n e j a nie mówi się o Polityce (systemowej) ustrojowej - technologicznej - koncepcyjnej i anty koncepcyjnej w obszarze pozaustrojowym w jaki weszli Japończycy oderwani od "antropogenicznego" trzymania się ... P o l i t y k i P O J Ę C I O W E J przechodzącej ludzkie pojęcie "Pasterzy" "owczarni" co jest przeciwieństwem antropomorfizmu ??? Z o o m o r f i z m ! ! ! a połączony z A n t r o p o g e n i c z n ą systematyzacją ... kultury mający znaczenie rozwoju jakiegoś gatunku, rodzaju, powstający w ... o k r e ś l o n y sposób tu celem nie jest osiągnięcie status quo "p a ś n i k a" dla "pasterzy" "rasy panów" "przy swoim" "królu żydowskim" "decydujących w jakim tempie i w jakim kierunki "owieczki" mają się pokornie poddać ... celom wyższym hierarchii piramidy życia - piramidy żywieniowej - życia na ziemi tej ziemi gdzie ...

    ... homo homini lupus est "i jeszcze" to lupus w paliuszu (Paliusz (łac. pallium, płaszcz) – element stroju liturgicznego katolickich metropolitów, noszony na ramionach pas z białej wełny) ma patent na "obiekty antropogeniczne" gdzie wilk (niczym myśliwy) siedzi na ambonie a owca patrzy w mu lampy (w oczy) jak zahipnotyzowana i ani piśnie patrząc na świat oczami wilka i widząc co dla niego dobre to i dla niej ambona ... takie drzewo poznania dobra i zła ... Papież F. z tego co mówi Jałmużnik papieski ma inną koncepcję dla (użycia) ambony ... jako ekspozycji głoszenia wyjścia z grobu .. z grobu pobielanego oczy wiście przy jakim tkwi "owczarnia" u "krwiopijców" dbających o zoomorfizm przy swoich obiektach antropogenicznych z jakich Jezus wskrzesza ! ! ! i i i prowadzi restytucję upowszechniania (kulturowego) antropomorfizmu "owczarni" Owieczkom przywracając koronę - władzę - "króla żydowskiego" konstytuowanego zanim "Ewa" zjadła jabłko z (drzewa) zakazanego na co odpowiedzią był nie tylko uśmiercony i zmartwychwstały ale przedrzymskim PRZEDWIECZNY człowiek człowiekowi ...człowiekiem nie królem nie wilkiem w pałacu - pałac taki obiekt a n t r o p o g e n i c z n e tak samo jak parafialne "czworaki" "owieczek" ks. d o b r o d z i e j a ubogaconego a n t r o p o g e n i c z n y m bałwochwalstwem z takim mało antropomorficznym stosunkiem do "domu bożego" w jakim z boga i ludzi robi "żywą szopkę" ze sztucznym czytam martwym u p r z e d m i o t o w i o n y m Jezuskiem

    ks. Janusz, pomogłem ?

  • gość 2019-11-12 13:25:07

    zmień leki albo lekarza kolego