:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Zarzuty poświadczenie nieprawdy - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 28/12/2018 11:04

Oskarżonemu zarzucono 41-krotne poświadczenie nieprawdy co do faktu przeprowadzenia badań technicznych w związku z prowadzoną działalnością podstawowej stacji kontroli pojazdów. Do zdarzeń miało dojść od 23 października do 2 listopada 2015 roku.

- (...) w dniu 20 grudnia 2018 roku do Sądu Rejonowego w Łomży skierowano akt oskarżenia p-ko Krzysztofowi L., któremu zarzucono 41-krotne poświadczenie nieprawdy co do faktu przeprowadzenia badań technicznych w związku z prowadzoną działalnością podstawowej stacji kontroli pojazdów w Łomży , tj. o czyn z art. 271 par. 3 KK. Z ustaleń śledztwa wynika, iż zarzuconego czynu oskarżony dopuścił się w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a do zdarzeń doszło w okresie od 23 października 2015 roku do 02 listopada 2015 roku - informuje Prokuratura.

lomza

Zarzuty za poświadczenie nieprawdy komentarze opinie

  • Sraka - niezalogowany 2019-01-02 17:54:13

    Niech cię to nie obchodzi bo nie twoja sprawa. Gówno wiesz gówno widziałeś gówno wysrasz.

  • gość 2018-12-31 05:59:53

    Co wy za farmazony piszecie, że ktoś go podpierdzielił. Z tego co wiem to policja prowadziła śledztwo w innej sprawie i przy okazji wyszło na monitoringu, że samochody stoją przed stacją a przechodzą przeglądy. Sam sobie bata ukręcił.

  • Krótko - niezalogowany 2018-12-30 06:07:34

    Ja znam gościa tylko ciekawi mnie komu tak znalazł za skórę że wciągnął te brudy na wierzch, jak ma coś za kołnierzem to niepowinno się z nikim walczyć ale nie Krzysiu on jest gość, i to go zgubilo

  • deka - niezalogowany 2018-12-29 19:48:03

    Generalnie pomocne chłopaki co się czepiają dobry warsztat.

  • ... - niezalogowany 2018-12-29 18:58:42

    @ Kuba K media sieją ferment+ żeby limuzyny żon dowe miały lużniej na drodze

  • Kuba K - niezalogowany 2018-12-29 18:44:58

    @Jasko Co ty człowieku za głupoty opowiadasz... Normalne badania robią, sprawdzają to co trzeba sprawdzić i tyle.

  • kierowiec - niezalogowany 2018-12-29 17:18:47

    Badania też kiedyś robiłem. Byli dokładni, a ja się śpieszyłem. Wymienili jakąś żarówkę.

  • kierowiec - niezalogowany 2018-12-29 17:16:15

    Byłem tam kilka razy z drobną awarią. Pomogli. Na pytanie: Ile? Usłyszałem: Szerokiej drogi!

  • Lomzak - niezalogowany 2018-12-29 08:44:58

    Podobno to tylko początek.

  • maroo - niezalogowany 2018-12-28 21:16:13

    Jest w tej Łomży podpierdalaczy.poprostu zwykła zazdrośc konkurencji.

  • Agaaaa - niezalogowany 2018-12-28 20:54:16

    Też co roku robiłam tam przegląd i zawsze sprawdzali auto tak jak się należy, mało tego robiłam też na skuter i tak samo wszystko sprawdzali.

  • takie tango - niezalogowany 2018-12-28 13:44:32

    @ Believer a duszpasterstwo ks.zKórwySynów do rozmaitych służb mundurowych przyssało się już na tyle mocno że nie popuści swojej nadziei "Bogu na chwałę ludziom na ratunek" tak samo jak do tej pory niosąc pomoc swoim ofiarom i ofiarodawcom że niby to dla dobra pokrzywdzonych a jak jest to tylko świnia nie widzi klęcząc przed świńskim sacrum albo ulegając pokusie by się ze świniami bratać .. ...w nadziei na interes wart świńskiego ryja

  • Jasko - niezalogowany 2018-12-28 13:35:49

    Zawsze robie przeglad na wzgs bo tam wlasnie robia zetelnie nie jak w polmozbycie gdzie daj dow tylko wjedz autem.

  • takie tango - niezalogowany 2018-12-28 13:30:56

    @ Believer nadzieja to w tym mieście brzydkie słowo taka w tej nadziei cnota jak w ks.Kórwie miłość bliźniego do siebie samego lepiej brzmi Mam wrażenie graniczące z przekonaniem że to tylko pomówienie. na przykład ps ks.zKórwySyny mają zapewne już nadzieję że ofiary ks.pedofilów polegną za pomówienia po tym jak papież Franciszek zdecydował się wszystkie takie sytuacje oddać w ręce świeckich organów parafialnego państwa w państwie świeckim bo do tanga trzeba dwojga

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:55:48

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:55:33

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:55:16

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:55:15

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:55:14

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:55:01

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:54:17

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Believer - niezalogowany 2018-12-28 12:53:49

    Tylko nie próbujcie hejtować. Krzysiek to porządny chłop. Mam nadziej,że to tylko pomówienie.

  • Rybka - niezalogowany 2018-12-28 11:46:40

    A to nie ta stacja za torami na wzgs???

  • +++ - niezalogowany 2018-12-28 11:37:47

    @ artysta pewnie w niebie tam jest wszystkko na wiarę nawet ks.pedofile poświadczający prawdę o tym jak dzieci ich molestują ale tylko te którym brak twardych dowodów że są ofiarami systemu "nauki wiary" w nie do wiary

  • artysta - niezalogowany 2018-12-28 11:10:08

    Gdzie to, ktos wie?

Dodajesz jako: |