:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zastępca Prezydenta Miasta Łomży członkiem PiS

Partie polityczne, Zastępca Prezydenta Miasta Łomży członkiem - zdjęcie, fotografia
09/02/2019 10:01

Od wczoraj za edukację, kulturę i pomoc społeczną w mieście odpowiada zastępca Prezydenta Miasta Łomży Andrzej Stypułkowski, dotychczasowy pełnomocnik ds. nadzoru właścicielskiego w Ratuszu. Nowy wiceprezydent potwierdził, że od ponad 12 lat związany jest z Prawem i Sprawiedliwością, jest też w łomżyńskich strukturach tej partii.

Stypułkowski zgodnie z wczorajszym zarządzeniem prezydenta pełni stanowisko drugiego Zastępcy Prezydenta Miasta Łomży.

- Pan Andrzej Stypułkowski to człowiek ceniony w strukturach partii. Dał się poznać jako osoba skromna, ale jednocześnie skuteczna w działaniach. Posiada liczne kontakty w środowisku PiS w Warszawie i jestem pewien, że będzie dużym wsparciem dla Pana Prezydenta w kontaktach z rządem i samorządem województwa podlaskiego – powiedział w krótkiej rozmowie telefonicznej Marcin Kamieński, skarbnik Zarządu Okręgowego PiS w Białymstoku.

Według naszych informacji, Stypułkowski ma być dobrych relacjach z marszałkiem województwa podlaskiego Arturem Kosickim, co ma mieć kluczowe znaczenie w pozyskiwaniu środków na inwestycje w Łomży. Jego wybór na wiceprezydenta Łomży skomentował najpierw na Twitterze Sebastian Łukaszewicz, radny sejmiku wojewódzkiego i bliski współpracownik posła Krzysztofa Jurgiela. - Same dobre informacje dzisiaj. Andrzej to wieloletni członek @pisorgpl. Bardzo dobry wybór @MariuszChrzano6 ;) – czytamy we wpisie sekretarza Zarządu Okręgowego PiS w Białymstoku. Kilka chwil później swój komentarz dał pod tym sam Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS. - Nic tylko się cieszyć, że współpraca się rozwija – napisał Sobolewski. https://twitter.com/AC_Sobol/status/1093556699942793216

- Przez ostatnie trzy lata miałem okazję bliżej przyjrzeć się pracy urzędu. Wiem, że czeka mnie wiele ciężkiej pracy. Zrobię wszystko, aby nie zawieść mieszkańców miasta, i żeby wszelkie kwestie, którymi będę się zajmował, szły w odpowiednim kierunku – powiedział w rozmowie z naszą redakcją nowy zastępca.

Zastępca Prezydenta Miasta Łomży członkiem PiS komentarze opinie

  • łaksa - niezalogowany 2019-02-11 09:50:44

    Bez obrazy proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kultury trochę w wypowiedziach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOżesz pisać co ci się nie podoba, nazywaj zachowania, a nie oceniaj ich.

  • + - niezalogowany 2019-02-11 09:45:03

    Ty ciemnoto kościelna nawet kopiuj wklej nie potrafisz zrobić bez błędu...

  • "JEST" "jak w banku " ..."Grat - niezalogowany 2019-02-10 19:19:58

    @ menagier na 2 nie trać nadziei ;/ może Wierna wróci jak ks.Robak z "MANIFESTEM ..." pomieszania zmysłów orientacji gdzie instytut dzieł Bożych doprowadził naukę wiary a gdzie JEST "wyższa inteligencja" "opętana" "widełkami" "własnej" "matni"

  • "JEST" "na kredyt" ..."Gratia - niezalogowany 2019-02-10 19:05:12

    @ ksiądz "Też chcę mieć wolne nie dziele!" tak brzmi lepiej idź (do diabła) "dzień święty święcić" i nie grzesz więcej przy nie swojej katedrze

  • menagier na 2 - niezalogowany 2019-02-10 17:04:59

    Wielka smuta idzie na warszawę i Drohiczyn...Łomża wreszcie odetchnie z ulgą. Wiesiu pszczelarz osy nie chce na zastępcę, nawet umizgi menagiera nie pomogą i wizyty poszukujące, niczym bezrobotnego w kolejce w urzędzie pracy, czy już się coś zwolniło????

  • Czesiu blokers - niezalogowany 2019-02-10 13:03:44

    Z tego co wiem ma wyższe. Tylko co skończył?

  • Renia - niezalogowany 2019-02-10 13:01:02

    Też jestem ciekawa

  • wymiana - niezalogowany 2019-02-10 12:45:20

    Panie Prezydencie, żądamy publikacji na BIP życiorysu Garlickiego !!! Jakie ma wykształcenie ?

  • enej - niezalogowany 2019-02-10 12:07:15

    trolle proratuszowe w czasie kampanii wyborczej pisały " Chrzanowski bez PiS bardzo dobrze" po wygranej przez Chrzanowskiego kampanii te same trolle pisza" Chrzanowski z PiS bardzo dobrze" Jak się miejscowi czują robieni tak w balona.

  • enej - niezalogowany 2019-02-10 12:02:55

    i ma dobre kontakty w centrali hahahah głodne kawałki dla ciemnego ludu.

  • jeszcze Łomżyniak - niezalogowany 2019-02-10 11:43:36

    Proszę o info co ten człowiek w życiu zrobił. Rozumiem żelojalny wobec prezydenta ale kolejny żółtodziób będzie się uczył i szkolił na żywym organiźmie ?! Wydaje się że Łomża nisko upadła i niżej się nie da a tu z każdą decyzją będziemy odkrywać kolejne dno Dobrze kolesiowi życzę ale chyba nie takich ludzi potrzeba dobzarzadzania miastem

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2019-02-10 09:30:47

    Andrzej Stypułkowski gracz dużego formatu hahahaha na posła :)))))))Nie PiSzcie bzdur, młody człowiek raptem trzy lata temu wyciągnięty jak królik z kapelusza a kto go tak naprawdę zna w mieście nie mówiąc już i o regionie, żeby na niego głosować ?

  • Edekkkk - niezalogowany 2019-02-10 07:34:17

    Płacą im to piszą

  • vvb - niezalogowany 2019-02-10 07:02:40

    Co za pojebbane trolle. Chrzanowski bez PIS bardzo dobrze. Chrzanowski z PIS bardzo dobrze.

  • Kęka - niezalogowany 2019-02-10 04:56:03

    A Jak tam radzi sobie Aga? Na komendanta Zakonu Bronisław Wszechwładny ją nie bierze? Na gosposię się nie nadaje bo torebki nosi za 10k, a tam trzeba przepiórki z Lidla targać.

  • Ziutek - niezalogowany 2019-02-09 22:09:12

    Stypulkowski, niby "nowy gracz", ale nie jest anonimowy w środowisku PiS. Partia stawia na młodych i oni będą wybierać tych starych.

  • artysta łomżyński - niezalogowany 2019-02-09 22:04:47

    Kolek już powoli schodzi ze sceny, choć chciałby cały czas na niej być, ale Łomżynianka, Słowianka czy jak tam jeszcze ma ambicje haha

  • Nowy Kandydat na posła!!! - niezalogowany 2019-02-09 21:24:28

    NOWY GRACZ !!!Podobno Stypułkowski teraz dostał propozycję Zastępcy a na jesieni ma być kandydatem PiS-u na posła .Stypułkowski to cicha eminencja łomżyńskiego Pis-u ma dobre kontatkty w Warszawie własnie z Sobolewskim, który zatwierdza z Kaczyńśkim listy do Sejmu..a on pogratulował dla Stypuły na twitterze..kołek się doigrał wątpilwe,żeby wystartował do Sejmu..Prezydent podobno na Nowogrodzkiej podczas ostatniego spotkania obiecał wsparcie dla Pis--u w jesiennych wyborach pod warunkiem,że wsytawią jego człowieka Stypułkowskiego...a Kołka nikt juz nie popiera

  • Nowy Kandydat na posła!!! - niezalogowany 2019-02-09 21:24:20

    NOWY GRACZ !!!Podobno Stypułkowski teraz dostał propozycję Zastępcy a na jesieni ma być kandydatem PiS-u na posła .Stypułkowski to cicha eminencja łomżyńskiego Pis-u ma dobre kontatkty w Warszawie własnie z Sobolewskim, który zatwierdza z Kaczyńśkim listy do Sejmu..a on pogratulował dla Stypuły na twitterze..kołek się doigrał wątpilwe,żeby wystartował do Sejmu..Prezydent podobno na Nowogrodzkiej podczas ostatniego spotkania obiecał wsparcie dla Pis--u w jesiennych wyborach pod warunkiem,że wsytawią jego człowieka Stypułkowskiego...a Kołka nikt juz nie popiera

  • Nowy Kandydat na posła!!! - niezalogowany 2019-02-09 21:24:13

    NOWY GRACZ !!!Podobno Stypułkowski teraz dostał propozycję Zastępcy a na jesieni ma być kandydatem PiS-u na posła .Stypułkowski to cicha eminencja łomżyńskiego Pis-u ma dobre kontatkty w Warszawie własnie z Sobolewskim, który zatwierdza z Kaczyńśkim listy do Sejmu..a on pogratulował dla Stypuły na twitterze..kołek się doigrał wątpilwe,żeby wystartował do Sejmu..Prezydent podobno na Nowogrodzkiej podczas ostatniego spotkania obiecał wsparcie dla Pis--u w jesiennych wyborach pod warunkiem,że wsytawią jego człowieka Stypułkowskiego...a Kołka nikt juz nie popiera

  • bk - niezalogowany 2019-02-09 19:45:42

    Sa ludzie ktorym nic sie niepodoba i oni wlasnie sa cigle do tylu,nic w zyciu nie osiagneli i nie osiagna. Pis tez sie wykoleja i wyglada ze chce poprawiac bledy,ale zapozno. Prezydent Chrzanowski szanuje wszystkich wiec robi sie coraz popularny,bo ludzie widza co jest grane

  • Donatello - niezalogowany 2019-02-09 18:32:25

    Słowianka spójrz ile Pis stracił w wyborach na prezydenta miasta. Muzyk w ciągu dwóch tygodni straciła wielu wyborców. Tak mówią oficjalne wyniki. Pis widzi że jedynym rozwiązaniem aby w Łomży ten trend się nie utrzymywał są dobre relacje z Chrzanowskim. Słowianko, taka jest prawda i musisz się z tym pogodzić.

  • komuna wróciła - niezalogowany 2019-02-09 18:26:18

    masakra, dno i wodorosty kto rządzi naszym miastem... :( propaganda 100% merytoryka 0%

  • fireman23 - niezalogowany 2019-02-09 17:19:32

    GARLICKI ZOSTAJE NA STOŁKU

  • darekk - niezalogowany 2019-02-09 17:17:59

    Wczoraj 8 lutego 2019r w BIP opublikowano zarządzenie prezydenta Chrzanowskiego , w którym jako pierwszego swojego zastępcę wskazał Andrzeja Zdzisława Garlickiego.

  • darekk - niezalogowany 2019-02-09 17:17:59

    Wczoraj 8 lutego 2019r w BIP opublikowano zarządzenie prezydenta Chrzanowskiego , w którym jako pierwszego swojego zastępcę wskazał Andrzeja Zdzisława Garlickiego.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-09 17:11:33

    Zapraszają, zapraszają i zaprosić nie mogą ahahahaha Gdzie wy wyczytaliście, że Chrzanowskiego ktoś zaprosił na Nowogrodzką oraz go przeprosił i chcą go z powrotem do partii przyjąć ? Było w tej sprawie jakieś oficjalne stanowisko władz partii ? A że, jako byłego członka ktoś - nie wiadomo kto, go przyjął i rozmawiał z nim w siedzibie partii o niczym nie świadczy. Po prostu sam zabiegał o spotkanie i wysłuchanie jego racji.

  • wymiana - niezalogowany 2019-02-09 16:50:04

    Został do wymiany tylko Garlicki !! Kiedy zmiana ? Przecież wiadomo że to nie jest jego wybór !!

  • Basia - niezalogowany 2019-02-09 16:43:42

    Roatuszowi piszą sami ze sobą

  • Ziutek B - niezalogowany 2019-02-09 16:26:46

    Słowianka nie wprowadzaj ludzi w błąd. To Mariusza sami zapraszają, a nie on robi jakieś umizgi.

  • Żadne krzyki i płacze nas nie - niezalogowany 2019-02-09 15:48:26

    @ Słowianka polityczny transwestyta na prawo i lewo lojalny wartościom prawicowym(krzywym jak ...) gdyby faryzeusz niczym saduceusz chodził w czarnej sutannie i białą suknię (jakby albę) kamuflażem czynił można by rzec ni to ksionc ni to k*rva ... ...wykąpana w świętej wodzie a tam ni to k*urwa nie to człowiek ... taki mamy FOLWARK ZWIERZĘCY+ czytam ŻYWĄ SOPKĘ i niech ktoś udowodni "… że białe jest czarne, a czarne jest białe". Kaczyński spowiedział się jednak: "Nie przekonają nas zresztą i w tym pierwszym względzie". OCZY WIŚCIE potępiający lewaków nigdy nie wyznali uczciwie jakie to są te ich wartości prawicowe !!!

  • Słowianka - niezalogowany 2019-02-09 15:16:41

    jeśli działania Mariusza są umizgami do partii i gdyby partia przyjęła wcześniej wykluczonego tooo taka partia w kolejnych wyborach do PE i do Sejmu straci połowę elektoratu w Łomży

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2019-02-09 14:23:10

    "łeb" ma większy niż Giertych, ale przynależność do PiSlamistów niemal przekreśla dobre rokowania wynikające z pełnienia tej funkcji

  • Eh - niezalogowany 2019-02-09 13:30:11

    Napasiony jak prosiak z ASF

  • Ziutek - niezalogowany 2019-02-09 12:50:02

    Łomżynianka pewnie ma ambicje, ale musi się pogodzić że stanem faktycznym

  • Ziutek - niezalogowany 2019-02-09 12:47:22

    Stypulkowski ma łeb na karku i na pewno da z siebie wszystko. No i chłop lojalny.

  • ksiądz - niezalogowany 2019-02-09 12:38:55

    Też chcę mieć wolne niedziele!

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 12:13:00

    @ enej "doraźne" bardzo doczesne "krótkowzroczne" ale skuteczne wobec "ociemniałych" "krótko" widzów i "daleko" widzów bo "kampania" kierowana z urzędu tak ugrzęzła w "martwym polu" by wyborcy ... ... widzieli "martwy punkt" już po wszystkim stając przed faktem dokonanym na wieki wieków amen nie do nawrócenia jak pontyfikat tego po którym zostały tłuste pomniki których miało przecież nie być bo on mówił żeby ich nie budować !!!

  • rado - niezalogowany 2019-02-09 12:04:03

    No chyba czas , aby razem Garlicki odszedł !!! Najwyższa pora !!! CZAS NA ZMIANY

  • enej - niezalogowany 2019-02-09 12:01:17

    panie cacy zapewne pan i pana koledzy by tak to chcieli teraz widzieć . Głównym powodem głosowania na prezydenta był właśnie silny sprzeciw wobec dominacji PiS w mieście oraz dominacji miejscowych purpuratów w życiu politycznym miasta. Na tym doraźnie jechała cała kampania wyborcza. Teraz trzeba wyborcom wyjaśnić to"dorażnie" a to jest trudne i bolesne.

  • Donatan - niezalogowany 2019-02-09 11:56:23

    Łomżynianka piszesz jakbyś co najmniej sama miała chrapkę na to stanowisko. Zgadłem ?

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 11:55:26

    wszystko dzielą i łączą na swój strój robiąc wokół siebie porządek na obraz i podobieństwo swoje) OCZY WIŚCIE takich mamy w Łomży C U R V A(wł)WYznawców Prawa mojżeszowego

  • wiśta wio - niezalogowany 2019-02-09 11:53:33

    Jak owczesny Prezydent sie sprawdzi w drugiej kadencji popre go i w trzeciej .Panie Mariuszu liczymy na Pana !!!!

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 11:48:29

    @ n a n i i o d e ś le jak b a l a s t by "b a l o n" pełen ciasnej ale własnej "p r ó ż n o ś c i" wz b i ł się na w y ż y n y ksobnej s a t y s f a k c j i wyżej ale nawet takie jego "rzymskie prawo" taka jego "g o n d o l a" tego "balonu" j e b n ę ł o tak że ten faryzejski imperatyw "i m p e r a t o r a" przetrwał dzięki ... ... "Krzyżowi Św." w rzymsko katolickiej praktyce kanonicznej "p o d p a l a c z y" świata występujących w roli jego "r a t o w n i k ó w" (divide et impera w jakim szatańskim zwyczajem wszystko dzielą i łączą na swój stój porządek na obraz i podobieństwo swoje)

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 11:46:04

    @ n a n i i tak karierę w "WYŚCIGU S Z C Z U R Ó W" "partia" buduje idąc po t r u p a c h(nie tylko politycznych) do celu musi mieć przy sobie kogoś komu "włodarz" "zapakuje" ciężar własnej nieodpowiedzialności i

  • Łomzynianka - niezalogowany 2019-02-09 11:26:10

    Panie Prezydencie- a gdzie ta oszczędność, o której Pan cały czas głosił, że będzie Pan sprawować władzę przy udziale tylko jednego zastępcy. Widać jaka można Panu wierzyć !!!! Teraz 5 latek na cieplej posadce- można nic nie robić, niech zastępcy się wypruwają z żył.

  • cacy - niezalogowany 2019-02-09 11:23:26

    @enej ludzie głosowali nie przeciw PiSowi ale ZA Mariuszem Chrzanowskim!!!!!!!!!!!!!

  • enej - niezalogowany 2019-02-09 11:16:15

    ciekawe swoją drogą jak teraz czuję się znaczny procent tych 15000 głosujących na obecnego prezydenta z nadzieją ,że wraz z jego wygraną zakończy się dominacja PiS w mieście.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 11:15:59

    @ nani i to świadczy o tym że się nie nadaje na urząd prezydenta tylko na salonik ... towarzyski trzymających się władzy jak wsza ogona (POr. ks.Pieronek po abdykacji Ojca.B.XVI idącego śladami JanaPawła Wielkiego jak goliat któremu p r z y p i e r d o l i ł o dziecko "z rodu" "Dawida") aż się pomnik "zesrał" "czerwoną farbą" po tym jak Święty - nietykalny wielkolud z gęby dupę zrobił

  • enej - niezalogowany 2019-02-09 11:13:51

    pani Krynicka do europarlamentu? Jasne teraz z Łomży śmieją się tylko w kraju czas wyeksportować to na cała Europę.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-09 11:11:41

    Tak, już ministrem miał zostać :)))))))))))))

  • wasyl - niezalogowany 2019-02-09 11:10:34

    WYBORCO PIS z twojej krótkiej pisemnej wypowiedzi wynika, że ty raczej jesteś wyborcą platformy lub innej wiosny a nie pis

  • nniytu - niezalogowany 2019-02-09 11:08:33

    K Muzyk chyba raczej nie była wyborem.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-09 11:08:12

    Chrzanowski czyni umizgi w kierunku PiS, pamiętacie jak na wiosnę 2018r mówili, że jednym z warunków poparcia jego kandydatury w wyborach, będzie to, że przynajmniej jeden z zastępców musi być członkiem PiS? Teraz czyni ukłon w stronę partii, ale wierni członkowie i sympatycy PIS zdrady mu nie wybaczą . Trzeba rozliczyć winnych porażki w wyborach. Przekaz partii był jeden, działać i popierać oficjalną kandydatkę.

  • nani - niezalogowany 2019-02-09 11:05:43

    Chrzanowski ma dobre kontakty z Olbrysiem, Stypułkowski z Kosickim. T o wiele znaczy

  • K - niezalogowany 2019-02-09 11:05:40

    po byłej vice widać, jak Mariusz umie dobierać współpracowników.

  • nniytu - niezalogowany 2019-02-09 11:03:43

    Chrzanowski jest dobrym prezydentem, który jak widać potrafi dobierać współpracowników.

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 10:56:11

    @ mr uczeni w piśmie włąsnym kanonicznie umacniając uczonych w prawie faryzejskiej kultury wydutkali Hitlera wydutkali Mussoliniego wydutkali Króla Hiszpańskiego wydutkali Ks.Mazowieckiego wydutkali Ks.Macharskiego wydutkali LUD BOŻY nie tylko Matkę Bożą kórej syna spowirotem powiesili w Krzyżu z ciasną ale własną C U R V A(wł)koncepcją swoje "totus tuus" ... ... i niech będzie pochwalony na wieki wieków amen "poprawcie mnie jak się mylę"

  • +++ - niezalogowany 2019-02-09 10:48:07

    @ POniekąd on uratował Łomżę jak J.Paweł drogi wielkanocną pisankę z której wykluła się próżność ustawiona na pomnik śiwiętości

  • mr - niezalogowany 2019-02-09 10:47:10

    Po wizycie u pana Prezesa nasz Prezydent zachowal sie jak zachowal .Ktos mocniej tepnal noga i jest po staremu.Muzykowa wydutkali

  • Pomnik Św.Wydmuszki z zamazany - niezalogowany 2019-02-09 10:44:55

    @ vvv Oczy wiście nawet J.Paweł drugi nie potrafił godnie odejść ... /od Matki Jezusa idąc .../ do Domu Ojca o jakim Jezus mówił że to diabeł

  • POniekąd - niezalogowany 2019-02-09 10:43:20

    Gdyby prezydent nie wystartował - wygrałoby PO w ŁOmży. POniekąd uratował Łomżę.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-09 10:43:08

    Gdzie wy wyczytaliście, że Chrzanowskiego ktoś zaprosił na Nowogrodzką oraz go przeprosił i chcą go z powrotem do partii przyjąć ? Było w tej sprawie jakieś oficjalne stanowisko władz partii ? A że, jako byłego członka ktoś - nie wiadomo kto, go przyjął i rozmawiał z nim w siedzibie partii o niczym nie świadczy. Po prostu sam zabiegał o spotkanie i wysłuchanie jego racji.

  • STOP NIENAWIŚCI - niezalogowany 2019-02-09 10:41:35

    Wyborca ty jesteś marionetką, która nie ma własnego rozumu??? Jaki mamy wiek?? Nikt ci nie każe wybierać między złotem a srebrem, ale między podstawowymi ludzkimi wartościami : uczciwością a kopaniem leżącego co zaprezentował Pis wobec swojego człowieka z PISU, z Bożym błogosławieństwem oczywiście. Tu nie ma dyktatury - albo masz wartosći albo sprzedajesz siebie, krzywdząc innych i masz to gdzieś...jeżeli w partii tacy są ludzie, to jest to tragedia. Wiemy że tacy są, ale mimo to trzeba zmieniać nawet tak brzydkie nawyki w coś lepszego.

  • polisss - niezalogowany 2019-02-09 10:37:19

    Wychodzi na to że Chrzanowski jedyny wyszedł z twarzą z tej patowej sytuacji. A ci co chieli na siłę prostować zmarszczki polegli na wstępie. Dziś jest Olbryś w marszałkostwie, Wiceprezydent z Pisu. To są fakty, a nie jakieś listy i zastraszanie mieszkańców.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-09 10:35:11

    W moim środowisku wielu sympatykom PiS nie podobają się takie zagrywki. Albo jesteś w jednej drużynie, albo oddaj legitymację partyjną i graj na rzecz innych. Właśnie dzięki takim postawom, jakie prezentowali w kampanii np. Krynicka , Jurgiel, Olbryś PIS przegrało wybory.

  • rektor2000 - niezalogowany 2019-02-09 10:32:57

    wiadome środowisko chciało oszukać i ograć wszystkich, a jak widać ograło tylko samych siebie. WARTO BYĆ W ŻYCIU UCZCIWYM!!!!!

  • rektor2000 - niezalogowany 2019-02-09 10:32:57

    wiadome środowisko chciało oszukać i ograć wszystkich, a jak widać ograło tylko samych siebie. WARTO BYĆ W ŻYCIU UCZCIWYM!!!!!

  • hej wy wstydu nie macie - niezalogowany 2019-02-09 10:32:25

    ten list to też była pokazówka, potem zaprosili Chrzanowskiego i przeprosili. Przecież on jakby tylko chciał mógłby wrócić na pstryknięcie palcem. Zieliński też gratulował Chrzanowskiemu i obiecał współpracę - no i jak to ma się do tego co było w kampanii. Podobno te gratulacje są w ramce u Prezydenta - żeby pamiętał !!!!

  • elo ziom - niezalogowany 2019-02-09 10:29:03

    a jaki jest interes partii???? a no taki żeby trzymać z wygranymi a nie WILEKIMI SMUTNYMI PRZEGRANYMI , KTÓRZY STRASZYLI WIELKĄ SMUTĄ !!!!! Co oni mogą, teraz ?? Dlaczego radni z Pisu, teraz na sesji nie ujadają jak podczas kampanii na prezydenta?? Bo nie mają w tym "interesu" - po prostu - wojna nikomu nie służy a na pewno miastu i mieszkańcom.

  • Wróż - niezalogowany 2019-02-09 10:28:01

    Ze zdjęcia widać, że z PISu.

  • klapa - niezalogowany 2019-02-09 10:26:10

    Bo taki jest Pis :))) niczym się nie różni od innych, Prawy i sprawiedliwy ładni brzmi. Tak wyniośle. Ale te prawy i sprawiedliwy zmieniło znaczenie z momentem gdy przekręcili Chrzanowskiego. A teraz proszę Olbryś jest wice marszałkiem - a popierał Chrzaowskiego, Pan Andrzej był koordynatorem kampanii Chrzanowskiego i jest wice prezydentem z Pis, Pani Poseł Krynicka, być może wystartuje do Europarlamentu...

  • vvv - niezalogowany 2019-02-09 10:24:11

    Agnieszka dajże już spokój. Trzeba umieć godnie odejść....

  • sssssi - niezalogowany 2019-02-09 10:21:50

    Krynicka , Jurgiel, Olbryś itd poparli Chrzanowskiego i co się stało??? Nic, partia się pomyliła bardzo i słono kosztowała ta pomyłka. Na przyszłość trzeba słuchać serca miasta i ludzi a nie mentorów z zewnątrz.

  • wyborca PiS - niezalogowany 2019-02-09 10:18:56

    Gdzie tu logika? W kampanii prezydenckiej aktywnie działając na rzecz KWW Mariusza Chrzanowskiego , przecież ewidentnie szkodził interesowi partii. Zamiast działać na rzecz oficjalnej kandydatki PiS, to on promował swymi działaniami kontrkandydata, buntownika ! Dlaczego PiS go z tego nie rozliczy ?

  • cacy - niezalogowany 2019-02-09 10:18:42

    Łomża tylko zyska na takim zastępcy

  • faktus - niezalogowany 2019-02-09 10:18:03

    uczciwy i lojalny ale również z poparciem PiSu w Białymstoku i Warszawie. Takiego zastępcę potrzebowała Łomża

  • baca - niezalogowany 2019-02-09 10:16:45

    świetny wybór Panie Prezydencie!!!!!

  • zenon laskowik - niezalogowany 2019-02-09 10:16:07

    Stypułkowski to człowiek o wielu zaletach, poradzi sobie na pewno