:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zbigniew Ziobro przyjechał do Łomży. Przedwyborcze spotkanie z ministrem [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 16/09/2019 08:09

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro spotkał się wczoraj z mieszkańcami naszego miasta. Za tym samym stołem zasiedli też prezydent Mariusz Chrzanowski oraz wiceprzewodnicząca podlaskiego sejmiku Aleksandra Szczudło, ubiegająca się o mandat posła na Sejm RP. Ziobro zachęcał m.in. do udziału w wyborach, od których zależy, czy będzie można "kontynuować dobrą zmianę".

- Myślę, że to spotkanie ma służyć z jednej strony temu, by wpisując się w ten czas w którym się spotykamy, czas kampanii wyborczej, bym mógł kilka słów powiedzieć ogólnie o sytuacji w kraju, o perspektywie jaka jest przed nami (...) i bym mógł powiedzieć też kilka słów, zachęty do państwa, do udziału w wyborach, a w szczególności jeśli bylibyście gotowi rozważyć, chciałbym udzielić poparcia pani Aleksandrze Szczudło, która siedzi tutaj obok mnie, którą znam już od lat, podobnie jak jej małżonka z którym też współpracowałem wiele lat - mówił na początku Zbigniew Ziobro.  Podczas spotkania nie brakowało tematów związanych z resortem sprawiedliwości, polityką krajową i odniesień do partii opozycyjnych. Minister Ziobro zachęcał też do udziału w wyborach, od których zależy, czy będzie można "kontynuować dobrą zmianę".

Pochodząca z Ciechanowca Aleksandra Szczudło opowiedziała m.in. o dotychczasowych działaniach oraz planach samorządu województwa, w którym pełni funkcję wiceprzewodniczącej sejmiku, a także o planach wspierania prezydenta Chrzanowskiego, jeśli zostanie parlamentarzystką. - Dotychczas mogłem liczyć tyko na pomoc, taką bardzo mocną pomoc, jednego posła - pani poseł Bernadety Krynickiej, a potrzeba nam tutaj naprawdę dużego wsparcia - mówił włodarz Łomży, który wskazując na Aleksandrę Szczudło stwierdził, iż ma nadzieję, że "przyszła pani poseł będzie nas wspierać".

Warto poinformować, że znaleźli się też mieszkańcy, którzy zechcieli zabrać głos. Jednym z tych bardziej wyraźnych był apel jednej z kobiet, dotyczący podwyżek ZUS, który "do tej pory jest kamieniem u szyi przedsiębiorcy" a obecne pomysły "są chore". - To jest jedna wielka patologia. (...)  Ten kraj staje się nie do życia - mówiła jedna z zainteresowanych. Niestety, Zbigniew Ziobro opuścił spotkanie wcześniej, a więc głos ten do przedstawiciela rządu nie dotarł.

Szczegóły znajdują się w naszej relacji LIVE

lomza

Zbigniew Ziobro przyjechał do Łomży. Przedwyborcze spotkanie z ministrem [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:31:22

    Super widać,że Chrzanowski ma dobry kontakt z Ziobro!!chłop rok temu zachował się jak trzeba bo jako jedyny ż liderow Zjednoczonej Prawicy nie poparł kandydatki na ulotce, mimo zabiegow sadowej.Wiedzial wszystko co działo się w Lomzy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:57:20

    ,, już nikt nigdy przez tego Pana...,,

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:58:04

    Brawo Panie Prezydencie, brawo za dojrzałość i poparcie Pani Szczudło w wyborach.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 08:59:37

    Nawet prezydent zrozumiał.że Krynicka nie powinna być posłanką.

  • gość 2019-09-16 09:27:02

    Prezydent dał jasno do zrozumienia, ze Poseł Krynicka jako jedyna pomagała i mógł liczyć tylko na jednego Posła w mieście. Także kołkowe ofiary lepiej weźcie się do roboty, ale dla miasta....wystarczy tych kłód, sami się teraz przewracacie.

  • gość 2019-09-16 09:28:02

    Żona u Kołka , a mąż u Szczudło. Takie cuda tylko w Łomży.

  • gość 2019-09-16 09:29:29

    Minister wczoraj przed spotkaniem rozmawiał z Panem Prezydentem. Podobno Pan Chrzanowski przekazał coś Ministrowi, coś bardzo ważnego.

  • gość 2019-09-16 09:31:19

    Sadowa płacze że nie zdążyła złapać Pana Ministra ? W Częstochowie udało się tyłek obrobić Prezydentowi, a wczoraj nie :( . Przykro mi.

  • gość 2019-09-16 09:32:57

    Pan Tarka, to jest GOŚĆ, odszedł od PiS i wspiera prawicę nadal. Brawo za postawę - szczerą i odważną.

  • gość 2019-09-16 09:37:18

    Pan Prezydent zasługuje na inteligentna posłankę do współpracy, zamiast Krynickiej. Dobry wybór, jak Pan popiera ja tez głosuję na Panią Szczudło.

  • gość 2019-09-16 09:38:35

    Marcin Szczudło i Mariusz Chrzanowski to pierwsi działacze PiS, każdy gdzieś daleko zaszedł, tylko dlatego że szczerze wierzył i bronił wartości. Nie skakał z kwiatka na kwiatek i nie sympatyzował asekuracyjnie. Żeby być tu gdzie są potrzeba było 15 lat. Może to da do zrozumienia pewnej sympatyzującej Pani że 15 lat ciężkiej pracy i wierności ideom to jest coś ważnego !!!!!! To nie jest bycie na stanowisku za wstawiennictwem i poleceniem kogoś, że z dnia na dzień jesteś kimś ważnym w mieście. Te 15 lat to jest świadectwo prawdziwości, a nie sztucznej postawy.

  • Elwira - niezalogowany 2019-09-16 09:39:53

    Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25

  • gość 2019-09-16 09:46:05

    Najsmutniejsze jest to że właśnie takie sympatyzujące osoby uważają że są tak ważne, że im się należy i są roszczeniowe. A tu zonk, bo ilu jest właśnie takich działaczy ??? Od lat, działających gdy żadnych profitów z tego nie mieli, bo kto tam znał jakiś PiS kiedyś ? W Białymstoku zarząd docenia tych właśnie działaczy a w warszawie dzieją się cuda ! Czy to jest normalne ? Myślę że każdy ma swoje zdanie już na ten temat wyrobione. Trzeba myśleć co się robi ! I liczyć się z konsekwencjami ośmieszenia. Chrzanowski brawo i duuuuuży plus !!!! Za to że popiera Pan wszystkich tych, którzy coś dla Łomży chcą robić. Pani Poseł Krynicka bezdyskusyjnie jest postacią najważniejszą, Pani Aleksandra oferuje swoją pomoc, to też bardzo dużo. Bo wierzcie lub nie ale są posłowie, którzy nie potrafią pomagać, nic nie potrafią zaoferować i tylko rujnują.

  • gość 2019-09-16 09:58:07

    Szczudło zamiast krynickiej, z Panem Prezydentem stworzą zgrany duet.

  • gość 2019-09-16 10:00:18

    Szef hejterów przyjechał

  • etatowe trolle - niezalogowany 2019-09-16 10:57:26

    @ etatowe trolle miśkiewicze ... czy macie włączone opcje wibrujące , poprawiają się trollom humory ?

  • gość 2019-09-16 13:47:52

    Wogole co tam rpobil Pan Prezydent Chrzanowski .Wygral Pan wybory dzieki wyrzuceniu Pana z PIS-U inaczej by przepadl.Robisz Pan swoicch wyborcow w konia,gdyby wyborcy nie wiedzieli ,ze bedzie Pan tak sie zachowywal.Szlifowal by Pan bruk,szczegolnie fotografowac sie z ta osoba.Wikszosc ludzi nie moze patrzec na ta osobe

  • gość 2019-09-16 16:02:57

    A co to za taka cicha wizyta??? Ani dziennikarzy, ani wiecu na Starym Rynku? Czyżby pan minister miał jakieś obawy? A na miejscu pana prezydenta raczej bym się nie afiszował z tym "gościem"

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 17:05:39

    Zawiodłem się na kaczorze, a Ziobro jest godny zaufania. Szanuję faceta.

  • A+++ - niezalogowany 2019-09-16 19:43:57

    natchnieni duchem a nawet słowem i czynem papieża Franciszka Módlmy się o wory pokutne dla biskupów i jech owych polityków pokolenia jp2 aby dobry Bóg pokręcił za worami nie szczędzą strumienia tego co im się po prostu należy .... nie chcę być złym prorokiem idących drogą nadziei złodziejów chwały chrystusowej więc mam przekonanie graniczące z pewnością Rze tak brzydko powiem iż niebawem posypią się iście modlitewne memy / jak nie dosięgnie ich a b o r c j a duchowa oczy wiście ... "oczami wiary" widzę Jezusa wyrzuconego za płot katedry jak u zbiegu ulicy Gierczyńskiej i Dwornej idzie "pod krzyżem" i z wyciągniętą ręką niesie przed sobą latarnię .... ot taki "latarnik" niosący światło na oświecenie wiernych gorliwych na modlitwie jak poganie

  • A+++ - niezalogowany 2019-09-16 19:57:50

    Papież Franciszek o obrażaniu polityków i księży. "Niektórzy na to zasługują"
    Podczas homilii wygłoszonej w Domu św. Marty Ojciec Święty zachęcał do modlitwy w intencji rządzących. - Dziś dyskredytowanie, a nawet przeklinanie parlamentarzystów stało się prawie czymś normalnym. To nie jest chrześcijańska postawa - przypomniał papież Franciszek. - Kto z nas modlił się za rządzących i parlamentarzystów? Aby udało im się porozumieć i dalej kierować krajem? Wydaje się, że duch patriotyzmu nie wszedł do modlitwy: tak, do dyskwalifikacji, nienawiści, kłótni i potem tak się to kończy. Należy i trzeba dyskutować, ale nie niszczyć drugiego. Należy modlić się za tego, kto myśli inaczej niż ja - kontynuował papież niestety nie Polak aaaaaaaaaaaaaahahahahahahhhhhhhhhhhhha a Bóg myśli inaczej niż papież ? coś w tym jest i to (правда?) JEST w księdze potworzonego prawa (Wj 20, 5-6) nie ma wyjścia trzeba się modlić / o coś więcej niż miłosierdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto nie potrafi się modlić niech wzniesie toast z tych co potrafią r z e ź b i ć modlitewne memy

  • gość 2019-09-16 21:33:08

    Wyrazy uznania panie prezydencie! Trzeba przyznać, że niezły z pana polityk... widać że stawia pan na konia który w tych zawodach jest pewniakiem i bieg ukończy na miejscu premiowanym...Sondaże nie dają w zasadzie już większych szans Krynickiej...Gratulacje.

  • gość 2019-09-17 00:19:15

    Szczudło, niech startuje w Warszawie gdzie mieszka i pracuje. Stop spadochroniarzom!!!

  • gość 2019-09-17 06:18:31

    Krynicka wspierała prezydenta a on się jej odwdzięczył i wsparł Szczudło.Ludzki Pan.

  • gość 2019-09-17 07:24:09

    Chrzanowski nie wciskaj ludziom kitu nikt tu nie zagłosuje na jakos Szczudło ona nie ma nic wspolnego z Łomza napewne nie bedzie reprezentowała naszego miasta.Mamy tutaj swojego posła z Lomzy!

  • gość 2019-09-17 07:26:40

    widać że ten prezydent działa na szkodę łomży

  • gość 2019-09-17 08:06:13

    I stało się. Dziejowe ale proste pytanie ciśnie się w aspekcie tej wizyty. Czy zero dodane do kolejnego zera i wsparte jeszcze jednym zerem daje nam potęgę wielkości czy pozostaje zerem? Inna sprawa że zera sprawdzają się ale tylko jako dodatek do innych cyfr i to tylko w matematyce.

  • Never piss - niezalogowany 2019-09-17 08:11:15

    Kontrola centrum trolowania i hejtowania w Łomży. Specjalista od zabójstw laptopów i wszelkiego rodzaju gwoździ dzieli się wiedzą z miejscowymi co to zainteresowani są podobną działalnością i mają do tego wyjątkowe predyspozycje. Zero absolutne mimo propagandy pozostaje zerem.

  • gość 2019-09-17 08:15:38

    Ta cała Szmurło politykę i tego typu kontakty to z mlekiem mamuni wyssała cvo to w powiecie wysokomazowieckiem zawiaduje radą powiatową od lat wielu. Widać że rodzinka nieźle się politycznie ustawia zawsze z wiaterkiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 08:34:48

    kogo z Łomży???ile pomógł prezydentowi kołek??tylko parking przed biurem?

  • gość 2019-09-17 08:52:39

    gość 2019-09-17 08:06:13 w matematyce nie ma zera jest tylko wartość H i L pyzatym tych których w polityce jest wielu .... jak Biblijny LEGION oni przywiązani są do epitafiów swoich swojego cmentarnego matecznika którego Ojcem jest Duch nie boży

  • gość 2019-09-17 09:08:47

    Ja będę głosowała na Panią Szczudło. No bo na pewno nie na Muzyk !!!!!!!!!!!!!!!!! Wolę z innego miasta kobietę wesprzeć, po tych ekscesach Łomżyńskich. Wstyd po prostu.

  • gość 2019-09-17 09:50:08

    gość 2019-09-17 09:08:47 prawda nie ma narodowości prawda nie ma wyznania wiary prawda nie ma grzechu pierworodnego z którym wiara trwa "...na wieki wieków amen" gdyż chrzest w wody symbol religijnego wodolejstwa kłamstwa prawdą nie czyni czyniąc je jedynie kanonicznie uporządkowanym łańcuchem prawd urojonych reprezentujących fikcję prawną alem nawet fikcja wpisana w pismo święte dla moli książkowych powtarzających to samo przez to samo nie stanie się nowym objawieniem ale ciągiem dalszym ten typ tak ma a jest ich wielu a ich logistyka ... ma logikę Ojca którego Jezus nazywa diabłem J 8 44- "miasto 44" i o tym już "Mickiewicz" "prorokował" w (religijnych) "dziadach" którym zawdzięczamy"pokój" i "dobro"- "prawo" i "sprawiedliwość" i ten ich kórwa przycmentarny pożądek

  • A+++ - niezalogowany 2019-09-17 10:21:44

    Orzeł ... Ap 15 7- "niech będzie pochwalony...."

  • gość 2019-09-17 10:44:56

    kulisy śledztwa wrocławskiej Prokuratury Krajowej, w którym zabezpieczono rekordową w dziejach prokuratury sumę – 1,4 mld zł. Mają pochodzić z handlu narkotykami i oszustwa. Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro chwalił się tą sprawą niedawno na konferencji prasowej we Wrocławiu. Mówił na co te pieniądze będą mogły być wydane przez skarb państwa. - Znacznie bardziej prawdopodobne jest legalne pochodzenie tych środków – odpowiada ministrowi wrocławski adwokat Kamil Małecki. Jest jednym obrońców podejrzanych w śledztwie, w którym pojawiła się ta wielka kwota.

  • legionemWlegion - niezalogowany 2019-09-17 11:01:59

    i kto was ks. zKórwySyny będzie bronił "pod krzyżem" jak was nawet sam wasz Bóg nie chce was bronić "i jeszcze" wam dowali od siebie ... coś z powtórzonego prawa ( Δευτερονόμιον) z Pwt 20, 5-6 jebiąc pod krzyżem w fundamenty waszej ks.hierarchii (wartości) waszej piramidy społecznej ... "poprostu" nie ma wyjścia ... Ojciec Jezusa z gęby dupy nie będzie robił Wj 20, 5-6 "poprawcie mnie jak się mylę" wodząc was na pokuszenie ... poprawienia - wyjścia - błędu "powtórnego prawa" przy którym się modlicie o miłosierdzie ... i nic więcej wam nie trzeba ? a palmy wielkanocnej do dupy wam nie trzeba ? Kurpsie tacy pracowici a te ich palny takie dorodne a na te waszo święto dupe i tak za-małe

  • gość 2019-09-17 13:26:41

    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/09/15/zbigniew-ziobro-w-lomzy/
    Te ciągłe wizyty rządowych ministrów i liderów partyjnych w Łomży możemy uznać za walkę o pozyskanie tak mocnej osobistości jaką jest bezpartyjny Mariusz Chrzanowski. Oprócz tego, sama wizyta Ziobry, jak i wcześniej Jakiego, jest wyrazem wsparcia dla ich partyjnej kandydatki – Aleksandry Szczudło, co sam minister przyznał na samym początku swojego wystąpienia.

  • JechOwaOpoka+ - niezalogowany 2019-09-17 13:48:41

    @ gość 2019-09-17 13:26:41 za walkę o pozyskanie tak mocnej osobistości jaką jest bezpartyjny Mariusz Chrzanowski. ? A w czym on jest silny ? siłą jego elektorat ? a w czym siła tego elektoratu ? dajcie mi odpowiedni punkt podparcia i wystarczająco długie ramię a ten elektorat skończy jak żaba bo Przetnij KEFAS na pół, a będziesz miał dwa KEFASY stary i nowy ZARAZEM . Ale przetnij żabę na pół, a będziesz miał tylko jedną martwą żabę.

  • gość 2019-09-17 14:00:37

    @ gość 2019-09-17 13:26:41 siła jest w zbawczej kreatywności której nie mają uczeni w piśmie a zwłaszcza uczeni prawie o tym jest całe nauczanie Jezusa które JPII naginał naginał aż wygiął ... i kówra jest to co jest zamiast tego co być powinno już dawno temu

  • gość 2019-09-18 08:18:00

    I stało się. Dziejowe ale proste pytanie ciśnie się w aspekcie tej wizyty. Czy zero dodane do kolejnego zera i wsparte jeszcze jednym zerem daje nam potęgę wielkości czy pozostaje zerem? Inna sprawa że zera sprawdzają się ale tylko jako dodatek do innych cyfr i to tylko w matematyce.

  • gość 2019-09-18 08:20:05

    Bardzo dobre: Kontrola centrum trolowania i hejtowania w Łomży. Specjalista od zabójstw laptopów i wszelkiego rodzaju gwoździ dzieli się wiedzą z miejscowymi co to zainteresowani są podobną działalnością i mają do tego wyjątkowe predyspozycje. Zero absolutne mimo propagandy pozostaje zerem.

Dodajesz jako: |