:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zbliża się Dzień Otwarty w Onkologii [VIDEO]

Portal mylomza.pl 16/11/2019 10:17

Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży wspólnie ze Szpitalem Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego po raz kolejny organizują Dzień Otwarty w Onkologii. W tym roku akcja odbędzie się w sobotę 16 listopada.

Wszystkie Panie, które 16 listopada w godz. 8:00 - 12:00 zjawią się na oddziale onkologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży (I piętro), będą mogły bezpłatnie skorzystać z wizyty u lekarza onkologa oraz zależnie od jego decyzji - z badania profilaktycznego: USG piersi lub mammografii. 

- Zapraszamy wszystkie panie. Te, które nie są pacjentkami poradni onkologicznej, szczególnie chętnie zapraszamy Panie, które nigdy jeszcze nie były u onkologa, nie wykonywały badań profilaktycznych - mówi Barbara Porwoł, prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.

Dzień Otwarty w Onkologii we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim i przy finansowej pomocy Urzędu Miejskiego organizuje łomżyńskie Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym.

lomza

Zbliża się Dzień Otwarty w Onkologii [VIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-11-09 14:29:27

    Świetna informacja! Akurat po wchodzeniu na tę stronę i czytaniu komentarza onkolog się przyda.

  • SzczęśćBoże - niezalogowany 2019-11-09 16:06:17

    jak to jest szpital świecki to czemu nosi imię kardynała który z budową szpitala miał tyle wspólnego co JPII z ks.pedofilią w kościele

    skoro infrastrukturę wojewódzką można nazwać imieniem osoby będącej reprezentantem dyktatury religijnej to może Kościół pod wezwaniem miłosierdzi Bożego nazwać im Edwarda Gierka
    Kościół Parafialny pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego im Edwarda Gierka ... mogę się zażyć że E. Gierek dla ludu w parafii zrobił więcej niż ks.Janusz a nawet ks.Ambroziak a nawet więcej niż JPII

    "poprawcie mnie jak się mylę" zaprawdę godne to i sprawiedliwe słuszne i zbawienne a nawet uczciwie by było żeby infrastrukturę religijną w drodze wzajemności nazwać imieniem patrona z innej bajki wszak ks. Wyszyński nie był wybitnym onkologiem a E . Gierek nie było wybitnym teologiem

  • gość 2019-11-09 18:36:33

    szczescboze gdzie ty masz mozg na pewni nie w glowie bo myslenie sprawawia ci fizyczny bol i piszesz glupoty

  • SzczęśćBoże - niezalogowany 2019-11-09 21:40:30

    ks. Wyszyński nie zrobił nic dla demograficznego rozwoju a E. Gierek w raz z zespołem techników inżynierów bez komputerów zbudował osiedle południe i tymi mieszkaniami rynek w wtórny dziś obraca i to też E. Gierek nadał Łomży nadał również prawa wojewódzkie i powstał wojewódzki szpital zespolony w Łomży ... Dzięki ks. Wyszyńskiemu mamy w Łomży kupę ks. wyższej inteligencji upadłej jak sam diabeł która historie szpitala wojewódzkiego wpisaną do Wikipedii potraktowała jako ciągłość od 1890 i ze szpitala Św. Ducha ewoluował w szpital Kardynała Wyszyńskiego ... to mądre robić taką politykę historyczną ??? wiem że można nie lubić komuchów ... ale się tym komuchom nie dziwię że stają się przyczyną tego iż Kościół cierpi prześladowania za wiarę ...

    ... bo Kościół a zwłaszcza ks.Wyszyński te prześladowania za wiarę podkreślał w swoim NON POSSUMUS ... jednak UWAGA ... czy Jezus cierpiał prześladowania za wiarę ... NIE NIE NIE 3xNIE

    To Kapłani cierpieli prześladowania za wiarę
    Jezus nazywał ich Obłudnikami ...
    Jezus mówił że diabła mają za Ojca...
    Jezus nie szanował dni wolnych od pracy leczył w dni święte i kapłani z wiernymi swoimi byli tym zgorszeni
    Jezus kazał zburzyć świątynie którą zaatakował jak terrorysta ... burząc mir świątyni
    za co Kapłani prześladowali Jezusa bo on najzwyczajniej w świecie dawał świadectwo prawdy kim czym są i jak wypaczyli rozumienie prawa bożego a tam jest "nie kradnij" "nie mów fałszywie"

    Ks.Wyszyński z Wojewódzkim szpitalem ma tyle wspólnego co Krzyż Św. z Jezusem przedwiecznym i zmartwychwstałym Jezus tego krzyża z sobą nie przyniósł i ze sobą go nie zabrał kiedy na własnym krzyżu lędźwiowym oddalił się od miejsca ukrzyżowania i nikt z bliskich jemu z tego krzyża nie zrobił przedmiotu kultu - правда ?

    w ten sposób jak przedstawiono w Wikipedii historię szpitala wojewódzkiego w Łomży to można przedstawić że Kocioł Krzyża Świętego w Łomży to ma swój początek w miejscu po którym została "Ściana Płaczu" a grupa ratownicza wzięła się od zakonu szpitalników Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego (mundurowy ordung)w Jerozolimie który już 1929 r nie prowadzi formacji rycerskiej a że ostatni rycerz krzyżackiego zakonu zmarł w 1970 r to przy grupie ratowniczej na górce zawadzkiej czytam krzyżackiej do Krzyża wadzono Rycerzy Kolumba

    żeby ks. Wyszyński był uczciwy względem Boga i ludzi to i wobec E. Gierka zachowałby się uczciwie

  • gość 2019-11-09 22:13:10

    ks. Kubeł prostujcie drogę pańską bo nadzieja w regionie się kręci jak ślad biblijnego węża na piasku a nad nią głos wołającego na pustyni ... papieża F. jakoś inaczej widzącego koncepcję Kościoła jako szpitala ... i w ogóle mającego inne poczucie nadziei
    Ks. Kubeł
    Pracujcie dla prawdziwej, chrześcijańskiej nadziei, która szuka eschatologicznego ...królestwa, tworzącego zawsze historię.... Dzielcie się waszą nadzieją tam, gdzie się znajdujecie, aby dodawać odwagi, pocieszać, utwierdzać i wskrzeszać ....– zachęcał Ojciec Święty. - Otwierajcie przyszłość, stwarzajcie nowe możliwości, dawajcie alternatywy, pomagajcie w myśleniu i działaniu, które będzie nowe. Dbajcie o wasz codzienny kontakt z Chrystusem zmartwychwstałym .... i chwalebnym.... Bądźcie sługami miłości i siewcami nadziei.... Pielgrzymujcie śpiewając, aby wasze zmagania i troska o najuboższych i o stworzenie, nie odebrały wam radości nadziei”. powiedział papież Franciszek który wcześniej wskazywał że pomoc chrześcijańska nie polega na jedynie samarytańskim podaniu szklanki wody ze źródła którym nie jest Jezus nie o takie ratownictwo podejmuje troskę Jezus który nie zakładał szpitala ... pogotowia ... nie gromadził środków trwałych i sprzętów technicznych a przede wszystkim nie budował s y s t e m u ! ks.Kubeł robicie wszytko tak jakby chciał to zrobić Piotr któremu Jezus zawsze powie APAGE ... bo nie myślisz o tym co ... należy - правда ?

  • rak+ - niezalogowany 2019-11-10 09:40:02

    правда - Non possumus - правда
    Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem. ks. Wyszyński Powiedział to Gierku ? "poprawcie mnie jak się mylę" a morze mówił o JPII-im wielkim służebniku ks.pedofili i patologii wszelkich których nawet rządy Komuchów nie mogły udźwignąć jak kobieta z problemem onkologicznym nie mogąca utrzymać piersi pokalanej rakiem

  • gość 2019-11-10 11:32:07

    szkoda slow na poprzednie wpisy trzeba uczyc sie historii Polski moze wam teskno za Stalinem on byl prawdziwym obronco ludzi skazujac ich na smierc lub lagry takiej Polski chcecie obludnicy

  • gość 2019-11-10 15:55:00

    gość 2019-11-10 11:32:07 Stalin nie zabił tyle ludzi co ci klękający przed Bogiem wszelkiego stworzenia jech owym odkupicielem którego reprezentują

    Jakby mierzyć twoją miarą - kategorią kto zabił więcej - to kultura katolicka arcy kapłanów feudalnego wyznania wiary mordujących przez tak liczne wieki przerasta mordem komuchów
    Poproś ks.proboszcza żeby wyleczył cię z poczucia tęsknoty za historią św.p a przecież historia nie zaczyna za Stalina ale przed rewolucją i niech twój ks. proboszcz ks. sadyceusz ks. iluminat uczciwie spojrzy na całokształt a nie na same skutki "rozpamiętując" "cierpienie" poszkodowanych jakby to było cierpienie "faryzeuszy" którym Jezus rozpoczął rujnowanie kultury i ze świątyni w postępie nauki zrobił "ścianę płaczu"

  • gość 2019-11-10 20:57:30

    Treść komentarza...

  • gość 2019-11-10 21:11:13

    Kobiety nie dajcie się ogłupiać onkologom, którzy są bezradni wobec raka jak dziecko we mgle/ zaledwie 2 procentowa skuteczność/ Jeżeli chcecie dłużej żyć, to nigdy w życiu nie poddawajcie się badaniom mammograficznym, które nie tylko nie mają nic wspólnego z profilaktyką, ale wręcz skracają życie. Na zachodzie już dawno nie korzysta się w wielu szpitalach z mammografu. To przykre, że organizacje AMAZONEK są ogłupiane przez farmację i dezinformują innych. W Polsce na szczęście są też lekarze niezależni od farmacji, np. profesor Frydrychowski i lekarz Adam Przygoda, którzy napisali ostatnio wspaniałą książkę o odwracaniu procesów nowotworowych bez chemii, radioterapii, czy operacji. Ja wiem, że to może być trudne do uwierzenia, ale największa ciemnota i najbardziej prymitywne i nieskuteczne metody leczenia nowotworów są w medycynie akademickiej, gdzie pełno tytułów naukowych i zwyczajnej bezradności w leczeniu raka.

  • SzczęśćBoże - niezalogowany 2019-11-10 21:36:49

    Kobiety nie dajcie się ogłupiać onkologom, którzy są bezradni wobec raka jak dziecko ... jak religijne dziecko w religijnej rodzinie w religijnym mieście w religijnym układzie zamkniętym gdzie święte autorytety reprezentują bliżsi i dalsi obrońcy kolegi ks.pedofila

    ps

    ks. Wyszyński powiedział " Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" ... nawet kobiety z problemem onkologicznym ! ... bo staraniem ks dusz pasterzy wielkich dla których "zjednoczona prawica" jest ważniejsza niż dobro dzieci ważniejsze są wydatki na świętą infrastrukturę pomnażającą konflikty danych na "żywy pomnik" walki człowieka z człowiekiem na "wyścig zbrojeń"... a nie na wyścig z czasem w troszczeniu się o to dobro n a r o d z o n e ... "i jeszcze" z troską pielęgnowane w zdrowiu i w chorobie, w dobrej i zlej doli, aż do końca ... sztafety życia sztafety pokoleń czytam na wieki wieków amen ... niech będzie pochwalony ...