:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zbójna: Audi zderzyło się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

Zbójna: Audi zderzyło się z ciężarówką
Portal mylomza.pl 14/03/2019 08:25

Do zdarzenia doszło dzisiaj pomiędzy godz. 7:00 a 8:00 na wjeździe do miejscowości Zbójna. Osobowe audi a4 zderzyło się z ciężarówką przystosowaną do przewozu drewna. Do szpitala przewieziono dwie osoby.

Dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala. Na miejsce wysłano aż trzy zastępy z Jednostki-Ratowniczo-Gaśniczej w Łomży i jeden zastęp z OSP Zbójna.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi wyprzedzał poprzedzający go pojazd w miejscu niedozwolonym i uderzył w skręcającą ciężarówkę. - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Najprawdopodobniej zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek.

lomza

Zbójna: Audi zderzyło się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 09:05:51

    No paczcie hejterze cwele i nie bmw niesamowite co mozna innym autem spowodowax wypadek tez co

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 09:39:36

    Paczcie? I wszystko jasne.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 09:41:57

    Te niemieckie rzechy mają mocne silniki a młode siurki nie mają żadnego doświadczenia i taki finał.

  • leśny dziadek - niezalogowany 2019-03-14 11:48:16

    Heniek miał więcej wypadków niż drzewa z lasu wywiózł

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 13:12:01

    Kolejny wóz młodzieży, czarne lampy z tyłu... Potem bawią się w szybkich i wściekłych... Jednego szrota mniej.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 13:57:08

    Każdemu się może zdazyc... A wy ludzie nie macie co robić tylko oceniać innych. To ze młody nie oznacza od razu ze się popisuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 14:43:31

    Wcale to nie były popisy XD... przekroczona dozwolona prędkość, wyprzedzanie ba skrzyżowaniu... przecież to naturalne zachowanie

  • Kurp - niezalogowany 2019-03-14 14:50:32

    to skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne, z góry taranują skręcających w lewo na Sóhy Barek, a z przeciwnej zaiwaniają bo już koniec terenu zabudowanego za nic mając ciągłą linię, znak o skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 15:44:20

    Tak, to były popisy, te auto nie raz robiło "szpan" na Zbójeńskich i Łomżyńskich drogach

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 15:50:33

    Kurwa jak niewidziałeś tego zdarzenia to nie pisz głupot każdemu zdarzy czasami nieszczeście. Dobrze że chłopakom nic poważnego się nie stało.

  • sędzia - niezalogowany 2019-03-14 16:40:15

    jeszcze śmiesz, drogowy bandyto, k....mi rzucać..?!

  • widz - niezalogowany 2019-03-14 17:12:25

    Młody kierowca ma nauczkę!!! Tylko żeby pod kopułą coś zostało! Że na podwójnej ciągłej się nie wyprzedza!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:31:46

    „Jednego szrota mniej” napisał Janusz który jeździ gorszym szrotem Wgl jak tam można życzyć drugiemu człowiekowi? Wiesz człowieku jak było ze się wypowiadasz..

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:32:08

    „Jednego szrota mniej” napisał Janusz który jeździ gorszym szrotem Wgl jak tam można życzyć drugiemu człowiekowi? Wiesz człowieku jak było ze się wypowiadasz..

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:37:29

    Widzę ze na prawdę się ludziom nudzi Ze musza pisać te zbędne komentarze. Stało się? To się stało Najważniejsze ze nic się nikomu nie stało. I po co jakieś hejtowanie innych Sami znakomici kierowcy się tu znajdują tak patrze..

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:49:12

    Ludzie zastanówcie się co piszecie nie jest to wina tylko kierowcy Audi ale także pana który nie wie do czego służą lusterka;)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:50:45

    Młody ale za to bardzo dobry kierowca! każdemu może się zdarzyć nie możecie być takimi świniami i mówić że jednego szrota mniej pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:52:41

    Większość osób które to komentują zapewne nigdy nie popełnia błędów! LUDZIE BĄDŹMY DLA SIEBIE ŻYCZLIWI a nie gnoicie innych!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 17:53:06

    Ciągła linia kolego... zakaz wyprzedzania. Czesto stoi sie z kierunkiem to wyprzedzają tez na trasie do kolna

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 19:11:15

    Kupię alusy z Audi jeśli się nie uszkodził przy wypadku

  • gość 2019-03-14 20:00:52

    Się dojezdził w końcu . Wiele razy widziałem co młody wyprawiał tym autem. wyprzedzanie na zakrętach i wiele podobnych sytuacji.Cymbał. Szczęście ze nie pod dyszel przyczepy.

  • Kurp - niezalogowany 2019-03-14 20:08:56

    to Heniek nie patrzy w lusterka gdy do Halusi skręca?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 20:43:09

    Mogli sprawdzić na zawartość narkotyków bo nieraz jeździł naćpany!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 20:48:19

    Widzę go codziennie i jakoś nigdy nie było takiej sytuacji żeby wyprzedzał na zakręcie wiec nie wiem skąd takie info To ze jest młody nie oznacza od razu ze nie ma wyobraźni

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 20:51:40

    Ciekawe jak ty jeździsz??? Nic ci się nigdy nie przydarzyło. Dziś on jutro możesz być ty !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 20:53:04

    Tak szrot. Ile to ma lat? 10? 15? Jeszcze wiejski tuning malowania lamp na czarno. Za to dowód powinien mieć zabrany dawno. Potaniały te złomy i kupują, potem się rozbijają. Lusterka? Linia ciągła, gość skręca, a ten wyprzedza. Tylko i wyłącznie wina gościa z Audi. Może się nauczy. A koledzy obrońcy gówniarza i wiejskich szrotow.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 20:56:21

    Ciężarówka byla gdzies z Nowej Wsi na blachach A audi kto jechal??? Zna ktos kto to ?

  • Boss - niezalogowany 2019-03-14 20:58:14

    Nacpany? Hahah ludzie z tego co wiem była pobierana krew od kierowcy był czysty więc nie widzę tu w tym za grosz prawdy jak ci się nudzi to przejdź się do jakieś agencji tam ci pomogą napewno hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 21:01:11

    Hahaha przepraszam jaki jeździ? Weźcie ludzie już nie wymyślajcie bo to aż śmieszne jest ze nie znacie chłopaka ale najlepiej wiecie co on robi

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 21:03:28

    A lusterka w samochodzie to po co są? Do ozdoby? Wina leży po obu stronach a nie tylko po kierowcy audi

  • . - niezalogowany 2019-03-14 21:04:22

    Obsrac kogoś jest łatwo Cwaniaczkow w internecie jest coraz więcej a w Realu siedzą pizdy cicho Pozdrawiam tych co hejtuja wielki środkowym palcem u ręki ;)

  • gość 2019-03-15 06:57:01

    Info z tego ze widziałem co on potrafi na trasie do łomży . Ale przecież wzorowy kierowca buchacha jak by miał oleju ciut w głowie to nie doszło by do tego i koniec. Ku...wa kierowcy rowek miedzy nogi. i to na kapciu żeby nie szalał. teraz bedzie ze nie jego wina i przepisowo jechał 50km/h.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 10:07:03

    Postawcie się ludzie na miejscu tego chłopaka jak on się czuję kiedy to czyta. Ciekawe czy Wam było by miło gdyby to o Was tak pisali

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 10:09:52

    Hejty to chyba nie maja co robić w domach tylko wylewać swoje wypociny ... tak jak ktoś powiedział wcześniej kozaki w necie pi.dy w świecie ... dobrze ze nic nikomu się nie stało a nie kurwa bo może to zrobił zle bo młody bo głupi kurwa zajmijcie się swoimi sprawami a nie życiem innym wielcy nauczyciele się znaleźli na biegłych byście się nadawali a nie sorry nie po podstawówkach

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 10:09:58

    No sami wzorowi kierowcy!! Człowieku dziś on jutro możesz to być ty Ale najlepiej wsiąść na chłopaka, żeby kierowca ciężarowi patrzył w lusterka do tego by nie doszło , dlatego proszę was jak gowno wiecie to się nie odzywajcie!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 11:07:26

    O czym w ogóle mowa? Skrzyżowanie, przejście, podwójna ciągła... Audi wyprzedza, więc łamie przepisy zanim doszło do zdarzenia i to on jest sprawcą. Powinni zabrać prawko i skierować na badania psychologiczne. Trzeba eliminować takich kierowców z dróg, bo mogą zrobić jeszcze komuś krzywdę. A wszyscy obrońcy tutaj są tacy sami. Preferują taki styl jazdy i bardzo dobrze niech czyta o sobie co ludzie o nim myślą. Może zostanie coś odrobinę pod kopułą. Potencjalny zabójca!

  • Gość ala - niezalogowany 2019-03-15 11:20:24

    Kurde, 1 primo to nie Heniek durnoty durne, po 2 to ułamki sekundy i każdemu Sue mogło zdarzyć, skąd w Was tyle kurwa nienawiści do bliźniego, cwaniaczki bo na anonimie jedziecie? Takie z Was ideały? To się swoim nazwiskiem podpisz ie, bo teraz to pokazuje ie jakie z Was śmieci tylko, i peunta, niech Wam wszystkim hejterom zdarzy się to czego bliźnim wypominacie i zyczycie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 11:37:51

    Jak by mu krew pobrali to by już siedział.... do tego obrońcy, który pisze, że kierowca nie jeździł na prochach... sam wiesz ciulu, że on wiecznie zjarany.... pewnie nie raz z nim "ziolko" paliles

  • gość 2019-03-15 11:46:09

    Piszesz żeby się nazwiskiem podpisać, a gdzie twoje nazwisko? Też jestem za tym żeby takich potencjalnych zabójców eliminować z dróg i dożywotnio prawko zabierać. Jak nie stosuje sie do przepisów to niech chodzi pieszo, może wtedy nie zrobi nikomu krzywdy...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 11:47:41

    Ogarnijcie się!!! Nie wierzę że wszyscy którzy Go hejtują nigdy żadnego przepisu nie złamali. No po prostu sami wzorowi kierowcy...

  • gość 2019-03-15 11:48:42

    Krew jeśli nawet pobrali to zapewne na alkohol, a nie na prochy

  • Kurp - niezalogowany 2019-03-15 11:58:12

    to się Heniek zięcia dorobił, żeby nie spojrzeć w lustro

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 12:08:22

    Gdyby to nie było anonimowe ciekawe ile osób otworzyło by swoje śliczne buźki żeby go zhejtować!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 14:16:28

    Obrońcy niewinnego A może zobaczymy monitoring z wczorajszego dnia i zobaczymy czy jechał 50km/h przez Zbójne

  • przePiS - niezalogowany 2019-03-15 15:58:15

    w tym miejscu nie obowiązuje już ograniczenie do 50-tki, jednak wyprzedzanie na skrzyżowaniu (znak pionowy i poziome linie) przesądza o tym kto spowodował tę kolizję o ile ciężarówka sygnalizowała zamiar skrętu w lewo

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 23:03:18

    Nie osondzajćie ludzi po wyglondzie osobiśćie znam tego człowieka i wiem jak jeździ pozdrowieńia dla Kamila. P

  • gośćMiodek - niezalogowany 2019-03-16 07:19:47

    ale po grafomaństwie można "osondzać"

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 15:42:19

    Ludzie zajmijcie się własnym tyłkiem.. Na prochach? Zjarany? Człowieku haha złapałeś go za rękę ze go osądzasz? Bo tak się składa ze znam chłopaka i takich głupot się nie czepia.. wiec darujcie sobie te pomówienia!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 18:26:21

    Właśnie znam go osobiście... I nie raz widziałem to zjaranego.... I szczeniaku wybielaj nie wybielaj.... bo przegrasz na argumenty

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 18:58:36

    Najwidoczniej go mało znasz Każdy sądzi według siebie:) I licz się ze słowami bo nie jestem ani „szczeniakiem” ani „ciulem” Nie bądź taki pewny!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 19:03:05

    Za te wyzwiska i pomówienia możemy się gdzie indziej spotkać, jak nie masz co robić!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 22:24:56

    Hahahaha nie czepia sie takich rzeczy.. Taka prawda, że jeździł nie raz pod wpływem środków odurzajacych.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 22:35:35

    Nie znasz go na tyle co znam go ja Wiec zajmij się swoim tyłkiem i nie oczerniaj chłopaka, bo gowno wiesz!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 23:18:56

    Widzisz obronco... więcej osób pisze, że jeździł po środkach, więc coś chyba jest na rzeczy.... I uwierz dziecko, że jestem sporo starszy od Ciebie...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 13:29:38

    Ostrzegam ze te komentarze wcale nie sa anonimowe i mozna dojsc kto to piszę.. a z tego co wiem sprawa zgloszona na policje wiec piszczie dalej obrazajcie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 09:18:08

    Hallo Policja, przyjeżdżajcie natychmiast na mylomza :) skoro zgłosiłem to dobrze prochy utrzymuja się dość długo w organizmie :)

  • Gość Ady - niezalogowany 2019-03-18 11:15:34

    Dla Pana Hejtera człowiek narkotyk wypoci. Ty kurestwa nie dasz rady :)

Dodajesz jako: |