:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zerwana kabina tira! Groźne zdarzenie z udziałem ciężarówki [FOTO]

Wypadki drogowe, Zerwana kabina tira! Groźne zdarzenie udziałem ciężarówki [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 03/10/2019 06:39

Dziś przed godziną 5 drodze wojewódzkiej 677 w Konarzycach doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Kierowca jednego z pojazdów cudem wyszedł bez poważnych obrażeń z kompletnie rozbitego samochodu.

Do zdarzenia doszło przy wyjeździe z Konarzyc od strony Śniadowa. Na stojącą w korku naczepę najechała kolejna ciężarówka. W wyniku uderzenia najpierw zerwała się kabina z kierowcą a później pojazd uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca cudem wyszedł bez poważnych obrażeń z kompletnie rozbitego pojazdu.

Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

lomza

Zerwana kabina tira! Groźne zdarzenie z udziałem ciężarówki [FOTO] komentarze opinie

  • real - niezalogowany 2019-10-03 07:04:22

    A gdzie była Krynicka? Dlaczego jej nie ma na tych zdjęciach?

  • real - niezalogowany 2019-10-03 07:04:59

    A gdzie była Krynicka? Dlaczego jej nie ma na tych zdjęciach?

  • real - niezalogowany 2019-10-03 07:09:07

    Do administratora. Dotychczas myślałem, że to ludzie dublują swoje wpisy, ale przekonałem się (dowód powyżej), że to wasz system tak działa. Kliknąłem na dodaj komentarz i nie poszło (nie było komentarza pod tekstem). Dodałem drugi raz i jest 2 razy. Czy u was ktoś nad tym czuwa czy nastawione jest na automat?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 08:13:30

    Co za baran z ciezarowki zeby nie widziec dlatego ja jak stoje w korku takim zawsze obsrewuje w luterku z haka predkosci zbliza soe zwlaszcza tir itp i mam skrecone kola w lewo i wrzucona jedyne gotowy na ucieczke w razie co jak patrze na takich debili to utwoerdza mnie ze robie dobrze

  • gość 2019-10-03 08:28:57

    cale szczescie ze osobowka nie stal przed patelnia, a swoja droga niedawno koło Wyszkowa tez patelnia z suwalskiego wyladowal na pasie zieleni

  • gość 2019-10-03 08:31:16

    Gość - dobrze kombinujesz, ale - w lewo? Potencjalnie pod auto z naprzeciwka.

  • gość 2019-10-03 08:33:33

    no właśnie nawet jak zobaczysz że w ciebie leci to ty wjedziesz komuś przed maskę więc głupie myślenie już lepiej na pobocze lub do rowu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 09:00:08

    Kierowcy ciężarówek powinni przechodzić badania minimum co rok.za dużo wypadków z ich udziałem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 09:37:17

    Ci Panowie w końcu się dojeździli, kolega w kolegę wjechał, od paru miesięcy na ulicach Łomży w godzinach 4-5 rano zapierdzielali jeden za drugim na zderzaku z dużą prędkością.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 10:00:21

    Zabrać baranowi prawo jazdy,żeby osobówką stałe przed tirem to by go zmiadzili.zabrac prawo jazdy.

  • gośjkjksaać - niezalogowany 2019-10-03 10:02:31

    Akurat kierowcy tych patelni jeżdżą z bardzo dużymi prędkościami w godzinach 4-5 jak ktoś napisał i to jest prawda. I prawdą jest że się w końcu któryś dojeździł. A czy przez miasto mogą takie duże samochody jeździć przed 5 rano?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 10:08:00

    Moze byc w prawo uciec ale nie zawsze jest gdzie a jak w lewo to nawet jak dojdzie do czolowki to na wahadle predkosc ok 40 to tez z przeciw wyjahamuje nawet jak cos to stluczka bedzie a nie masakra jak pod Myszncem latem

  • gość 2019-10-03 10:24:21

    tiry jeżdżą jak wariaci.Wczoraj za Jeżewem białorusin z ruskim zrobili sobie wyścigi tirami.Człowiek aż oniemiał co oni wyczyniają.Policja niech daje kierowcom tirów jak największe mandaty i zabierać prawka.To przez nich te wypadki

  • Łomrzyniak - niezalogowany 2019-10-03 11:40:22

    I po co tyle tych cienrzaruwek....tylko jerzdżo sie rozbijajo i ludzi zabijajo i głośne to holerstfo....

  • gość 2019-10-03 12:00:58

    Tiry na tory !!!

  • gość 2019-10-03 13:09:25

    tiry na tory?czy wiesz skąd biorą się produkty w twoich sklepach kto je dowozi ,to ci żli kierowcy tirów jadą po nocy abyś mógł zrobić zakupy ,a taka obsówa może zdarzyć się każdemu z was

  • gość 2019-10-03 13:11:41

    to wszystko przez limity czasu sam jeździłem i wiem jak to jest być poganianym przez kierownika i przez tachograf jedynie to na budowie wywrotką nie trzeba pędzić

  • GośćJózef Liszewski - niezalogowany 2019-10-03 14:24:17

    Bezmyślność kierowców ciężarówek doprowadza o ból głowy,czemu oni tak bezmyślnie jeżdżą ?.Nie raz trąbią gdy w terenie zabudowanym mam na liczniku 60km/godz.Też mam obawy gdy stoję w korku by jakiś baran namnie nie najechał.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 14:52:27

    Mam nadzieję że tego debila zwolnią a policja powinna go pozbawić uprawnień do kierowania pojazdów.Jesli między tirami by było auto osobowe to nikt by nie przeżył z osobówki.Karac tych debili z tirów tu chodzi o luckie życie.Zawodowy kierowca który się zagapil,to jest nie dopuszczalne.Zdrrzenie z ciężarówką to pewna smierc.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 15:38:23

    Co za zjeb z tej ciężarówki...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 16:17:49

    Nie powodują dużo wypadków, tyle że jak już dochodzi do niego z udziałem ciężarówki to jest to naglasniane przez media stąd odczucie że dużo. PS nie na temat czytając większość komentarzy powyżej to Polska język, trudna język heh

  • gość 2019-10-03 17:57:38

    Tiry na tory !!!
    Przynajmniej tranzyt przez nasz kraj
    Tiry nie powinny jeździć szybciej niż 90km/h

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 20:47:47

    Bekaele na 100%

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 21:25:02

    Ty sam jestes jak ten BKL

  • Czebu - niezalogowany 2019-10-03 22:09:27

    Czasami w tych nagłaśnianych wypadkach z udziałem bardzo dużych ciężarówek wychodzi, że kierowca ciężarówki przeżył. Nie wiem, może to są jednostkowe przypadki, ale wydaje mi się, że te kabiny w ciężarówkach są chyba wzmocnione. Czy nie można jakoś zabezpieczać samochodów osobowych przed zderzeniem? Dlaczego w nowoczesnych samochodach nie montuje się metalowych zderzaków? Taki wypadek, może to nie zawsze jest wina kierowcy. Zauważyłem, że cała ta technika idzie w bylejakość. Technika ma coraz gorszą jakość. Nie wiem, na ile jest prawdą mówienie, że surowce naturalne się kończą.

  • Gośćgosc - niezalogowany 2019-10-04 00:29:32

    U nas tacy jeżdżą tirami co mieli operacje na oczy i tak dodrze nie widzą bo jak jadą to trzeba uciekać w bok bo inaczej to wypadek a przeważnie jeżdżą przeladowanymi dzrzewem

  • miras - niezalogowany 2019-10-04 07:33:52

    co za tuman

  • Kierowca - niezalogowany 2019-10-04 09:58:38

    Proponuję zapoznać się że statystykami kto ile wypadków powoduje

  • januszek - niezalogowany 2019-10-04 13:34:09

    A gdzie była Krynicka? Dlaczego jej nie ma na tych zdjęciach?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 15:14:15

    W Łomży jeden taki jeździ co okna wozi i miał operację na oczy,kto mu dała prawo jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 15:51:18

    Gościu co tak piszesz na Krynicką to się z kolesiami określ raz mówicie, że jej za dużo raz, że za mało. Wiem, że to sarkazm ale nawet przy wypadku musicie ją hejtowac bawi was to czy jara, że kobiecie przykrość sprawiacie?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:33:09

    Ciekawe czy pani Bernadeta jest wolna i jak się można skontaktować z nią

  • Leszczu - niezalogowany 2019-10-04 21:40:31

    Łatwa sprawa...
    Nie znam się na czymś, nie mam o czymś bladego pojęcia ale krytykuję...
    Odnoszę się do tych wszystkich , którzy chcieliby ukrzyżować kierowcę Tej ciężarówki, (nie TIR-a), TIR (skrót od fr. Transport International Routier[1], „Międzynarodowy Transport Drogowy”), MIĘDZYNARODOWY !!! https://pl.wikipedia.org/wiki/TIR
    Poznajcie najpierw specyfikę tej pracy, tego zawodu, a dopiero wtedy wyrażajcie swoje opinie...
    Byłem kierowcą przez dość długi okres.
    Współczuje ludziom którzy muszą zarabiać na utrzymanie swojej rodziny za kierownicą...
    Kierowca zawodowy przechodzi szereg badań i kursów, zanim zacznie prowadzić pojazd o wadze 40 tys kilogramów.
    Praca jest ciężka, bardzo ciężka, czasami wręcz katorżnicza, a pieniądze takie sobie.
    Mnóstwo stresu, brak snu....
    Nikt , kto nie był zawodowym kierowcą nie zrozumie , czym jest ta praca i jakich wymaga poświęceń.....
    Szacunek dla Kierowców.....

  • gość 2019-10-05 18:43:58

    TIRY NA TORY A WY TĘPE DZIDY POZDYCHACIE Z GŁODU ... SAMOLOTEM WAM ZAOPATRZENIE DO BIEDRONKI PRZYWIOZĄ A PALIWO W KANISTRACH .

  • gość 2019-10-06 13:15:43

    Tak tiry na tory a dokładnie chodzi tranzytu przez nasz kraj.Zagraniczne tiry niech nie niszczą naszych dróg i niech niech nie jeżdżą jak sobie chcą.Po drogach snują się tylko cale sznurki tirów.To przeważnie przez ich jazdę są te wypadki.Jak samochody osobowe się zderzą to jest stłuczka a jak osobówka zderzy się z tirem to.................Zbyt dużo jest tirów na naszych słabych drogach

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 16:42:45

    Na tory dobre. Gdzie masz te tory. Za dużo ludzie filmów kowbojskich oglądacie. Kierowca zawodowy przechodzi badania lekarskie co 5 lat wprowdzmy ten sam przepis na kategorie "B". Wypakdki byly i beda.

Dodajesz jako: |