:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zielone? Stop! Czerwone? Jedź! [VIDEOREJESTRATOR]

Portal mylomza.pl 17/05/2019 09:05

Kierowca busa postanowił zatrzymać się na zielonym, a kierowca BMW przejechać na czerwonym. Wszystko to wydarzyło się w tym samym czasie i na tym samym skrzyżowaniu w Łomży. Kierującym najwyraźniej pomyliły się kolory.

Na nagraniu z videorejestratora widzimy sytuację, w której kierowca czerwonego busa zatrzymuje się przed sygnalizatorem, chociaż ten wyświetla sygnał zielony. Po chwili prawdopodobnie uświadomił sobie swoją pomyłkę i odjechał w momencie zmiany świateł.

Co dalej?  Widzimy kolejną nietypową sytuację. Chociaż pali się już sygnał czerwony, kierowca BMW przejeżdża przez skrzyżowanie jak gdyby nigdy nic. Przed kolizją uchroniła go chyba tylko uważna jazda innych kierowców.

Obie sytuacje zostały zarejestrowane w tym samym czasie na skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicą Polową.

 

lomza

Zielone? Stop! Czerwone? Jedź! [VIDEOREJESTRATOR] komentarze opinie

  • kierowca.pl - niezalogowany 2019-05-17 09:16:45

    Ale skurwysyny upośledzone! Kundle do budy a nie za kierownicę!

  • real - niezalogowany 2019-05-17 09:17:58

    Jestem zdania, że ewidentne sytuacje tego typu, zarejestrowane na videorejestratorze, powinny być podstawą do ukarania mandatem i punktami.

  • gość 2019-05-17 09:45:26

    co dzień widzę jak po mieście się jeździ i często na czerwonym a jakoś tym się nie jaram jak *** w piecu.

  • - niezalogowany 2019-05-17 09:45:48

    Na Zawadzkiej oststnio to samo było... Wszyscy stają a dziadziuś pewny siebie pojechał na czerwonym...jobieta z przejścia musiała uciekać bo by ją potrącił..

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 10:27:42

    Moze strażak jechał i myslal, ze wozem jedzie

  • gość 2019-05-17 10:37:16

    najpierw to zastanówcie sie jak te sygnalizacje sa ustawione. Jak sa skoordynowane cykle zmian oraz brak powtarzaczy świateł. To właśnie powoduje tego typu sytuacje. Nie usprawiedliwiam tu kierujacych ale po stronie organizacji ruchu w kwestii tych sygnalizacji i ci ustawienia jest wiele do zrobienia.

  • gość 2019-05-17 10:40:22

    cykl światła do jazdy na wprost i w lewo powinien równoczesny a tak czesto dochodzi do takich sytuacji

  • kierowca.pl - niezalogowany 2019-05-17 10:41:42

    Może niedorozwoj jechał i myślał że posuwa babę. Do przodu, oddech i znowu do przodu.

  • gość 2019-05-17 11:03:15

    czoraj przed godziną 22 Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu karnego, która zaostrza kary za przestępstwa dotyczące m.in. pedofilii. Za przyjęciem nowelizacji głosowało 263 posłów, trzech było przeciw, trzech wstrzymało się od głosu. Teraz ustawa trafi do Senatu. Większość posłów PO i Nowoczesnej wyjęła karty do głosowania. - Ta ustawa nic nie rozwiązuje. Jedynie państwowa komisja śledcza ma szanse wyjaśnić tę sprawę i pomóc Kościołowi się oczyścić. Nie chcecie tej sprawy wyjaśnić. Chcecie zrobić dym i chronić księży pedofilów, bo macie sojusz z tą częścią Kościoła, która uprawia politykę - powiedział Sławomir Neumann. Parlamentarzyści opozycji domagali się powołania niezależnej komisji, która miałaby wyjaśnić kwestię ukrywania przestępstw pedofilskich w Kościele katolickim w Polsce. Na sali plenarnej pojawili się z transparentami, skandowali "Komisja, komisja".

  • gość 2019-05-17 11:09:54

    BLM :D

  • gość 2019-05-17 11:42:20

    BMW - Bóg Mnie Woła

  • gość 2019-05-17 12:23:47

    no i co że przejechał? stało się coś? bo bmw?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 15:37:20

    Powinien być zakaz nagrywania osób prywatnych, od pilnowania przepisów jest policja a nie pierwszy lepszy niespełniony reżyser z rejestratorem z Ali express.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 15:40:56

    Takie wydarzenie w Łomży to rarytas wręcz, od razu trzeba nagrać i naglosnic incydent. Po obejrzeniu nie mogę dojść do siebie, tak mnie poruszyła ta sytuacja.

  • gość 2019-05-17 15:52:29

    Na moje oko i logike gosc w czerwonym busie chcal zostawic kolege w bmw na swiatlach. Jakaś spina byla miedzy nimi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 15:52:44

    Przechodzilam wczoraj przez pasy mialam zielone dla pieszych i cale szczescie ze zaczekalam bo by mnie potrącił jakis samochod ktory mial czerwone swiatlo ale zamiast zwolnic i sie zatrzymac to jeszcze przyspieszyl i przejechal na czerwonym może daltonista kolorów nie odróżnia.

  • gość 2019-05-17 15:53:03

    Na moje oko i logike gosc w czerwonym busie chcal zostawic kolege w bmw na swiatlach. Jakaś spina byla miedzy nimi.

  • gospodarz - niezalogowany 2019-05-17 18:13:03

    Biedne stworzenia nie dość że pokrzywdzone przez los ułomnością to jeszcze daltonisci.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 18:27:32

    Co wy mówicie o zakazie nagrywania? Myśleć trochę. Wyjeżdżając na drogę publiczną sam stajesz się osobą publiczną. No i takie zachowania i takich 'kierowców' to Trzeba nagrywać i stosować adekwatne karty, a nie taki jeden z drugim jeździ jak chce, a później wypadki itd.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 19:04:20

    Gdybyś mnie osobiście nagrał to bym Ci sprawę cywilna założył, gwarantuje i wtedy może ja bym mandat dostał ale tego że mnie nagrywasz bym Ci nie odpuścił bo jest przede wszystkim rodo. A ja sobie nie życzę nagrywania. A pozwolenia na obrót moimi danymi osobowymi to nikomu nie udzieliłem. I zachęcał bym osoby nagrywane do tego samego.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 19:25:02

    Ktoś wcześniej już napisał, że od pilnowania porządku i przepisów jest policja a Ty jeden z drugim nagrywaczu zadbaj o swoje a nie o czyjeś bezpieczeństwo. Tyle w temacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 19:28:39

    A Ty myślisz że ktoś nagrywa bo pilnuje porządku i jest przepisowym kierowca? Większość ludzi nagrywa i donosi tylko po to żeby drugiemu dopiec w życiu. Po nic więcej. Niestety taka moda na donoszenie się zrobiła w naszym kraju. Rozumiem mam rejestrator mam zdarzenie jakieś, kolizje itp używam nagrania wtedy, ale używać go tylko po to żeby donieść jeden na drugiego? Nie rozumiem tego, nie toleruje i nie popieram.

  • Mark - niezalogowany 2019-05-17 19:33:38

    idioto jeżeli nie chcesz być nagrywany to nie wychodź z domu. Jeszcze nikt nie został ukarany za umieszczanie wizerunku. Jeżeli już jest tylko nakaz usunięcia zdjęć z internetu bez konsekwencji. Rodo to głównie ma chronić dane osobowe ale nie twarze. Ja sobie nie życzę żebyś zachowywał się na drodze jak niedorozwój. Stąd zachęcam wszystkich do filmowania debili i pokazywania w internecie. To oczywiście dla dobra innych aby ich przestrzec.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 20:42:28

    To może nie zostanie ukarany taki ktoś ale po sądach sobie pochodzi i będę miał chociaż z tego satysfakcję to może wnioski wyciągnie jakieś taki kierowca idealny. Aa i zanim kogoś nazwiesz idioto to najpierw popatrz na swój sposób wypowiedzi Panie inteligencie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 20:46:05

    Dokladnie dobrze pisze ktos pociagac szeryfow dla przykladu po sadach za filmowanie bez zgody osoby nagrywanej

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 20:54:37

    Mark a własnie że są przypadki ukarania za umieszczanie wizerunku i nie bądź taki pewny że nie bo mógł byś się zdziwić. pamiętaj że możesz nagrywać na własny uzytek ale nie możesz udostępniać publicznie bo jeżeli ktoś się zaweźmie i na dodatek zna prawo to nie będzie takie oczywiste jak Piszesz powyżej. Pozdro

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 21:14:49

    Nius na miarę portalu

  • Marek - niezalogowany 2019-05-17 21:27:09

    Jakoś redakcja MyLomza filmuje całe akcje i robi zdjęcia nie na własny użytek tylko po to aby to pokazać publicznie i nikt z tego nie robi problemów. Wyjątki gdy chcą otacza się mgłą dla nierozpoznania. Kara byłaby gdyby nie zrobił tego pomimo nakazu usunięcia lub korekty. Osobiście nie znam takiego przypadku ale chętnie zobaczę.

  • STOP - niezalogowany 2019-05-18 08:03:22

    ŻĄDAM zlikwidowania "zielonych strzałek" " prawoskrętów" ! .. to że np w tym m-cu nie zostałem zabity na ZIELONYM jako pieszy lub rowerzysta to zawdzięczam tylko własnemu rozumowi a nie DEBILNYM Przepisom Ruchu Drogowego, ani jeszcze głupszym kierowcom którzy jadą na "warunkowym" z OCZAMI na wprost i zazwyczaj komórką przy uchu ! !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 09:27:53

    Oj wyssali niektórzy z mlekiem matki wychowanie szpicli i donosiciel z pewnością w minionym systemie byli by doskonałymi orm cami albo funkcjonariuszami ub sb najpierw zweryfikuje swoją doskonałość jeden z drugim

  • Mark - niezalogowany 2019-05-18 10:44:23

    Gdy niedorozwoj nie potrafi się dostosować trzeba go zmusić do tego. Gdy stwarza zagrożenie nie ma innej rady. Zrozumiał tuman czy nie?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 11:11:41

    Zmuś to Ty się do odrobiny kultury

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-05-18 21:58:42

    Masakra!!!Odczulem ze w tym miescie to same "idealy bez skazy" zamieszkuja.Zero kultury na forum i podejrzewam ze na drodze rowniez tak samo.Bo jaki charakter taki i kierowca na drodze...

  • Mark - niezalogowany 2019-05-19 00:09:51

    Na kulturę zasługują tylko ludzie na poziomie. Niestety pewien procent to osobniki upośledzone które w dupie mają kulturę i przepisy. Takie stworzenia stwarzają ogromne zagrożenie na drodze. Zero myślenia i przewidywania. Stary rzęch dwudziestoletni a pycha i pewność siebie ogromna. Jesteś za kierownicą to skup się debilu na prowadzeniu samochodu bo jakże łatwo możesz kogoś zabić. W domu może być psem ale na drodze postaraj się być człowiekiem.

  • Gość1 - niezalogowany 2019-05-19 08:53:59

    Ciebie to chyba w domu,pracy i wsrod znajomych juz nikt nie slucha...?Wypociny takie piszesz ze az niechce sie Ciebie czlowieku czytac.Zreszta kultura nie grzeszysz.Widocznie z ciebie taki sam draiver jak tu prezentujesz sie na forum. Łomżynski "Straznik Teksasu"

  • gość 2019-05-28 16:14:22

    Gościu co tak straszysz sądami i RODO, możesz mi powiedzieć gdzie na tym nagraniu jest upubliczniony czyjś wizerunek??? Nawet blachy są zamazane, choć te też w żaden sposób nie są danymi osobowymi.

Dodajesz jako: |