:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zmarł Janusz Świderski - wieloletni Dyrektor ZDP w Łomży

Łomżanie, Zmarł Janusz Świderski wieloletni Dyrektor Łomży - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 19/11/2019 13:27

Wczoraj (18.11) po ciężkiej chorobie zmarł Janusz Świderski - wieloletni Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży, radny Rady Miejskiej Łomży i egzaminator w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Dzięki Jego działaniom na terenie miasta Łomży i Powiatu Łomżyńskiego powstało wiele ważnych inwestycji drogowych m.in. wybudowano drugi most na rzece Narew (most im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala").

O śmierci Janusza Świderskiego informuje Starostwo Powiatowe w Łomży:

Janusz Świderski urodził się 22 listopada 1949 roku w Kolnie. W latach 2011 - 2017 związany był z Powiatem Łomżyńskim pracując na stanowisku Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży. W 2016 roku Prezydent RP Andrzej Duda, na wniosek Starosty Łomżyńskiego, odznaczył Go Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Wspominamy Go jako fachowca i niezłomnego człowieka mocno zaangażowanego w swoją pracę, ale i służbę społeczną. Dzięki Jego działaniom na terenie miasta Łomży i Powiatu Łomżyńskiego powstało wiele ważnych inwestycji drogowych m.in. wybudowano drugi most na rzece Narew (most im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala").

Z drogami związany był od początku swojej kariery zawodowej. W czasach Województwa Łomżyńskiego był Dyrektorem Wojewódzkiej Dyrekcji Dróg Miejskich, a następnie kierował łomżyńskim oddziałem Zarządu Dróg Wojewódzkich. W ostatnich latach swojej pracy zawodowej związany był właśnie z Powiatem Łomżyńskim. Poza aktywnością zawodową był także zaagnażowany społeczne. W latach 1994 - 2002 - był radnym Rady Miejskiej w Łomży. Pracował również jako egzaminator nauki jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży.

W imieniu Zarządu Powiatu, Rady Powiatu Łomżyńskiego oraz pracowniów Starostwa Powiatowego w Łomży i Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży składamy najszczersze wyrazy współczucia i wsparcia Rodzinie Zmarłego.

lomza

Zmarł Janusz Świderski - wieloletni Dyrektor ZDP w Łomży komentarze opinie

  • gość 2019-11-19 15:11:58

    wieczny odpoczynek … racz dać mu Panie :(

  • gość 2019-11-19 15:12:50

    znałem go osobiście … dobry człowiek był (

  • gość 2019-11-19 17:02:26

    Znam osobiści .Dobry i wspaniały człowiek. Prawdziwy profesjonalista w swym zawodzie. To dzięki jego staraniom i zabiegom Łomża ma drugi most. Zrobił bardzo dużo dla miasta. To on zaczął zmianę oblicza układu komunikacyjnego miasta. To był jeden z niewielu których się chciało słuchać , dyskutować. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

  • gość 2019-11-19 17:04:35

    ten drugi most winien nosić jego imię i nazwisko bo jest jego dziełem.

  • gość 2019-11-19 19:37:04

    rzetelny egzaminator ,,, wyrazy współczucia dla rodziny ,,,

  • Jan - niezalogowany 2019-11-19 20:27:38

    Pracował nie tylko w drogach ale także w Wojewódzkim Związku Kołek i Organizacji Rolniczych. Wspaniały człowiek.

  • NKWD=ZSL - niezalogowany 2019-11-20 10:18:20

    ZLIKWIDOWAĆ Starostwa Powiatowe i to natychmiast nie czekać do końca kadencji !

    w/w pełniącego funkcję dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych uważam za największego SZKODNIKA w historii powiatu :

    - Ludzie wnioski składali w pilnych potrzebach a w w/w owe wnioski lekceważył ! - są potwierdzenia na piśmie !
    - przepust w Niewodowie : roztopy i deszcze zalewały i drogę i Ludziom posesje a w/w chodził jakby niezorientowany i jakby to nie dotyczyło jego OBOWIĄZKÓW !
    - a " sławetna" ścieżka rowerowa :... Pniewo , Siemień ... głębokie wykopy i te żółte barierki na terenie Parku Krajobrazowego to wyłącznie dowody aby maksymalnie zwiększyć koszt " inwestycji" !
    - "droga" w Taraskowie - 3 świat budowlany !
    - droga asfaltowa przez Kalinowie zbudowana w 1975/76 : dziury takie że koła urywało , a przy przystanku Dzieci i autobusy " topiły" się w błocie do kolan !
    - most " Hubala " to konstrukcja raczej niepewna i wysokiego ryzyka i te drogi na grobli to totalna ruina ... drogi i chodniki chyba zbudowane z piachu i plasteliny , a most po wybudowaniu od razu miał przechył chyba 20 cm , a gdy jedzie samochód to konstrukcja chodzi do góry i do dołu z 10 cm jakby to było zbudowane z BAMBUSÓW !
    - na wielu odcinkach dróg powiatowych zwłaszcza towarzysze towarzyszów z zsl-a dokonali zawłaszczeń " pasa drogi" i zmienili konstrukcję pobocza i drogi i np wody opadowe i roztopy zamiast płynąć poboczem i dalej do przepustów lub mostków to wylewają się na drogę i tworzą poprzeczne kałuże a zimą wysokie przeszkody lodowe !

    starosto Szabłowski tak więc nie ma czego wychwalać takie wrogie i szkodliwe działania,!
    a to co było robione to podatnicy za to zapłacili !

  • gość 2019-11-20 11:51:47

    powyżej bzdury totalne człowieka umysłowo chorego który nie ma pojęcia a wypisuje bzdury tylko po to aby wylać swoją żółć i zaprezentować swoje frustracje. Wśród normalnych ludzi jednak zawsze znajda się zwyczajne złośliwe jednostki.

  • gość 2019-11-20 12:40:17

    Pokój jego duszy. Był wspaniałym człowiekiem [*]

  • gość 2019-11-20 13:13:14

    @ gość
    2019-11-20 11:51:47

    po pierwsze zniesławiasz człowieka nazywając jego " chorym umysłowo " a to jest czyn karalny , zabroniony Kodeksem Karnym !

    jedż np do Niewodowo i powiedz że się cieszysz że ich zalewało !

    a ten co pisze wyżej podaje fakty , a to że człowieka który pisze prawdę zniesławiasz nazywając jego umysłowo chorym to typowe działanie ub-sb i towarzyszów z zsl-a przez ub-sb szkolonych

    i pewnie się zagotowałeś na widok napisu " NKWD= ZSL"

  • gość 2019-11-20 13:54:34

    W TAKIEJ CHWILI TAKIE ZACHOWANIE WSKAZUJE NA ZWYCZAJNY BRAK TAKTU I KULTURY PANIE "NKWD=ZSL" a to nie jest znieważnie tylko stwierdzenie faktu.

  • gość 2019-11-20 14:03:42

    normalny człowiek zna inne określenie a nie " największy szkodnik w historii powiatu\' - to brzmi jak zniesławienie . Normalny człowiek nie sugeruje zawyżania kosztów inwestycji " wyłącznie dowody aby maksymalnie zwiększyć koszt " inwestycji" ! Normalny człowiek nie sugeruje wykonania dróg w sposób sprzeczny z zasadami sugerującymi umyślne działanie chyba ,ze celem tego działania jest znieważenie czci człowieka który zmarł . Tak więc panie NKWD= ZSL jaki był cel tej pan publikacji akurat w tym momencie?

  • gość 2019-11-20 14:20:06

    tylko prawda was wyzwoli ... ukrywanie prawdy to grzech

  • gość 2019-11-20 15:08:41

    @ gość
    2019-11-20 14:03:42
    czy celowo wprowadzasz w błąd zmieniając fakty , zniekształcasz treść cudzego tekstu? - kłamstwo to grzech

  • gość 2019-11-20 22:30:20

    u kogoś ten pomawiacz widzi zniesławienie aczkolwiek sam sprawnie takimi zniesławieniami operuje. Ja na miejscu rodziny bym mu zrobił ciepło koło dupy ,że na drugi raz trzymałby swoj dziub w ryzach.

  • gość 2019-11-21 14:00:05

    @ gość
    2019-11-20 22:30:20
    prezentujesz niewiedzę większą od aspiracje
    nie masz "zielonego" pojęcia o czym piszesz i czego porusza przez ciebie wspomniany " pomawiacz" którego automatycznie pomawiasz łamiąc Prawo dopuszczając się czynu zabronionego Kodeksem Karnym
    a wulgarnym zaangażowaniem nikomu chwały nie przynosisz przy faktach na papierze

  • gość 2019-11-23 03:33:38

    zniesławiaczu to ty łamiesz prawo i usiłujesz się nim zasłaniać mam nadzieje ,ze ktoś ci sie do dupy za to zniesławienia pamięci zmarłego dobierze. I WEZ JUZ DO MNIE NIE PISZ BO MNIE OBRZYDZENIE BIERZE JAK TE TWOJE WYPOCINY CZYTAM.

  • gość 2019-11-23 03:36:57

    pytanie nadal aktualne "NKWD= ZSL jaki był cel tej pana publikacji akurat w tym momencie?"

Dodajesz jako: |