Zmarł Józef Piątek, burmistrz Nowogrodu

Region, Zmarł Józef Piątek burmistrz Nowogrodu - zdjęcie, fotografia
06/06/2017 06:30

W poniedziałek, po ciężkiej chrobie, w wieku 61 lat, zmarł burmistrz Nowogrodu Józef Piątek. Włodarzem miasta i gminy Nowogród był, z przerwą na jedną kadencję, od 1990 roku. Dał się poznać jako oddany swojej gminie i regionowi samorządowiec, którego działania doceniali mieszkańcy.

Józef Piątek miał 61 lat. Stanowisko burmistrza sprawował od 1990 r. z przerwą na jedną kadencję w latach 2002-2006. Był m.in. współorganizatorem Ogólnopolskich Dni Kultury Kurpiowskiej, które w tym roku mają odbyć się w Nowogrodzie po raz 24 oraz działaczem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

Zmarł Józef Piątek, burmistrz Nowogrodu komentarze opinie

  • Piętaszek - niezalogowany 2017-06-07 06:02:35

    i to jest właśnie powód do zawiści, co widać w działaniach Targowicy w Nowogrodzkiej nieRadzie...

  • krajan - niezalogowany 2017-06-06 18:49:43

    gdyby go nikt nie lubił nie byłby burmistrzem Nowogrodu od 1990 roku do 2017 tylko u nas w Łomży same niewypały....

  • smuteczek - niezalogowany 2017-06-06 18:20:12

    zawistny - czujący silną niechęć, nienawiść do kogoś z powodu jego sukcesów, powodzenia... podasz te sukcesy ?

  • ziomek - niezalogowany 2017-06-06 17:53:42

    ale nie musisz być zawistny jak Pawlak, albo inny Kargul....

  • smuteczek - niezalogowany 2017-06-06 16:54:02

    czy ja muszę być reżyserem by film ocenić ?

  • ziomek - niezalogowany 2017-06-06 15:49:20

    wygraj choć raz wybory na burmistrza, a smuteczek cię opuści, zawistniku

  • smuteczek - niezalogowany 2017-06-06 13:34:50

    tak się tworzą legendy

  • Kurpianka - niezalogowany 2017-06-06 13:14:30

    RIP wielki czlowieku !

  • Kurpianka - niezalogowany 2017-06-06 12:18:04

    RIP wielki czlowieku !

  • Ziomek - niezalogowany 2017-06-06 11:02:03

    O umarłym mówi się dobrze albo wcale szanowni ulubieńcy. A was ktoś lubi? Takiego człowieka ja św. pamięci Józef to tylko można naśladować. A lubić się dał to był bardzo prawy człowiek. Cześć jego pamięci . Drogi przyjacielu spoczywaj w spokoju na wieki wieków amen.

  • ziomek - niezalogowany 2017-06-06 08:24:42

    nienawistnicy ze słynnej Targowicy się odezwali, modlą się pod figurą, a Diabła mają za skórą.. was też śmierć dopadnie, może szybciej i okrutniej niż Józefa...

  • Tacik - niezalogowany 2017-06-06 08:12:06

    Wielu osobom dał się we znaki...

  • smuteczek - niezalogowany 2017-06-06 07:33:31

    Nie lubiłem człowieka, bo nie dał się lubić.

  • ziomek - niezalogowany 2017-06-06 06:40:54

    dobry chłopak był..., i mało pił...

Dodajesz jako: |