:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Zwłoki Żeromskiego [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal mylomza.pl 18/10/2018 11:43

Po godzinie 12.00 policja otrzymała zgłoszenie od przechodnia o leżącej przy ul. Żeromskiego kobiecie. Na miejscu zjawili się policjanci. Kobieta została znaleziona martwa.

Informację o leżącej przy ul. Żeromskiego kobiecie policja otrzymała od przechodnia.

- Na miejscu zjawili się policjanci niestety kobieta nie miała czynności życiowych. Został powiadomiony prokurator, na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza. Wstępnie policjanci wykluczyli udział osób trzecich - mówi Urszula Brulińska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Łomża.

lomza

Zwłoki na Żeromskiego [FOTO] komentarze opinie

  • Czebu - niezalogowany 2018-10-22 20:50:59

    Ja się Wam muszę przyznać, że uratowałem człowieka przed zamarznięciem. Był to pijany mężczyzna, który leżał w mrozie (!) na chodniku. Ja jego budzę, a on mi proponuje składanie się na flaszkę wódki. Ja jemu odpowiadam. "Proszę Pana. Niech Pan idzie do domu. Ja nie piję."

  • Mieszkanka Łomży - niezalogowany 2018-10-22 05:00:38

    Każdy mógł zareagować a nie tu wszyscy zrzucają winę na Pana. Wszyscy jesteśmy mądrzy jak nas to nie dotyczy lub jak jest już po fakcie. Często, gdy widzimy człowieka, który dziwnie sie zachowuje to staje sie dla ludzi obiektem drwin a dopiero pozniej przychodzi refleksja, ze jednak mogłam/em pomóc. Szkoda tej Pani jak każdego innego człowieka ale czasu nikt nie cofnie. Kondolencje dla rodziny

  • SZARAK - niezalogowany 2018-10-22 03:14:20

    Po fakcie kaźdy zgrywa bohatera a w życiu codziennym wszyscy jak dziecko zagubione we mgle. Wstydzcie sie

  • Czebu - niezalogowany 2018-10-21 16:41:53

    Gościu o nicku "Widzialem" w stanie wyższej konieczności mogłeś się zatrzymać. W przypadku zagrożenia życia można złamać przepis drogowy. Możesz jechać znacznie szybciej kiedy wieziesz kogoś np. krwawiącego. Całkiem niedawno się o tym dowiedziałem.

    Inną sprawą jest nieprzepisowe przekraczanie prędkości. Z tym już niektórzy sobie nie radzą. Okazuje się, że droga Łomża-Śniadowo, ta w kierunku Warszawy była projektowana na prędkość do 40 km/h. Czyli ona nadaje się tylko do jazdy traktorami i wozami konnymi. Droga zaprojektowana chyba po II wojnie światowej. A ludzie przekraczają prędkość i jadą nią 80 km/h, a czasami powyżej 100 km/h. Zauważcie, że w Konarzycach jest ograniczenie do 40 km/h i droga jest niezniszczona. Potem są wypadki drogowe w związku z niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze. Poznałem przyczynę tego problemu. Drogi krajowe są niedostosowane do dzisiejszych samochodów. Dawniej towary przewożono pociągami nie dużymi ciężarówkami. Cały problem chyba jest w niewiedzy kierowców. Kierowcy nie wiedzą, że niektóre z naszych dróg są niedostosowane do tych obecnych prędkości, do obecnych osiągnięć samochodów. Naprawdę nie warto przesadzać i naprawdę używać tego 5 biegu tylko na drodze ekspresowej i autostradzie.

  • Mrx - niezalogowany 2018-10-19 14:49:16

    Za co mandat. Skoro np wiozl paliwo na orlen. Lub towar do stokrotki.

  • qwe - niezalogowany 2018-10-19 14:46:53

    no to jeszcze mandat za jazdę ciężarowym samochodem w tym miejscu.

  • Szuu - niezalogowany 2018-10-19 13:06:10

    To była bardzo sympatyczna kobieta ale zagubiona. ....wieczny odpoczynek.....

  • Po - niezalogowany 2018-10-19 12:17:55

    Rzeromskiego hahahahah
    Jedz dalej swoim ciągnikiem i mniej pisz oszczędzisz sobie wstyd

  • Widzialem - niezalogowany 2018-10-19 07:41:26

    I widze hejt.jadac duzym sam ciezarowym zawadzka gdy bdy bylem na rondzie spojrzalem w prawo czy nie jedzie auto. Katem oka zobaczylem. Co pierwsze to ze 12 a juz pijana chodzi. 1-2 sekundy i tyle trwalo. Wiec nie gadajcie ze mialem wjechac 40t sprzetem w rzeromskiego i zapytac sie. Tyle aut jezdzilo ze szok.tyle osob tez chodzilo.

  • Eh życie - niezalogowany 2018-10-19 07:31:30

    Mogłeś zareagować , przykre , że tego nie zrobiłeś!

  • Szimi - niezalogowany 2018-10-18 21:09:49

    Wieczny odpoczynek... To była dobra kobieta, ale zagubiona :( Alkoholizm zrobił swoje, ale kilka tygodni temu wielkie postępy). Ktoś , kto napisał "widziałem" wstydź się, zawsze można zareagować. Wystarczył jeden telefon, nawet nie musiałeś dotykać kobiety.

  • Lomzyniak - niezalogowany 2018-10-18 20:01:22

    Mara nie bądź teraz taki mądry. Zapytaj się sam siebie uczciwie czy byś się zatrzymał.

  • speech - niezalogowany 2018-10-18 16:12:30

    Policja powina dotrzec do tego obywatela komentarzu przez "Widzialem"i odpowiednio z nim porozmawaic za nie udzielenie pomocy co jeszcze sam sie do tego przyznaje !!!!

  • Mara - niezalogowany 2018-10-18 15:57:05

    To coś się idiotą nie zatrzymał i spytał co się dzieje a teraz piszesz taki komentarz. Policja powinna cię teraz odszukać i ukarać za nie udzielenie pomocy.

  • Widzialem - niezalogowany 2018-10-18 15:16:28

    Kurde widzialem ta kobiete. Byla oparta o okno przy tym budynku. Chwiala sie na nogach. Zdawalo sie ze byla pod wplywem alkoholu. Fakt moglem sie zatrzymac i sprawdzic.jedna reka trzymala sie jakby za klatke piersiowa.

  • Szimi - niezalogowany 2018-10-18 13:52:55

    Czy wiadomo coś więcej???????

Dodajesz jako: |