:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Życzenia Biskupa Łomżyńskiego na Wielkanoc 2019

Kościół, Życzenia Biskupa Łomżyńskiego Wielkanoc - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 20/04/2019 12:39

Umiłowani Bracia i Siostry, Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego pozwala nam po raz kolejny usłyszeć orędzie o zwycięstwie Chrystusa nad grzechem i śmiercią. Wszczepieni w Niego przez chrzest święty mamy udział w tym zwycięstwie i jesteśmy posłani do świata, by w mocy Bożego Ducha nieść nadzieję i miłość każdemu człowiekowi.

Wraz z Księżmi Biskupami życzę Wam – Umiłowani Diecezjanie i Drodzy Goście – błogosławionych Świąt Wielkanocnych oraz siły i odwagi do wypełniania chrześcijańskiej misji w Kościele i świecie.

 + Janusz Stepnowski

Wasz Biskup

lomza

Życzenia Biskupa Łomżyńskiego na Wielkanoc 2019 komentarze opinie

  • zło jest brzydkie - niezalogowany 2019-04-20 15:29:23

    Tu nie ma Bożego Ducha. Mówią o tym coraz głośniej duchowni i świeccy.

  • gość 2019-04-20 16:34:08

    mafii kk = najśfientszej śfientej inkwizycyji = mordercom , oszustom i złodziejom życzę aby udławili się własną śliną

  • gość 2019-04-21 07:22:04

    ks.Stepnowski to taki bezduszny JEST ... powierzchowny w swoich wypowiedziach podkreślających jego religijne wodolejstwo .... ks. Janusz (?) "Wszczepieni w Niego..." a nie lepiej by brzmiało tak ....zwyczajnie po prostu ...zamiast wczepieni niczym trzymający się władzy jak wsza ogna ... zobacz można przy świętach tak po bożemu ??? ... "Zjednoczeni w Nim ..." aktem d o b r e j Woli (por. J 8, 32-31) spowinowaceni z Chrystusem mamy udział w tym zwycięstwie i jesteśmy posłani do świata, by w mocy Ducha Ojca Jezusa (vide. J 8, 44) nieść wiano - taką cnotę boskiej - doskonałej miłość dziewiczej niezmanierowanej nie zdeprawowanej religijnie Matki Jezusa zdolnej do aktu w o l n e j Woli odrodzonej w nadziei bożej Ojca rodzaju bardziej ludzkiego w człowieku zdjętym z krzyża cierpienia aby życie z pasją na wieki wieków amen nie stało się przekleństwem golgoty życia bożego w nas i miedzy nami "szczęść boże na nowej drodze życia" niech was krzyż lędźwiowy poniesie drogą zbawienia drogą Jezusa drogą prawdy której Jezus daje świadectwo niszcząc zakłamane autorytety świątyni powodujące(j) mordercze konflikty i wiekuistą spiralę przemocy ogniem wiary stymulowanego piekła na ziemi tej ziemi ... Z serca Wam błogosławię ... Wasz ... Brat w Chrystusie Janusz Stepnowski na przyk ład

  • gość 2019-04-21 07:39:45

    ks. Januszu Stepnowski Umiłowany Bracie, Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego pozwala nam po raz kolejny usłyszeć waszą postawę niechęci do wysłuchania ofiar obrońców autorytetu ks.pedofili to kolejny raz pokazuje jak wsłuchujecie się w orędzie o zwycięstwie Chrystusa nad grzechem i śmiercią. To wasze wsłuchiwanie się a nawet delektowanie się tym objawieniem nie przynosi wam chwały dzieci bożych to wasze wysłuchanie jest martwym polem nadziei odebranych i nie przymocowywanych do życia jak bóg przykazał to wasze wysłuchanie jest przyjęciem do wiadomości nie jest przyjęciem do serca wysłuchujecie jak skała jak KEFAS który ciężko podnieść .... ale jest metoda kiedy KEFAS kruszeje sam się podnosi i ożywa jak puls jak tętno jak krwiobieg ożywa z radością jak trzeźwy po winie idzie w tango ... szuka partnera nie ofiary ... Minister kultury podjął decyzję o wydaniu promesy finansowania w najbliższych latach współprowadzonej przez MKiDN inwestycji pn. Muzeum "Pamięć i Tożsamość" im. św. Jana Pawła II kwotą 117 milionów zł - poinformowało w komunikacie MKiDN. Wcześniej dofinansowanie miało wynosić 70 milionów. ???????????? muzeum ofiar nadużyć władzy muzeum ofiar klerykalizmu muzeum ofiar bałwochwalstwa muzeum ofiar obrońców autorytetu systemowo systematycznie umacnianych ks.pedofili ????????

  • ateusz - niezalogowany 2019-04-21 07:58:05

    purpurat nadaje wam życzenia z POzycji tronu książęcego, zupełnie tak, jakby nie słyszał słów swego szefa - paieża Franciszka, że jest sługą nie tylko bożym, ale i wiernych..., komu w tym roku Jan umył nogi..?, bo Namiestnik Chrystusa uczynił tę chrześcijańską POsługę więźniom...

  • gość 2019-04-21 10:34:26

    @ ateusz żekł bym rze tak brzydko iż "uczony w piśmie" "arcy kapłan" miejscowy ks.Janusz "naszych czasów" nadaje z pozycji "spokrewnionych z Chrystusem" (Mt 27 4-25) którzy nie skorzystali ze sposobności aby być spo w i n o waconymi z Jezusem (Jezus pyta któż jest moją matką którzy są moimi bliźnimi i odpowiada Mt 12, 50 w kontekście J 8, 32-31) Ks. Janusz ma zamknięcie na otwórzcie drzwi Chrystusowi abyście mogli lepiej zrozumieć co to znaczy J 6, 53-do nadal w kontekście wesela nie ogrOjca ... w jakim Jezus spełnia wolę dwóch Ojców bo Ojciec Jezusa posłał bożego syna by dać świadectwo prawdzie zaś ten drugi Ojciec religijnego Tłumu którego boży syn nazywa diabłem (J 8, 44-do nadal) ma pożądanie by nie ulec pokusie powrotu "Do domu ojca" Jezusa i z całą mocą trzyma się władzy jak wsza ogona z całą konsekwencją dawania fałszywego świadectwa przeciw prawdzie (do konca dekalogu) przeciw Bogu Ojcu Jezusa i Bliźnim jego ks.Stepnowski niedługo będzie zachęcał do wyjścia z wieczernika ... ale najpierw musi do niego wejść razem z Janem drugim synem Maryi "pierwszym wśród równych" musi wejść do tego wieczernika z Duchem Jana nie Pawła gdyż Paweł nie był nie jest i nie będzie umiłowanym uczniem Jezusa syna Maryi pierwszego "pierwszego wśród równych" Paweł zawsze będzie działał w mocy ducha nieczystego zawsze będzie relatywizował Słowo Boże aby nie zniweczyć "krzyża cierpienia" założonego Ludowi Bożemu na plecy by "Z PASJĄ" spełnial pożądania Ojca hierarchii (wartości) której Jezus nie tylko do Piotra "naszych czasów" mówi "APAGE SATANAS" żadne tam Agape Satanas i żadne tam miłosierdzie obłudnikom zawsze Jezus mówi biada wam ks.zKórwySyny por. Rdz 3 15-do nadal miażdżą sobie głowę kontrując teologię zniewolenia w jakiej doskonalą się w tym jak relatywizować słowo boże alby Lud Boży nie rozstał się z Krzyżem Pańskim niesionym na własną zgubę ... dlatego J.Paweł II zakazał uprawiania teologii wyzwolenia doskonaląc siebie i swoją ks.hierarchie w właściwej sobie duchowości Pawłowej dominującej nad wypartą osobowością JaNową ... ECCE JPII posiadł mądrość Jana by ją ubiec w mądrości Pawła na drodze wiary oczy wiście droga Pawła to nie jest droga Jezusa ... dlatego Jezus nie idzie tą drogą z własnej woli ale niesiony na + krzyżu nie lędżwiowym

  • gość 2019-04-21 16:16:15

    Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni. - Liczne już spłynęły na ten kraj z protekcji królewskiej (diabła - wtrącenie) dobrodziejstwa-mówił dalej Henryk Sienkiewicz relacjonując "Potop" w piotrowej bArce "Piotra i Pawła" ... Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni ... to oczywiście uproszczenie większej "tajemnicy wiary" gdyż Diabeł się w ornat ubrał i wierzących wodzi na pokuszenie Jezusa na krzyżu przed sobą niosąc i udaje że idzie za nim spełniając jego wolę a Jezus "ani mru mru" na tym krzyżu martwy jak "Kefas" czytam "Opoka" bram piekielnych ... jak komu pasuje "Skała" religijnego bastionu "pasterzy" dobrych inaczej umacniających swój wyznaniowy "Folwark zwierzęcy" taka "owczarnia" wilków w owczych skórach czytam w paliuszach

  • gość 2019-04-21 16:40:13

    Biskup który nie zaprze się samego siebie i nadal wchodzi do wieczernika z Św.Pawłem tak jak Kościół Pawłowy który wszedł do wieczernika ze Św.Inkwizycją wyjdzie z tego wieczernika tak samo jak wszedł umocniony w tym samym duchu siły nieczystej jaka spocznie na nim z jeszcze większą mocą. Ks.Janusz życzę wam byście mieli odwagę cywilną wejść do wieczernika z Janem drugim Synem Maryi matki Jezusa syna jej "pierwszego wśród równych" jej synów (J19, 26b-27a) bożych Ks. Janusz "otwarcie drzwi chrystusowi" to zamknięcie drzwi Pawłowi to zmiana źródła z nieczystego na czyste. Nie ma sensu wnikanie kiedy Paweł stał się uczciwy wobec chrześcijan i od którego momentu jego nauka nie jest hybrydowa. Można "oczyścić" Pawłowe "herezje" przystając na owo "poprawcie mnie jak się mylę" ale nie ma takiej potrzeby gdyż są źródła inne i JEST źródło bez skazy oderwijcie się od przywiązania do pawłowego źródła uwolnijcie się od Pawłowej duchowości "Otwórzcie drzwi Jezusowi" przyjmując Duchowość JaNową a wraz z nią przyjmując jej Matkę która nie jest "wyrzeźbiona" artystycznym wizerunkiem "cudownego" bałwochwalstwa np. krzyżaków których mentalnością pokalana jest ziemia ta Ziemia nie tylko ziemia toruńska

  • gość 2019-04-21 17:39:08

    "Szukajmy Jezusa we wszystkim i przede wszystkim. Z Nim zmartwychwstaniemy - zachęcił Franciszek podczas liturgii Wigilii Paschalnej 20 kwietnia w bazylice św. Piotra. Papież zachęcił do powrotu do żywej miłości z Panem, gdyż w przeciwnym razie mamy wiarę muzealną, a nie wiarę paschalną." powiedział papież F. ALLELUJA "Bogu niech będą dzięki" za papieża Jezuitę ;/ Jezu i ci już pewnie się śmieją z wiary Redemptorystów która "trwa " na swoim "... na wieki wieków amen" gdyż dla Jezusa wiara jest miejscem zaczepienia i wyciągnięcia z niewoli trwania w teologii zniewolenia gdyż Jezus sam stał się grzechem (wiary) schodząc do poziomu wyznawców jej języka tylko po to by wejść w relacje opętanych wiarą i gadać do opętanych w ich własnym języku w jedynym znanym im języku w języku wiary wyssanej z mlekiem matki prokreacji "grzechu pierworodnego" grzechu niewierności wobec Ojca posługującego się językiem prawdy językiem objawienia (J 17, 12-17) zdzierającego parawan "wielkiej tajemnicy" nauki ... wiary (niesionej przez "apostolstwo narodów" na przykład gdyż wiara była punktem zaczepienia i zniewolenia ( 2 Tym 4, 7) na wieki wieków amen dla Pawła z Tarsu tak samo jak dla Ojca Budowniczych jego Świątyni (J 8, 44-do nadal) którą Jezus zachęcał Burzyć by świadectwo wiary (np. świątynia z jakiej wyszedł krzyż cierpienia [Jezusa]) nigdy nie było ważniejsze od dawania świadectwa prawdzie (J 18, 37)

  • MAFIA kk - niezalogowany 2019-04-22 09:00:11

    aaa o wymyślonej na potrzeby mafii kk spowiedzi śfientej iii o ZADOŚĆUCZYNIENIU nic nie powiesz ? !... aaa o 10 Bożych Przykazaniach nic nie powiesz , jak to mafia kk przerobiła je na własny prywatny użytek ? ! ... a mafijny kodeks kanoniczny kościoła katolickiego to jest tylko na chwałę Lucyfera ? ! itd itp i tak bez końca mafia kk sieje zło i nienawiść bez końca... hipokryto zakłamany , oszuście, kłamco i obłudniku wsadż se te swoje życzenia tam gdzie u Kowalskiego słońce nie dochodzi

  • gość 2019-04-22 18:11:54

    wsadz se sobie te swoje "życzenia "

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 21:51:04

    Co to za kretyni, jacyś sataniści piszą takie dyrdymały?
    Ludzie opanujcie się.

  • gość 2019-04-23 00:45:38

    @ Gość - niezalogowany 2019-04-22 21:51:04 ... 1- kogo tytułujesz " kretynami" ? , 2 - kim według ciebie są "sataniści " ? 3 - co uważasz za " dyrdymały " ?

  • gość 2019-04-23 01:33:52

    klerykom możesz polecenia wydawać , a nie Polakom co mają pisać ! domyślam się że według otrzymanej prawdy objawionej na temat satanizmu to na tytuł pierwszego oficjalnego satanisty zasługuje Piotr zwany świętym ... no chyba że nie masz pojęcia o czym mowa i nie znasz ani historii Piotra zwanego świętym ,ani nic nie wiesz poza byciem kabotynem

  • gość 2019-04-23 08:36:52

    ks.Stepnowski dla jednych Cnotą jest trwanie w zakłamaniu dla innych cnotą to nie jest i staje się to drogą "nawrócenia" "drogą wyjścia" "pod górkę "i jeszcze" pod wiatr ducha złego (J 17, 17) kiedy siła złego na jednego kiedy ks.zKórywySyństwa jest więcej jest trudniej z niego się wydostać "Wszyscy jesteśmy grzesznikami" ulubione stwierdzenie prawych ks.Kabotynów zakutych w "Pawłowej Zbroi" zdobytej na przeciwniku i w niej zamkniętych na Ducha Ojca Jezusa i trwających w kulturze zamknięcia dzięki "złodziejom chwały chrystusowej" dzięki ks. Kustoszom "Zbroi Bożej" użytej w pomnażaniu dorobku ks.zKórwySyństwa umacniających się przy trwaniu w grzechu nauki wiary (na swoim reli...religijnym rela ...relatywizmie) przez co Jezus zachęcając do zburzenia świątyni myślą słowem postępowaniem sam stał się agresorem sam stał się grzechem (wiary) dla nich schodząc do poziomu wyznawców jej/ich języka(nauki wiary) tylko po to by wejść w relacje opętanych wiarą i gadać do opętanych w ich własnym języku w jedynym znanym im języku w języku wiary wyssanej z mlekiem matki prokreacji "grzechu pierworodnego" grzechu niewierności wobec Ojca posługującego się językiem prawdy językiem objawienia (J 17, 12-17) zdzierającego parawan "wielkiej tajemnicy" wiary trwających na swoim ... podobnie jak są dwa rodzaje wiary są też dwa rodzaje grzechu jedni grzeszą pozostaniem "w sekcie" (takie uproszczenie) a inni stają się grzesznikami "z sekty" wyzwalając się mocą Ducha który do tej sekty nie należy ... i jest konflikt kto jest grzesznikiem a kto nie który Duch Dobry ten co trzyma w sekcie czy ten co z sekty wyzwala ... Duch Paschalny ;/ jest a decyduje "punkt wyznania" wiary : wiary muzealnej lub wiary paschalnej (por. papież F.) wiary wg teologii zniewolenia lub wiary wg teologii wyzwolenia itd gdyż jedna teologia mnoży "wielkie tajemnice" wiary a druga teologia te tajemnice rujnuje orężem prawd objawionych "wszyscy jesteśmy grzesznikami"ale wystarczy popatrzeć w jakim celu

  • gość 2019-04-23 08:47:11

    ks.Stepnowski "Grób ten pusty został" "krzyż ten pusty został" wracasz do grobu ? wracasz do krzyża (?) życia ? poczuj jak "ZASŁONA ŚWIĄTYNI ROZDARŁA SIĘ NA DWOJE" jak tabu upadło i jak religijny totem ustrojony staraniem Szawła czytam Pawła z Tarsu staje się totemem będącym "kulą u nogi" idących dalej na swoim krzyżu lędźwiowym

  • gość 2019-04-23 09:30:45

    za wszystkie nieważne ŚLUBY co do których w/w zwany biskupem osobiście STWIERDZIŁ " nieważność zawarcia śfientego związku małżeńskiego " należy zwrócić PIENIĄDZE za udzielony ŚLUB który został udzielony jako nieważny ! ... a wszystkie OSZUSTY sługi biskupa udzielające NIEWAŻNYCH ŚLUBÓW powinni otrzymać exKOMUNIKACJĘ tzn kopa w zad i wywaleni na pysk poza mury KOŚCIOŁA za zdradę biskupa pana swego jedynego !

  • gość 2019-04-23 12:28:59

    ks.Mieczkowski ks.kustosz muzealnej wiary w katedralnej jaskini zbójców ks.konserwator religijnego wodolejstwa sprzedawał sakramenty między innymi sakrament chrztu osobiście widziałem jak na piśmie otrzymyał zawiadomienie stosownie do kanonów kodeksu kanonicznego o przeszkodach które czynią sakrament chrztu zwykłą farsą niegodnym ducha bożego świętokradztwem i potraktował to jak sanhedryn prawdę objawioną ... ks.zKórwySyny dla kasy stukali sakramenty "sprzedawali dusze diabłu" rozbestwiali bestię nie tylko w konfesjonałach umacniając działanie (życie w grzechu) błogosławione mocą złego ducha ... CNOTĄ STAŁO SIĘ TO ŻE "wszyscy jesteśmy grzesznikami" i musimy się umacniać w kulcie miłosierdzia Bo np. Biskup Stefanek miał taką politykę "umacniania grzeszników" w cnocie "robienia dobrej miny do złej gry" np. 20% jak ksiądz wypracuje nauczając parafian zgodnie z założeniami życia jak bóg przykazał to już dobrze "resztę zrobi sam Jezus" nawet 5% jak ksiądz wypracuje dla Boga to już dobrze bo "resztę za nas zrobi Jezus" i tak ksiądz prasował na 5 % dla Jezusa a 85% zostawiał diabłu na pożarcie (nie sobie Jezus na krzyżu wiszący diabła wali w rogi) Tak się rozkładał "PAKIET KONTROLNY" POżycia "Osób Konsekrowanych" w imię Jezusa "pracujących dla Boga" czytam "wiernych Bogu" a właściwie nie wiernych bo to wierność na 5-20% reszta to rozbestwiane biblijnej bestii por 6-uste dekalog (666- trynitarne złożenie "powtórzonego prawa")

Dodajesz jako: |