dom lomza
czwartek, 20 stycznia 2011 09:00

Nudno nie jest, będzie jeszcze weselej! Wyróżniony

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czy tak wkrótce będzie wyglądało łomżyńskie skrzyżowanie Zawadzkiej i Sikorskiego? Oby... Czy tak wkrótce będzie wyglądało łomżyńskie skrzyżowanie Zawadzkiej i Sikorskiego? Oby... wizualizacja Echo Investment
Będzie się działo w Łomży, oj będzie się działo! Musimy tylko jeszcze trochę... poczekać. Ale już niedługo. Wedle wszelkich przepowiedni jeszcze w lutym ruszy pływalnia przy Wyszyńskiego. Mamy też szansę doczekać wreszcie (jeszcze za naszego życia) bulwarów, które powstają już od 40 z górką lat. Ale nic to. Wszystko wskazuje na to, że inwestycje będą ukończone, a Łomża rozkwitnie.

Nowoczesna pływalnia, stadion na miarę piłkarzy nawet i z I ligi, pierwszy etap budowy łomżyńskich bulwarów- do tych inwestycji zdążyliśmy już przywyknąć, zresztą zostały wyeksploatowane przez każdego chyba kandydata w kampanii wyborczej.

Szykują się jednak i nowe. Ma m.in. ruszyć remont głównych ulic miasta: Alei Legionów, ul. Piłsudskiego i ronda Solidarności (między Piłsudskiego a Zawadzką). Łomżyniacy co prawda odstoją swoje w korkach, przeklną niejednego drogowca, ale będą mieć szansę na nową, równą drogę. Chyba, że stanie się tak, jak w tym roku- na dopiero co remontowanym odcinku Piłsudskiego i Spokojnej już pojawiły się dziury.

Poza korkami związanymi z remontem ulic, czeka nas jeszcze budowa dwóch galerii handlowych. Taką przynajmniej można mieć nadzieję. Veneda stara się właśnie o pozwolenie na budowę i jeśli nic nie przeszkodzi, już wkrótce je otrzyma. Jak do tej pory "coś" zawsze przeszkadzało, i to przez ponad 10 lat! Podziwiam wytrwałość inwestorów.

Galeria Narew, która ma być budowana na Bawełnie, teoretycznie budowę mogłaby już zacząć - zostały jeszcze tylko ostatnie rozstrzygnięcia prawne. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zarys obu galerii zobaczymy pewnie jeszcze w tym roku, a zakupy zrobimy w nich w przyszłym.

Także- ostatnimi czasy nie można powiedzieć, by w Łomży żyło się nudno. Żyje nam się też dostatnio- na co wskazują świeżutkie oświadczenia majątkowe radnych, wśród których mamy aż czterech milionerów. Wiele wskazuje na to, że w przeciągu dwóch lat będzie jeszcze lepiej. O ile tylko znowu się coś nie posypie...

4 komentarzy

 • Odpowiedz Justynka czwartek, 20 stycznia 2011 12:45 Umieszczone przez: Justynka

  Obiecanki cacanki hehe uwierzę jak zobaczę ...

 • Odpowiedz 100mph czwartek, 20 stycznia 2011 19:31 Umieszczone przez: 100mph

  bezrobotni Łomżyniacy na pewno ucieszą się z takich inwestycji

 • Odpowiedz Johnny Bravo piątek, 21 stycznia 2011 09:22 Umieszczone przez: Johnny Bravo

  "Nowoczesna pływalnia, stadion na miarę piłkarzy nawet i z I ligi, pierwszy etap budowy łomżyńskich bulwarów"
  A że bezrobotni mają czas będą na pewno korzystać z pływalni, chodzić na mecze i spacerować po deptakach

 • Odpowiedz Mona czwartek, 14 maja 2015 00:56 Umieszczone przez: Mona

  Keep on writing and chiuggng away!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu